Kategorie
Szukaj

Gładzie w Głogowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
574 206 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Głogowie

"Syl-max "-Sylwester Micka

25 opinii
Gładzie Głogów

Wiele długich lat pracownicy Syl-max -Sylwester Micka realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Robert Razniak

5 opinii
Robert Razniak - Pierwszorzędne Gładzie Głogów

Właśnie wybierasz wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Robert Razniak będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

DHM Marcin Lewczuk

3 opinie
DHM Marcin Lewczuk - Doskonałe Gładzie Głogów

Zawodowcy z DHM Marcin Lewczuk to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży gładzi. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Ogolnobudowlana

4 opinie
Ogolnobudowlana - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Głogów

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ogolnobudowlana z Głogowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Solidne Gładzie Głogów

13 opinii
Budujdom24 - Solidne Gładzie Głogów

Osoby z Budujdom24 to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny gładzi. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Usługi budowlane Dawid Kowalski

1 opinia
Usługi budowlane Dawid Kowalski - Solidne Gładzie Gipsowe Głogów

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Wykorzystaj doświadczenie Usługi budowlane Dawid Kowalski. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Roboty ogólnobudowlane Kamil Kalisz,

3 opinie
Roboty ogólnobudowlane Kamil Kalisz, - Najlepsze Kładzenie Gładzi Głogów

Po prostu zleć usługę kładzenia gładzi profesjonalistom z miejscowości Głogów. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Głogowa nie mają sobie równych. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Znakomite Gładzie Gipsowe Głogów

1 opinia
Bud k - Znakomite Gładzie Gipsowe Głogów

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Bud k. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Najlepsze Gładzie Na Mokro w Głogowie

1 opinia
Volodymyr Svirko - Najlepsze Gładzie Na Mokro w Głogowie

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Volodymyr Svirko z Głogowa jest na to skuteczną metodą. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

KR Bau Ryszard Sowiński

5 opinii
KR Bau Ryszard Sowiński - Solidne Położenie Gładzi Głogów

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz swoje zadanie tym fachowcom od położenia gładzi z Głogowa. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Głogowie (14)

Położenie Gładzi Głogów

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu profesjonalnego położenia gładzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Głogów

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Głogów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-01-06 do 2023-01-14

 • Głogów

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Głogów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na sufitach regipsowych, na gotowo pod malowanie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Krzekotówek

Położenie gładzi, 60m², Lubieszów

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Położenie gładzi, 60m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-22 do 2023-03-02

 • Lubieszów

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 301-500m², Nowa Sól

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu profesjonalnego gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które ma treść - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 301-500m² i zostało złożone przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2023-01-08 do 2023-01-16

 • Nowa Sól

Położenie gładzi, 60m², Lubin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 60m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-06 do 2023-02-06

 • Lubin

Położenie gładzi, do 100m², Lubin

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Położenie gładzi, do 100m². Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

2023-01-23 do 2023-01-23

 • Lubin

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Lubin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-03-07 do 2023-03-15

 • Lubin

Położenie gładzi, 30m², Lubin

Wybierz zlecenie dotyczące najlepszego położenia gładzi od pewnych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Lubina lub okolicy. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Lubin

Zapytanie o położenie gładzi, 90m², Włoszakowice

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako warty uwagi profesjonalista z zakresu perfekcyjnego położenia gładzi? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Zachęcamy do zadawania pytań.

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Włoszakowice

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Głogów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-09-12 do 2022-09-14

 • Przybyszewo

Solidne Gładzie Głogów

Ten Klient myśli, że solidne gładzie to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 144m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

2022-11-27 do 2022-12-05

 • Zielona Góra

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Zielonej Góry i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2022-09-13 do 2022-09-21

 • Zielona Góra

Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Zielona Góra bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Zielona Góra
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty