Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kępnie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 644 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kępnie

Uslugi Remontowo-Instalacyjne Jakub Staniszewski

2 opinie
Gładzie Kępno

Pragniesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu pierwszorzędnego kładzenia gładzi z Kępna do realizacji zaplanowanych działań? Firma Uslugi Remontowo-Instalacyjne Jakub Staniszewski jest do Twojej dyspozycji. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Świetne Gładzie Gipsowe Kępno

1 opinia
PAT-BUD - Świetne Gładzie Gipsowe Kępno

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - PAT-BUD jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Perfekcyjne Gładzie w Kępnie

10 opinii
KULEX - Perfekcyjne Gładzie w Kępnie

Eksperci z KULEX to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego gładzi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Fach-Rem

1 opinia
Fach-Rem - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kępno

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy Fach-Rem, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Lukasz Rabiega

2 opinie
Lukasz Rabiega - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Kępno

Chcesz znaleźć solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Lukasz Rabiega z Kępna jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma Budowlana Mariola Subalska

9 opinii
Firma Budowlana Mariola Subalska - Profesjonalne Gładzie Kępno

Oferuje usługi z zakresu gładzi od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Kępna, ale także przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik

9 opinii
KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik - Pierwszorzędne Gładzie Kępno

Gładzie na najwyższym poziomie to dla firmy KWW-REMART Remigiusz Zagrodnik pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Wrobel

4 opinie
Wrobel - Najlepsze Gładzie Gipsowe Kępno

Jesteś zdania, że najlepsze gładzie gipsowe to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

FPUH Mariusz Musialski

1 opinia
FPUH Mariusz Musialski - Znakomite Gładzie Szpachlowe Kępno

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to skorzystaj z doświadczenia FPUH Mariusz Musialski. Kępno i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Staranne Gładzie Na Mokro Kępno

5 opinii
BUDAG Grzegorz Walczak - Staranne Gładzie Na Mokro Kępno

Według Ciebie staranne gładzie na mokro to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z BUDAG Grzegorz Walczak udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kępnie (16)

Położenie gładzi, do 100m², Galewice

Zrealizuj zlecenie dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od sprawdzonych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Łódzkiego lub okolicy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-04-20 do 2023-04-28

 • Galewice

Znakomite Gładzie Kępno

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2023-07-03 do 2023-07-11

 • Galewice

Gładzenie Ścian Kępno

Wykonaj prace dotyczące doskonałego gładzenia ścian od rzetelnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Łódzkiego lub okolicy. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-07-05 do 2023-07-13

 • Wichernik

Dam zlecenie na położenie gładzi, 25m², Oleśnica

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Dam zlecenie na położenie gładzi, 25m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

2023-09-12 do 2023-09-20

 • Oleśnica

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Brąszewice

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

2023-04-20 do 2023-04-28

 • Brąszewice

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Brąszewice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-06-24 do 2023-07-02

 • Brąszewice

Położenie gładzi, 101-300m², Kaniów

Ten Klient jest zdania, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Położenie gładzi, 101-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

2023-05-31 do 2023-05-31

 • Kaniów

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Kępno

Rewelacyjne kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w branży. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-08-07 do 2023-08-15

 • Ostrów Wielkopolski

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Gładzie natryskowe, ilość szacunkowa 400 m2, tynk gipsowy Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-14...

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Ostrów Wielkopolski

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Ostrów Wielkopolski

Perfekcyjne Gładzie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Olesno

Dam zlecenie na szpachlowanie, do 100m², Nadolice Małe

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu rewelacyjnego gładzenia ścian z Dolnośląskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

2023-04-22 do 2023-04-30

 • Nadolice małe

Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Długołęka

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie gładzi na poddaszu małego domku Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Długołęka

Rewelacyjne Położenie Gładzi Kępno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-04-09 do 2023-04-17

 • Kiełczów

Porządne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: bliźniak 82m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Kamień

Doskonałej Jakości Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 575m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Proszę o wycenę gładzi gipsowych na ścianach. Tynk cementowo-wapienny drobnoziarnisty. Pomieszczeni...

2023-05-15 do 2023-05-23

 • Lutrowskie
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty