Kategorie
Szukaj

Płyty karton gips w Łosicach

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 613 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyty gips-karton stosuje się między innymi do wyrównywania ścian, tworzenia ścian działowych, czy też podwieszanych sufitów. Ten rodzaj wykończenia jest bardzo popularny, a jego montaż jest szybki i prosty. Czy warto się nim zainteresować? Czym kierować się przy wyborze rodzaju wykończenia ścian oraz na co należy się zdecydować? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tynkowanie elewacji. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking Najlepszych Firm.

Podobnie jak w przypadku innych materiałów, takich jak gres i terakota, płyty G-K mają określone parametry. Są to wymiary płyt gips-karton. Zazwyczaj wynoszą one 1,2 na 2 metry. Wybór rozmiaru płyty powinien być podyktowany względami praktycznymi i uwzględniać indywidualne potrzeby. Najczęściej spotykana grubość płyty gips-karton to 1200 mm. W sklepach spotyka się zazwyczaj płyty długie na 2000, 2200, 2400, 2600 oraz 3000 mm. Oczywiście zdarzają się również produkty o innych wymiarach lub takie wykonane na zamówienie. Waga płyty gips karton zazwyczaj wynosi ok. 8,4 kg na m2, w przypadku płyt o grubości 12 mm.

Mocowanie płyt G-K do ściany można zrealizować na kilka sposobów. Najpopularniejsze jest zastosowanie kleju do płyt karton-gips (klej gipsowy) i przyklejenie ich bezpośrednio do ścian. Można je również przykleić punktowo lub na pasach. Proces rozpoczyna się od zagruntowania powierzchni, do której ma być przyklejona płyta. To bardzo ważny krok i nie należy go pomijać. Następnie mierzy się powierzchnię i dokładnie przycina płyty. Karton gips powinien być po przyklejeniu dodatkowo dociśnięty długą łatą lub gumowym młotkiem.

Nieco inaczej przebiega montaż płyt na pasach. W tym przypadku nakleja się cienkie paski płyt do ściany w odległości około 60 centymetrów od siebie. Następnie do tak przygotowanych pasków doczepia się właściwe płyty.

Ostatnią metodą jest przyklejanie punktowe. Montaż w tym przypadku rozpoczyna się od nawiercenia dziur co około 30 centymetrów i wypełnienie ich gipsem ponad ich krawędź. Następnie do powstałych wypustek przykleja się płyty. Niezależnie od metody montażu i rodzaju montowanych płyt, na koniec szpachluje się całość, a łączenia wzmacnia specjalnym materiałem. Ten krok jest dokładnie taki sam dla każdego typu płyty.

Cena za montaż płyt gips karton, podobnie jak za tynkowanie elewacji zależny jest od wielu czynników. Całkowity kosztorys będzie się różnić w zależności od regionu, rodzaju wykonywanych prac i renomy ekipy. Niezależnie jednak od tych czynników, w całościowym koszcie trzeba uwzględnić nie tylko montaż płyt, ale również ich gruntowanie, szpachlowanie oraz malowanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Łosicach

Perfekcyjna Adaptacja Poddasza

2 opinie
Płyty karton gips Łosice

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Usługi Remontowo-Budowlane Wojciech Gałecki będzie najszybszą drogą. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Karol Flis

10 opinii
Karol Flis - Rewelacyjna Zabudowa Karton Gips Łosice

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy karton gips? Skorzystaj z kwalifikacji Karol Flis. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

LUXBUD - Perfekcyjne Płyty Karton Gips Łosice

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy karton gips? Skorzystaj z kwalifikacji LUXBUD. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Łosice

Arek zych - Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Łosice

Według Ciebie pierwszorzędna zabudowa płytami GK to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z Arek zych dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

Dar-dach

Dar-dach - Profesjonalna Zabudowa Płytami GK Łosice

Uwierz specjalistom w dziedzinie zabudowy płytami GK i zatrudnij Dar-dach. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Świetna Adaptacja Poddasza Łosice

Mariusz Borysiuk - Świetna Adaptacja Poddasza Łosice

Przygotowanie adaptacji poddasza będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Mariusz Borysiuk ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Fantastyczny Montaż Sufitu Podwieszanego w Łosicach

KAR-BUD - Fantastyczny Montaż Sufitu Podwieszanego w Łosicach

Myślisz, że świetna adaptacja poddasza to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz

USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE Daniel Geresz - Solidny Montaż Sufitu Podwieszanego Łosice

Z czystym sumieniem powierz zadanie solidnego montażu sufitu podwieszanego specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Łosic i pobliskich powiatów. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski - Najlepsza Zabudowa GK Łosice

Jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od zabudowy GK to wykorzystaj doświadczenie Tomasz Nowakowski. Łosice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE - Najlepsza Zabudowa Płytami GK Łosice

Według Ciebie najlepsza zabudowa płytami GK to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Aktualne zlecenia na płyty gk w Łosicach (17)

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Łosice

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, Kucie posacki Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Mordy

Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Drohiczyn

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek dzi...

2023-12-08 do 2023-12-08

 • Drohiczyn

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Siemiatycze

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Siemiatycze

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 251-500m², Zbuczyn

Próbujesz znaleźć Klienta jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Zbuczyn

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 6000m², Biała Podlaska

Doprowadź do tego, że montaż płyt gipsowych nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu montażu płyt gipsowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 6000m². Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

2024-02-21 do 2024-02-26

 • Biała Podlaska

Płyty Karton Gips Łosice

Rodzaj obiektu: budynek biurowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: 2024-07-01...

2024-05-10 do 2024-05-18

 • Biała Podlaska

Świetna Zabudowa GK Łosice

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-12-06 do 2023-12-14

 • Biała Podlaska

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od zabudowy płytami GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - warto.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Siedlce

Zabudowa Płytami GK

Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 150m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie.

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Siedlce

Ekipa na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Siedlce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, klejenie płyt G-K, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K ...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Siedlce

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 60m², Siedlce

Przygotowanie zabudowy karton gips z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 60m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-05-24 do 2024-06-01

 • Siedlce

Perfekcyjna Zabudowa Karton Gips Łosice

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 6m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Pokój ma zamocowane płyty gk na ścianach Termin rozpoczęcia prac: 2024-03-08...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Siedlce

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Siedlce

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-02 do 2024-03-10

 • Siedlce

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m², Jabłonna Lacka

Jako wybitni specjaliści jesteście w stanie spełnić wymagania w temacie płyt karton gips. Zlecenie ma treść "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m²". Przedstaw dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś.

2024-04-02 do 2024-04-10

 • Jabłonna Lacka

Tani Montaż Płyt Gipsowych Łosice

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K Informacje dodatkowe: Zabudowa sufitu z ...

2023-12-27 do 2024-01-04

 • Wólka wołyniecka

Doskonały Montaż Płyt Gipsowych

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², znalezienie doskonałego montażu płyt gipsowych może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Bielany-Jarosławy

Solidne Płyty Karton Gips

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Łuków, który wysłał zapytanie o treści "Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m²". Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Łuków
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Częste pytania o zabudowie karton-gips

Ile kosztuje montaż płyt G-K?

Postawienie ścianki działowej kosztuje od 60 do 90 złotych. Za sufity podwieszane trzeba zapłacić od 45 do 90 zł. Z kolei cena montażu płyt gips-karton na stelażu wynosi od 40 do nawet 120 zł. Jak widać, koszty robocizny uzależnione są w dużej mierze od projektu i jego skomplikowania. Ceny różnią się oczywiście również regionalnie oraz ze względu na renomę ekipy.

Jakie są wady i zalety stosowania płyt G-K?

Jak każde rozwiązanie montaż płyt G-K ma swoje wady i zalety. Poznanie ich jest kluczem do podjęcia właściwej decyzji.

Do zalet płyt G-K należą:

 • wysoka plastyczność pozwalająca tworzyć z płyt łuki i inne wymyślne kształty,
 • szybkość i łatwość montażu,
 • możliwość montowania ich bez względu na pogodę,
 • łatwość docinania,
 • gładka powierzchnia.

Wady płyt G-K, jakie należy uwzględnić:

 • ryzyko pęcznienia w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności,
 • niska odporność na uszkodzenia,
 • zajmowanie sporej ilości miejsca.

Gdzie można znaleźć firmy oferujące montaż płyt G-K?

Profesjonalnych firm warto szukać zarówno w Internecie, jak i wśród znajomych. W sieci najlepiej jest rozejrzeć się po stronach prezentujących wiele ofert wykonania od różnych specjalistów. Zwróć szczególną uwagę na nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Porównasz tam oferty wielu doświadczonych firm i znajdziesz tę, która najbardziej spełnia twoje oczekiwania.

Wartościową ekipę budowlaną można również spotkać na forach internetowych. Poszukując tego typu fachowców, najlepiej zaufać ekipie, która posiada już pozytywne opinie od innych klientów oraz zdjęcia gotowych realizacji.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze płyt G-K?

Kupując płyty G-K, należy przede wszystkim zastanowić się nad ich przeznaczeniem. Inny rodzaj posłuży do wyłożenia ścian wewnętrznych, a inny na sufity. W niektórych sytuacjach może być również wymagane kupno płyt o właściwościach chroniących przed ogniem.

Płyty dzielimy na:

 • zwykłe, czyli takie przeznaczone do suchych pomieszczeń,
 • zielone wodoodporne, czyli takie o wysokiej odporności na wilgoć,
 • płyty gipsowo-włóknowe o podwyższonej odporności na wilgoć i ogień,
 • ognioochronne, o podwyższonej odporności na ogień, charakteryzujące się większą wagą i twardością,
 • płyty białe, czyli już zagruntowane,
 • płyty jastrychowe, czyli takie na podłogi,
 • płyty do gięcia umożliwiające ich zakrzywianie,
 • synia, umożliwiające dopasowanie płyt do siebie i idealne ich łączenie.

Pod uwagę trzeba wziąć również rozmiar płyty. Najczęściej spotykane są takie o wymiarach 1,2 na 2 metry, jednak w sklepach znajdują się również inne rozmiary. Ten parametr powinien więc być dopasowany do potrzeb, przez co płyta nie będzie wymagała częstego docinania, a tym samym praca zajmie mniej czasu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Zabudowy Płytami GK złożą Ci bezpłatne oferty