Kategorie
Szukaj

Ocieplenie domu Dąbrowa Górnicza

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nowoczesne elewacje gwarantują piękny wygląd, ale należy pamiętać, że dekoracyjna warstwa, jaką widzimy na pierwszy rzut oka to tylko jeden z elementów elewacji. Pod spodem znajduje się całe ocieplenie domu, które sprawia, że zużywamy mniej energii do ogrzewania, a to bezpośrednio przekłada się na niższe rachunki w sezonie zimowym. Wybór odpowiedniej firmy od elewacji ma ogromne znaczenie, bo wszelkie błędy popełnianie na etapie wykonywania ocieplenia mogą skutkować pojawieniem się mostków termicznych, przez które ciepło będzie uciekać z wnętrza naszego domu. Staranne wykonanie elewacji ma więc kluczowe znaczenie w kontekście opłat za centralne ogrzewanie. Decydując się na docieplemnie domu należy kierować się doświadczeniem oraz jakością prac, jakie oferuje dany wykonawca.

Dobrze jest zobaczyć na własne oczy jak wygląda ocieplenie wykonane przez wybraną firmę i dopiero wtedy podpisać umowę. Bardzo ważnym elementem w przypadku elewacji jest tynk, który wybierzemy. Powinniśmy wybierać materiał łatwy w zmywaniu i odporny na warunki atmosferyczne. Im lepszy materiał wybierzemy, tym dłużej wytrzyma on na ścianie bez konieczności ponownego malowania. Musimy zdawać sobie też sprawę, że samo ocieplenie ścian na niewiele się zda, jeśli nie wykonamy odpowiedniej izolacji fundamentów. Jeżeli dodatkowo zadbamy o ocieplenie poddasza (wełna lub pianka pur) to cała izolacja domu będzie zapewniać znakomite parametry cieplne.

Firmy działające na rynku od dłuższego czasu we większości zdobywają klientów z polecenia, ale nie zawsze jest to możliwe. Bardzo dobrze sprawdzają się ogłoszenia wystawione na dużych portalach, które posiadają sporą ilość odwiedzających. Możemy tam wpisać zakres usług, jakie oferujemy i poczekać, aż klient sam zaproponuje nam zlecenie. Jeśli zależy nam na sporym zainteresowaniu, powinniśmy zaoferować jak najszerszy zakres usług. Obecnie popularna jest elewacja drewniana. Jej wykonanie nie wymaga dodatkowych umiejętności, powinniśmy więc zacząć ją wykonywać.

Bardzo dobrym sposobem na pracę w sezonie zimowym jest ocieplenie poddasza. O ile wykonanie tej pracy za pomocą piany jest skomplikowane i wymaga odpowiedniego sprzętu to korzystanie z wełny mineralnej może sprawić, że obsłużymy klienta kompleksowo i oprócz tynkowania zaoferujemy pełną termoizolację budynku. To wszystko sprawi, że znalezienie zlecenia stanie się dla nas bardzo proste, a szeroki zakres usług zagwarantuje, że na jedną inwestycję będziemy wracać kilka razy. Oczywiście warunkiem jest zaspokojenie potrzeb klienta i wykonanie ocieplenia elewacji na jak najwyższym poziomie. Tylko wtedy zdecyduje się on na nasze usługi np. przy ocieplaniu poddasza użytkowego.

Sprawdź najlepszych specjalistów od ocieplania domów w Dąbrowie Górniczej

P.H.U NEMBUD

113 opinii
Ocieplanie elewacji Dąbrowa Górnicza

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy P.H.U NEMBUD, która świadczy usługi ocieplania domów na bardzo dobrym poziomie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

DOCIEPLENIA.SLASK

30 opinii
DOCIEPLENIA.SLASK - Wyjątkowe Ocieplanie Budynków Dąbrowa Górnicza

Bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest ocieplanie budynków. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Solidna Izolacja Poddasza w Dąbrowie Górniczej

20 opinii
P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI - Solidna Izolacja Poddasza w Dąbrowie Górniczej

Od wielu lat pracownicy firmy P.H.U. A.K.O. OLEG KWIATKOWSKI wykonują usługi z zakresu ocieplania domów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Bergman A. G. Koneccy

19 opinii
Bergman A. G. Koneccy - Odpowiednie Ocieplanie Od Wewnątrz Dąbrowa Górnicza

Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Bergman A. G. Koneccy z Dąbrowy Górniczej jest na to najlepszym rozwiązaniem. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Doskonałe Ocieplanie Budynków Dąbrowa Górnicza

11 opinii
Multitechnika Piotr Koch Sp. z o.o. - Doskonałe Ocieplanie Budynków Dąbrowa Górnicza

Doskonałe ocieplanie budynków to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Paweł Porębski

6 opinii
Paweł Porębski - Doskonałej Jakości Ocieplenia Domów Dąbrowa Górnicza

Bez oporów zleć usługę doskonałego ocieplania budynków fachowcom z firmy Paweł Porębski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Dąbrowa Górnicza i pobliskich miast. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

BUDMAX

4 opinie
BUDMAX - Rewelacyjne Ocieplanie Domu Styropianem Dąbrowa Górnicza

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej ocieplanie domu styropianem? BUDMAX na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Z.O.B. Robert Wloszczyński

4 opinie
Z.O.B. Robert Wloszczyński - Korzystne Ocieplanie Domu Styropianem Dąbrowa Górnicza

Ocieplanie domu styropianem i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Z.O.B. Robert Wloszczyński. Wykwalifikowani znawcy z zakresu ocieplanie domu styropianem pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Firma budowlana FEST SEBASTIAN FICEK

2 opinie
Firma budowlana FEST SEBASTIAN FICEK - Najwyższej Klasy Izolacja Poddasza Dąbrowa Górnicza

Zleć zadanie najwyższej klasy izolacji poddasza profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Dąbrowy Górniczej i pobliskich powiatów. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KREABUD Jakub Dybała

1 opinia
KREABUD Jakub Dybała - Porządne Ocieplenie Budynku Dąbrowa Górnicza

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to profesjonaliści z KREABUD Jakub Dybała perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na ocieplanie domów w Dąbrowie Górniczej (36)

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji styropianem, 400m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 400m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: os...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Dąbrowa Górnicza

Zapytanie o ocieplenie elewacji styropianem, 201-250m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Dąbrowa Górnicza

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji wełną mineralną, 401-500m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: budynek handlowo-usługowy Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 401-500m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: wełna mineralna Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapyta...

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Dąbrowa Górnicza

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji styropianem, 140m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 140m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Dąbrowa Górnicza

Ocieplenie domu styropianem, 140m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 140m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

2023-05-12 do 2023-05-20

 • Dąbrowa Górnicza

Ocieplenie domu styropianem, 101-150m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ...

2023-05-11 do 2023-05-19

 • Dąbrowa Górnicza

Zapotrzebowanie na ocieplenie domu styropianem, 251-300m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ...

2023-05-09 do 2023-05-17

 • Dąbrowa Górnicza

Ocieplenie domu styropianem, 251-300m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

2023-05-07 do 2023-05-15

 • Dąbrowa Górnicza

Zapytanie o ocieplenie elewacji styropianem, 301-400m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 301-400m² Liczba kondygnacji: 3 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe j...

2023-05-05 do 2023-05-13

 • Dąbrowa Górnicza

Zlecę ocieplenie domu wełną mineralną, 101-150m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: wełna mineralna Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe...

2023-04-27 do 2023-05-05

 • Dąbrowa Górnicza

Zapytanie o ocieplenie elewacji styropianem, 286m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 286m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba p...

2023-04-25 do 2023-05-03

 • Dąbrowa Górnicza

Zapotrzebowanie na ocieplenie domu styropianem, 140m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 140m² Liczba kondygnacji: 1 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

2023-04-23 do 2023-04-24

 • Dąbrowa Górnicza

Ocieplenie domu styropianem, 201-250m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ...

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Dąbrowa Górnicza

Zapytanie o ocieplenie elewacji styropianem, 251-300m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe ...

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Dąbrowa Górnicza

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji styropianem, 201-250m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako:...

2023-03-30 do 2023-04-07

 • Dąbrowa Górnicza

Zapotrzebowanie na ocieplenie elewacji, 201-250m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytani...

2023-03-22 do 2023-03-30

 • Dąbrowa Górnicza

Zapytanie o ocieplenie elewacji wełną mineralną, 5000m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 5000m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: wełna mineralna Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zap...

2023-03-21 do 2023-03-29

 • Dąbrowa Górnicza

Zapotrzebowanie na ocieplenie domu styropianem, 201-250m², Dąbrowa Górnicza

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: 201-250m² Liczba kondygnacji: 2 Rodzaj materiału: styropian Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako...

2023-03-15 do 2023-03-23

 • Dąbrowa Górnicza
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ocieplania Elewacji

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Ocieplania Elewacji złożą Ci bezpłatne oferty