Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kamiennej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kamiennej Górze

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

8 opinii
Gładzie Kamienna Góra

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe

4 opinie
CORDWOOD budownictwo ekologiczne - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Kamienna Góra

Według Ciebie doskonałej jakości gładzie bezpyłowe to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z CORDWOOD budownictwo ekologiczne udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Sebastian Pewinski

1 opinia
Sebastian Pewinski - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Kamienna Góra

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Sebastian Pewinski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Dawjul Sapiński Jarosław

1 opinia
Dawjul Sapiński Jarosław - Profesjonalne Gładzie Na Mokro Kamienna Góra

Chcesz znaleźć godnego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Dawjul Sapiński Jarosław jest na to najlepszym rozwiązaniem. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Perfekcyjne Gładzenie Ścian Kamienna Góra

4 opinie
PPHU DOMIDOM - Perfekcyjne Gładzenie Ścian Kamienna Góra

Od wielu lat pracownicy PPHU DOMIDOM wykonują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Wyjątkowe Położenie Gładzi Kamienna Góra

6 opinii
Usługi Ogólnobudowlane Krzysztof Piwowarski - Wyjątkowe Położenie Gładzi Kamienna Góra

Po prostu zleć prace dotyczące położenia gładzi fachowcom z miejscowości Kamienna Góra. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Kamiennej Góry są w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe

4 opinie
USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DARIUSZ KLUSKA - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Kamienna Góra

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DARIUSZ KLUSKA. Kamienna Góra i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin!

Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe w Kamiennej Górze

23 opinie
Remoncik Jarosław Moczorodyński - Pierwszorzędne Gładzie Bezpyłowe w Kamiennej Górze

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Remoncik Jarosław Moczorodyński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Sławomir Fornal TASMAN

2 opinie
Sławomir Fornal TASMAN - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Kamienna Góra

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Sławomir Fornal TASMAN. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

RENO-PUR

9 opinii
RENO-PUR - Profesjonalne Gładzenie Ścian Kamienna Góra

Po prostu zleć zadanie gładzenia ścian fachowcom z miejscowości Kamienna Góra. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Kamiennej Góry są jednymi z najlepszych. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kamiennej Górze (18)

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Kamienna Góra

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2022-12-22 do 2022-12-30

 • Kamienna Góra

Szukam firmy na położenie gładzi, 60m², Wałbrzych

Gładzenie ścian to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-03-03 do 2023-03-11

 • Wałbrzych

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Wałbrzych

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Wałbrzycha. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2022-10-10 do 2022-10-18

 • Wałbrzych

Solidne Położenie Gładzi Kamienna Góra

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako specjalisty od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam firmy na szpachlowanie, 101-300m². Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Karpacz

Szukam firmy na położenie gładzi, 50m², Jelenia Góra

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-31 do 2022-11-08

 • Jelenia Góra

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-01-13 do 2023-01-21

 • Jelenia Góra

Gładzie Kamienna Góra

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 22m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-01-12 do 2023-01-20

 • Jelenia Góra

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Świebodzice

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

2022-11-11 do 2022-11-19

 • Świebodzice

Najlepsze Gładzenie Ścian Kamienna Góra

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-16 do 2023-02-16

 • Świdnica

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Złotoryja

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-03-21 do 2023-03-21

 • Złotoryja

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Złotoryja

Zrealizowanie gładzi z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2022-09-21 do 2022-09-29

 • Złotoryja

Pierwszorzędne Gładzie

Przygotowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Pokaż wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

2023-03-13 do 2023-03-21

 • Włodowice

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Wilczyce

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładź szpachlowa Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-07...

2023-03-06 do 2023-03-06

 • Wilczyce

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-11-08 do 2022-11-16

 • Dzierżoniów

Perfekcyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładź wapienna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Duszniki-Zdrój

Gładzie

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2023-03-07 do 2023-03-15

 • Legnica

Wykonanie gładzi, ok. 4100m2, Legnica

Wykonaj zadanie pierwszorzędnego gładzenia ścian o treści "Wykonanie gładzi, ok. 4100m2", jako specjalista z miejscowości Legnica. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Legnicy jesteś w ścisłej czołówce. Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano wczoraj o 11:42

 • Legnica

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, 30m², Legnica

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: Itpmsmmsmb bsbsb Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2022-11-24 do 2022-11-24

 • Legnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty