Kategorie
Szukaj

Ocieplenie i termoizolacja w Poznaniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 625 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Przeglądając ogłoszenia firm remontowo-budowlanych oferujących ocieplanie pianką PUR wyraźnie widać, że różnią się one nie tylko ceną, ale także jakością samej piany oraz grubością powłoki. To kluczowe elementy, na jakie powinniśmy zwracać uwagę wybierając wykonawcę do ocieplenia swojego poddasza.

Różna izolacyjność termiczna konkretnych produktów sprawia, że mogą one mniej lub bardziej chronić przed uciekaniem ciepła na zewnątrz budynku.Ocieplanie pianką PUR cieszy się coraz większą popularnością, bo pozwala uzyskać idealną szczelność termoizolacji. Jej zastosowanie jest szczególnie polecane na poddaszach, ale z powodzeniem można ją wykorzystać do np. do ocieplania ścianek fundamentowych. Jeśli zależy nam, by ocieplanie fundamentów pianką PUR wykonane było zgodnie z oczekiwaniami, powinniśmy zdecydować się na produkt zamknięto-komórkowy, który nie tylko zabezpieczy nas przed uciekaniem ciepła, ale także ochroni fundamenty przed wilgocią. Jest to co prawda rozwiązanie droższe, ale wydaje się, że jest warte swojej ceny.

Często klienci zastanawiają się czy ocieplanie pianką PUR posiada wady, ale tak naprawdę jest ono zdecydowanie skuteczniejsze od wełny i styropianu, a odpowiednie przedstawienie zalet takiego rozwiązania sprawia, że zdecydowanie łatwiej zdobyć zlecenie. Jeśli zależy nam, by wypełnić swój kalendarz na najbliższe kilka miesięcy, warto zastanowić się nad rozpoczęciem szukania klientów w sieci. To potężne narzędzie, które przydaje się nie tylko firmom od malowania i tynkowania, ale także profesjonalistom zajmującymi się pianką PUR. Bardzo dobrym sposobem na znalezienia dużej ilości zleceń jest skorzystanie z oferty portalu Ekspertbudowlany, który gwarantuje sporą ilość wyświetleń, a dla wykonawców to doskonały sposób, by pokazać swoją ofertę szerszemu gronu odbiorców.

Niezwykle skuteczną metodą jest też założenie własnej wizytówki internetowej, gdzie przekierowywać można potencjalnych klientów. Warto, by znalazły się tam informacje o oferowanych usługach i zdjęcia z prowadzonych realizacji. Dzięki temu nasza firma będzie miała wyższą renomę, a znalezienie zlecenia na ocieplenie poddasza nie będzie stanowić żadnego problemu. Pamiętajmy, że cena ocieplania pianką PUR może z początku odstraszać, dlatego bardzo ważne jest przeprowadzenie rozmowy z klientem w taki sposób, by uświadomić mu, iż pianka PUR jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od styropianu i wełny, które są stosowane przez firmy wykonujące elewacje. Pianka jako jedyny materiał służący do termoizolacji zapewnia pełną szczelność, co jest jej największą zaletą. Jeśli pokażemy klientowi, że nasze rozwiązanie zagwarantuje szereg korzyści, będziemy mieć więcej zleceń i więcej zarobimy.

Sprawdź najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Poznaniu

Perfekcyjne Ocieplanie Pianką

87 opinii
Ocieplanie Pianką PUR Poznań

Dipam sp. z o.o. świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Świetna Pianka Polietylenowa

33 opinie
IZOLBYD spółka cywilna - Świetna Pianka Polietylenowa Poznań

Pianka polietylenowa z przewozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda działania IZOLBYD spółka cywilna, dzięki której będziesz stuprocentowo usatysfakcjonowany. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Ocieplanie Pianką Poznań

35 opinii
JETPUR - Najwyższej Klasy Ocieplanie Pianką Poznań

Z czystym sumieniem powierz usługę najwyższej klasy ocieplania pianką specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Poznań i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin!

TERMOIZOLACJE MARTA PRZESZŁOWSKA

28 opinii
TERMOIZOLACJE MARTA PRZESZŁOWSKA - Perfekcyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Poznań

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? TERMOIZOLACJE MARTA PRZESZŁOWSKA będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Najlepsze Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową

20 opinii
IZOLPOZ - Najlepsze Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Poznań

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy IZOLPOZ, która świadczy usługi ocieplenia poddasza pianką poliuretanową na wysokim poziomie. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Poznań

9 opinii
EKOPIAN Ocieplanie pianką PUR - Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Poznań

Chcesz znaleźć specjalistów od solidnego ocieplenia pianką poliuretanową w miejscowości Poznań lub w przyległych miastach? Zarezerwuj termin!

Advanced Polymer Solutions s.c.

