Kategorie
Szukaj

Gładzie w Gostyniu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 742 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Gostyniu

Wykończenia wnętrz

8 opinii
Gładzie Gostyń

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ KAROLCZAK

2 opinie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ŁUKASZ KAROLCZAK - Solidne Położenie Gładzi Gostyń

Z czystym sumieniem powierz usługę solidnego położenia gładzi profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Gostyń i sąsiednich miast. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Przemko Mal

4 opinie
Przemko Mal - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Gostyń

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Przemko Mal będzie najszybszą drogą. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

A.M. COMPLEX

1 opinia
A.M. COMPLEX - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Gostyń

Jeśli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z A.M. COMPLEX są dla Ciebie stworzeni. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najlepsze Gładzie Gipsowe w Gostyniu

1 opinia
Patryk Krasiński PUH "JOB HOUSE" - Najlepsze Gładzie Gipsowe w Gostyniu

Wykonanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Patryk Krasiński PUH JOB HOUSE ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin już teraz!

Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Gostyń

1 opinia
Lux-mar - Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Gostyń

Wykonanie gładzi na mokro będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Lux-mar ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe

1 opinia
Kowalski Marek - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe Gostyń

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Kowalski Marek ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Lift Me

1 opinia
Lift Me - Doskonałe Gładzie Gostyń

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Doskonałe Położenie Gładzi Gostyń

3 opinie
Seb-Bud - Doskonałe Położenie Gładzi Gostyń

Jeżeli szukasz doskonałego położenia gładzi i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Seb-Bud. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Doskonałe Gładzie Na Mokro

2 opinie
DAFF-GRESS - Doskonałe Gładzie Na Mokro Gostyń

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z DAFF-GRESS perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Gostyniu (18)

Staranne Gładzie Gostyń

Ten Klient jest zdania, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Borek Wielkopolski

Najlepsze Gładzenie Ścian Gostyń

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m² to wspaniały pomysł. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-01-19 do 2023-01-27

 • Borek Wielkopolski

Profesjonalne Położenie Gładzi Gostyń

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Krotoszyn

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Baszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Pracę polegające na zerwaniu kasetonów z sufitu położenie gkadzi i szlifowanie Termin rozpoczęcia prac: najb...

2023-03-17 do 2023-03-17

 • Baszków

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Chachalnia

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Ściany + sufity pokryte tynkiem gipsowym Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-29 do 2023-02-06

 • Chachalnia

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Zaniemyśl

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi w domu jednorodzinnym. Dom z lat 80-tych, stare tynki. Powierzchnia jeszcze nie jest dokład...

2023-01-09 do 2023-01-13

 • Zaniemyśl

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Kościan

Fantastyczne Położenie Gładzi

Masz zamiar wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szpachlowanie, do 100m² to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

2023-04-04 do 2023-04-12

 • Góra

Profesjonalne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-01 do 2023-03-09

 • Raszków

Zapytanie o położenie gładzi, 90m², Włoszakowice

Ten Klient szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 90m², chcąc doświadczonych specjalistów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

2022-12-17 do 2022-12-25

 • Włoszakowice

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 70m², Pleszew

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Informacje dodatkowe: 2 sufity i ew. Dwa pokoje ściany i klatka schodowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Pleszew

Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m², Kamionki

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od gładzi szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Wielkopolskiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

2023-05-14 do 2023-05-22

 • Kamionki

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-06 do 2023-06-14
dodano 4 dni temu

 • Wińsko

Gładzenie Ścian

Zrealizuj zapytanie dotyczące rewelacyjnego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Dolnośląskiego lub okolicy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-06-06 do 2023-06-14
dodano 4 dni temu

 • Wińsko

Zapytanie o położenie gładzi, 75m², Czapury

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 75m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-02-05 do 2023-02-07

 • Czapury

Szukam ekipy remontowej, wykończenie domu , do 10m², Tulce

Ten Klient wprowadził zapytanie "Szukam ekipy remontowej, wykończenie domu , do 10m²". Wykonaj zlecenie pierwszorzędnego kładzenia gładzi jako ekspert w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia działalności z Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

2023-04-15 do 2023-04-23

 • Tulce

Zlecę położenie gładzi, do 100m², Trzebnica

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2022-12-19 do 2022-12-20

 • Trzebnica

Zlecę położenie gładzi, około 3000m2, Trzebnica

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od rewelacyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Trzebnica lub w okolicznych miastach? Już nie czekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2023-05-08 do 2023-05-16

 • Trzebnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty