Kategorie
Szukaj

Fotowoltaika w Żywcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 625 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Fotowoltaika to możliwość całkowitego uniezależnia się od coraz wyższych cen energii elektrycznej. Aby panele fotowoltaiczne spełniały swoje funkcje, muszą zostać prawidłowo zamontowane. Wybór firm zajmujących się takimi pracami jest dość duży, ale zanim podpiszemy umowę, powinniśmy dokładnie sprawdzić opinie o danym wykonawcy i przeanalizować kosztorys. Jeśli dodatkowo zamierzamy założyć pompę ciepła, powinniśmy zdecydować się na firmę, która zapewni nam jednoczesne założenie fotowoltaiki i pompy. Wbrew pozorom nie powinno być większego problemu, by znaleźć takiego wykonawcę.

Ważne, by podczas montażu na nowych zasadach wybrać odpowiedni magazyn energii. Pozwoli on nam cieszyć się darmowym prądem również wtedy, gdy na dworze nie będzie świecić słońce. Panele fotowoltaiczne są obecnie bardzo opłacalne, dlatego sporo osób montuje je już na etapie prac wykończeniowych. Zapewniają wtedy dostęp do darmowego prądu zaraz po przeprowadzce, a jeśli dodatkowo zasilać będą pompę ciepła, oszczędności będą naprawdę duże. Co prawda aktualnie zasady rozliczania nadwyżek nie są tak korzystne, jak jeszcze kilka miesięcy wcześniej, ale wysoka inflacja i galopujące ceny prądu sprawiają, że opłacalność fotowoltaiki wcale nie spadła, a czas zwrotu nawet bez dotacji nie powinien przekroczyć 8-9 lat. Pamiętajmy, że nie zanosi się, by prąd, gaz czy węgiel miał w najbliższym czasie potanieć, a każda podwyżka sprawi, że nasza inwestycja w przydomową elektrownię słoneczną zwróci się jeszcze szybciej i zacznie zarabiać dla nas całkiem pokaźne pieniądze. Bardzo ważne jest jednak, by wybrać solidnego wykonawcę, bo tylko wtedy będziemy mieć pewność, że instalacja jest wydajna i bezpieczna.

Coraz więcej osób szuka montażystów w grupach na portalach społecznościowych. To doskonała okazja, by sprzedawać montaż ekologicznych źródeł energii takich jak fotowoltaika bez dodatkowych nakładów finansowych. Warto też wystawić jak największą ilość ogłoszeń na regionalnych portalach, bo sporo klientów właśnie tam rozpoczyna poszukiwania wykonawców. Jeśli naszą specjalnością jest fotowoltaika na gruncie, nie powinniśmy mieć problemów, by realizować dużą ilość zleceń niezależnie od pory roku. Taka forma posadowienia paneli słonecznych jest nie tylko bezpieczna, ale także pozwala zamontować je dokładnie w takim kierunku, by generować jak największą ilość prądu. Ważne, by prowadzić profesjonalne doradztwo i być przygotowanym na pytania czy fotowoltaika się opłaca. Wiele osób uważa, że zmiany, jakie weszły w życie kilka miesięcy temu sprawiły, że fotowoltaika 10kw nie jest już opłacalna dla klientów indywidualnych. Wyprowadzenie ich z tego błędu i zaoferowania dobrej cenowo oferty sprawi, że nasze zlecenie ma szanse zostać zaakceptowane i zrealizowane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od fotowoltaiki w Żywcu

Profesjonalna Fotowoltaika Żywiec

309 opinii
Panele fotowoltaiczne Żywiec

Firma PERTIS Fotowoltaika świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Żywiec i okolic. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Perfekcyjna Energia Odnawialna

87 opinii
Polenergia Fotowoltaika S.A. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Żywiec

Energia odnawialna nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

P.H.U. Eco-Constans

66 opinii
P.H.U. Eco-Constans - Perfekcyjne Systemy Fotowoltaiczne Żywiec

Systemy fotowoltaiczne w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PROFISOLAR Sp. z o.o.

30 opinii
PROFISOLAR Sp. z o.o. - Porządne Ogniwa Fotowoltaiczne Żywiec

PROFISOLAR Sp. z o.o. z Żywca jest najlepszy w oferowaniu porządnych ogniw fotowoltaicznych w bezkonkurencyjnej cenie każdemu kontrahentowi, zapewniając liczne metody realizacji płatności. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Bezkonkurencyjne Ogniwa Fotowoltaiczne Żywiec

25 opinii
Quantum-Bis Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Ogniwa Fotowoltaiczne Żywiec

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy ogniw fotowoltaicznych, pomimo że szukasz go od dawna? Quantum-Bis Sp. z o.o. może być Twoim rozwiązaniem. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Pierwszorzędne Systemy Fotowoltaiczne w Żywcu

27 opinii
Otovo Sp. z o.o. - Pierwszorzędne Systemy Fotowoltaiczne w Żywcu

Pracownicy Otovo Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od fotowoltaiki. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Smart Energy Fotowoltaika Paweł Szczotka

16 opinii
Smart Energy Fotowoltaika Paweł Szczotka - Sumienna Firma Fotowoltaiczna Żywiec

Firma fotowoltaiczna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Żywca i w okolicznych miastach. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Solar-Group Sp. z o.o.

6 opinii
Solar-Group Sp. z o.o. - Dobre Baterie Słoneczne Żywiec

Czujesz się zagubiony w gąszczu ofert na baterie słoneczne? Profesjonalna kadra z Solar-Group Sp. z o.o. doradzą Ci najbardziej korzystne wyjście. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

SunFuture Energy Broker Fotowoltaiki i Pomp ciepła

2 opinie
SunFuture Energy Broker Fotowoltaiki i Pomp ciepła - Pierwszorzędna Fotowoltaika Żywiec

Właśnie wybierasz sprawdzonego partnera do realizacji swoich planów? SunFuture Energy Broker Fotowoltaiki i Pomp ciepła z Żywca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę.

ARESIT SP. Z O.O.

5 opinii
ARESIT SP. Z O.O. - Perfekcyjna Fotowoltaika Żywiec

Firma ARESIT SP. Z O.O. świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Żywiec oraz przyległych powiatów. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Aktualne zlecenia na panele fotowoltaiczne w Żywcu (156)

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 251-300zł m-c, Żabnica

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 251-300zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: dach Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-30 do 2023-12-08
dodano 2 dni temu

 • Żabnica

Zlecę montaż paneli fotowoltaicznych, prąd do 200zł m-c, Żywiec

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: do 200zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: grunt Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

 • Żywiec

Zapotrzebowanie na fotowoltaikę, prąd do 200zł m-c, Żywiec

Daj znać Klientowi, że równie dobrej oferty instalacji paneli fotowoltaicznych prędko nie znajdzie w miejscowości Żywiec i okolicy, więc jeśli szuka dobrej instalacji paneli fotowoltaicznych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

2023-11-29 do 2023-12-07
dodano 3 dni temu

 • Żywiec

Instalacja Paneli Fotowoltaicznych Żywiec

Pokaż Zleceniodawcy, że równie dobrej propozycji instalacji paneli fotowoltaicznych prędko nie znajdzie w miejscowości Śląskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy instalacji paneli fotowoltaicznych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Przedłóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

2023-11-21 do 2023-11-29

 • Przyborów

Firma Fotowoltaiczna Żywiec

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 201-250zł Stan budynku: na etapie projektowym Miejsce montażu: dach Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-17 do 2023-11-25

 • Żywiec

Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 301-400zł m-c, Żywiec

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Żywiec

Szukam firmy od paneli fotowoltaicznych, prąd 800zł m-c, Cisiec

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 800zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: grunt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Cisiec

Dobra Instalacja Paneli Fotowoltaicznych

Pokaż Klientowi, że równie dobrej oferty instalacji paneli fotowoltaicznych szybko nie znajdzie w miejscowości Żywiec i okolicy, więc jeżeli poszukuje dobrej instalacji paneli fotowoltaicznych to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

2023-11-13 do 2023-11-13

 • Żywiec

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 301-400zł m-c, Międzybrodzie Bialskie

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 301-400zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: grunt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-11-12 do 2023-11-20

 • Międzybrodzie Bialskie

Dobra Firma Fotowoltaiczna

Podmiot, który wprowadził zapytanie o treści "Panele fotowoltaiczne, prąd 201-250zł m-c", szuka paneli fotowoltaicznych. Powinien spotkać ofertę firmy fotowoltaicznej takiej, jak Twoja, która przebije wszystkie inne. Pokaż propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-11-11 do 2023-11-19

 • Przyłęków

Dobra Firma Fotowoltaiczna

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 301-400zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: dach, grunt Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-11-11 do 2023-11-19

 • Sopotnia mała

Świetna Firma Fotowoltaiczna

Jako świetna firma fotowoltaiczna i prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

2023-11-11 do 2023-11-19

 • Sól

Najlepszy System Fotowoltaiczny Żywiec

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 251-300zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: dach Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Wieprz

Zlecenie na fotowoltaikę, prąd 301-400zł m-c, Sopotnia Wielka

Skoro chcesz znaleźć zlecenia jako producent dobrych paneli słonecznych, to z całą pewnością dobierzesz dla Klienta odpowiedni towar. Pokaż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

2023-11-04 do 2023-11-12

 • Sopotnia wielka

Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 301-400zł m-c, Pewel Mała

Wysokość średniego miesięcznego rachunku za prąd: 301-400zł Stan budynku: budynek jest użytkowany Miejsce montażu: grunt Dodatkowe informacje: Tracker obrotowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-11-04 do 2023-11-12

 • Pewel mała

Panele fotowoltaiczne, prąd 584zł m-c, Żywiec

Odpowiedz na zlecenie jako najwyższej klasy firma fotowoltaiczna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Żywca i w przyległych powiatach. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2023-11-04 do 2023-11-12

 • Żywiec

Zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 1500zł m-c, Żywiec

Skoro szukasz zlecenia jako producent dobrych paneli słonecznych, to z całą pewnością spełnisz oczekiwania tego Zleceniodawcy. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Żywiec

Dam zlecenie na panele fotowoltaiczne, prąd 251-300zł m-c, Żywiec

Odpowiedz na zlecenie jako rzetelna firma fotowoltaiczna oferująca swoje usługi na terenie Żywca oraz w pobliskich powiatach. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Żywiec
Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Fotowoltaiki

Częste pytania o fotowoltaice

Fotowoltaika - co to jest?

Fotowoltaika to proces, który polega na wykorzystywaniu promieniowania słonecznego do wytwarzania energii elektrycznej. Energię pozyskuje się dzięki panelom fotowoltaicznym.

Panele fotowoltaiczne są jednym z elementów instalacji fotowoltaicznej. Pozostałe to: ogniwa fotowoltaiczne, inwerter, licznik dwukierunkowy.

Montaż paneli słonecznych ma miejsce na dachu (od strony południowej), na gruncie lub w budynku wielorodzinnym (na balkonie).

Czy fotowoltaika się opłaca?

Instalacja fotowoltaiczna jest zarazem ekonomicznym, jak i ekologicznym rozwiązaniem, które opłaci się i firmom, i osobom prywatnym.

Fotowoltaika to inwestycja opłacalna, ponieważ:

 • masz dostęp do praktycznie bezpłatnego źródła energii nawet na 25 lat;
 • przy stale rosnących cenach prądu, w skali roku możesz całkiem sporo zaoszczędzić na rachunkach;
 • wartość Twojej nieruchomości będzie wyższa;
 • działasz pro-eko;
 • możesz ustrzec się przed dłuższymi przerwami w dostawie energii elektrycznej;
 • płacisz niższy podatek VAT.

Czy fotowoltaika na nowych zasadach się opłaca?

Czy fotowoltaika w 2022 roku nadal się opłaca? Oczywiście, że tak! I to zarówno z dofinansowaniem do montażu paneli fotowoltaicznych, jak i bez niego.

Wybór instalacji fotowoltaicznej jeszcze w tym roku opłaci się ze względu na:

 • wydajne i bezusterkowe działanie instalacji przez wiele lat (nawet 20-30 lat);
 • liczne dopłaty;
 • nieprzerwany dostęp do prądu;
 • rok ważności depozytu prosumenckiego;
 • możliwość odprowadzania pozyskanej energii bez płacenia podatku VAT czy PIT.

Jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej?

Według badań przeprowadzonych przez Oferteo.pl wśród ekspertów od fotowoltaiki przeciętne ceny instalacji fotowoltaicznej (w zależności od mocy instalacji) wynoszą:

 • 10 500 – 26 400 zł (z VAT) dla 3 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 4 kWp;
 • 11 200 – 28 800 zł (z VAT) dla 6 kWp;
 • 21 330 – 63 000 zł (z VAT) dla 10 kWp.

Powyższe zakresy cenowe dotyczą instalacji fotowoltaicznej z segmentów budżetowego oraz premium.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSprzedawcy Fotowoltaiki złożą Ci bezpłatne oferty