8 opinii
Advanced Polymer Solutions s.c. - Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Poznań

Bez oporów zleć usługę wyjątkowego ocieplania pianką specjalistom z firmy Advanced Polymer Solutions s.c.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Poznań i pobliskich powiatów. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Artur Frel-Izolacje i Ocieplenia Natryskowe. Usługi Budowlane

6 opinii
Artur Frel-Izolacje i Ocieplenia Natryskowe. Usługi Budowlane - Najlepsze Ocieplanie Budynków Pianką Poznań

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy, której specjalnością jest ocieplanie budynków pianką. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Poznaniu

2 opinie
PROXIMO-IZOLACJE - Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Poznaniu

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest ocieplanie pianką. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dobra Pianka Polietylenowa

1 opinia
IzoTech - izolacje natryskowe - Dobra Pianka Polietylenowa Poznań

Każdy, kto poszukuje pianki polietylenowej winien zgłosić się do do dostawcy IzoTech - izolacje natryskowe i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Aktualne zlecenia na ocieplanie pianką pur w Poznaniu (61)

Doskonałe Ocieplanie Pianką PUR Poznań

To zapytanie o treści - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z rejonu Poznania i okolic. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Poznań

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Poznań

Ten Klient uważa, że pierwszorzędna izolacja pianką to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

 • Poznań

Korzystne Ocieplenie Pianką Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie posadzki Powierzchnia prac: 55m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: najbliżs...

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

 • Poznań

Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

 • Poznań

Solidne Ocieplanie Pianką Poznań

Klient napisał "Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m²". Zrealizuj zlecenie solidnego ocieplania pianką jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności w miejscowości Poznań i sąsiednich miast. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Poznań

Profesjonalne Ocieplanie Pianką PUR

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista z zakresu profesjonalnego ocieplania pianką PUR z Poznania. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-01-26 do 2023-01-26

 • Poznań

Izolacja Pianką Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

2023-01-20 do 2023-01-28

 • Poznań

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Poznań

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający ocieplanie pianką są wiarygodni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od ocieplania pianką. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Poznań

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Poznań

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: Warsztat Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoc...

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Poznań

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Poznań

Ten Klient poszukuje bezkonkurencyjnej oferty pianki polietylenowej w miejscowości Poznań i napisał - Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoją doświadczoną kadrę i zaproponuj niezłą propozycję. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę.

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Poznań

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 55m², Poznań

Zrealizuj zlecenie wyjątkowego ocieplania pianką o treści "Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 55m²", jako fachowiec z miejscowości Poznań. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Poznania nie masz sobie równych. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Poznań

Profesjonalna Izolacja Pianką

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Termin rozpoczęcia prac: ...

2023-01-06 do 2023-01-14

 • Poznań

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 151-200m², Poznań

Zleceniodawcy nierzadko nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na pianka polietylenowa. Jako ekspert, doradź najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 151-200m². Skontaktuj się z nimi od razu.

2023-01-05 do 2023-01-13

 • Poznań

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Poznań

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Dzień d...

2023-01-04 do 2023-01-12

 • Poznań

Szukam firmy na ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Poznań

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjne ocieplenie pianką poliuretanową w i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako niezawodnej firmie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

2022-12-21 do 2022-12-29

 • Poznań

Szukam firmy na ocieplenie posadzki pianką PUR, do 100m², Poznań

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie posadzki Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Poznań

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Poznań

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2022-12-18 do 2022-12-26

 • Poznań
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Częste pytania o ocieplaniu pianką PUR

Jaki jest koszt ocieplenia pianką PUR?

Ocieplenie poddasza pianką PUR kosztuje od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najniższe stawki są w województwie podlaskim, najwyższe w warmińsko-mazurskim.

Wpływ na cenę ocieplenia poddasza pianką poliuretanową ma rodzaj użytej pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa) oraz grubość izolacji.

Koszt aplikowania pianki (sama robocizna) wynosi ok. 30 - 40 zł/m2.

Dobry wykonawca od izolacji natryskowej nie jest dostępny od ręki - poszukiwania fachowca lepiej rozpocząć co najmniej pół roku wcześniej.

Pianka PUR czy wełna – który materiał wybrać?

Co jest lepsze: pianka PUR czy wełna mineralna? To zależy.

Ocieplenie pianką poliuretanową odbywa się zaledwie w ciągu 1-2 dni. Szybka realizacja zlecenia to nie jedyny plus. Wykonana izolacja z pianki nie obciąża konstrukcji budynku. Ocieplenie pianką PUR już nie jest tak drogie jak kiedyś, a dzięki niemu ochronisz swój dom przed utratą ciepła zimą, eliminując mostki termiczne. Przedsiębiorcy mogą użyć tego materiału termoizolacyjnego do izolacji konstrukcji stalowej, np. hali.

Natomiast ocieplenie wełną mineralną gwarantuje dobrą izolację akustyczną i odporność na ogień. Poza tym jest też tańszym rozwiązaniem.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR złożą Ci bezpłatne oferty