Kategorie
Szukaj

Gładzie w Lesznie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Lesznie

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Leszno

6 opinii
Gładzie Leszno

Szukasz ekspertów od najwyższej klasy położenia gładzi w miejscowości Leszno lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

PERFECTHOME SP. Z O. O

7 opinii
PERFECTHOME SP. Z O. O - Perfekcyjne Gładzie Leszno

Ten fachowiec działa na terenie województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego gładzi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Firma Remontowo - Wykończeniowa BRACIA REMONT Krystian Żukowski

3 opinie
Firma Remontowo - Wykończeniowa BRACIA REMONT Krystian Żukowski - Pierwszorzędne Gładzie Leszno

Gładzie na najwyższym poziomie to dla firmy Firma Remontowo - Wykończeniowa BRACIA REMONT Krystian Żukowski pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Przemysław Wiśniewski

2 opinie
Przemysław Wiśniewski - Najlepsze Gładzenie Ścian Leszno

Wiele długich lat pracownicy Przemysław Wiśniewski realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Firma usługowa ROBSON

5 opinii
Firma usługowa ROBSON - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Leszno

Zrealizowanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Firma usługowa ROBSON ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Dominik Urbaniak Wykończenia wnętrz

5 opinii
Dominik Urbaniak Wykończenia wnętrz - Porządne Gładzie Na Mokro Leszno

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Dominik Urbaniak Wykończenia wnętrz z Leszna będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

LECH-BUD Leszek Dreas

1 opinia
LECH-BUD Leszek Dreas - Doskonałe Gładzie Gipsowe Leszno

Nadal potrzebujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia LECH-BUD Leszek Dreas. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Oskar-usługi ogolnobudowlane

3 opinie
Oskar-usługi ogolnobudowlane - Fantastyczne Gładzenie Ścian Leszno

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Oskar-usługi ogolnobudowlane, której specjalnością jest gładzenie ścian. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Dekormal Usługi Remontowo-Budowlane

3 opinie
Dekormal Usługi Remontowo-Budowlane - Wyjątkowe Położenie Gładzi Leszno

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy Dekormal Usługi Remontowo-Budowlane, której specjalnością jest położenie gładzi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KRIS-BUD-MONT Krystian Żyndul

30 opinii
KRIS-BUD-MONT Krystian Żyndul - Znakomite Gładzie Gipsowe Leszno

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij KRIS-BUD-MONT Krystian Żyndul. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Lesznie (16)

Położenie gładzi, 301-500m², Leszno

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Leszna i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-08-12 do 2023-08-20

 • Leszno

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Leszno

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-08-02 do 2023-08-10

 • Włoszakowice

Staranne Gładzie Leszno

Ten Klient jest zdania, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szpachlowanie, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-04-04 do 2023-04-12

 • Góra

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Pęcław

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Dolnośląskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

2023-05-28 do 2023-06-05

 • Pęcław

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Leszno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Kościan

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Kościan

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gadżety gipsowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Kościan

Położenie gładzi, 101-300m², Kościan

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-27 do 2023-08-04

 • Kościan

Położenie Gładzi

Zdecyduj się na prace dotyczące rewelacyjnego położenia gładzi od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Głogowa lub okolicy. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Głogów

Zapytanie o szpachlowanie, 101-300m², Głogów

Zrealizuj zlecenie dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od sprawdzonych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Głogowa lub okolicy. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Głogów

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Nieszczyce

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-24 do 2023-07-02

 • Nieszczyce

Położenie gładzi, 101-300m², Wińsko

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Wińsko

Położenie gładzi, 101-300m², Wińsko

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Wińsko

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Polkowice

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² to wspaniały pomysł. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-08-01 do 2023-08-09

 • Polkowice

Szukam firmy na szpachlowanie, do 100m², Lubin

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od rewelacyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Lubin lub w rejonie powiatu? Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-19 do 2023-06-27

 • Lubin

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Wołów

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Wołowa z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Wołów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty