Kategorie
Szukaj

Ocieplenie i termoizolacja w Katowicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
575 732 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Przeglądając ogłoszenia firm remontowo-budowlanych oferujących ocieplanie pianką PUR wyraźnie widać, że różnią się one nie tylko ceną, ale także jakością samej piany oraz grubością powłoki. To kluczowe elementy, na jakie powinniśmy zwracać uwagę wybierając wykonawcę do ocieplenia swojego poddasza.

Różna izolacyjność termiczna konkretnych produktów sprawia, że mogą one mniej lub bardziej chronić przed uciekaniem ciepła na zewnątrz budynku.Ocieplanie pianką PUR cieszy się coraz większą popularnością, bo pozwala uzyskać idealną szczelność termoizolacji. Jej zastosowanie jest szczególnie polecane na poddaszach, ale z powodzeniem można ją wykorzystać do np. do ocieplania ścianek fundamentowych. Jeśli zależy nam, by ocieplanie fundamentów pianką PUR wykonane było zgodnie z oczekiwaniami, powinniśmy zdecydować się na produkt zamknięto-komórkowy, który nie tylko zabezpieczy nas przed uciekaniem ciepła, ale także ochroni fundamenty przed wilgocią. Jest to co prawda rozwiązanie droższe, ale wydaje się, że jest warte swojej ceny.

Często klienci zastanawiają się czy ocieplanie pianką PUR posiada wady, ale tak naprawdę jest ono zdecydowanie skuteczniejsze od wełny i styropianu, a odpowiednie przedstawienie zalet takiego rozwiązania sprawia, że zdecydowanie łatwiej zdobyć zlecenie. Jeśli zależy nam, by wypełnić swój kalendarz na najbliższe kilka miesięcy, warto zastanowić się nad rozpoczęciem szukania klientów w sieci. To potężne narzędzie, które przydaje się nie tylko firmom od malowania i tynkowania, ale także profesjonalistom zajmującymi się pianką PUR. Bardzo dobrym sposobem na znalezienia dużej ilości zleceń jest skorzystanie z oferty portalu Ekspertbudowlany, który gwarantuje sporą ilość wyświetleń, a dla wykonawców to doskonały sposób, by pokazać swoją ofertę szerszemu gronu odbiorców.

Niezwykle skuteczną metodą jest też założenie własnej wizytówki internetowej, gdzie przekierowywać można potencjalnych klientów. Warto, by znalazły się tam informacje o oferowanych usługach i zdjęcia z prowadzonych realizacji. Dzięki temu nasza firma będzie miała wyższą renomę, a znalezienie zlecenia na ocieplenie poddasza nie będzie stanowić żadnego problemu. Pamiętajmy, że cena ocieplania pianką PUR może z początku odstraszać, dlatego bardzo ważne jest przeprowadzenie rozmowy z klientem w taki sposób, by uświadomić mu, iż pianka PUR jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od styropianu i wełny, które są stosowane przez firmy wykonujące elewacje. Pianka jako jedyny materiał służący do termoizolacji zapewnia pełną szczelność, co jest jej największą zaletą. Jeśli pokażemy klientowi, że nasze rozwiązanie zagwarantuje szereg korzyści, będziemy mieć więcej zleceń i więcej zarobimy.

Sprawdź najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Katowicach

Najlepsze Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową

191 opinii
Ocieplanie Pianką PUR Katowice

Najlepsze ocieplenie poddasza pianką poliuretanową to życiowa pasja tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Centrum Izolacji GRUPA MACURA

55 opinii
Centrum Izolacji GRUPA MACURA - Najlepsze Ocieplenie Pianką Poliuretanową Katowice

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Centrum Izolacji GRUPA MACURA, która świadczy usługi ocieplenia pianką poliuretanową na ponadprzeciętnym poziomie. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

DOMOTERM SPÓŁKA JAWNA

28 opinii
DOMOTERM SPÓŁKA JAWNA - Profesjonalne Pianowanie Poddasza Katowice

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do pianowania poddasza mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Firma Usługowo Handlowa PATI Grzegorz Hansel

24 opinie
Firma Usługowo Handlowa PATI Grzegorz Hansel - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Katowice

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego ocieplania pianką z Katowic do realizacji zaplanowanych działań? Firma Firma Usługowo Handlowa PATI Grzegorz Hansel jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Tech-PUR

20 opinii
Tech-PUR - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką PUR Katowice

Chesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wyjątkowego ocieplania pianką PUR z Katowic do realizacji zaplanowanych działań? Firma Tech-PUR jest gotowa Ci pomóc. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką w Katowicach

17 opinii
Kamil Kowalski K&D- Izolacje - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką w Katowicach

Już od kilku lat pracownicy firmy Kamil Kowalski KD- Izolacje realizują usługi z zakresu ocieplania pianką, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Izo-Tom Tomasz Hoffmann

10 opinii
Izo-Tom Tomasz Hoffmann - Doskonałe Ocieplanie Pianką PUR Katowice

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do ocieplania pianką PUR mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

THERMO-PUR

9 opinii
THERMO-PUR - Profesjonalne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Katowice

Firma THERMO-PUR świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Katowic i okolic. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rewelacyjne Ocieplanie Pianką PUR Katowice

7 opinii
MUR-BETON-PUR sp. z o.o. - Rewelacyjne Ocieplanie Pianką PUR Katowice

Powierz zadanie fantastycznego ocieplania pianką profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Katowice i okolicznych miast. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Dobra Pianka Polietylenowa Katowice

6 opinii
ART-BUD BUDOWNICTWO SZKOP SOBIERSKI spółka jawna - Dobra Pianka Polietylenowa Katowice

Każdy, kto planuje zakup dobrej pianki polietylenowej powinien niezwłocznie zgłosić się do ART-BUD BUDOWNICTWO SZKOP SOBIERSKI spółka jawna i poznać ich atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Aktualne zlecenia na ocieplanie pianką pur w Katowicach (32)

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 301-400m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin roz...

2023-03-11 do 2023-03-19

 • Katowice

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom szeregowy Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny t...

2023-03-03 do 2023-03-11

 • Katowice

Perfekcyjne Ocieplanie Pianką Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

2023-02-26 do 2023-03-03

 • Katowice

Bezkonkurencyjne Ocieplenie Pianką Katowice

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², wybranie bezkonkurencyjnego ocieplenia pianką może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Katowice

Doskonałej Jakości Izolacja Poddasza Katowice

Nadal możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od izolacji poddasza. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-02-17 do 2023-02-25

 • Katowice

Tanie Ocieplenie Pianką

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą ocieplenia pianką? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-02-10 do 2023-02-18

 • Katowice

Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

2023-02-07 do 2023-02-15

 • Katowice

Świetne Ocieplenie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pra...

2023-02-05 do 2023-02-13

 • Katowice

Tanie Ocieplenie Pianką

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 99m², znalezienie taniego ocieplenia pianką jest niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Katowice

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Katowice

Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 401-500m², Katowice

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Katowic. Przyczyń się do realizacji jego celów. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Katowice

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Katowice

Zdecydowanie o wyborze ocieplenia pianką nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż radą i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Złóż propozycję temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Katowice

Znakomita Izolacja Pianką Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom szeregowy Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac:...

2023-01-06 do 2023-01-14

 • Katowice

Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możl...

2023-01-02 do 2023-01-10

 • Katowice

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możl...

2022-12-22 do 2022-12-30

 • Katowice

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: do uzgod...

2022-12-18 do 2022-12-26

 • Katowice

Porządna Izolacja Poddasza

Zakres prac ociepleniowych: wymiana istniejącej izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęc...

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Katowice

Zapotrzebowanie na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 301-400m², Katowice

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom szeregowy Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje d...

2022-12-06 do 2022-12-13

 • Katowice
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Częste pytania o ocieplaniu pianką PUR

Jaki jest koszt ocieplenia pianką PUR?

Ocieplenie poddasza pianką PUR kosztuje od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najniższe stawki są w województwie podlaskim, najwyższe w warmińsko-mazurskim.

Wpływ na cenę ocieplenia poddasza pianką poliuretanową ma rodzaj użytej pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa) oraz grubość izolacji.

Koszt aplikowania pianki (sama robocizna) wynosi ok. 30 - 40 zł/m2.

Dobry wykonawca od izolacji natryskowej nie jest dostępny od ręki - poszukiwania fachowca lepiej rozpocząć co najmniej pół roku wcześniej.

Pianka PUR czy wełna – który materiał wybrać?

Co jest lepsze: pianka PUR czy wełna mineralna? To zależy.

Ocieplenie pianką poliuretanową odbywa się zaledwie w ciągu 1-2 dni. Szybka realizacja zlecenia to nie jedyny plus. Wykonana izolacja z pianki nie obciąża konstrukcji budynku. Ocieplenie pianką PUR już nie jest tak drogie jak kiedyś, a dzięki niemu ochronisz swój dom przed utratą ciepła zimą, eliminując mostki termiczne. Przedsiębiorcy mogą użyć tego materiału termoizolacyjnego do izolacji konstrukcji stalowej, np. hali.

Natomiast ocieplenie wełną mineralną gwarantuje dobrą izolację akustyczną i odporność na ogień. Poza tym jest też tańszym rozwiązaniem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR złożą Ci bezpłatne oferty