Kategorie
Szukaj

Gładzie w Kwidzynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
604 460 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Kwidzynie

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

5 opinii
Gładzie Kwidzyn

Z czystym sumieniem powierz usługę profesjonalnego kładzenia gładzi specjalistom z firmy DAREX. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kwidzyna i sąsiednich powiatów. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kwidzyn

1 opinia
Grupa Miro Robert Mirowski - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Kwidzyn

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Grupa Miro Robert Mirowski będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego.

Perfect-bud jowita hoffman

1 opinia
Perfect-bud jowita hoffman - Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Kwidzyn

Potrzebujesz fachowców od wysokiej klasy położenia gładzi w miejscowości Kwidzyn lub w rejonie powiatu? Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe

3 opinie
WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe - Porządne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? WERR-BUD Kacper Werra usługi glazurniczo wykończeniowe będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi glazurnicze i nie tylko.

8 opinii
Usługi glazurnicze i nie tylko. - Porządne Gładzie Gipsowe Kwidzyn

Uwierz ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Usługi glazurnicze i nie tylko.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zadzwoń!

Świetne Gładzie Gipsowe

1 opinia
Tynki Marcel Czop - Świetne Gładzie Gipsowe Kwidzyn

Szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Tynki Marcel Czop. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zapraszamy do kontaktu.

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

2 opinie
Sienkiewicz gładzie z pasja - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Kwidzyn

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Sienkiewicz gładzie z pasja jest do Twoich usług. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki

1 opinia
Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki - Profesjonalne Gładzie Na Mokro Kwidzyn

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Usługi Ogólno-Budowlane Krzysztof Święcki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Solidne Położenie Gładzi

12 opinii
PROFF PARTNER sp. z o. o. - Solidne Położenie Gładzi Kwidzyn

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Kwidzynie

2 opinie
N&N Patryk Kryger - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe w Kwidzynie

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj doświadczenie NN Patryk Kryger. Nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Kwidzynie (16)

Położenie Gładzi Kwidzyn

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o wysokiej klasy położenie gładzi z Grudziądza. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2023-03-27 do 2023-04-04

 • Grudziądz

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Kwidzyn

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 230m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia sufitów ok 80m2, powierzchnia scian ok 150m2 Mieszkanie w kamienicy Termin rozpoczęcia prac: najbliższy w...

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Grudziądz

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 44m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-14 do 2023-05-22

 • Malbork

Położenie Gładzi

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu perfekcyjnego położenia gładzi z Malborka? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Malbork

Solidne Gładzie Kwidzyn

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od gładzi szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Malborka bez wątpienia pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2023-07-06 do 2023-07-14

 • Malbork

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 300m², Malbork

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, poddasze, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 300m² Rodzaj prac do wykonania: położenie g...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Malbork

Kładzenie Gładzi Kwidzyn

Zrealizuj zadanie najlepszego kładzenia gładzi o treści "Dam zlecenie na szpachlowanie, 101-300m²", jako specjalista z miejscowości Pomorskie. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Pomorskiego jesteś jednym z najlepszych. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-04-11 do 2023-04-19

 • Skórcz

Położenie gładzi, 40m², Krąplewice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Krąplewice

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 1001-2000m², Turze

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 1001-2000m² Informacje dodatkowe: Bez znaczenia Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-04-04 do 2023-04-12

 • Turze

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Bałdowo

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi specjalista z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Pomorskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-06-22 do 2023-06-28

 • Bałdowo

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładź na mokro Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Wąbrzeźno

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Gładzie na otynkowanych cementowo ścianach i poddaszu w regipsach. Nowy dom Termin rozpoczęcia prac: w cią...

2023-03-30 do 2023-04-07

 • Brzozie lubawskie

Kładzenie Gładzi

Zapytanie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz skupia się na Klientach z rejonu Kujawsko-pomorskiego oraz przyległych powiatów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

2023-07-04 do 2023-07-12

 • Pokrzydowo

Zapytanie o położenie gładzi, 10000m², Zblewo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 10000m² Informacje dodatkowe: gładź + malowanie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-05-26 do 2023-06-03

 • Zblewo

Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Pasłęk

Zlecający napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie gładzi daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-05-08 do 2023-05-16

 • Pasłęk

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-08-21...

2023-08-21 do 2023-08-29

 • Elbląg
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty