Kategorie
Szukaj

Gładzie w Grójcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 727 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Grójcu

Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek

49 opinii
Gładzie Grójec

Szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Usługi i Remonty

2 opinie
Usługi i Remonty - Porządne Gładzie Gipsowe Grójec

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi i Remonty z Grójca będzie najszybszą drogą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Doskonałe Gładzie Gipsowe

1 opinia
Usługi Remontowo-Budowlane - Doskonałe Gładzie Gipsowe Grójec

Wciąż poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi Remontowo-Budowlane. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rafał Andraka

1 opinia
Rafał Andraka - Doskonałe Kładzenie Gładzi Grójec

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Grójec

10 opinii
Usługi remontowo budowlane - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Grójec

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Grójec. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Grójca są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Solidne Gładzie Gipsowe Grójec

8 opinii
Pio-bud - Solidne Gładzie Gipsowe Grójec

Pio-bud świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Grójec i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Tomasz kopeć

1 opinia
Tomasz kopeć - Perfekcyjne Gładzie Szpachlowe Grójec

Nadal poszukujesz specjalisty od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj doświadczenie Tomasz kopeć. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Wyjątkowe Gładzenie Ścian w Grójcu

5 opinii
Jeepster - Wyjątkowe Gładzenie Ścian w Grójcu

Szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Jeepster. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Mazurek: Elektryka & Wykończenia

1 opinia
Mazurek: Elektryka & Wykończenia - Znakomite Gładzie Szpachlowe Grójec

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to skorzystaj z doświadczenia Mazurek Elektryka Wykończenia. Grójec i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi remontowo-budowlane

2 opinie
Usługi remontowo-budowlane - Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Grójec

Od wielu lat pracownicy firmy Usługi remontowo-budowlane realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Grójcu (17)

Najlepsze Położenie Gładzi Grójec

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i realizujesz usługi z zakresu położenia gładzi zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Położenie gładzi, 301-500m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2023-05-31 do 2023-06-08

 • Lesznowola

Położenie gładzi, 301-500m², Lesznowola

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Zlecę położenie gładzi na ok. 400 m2 Prace w Lesznowoli 05-506 Kontakt : 504•••••••• Termin rozpoczęcia...

2023-11-20 do 2023-11-20

 • Lesznowola

Solidne Kładzenie Gładzi Grójec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Obróbka schodów, 2 pokoje do gładzi. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-22 do 2023-07-23

 • Lesznowola

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Obróbka schodów, 3 pokoje. Ok. 100m2 Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-23 do 2023-07-31

 • Lesznowola

Położenie gładzi, 501-1000m², Biała Rawska

Zlecający napisał zlecenie o treści "Położenie gładzi, 501-1000m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Biała Rawska

Doskonałej Jakości Gładzie Grójec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 270m² Informacje dodatkowe: - kontakt mailowy Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-08-02 do 2023-08-08

 • Żabia Wola

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Marysin

Poszukujesz zleceniodawcy jako fachowiec od najwyższej klasy gładzenia ścian w miejscowości Mazowieckie lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

2023-07-23 do 2023-07-28

 • Marysin

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Wola Mrokowska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-09-21 do 2023-09-29

 • Wola mrokowska

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Interesuje mnie położenie gładzi na suficie z gk podwójnie plytowanym, sufit przygotowany pod połączenie śli...

2023-06-11 do 2023-06-19

 • Łazy

Profesjonalne Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Same szlifowanie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-10-04 do 2023-10-12

 • Nowa wola

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 301-500m², Baniocha

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od rewelacyjnego gładzenia ścian w miejscowości Mazowieckie lub w pobliskim rejonie? Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

2023-08-30 do 2023-09-07

 • Baniocha

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Piaseczno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-23 do 2023-07-31

 • Piaseczno

Zapytanie o położenie gładzi, 75m², Piaseczno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 75m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-11-23 do 2023-12-01

 • Piaseczno

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Piaseczno

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-09-21 do 2023-09-29

 • Piaseczno

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Piaseczno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Piaseczno

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu kładzenia gładzi odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o położenie gładzi, 1000m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2023-09-28 do 2023-10-06

 • Piaseczno

Najlepsze Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 72m² Informacje dodatkowe: Poszukuję firmy która wykona gładź natryskową. Powierzchnia lokalu 72m2 Powierzchnia ścian 240m Usł...

2023-07-10 do 2023-07-18

 • Piaseczno
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty