Kategorie
Szukaj

Gładzie w Łodzi

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Łodzi

Szymon Szymański

16 opinii
Gładzie Łódź

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Szymon Szymański ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BMR STYLE

7 opinii
BMR STYLE - Najlepsze Gładzie Gipsowe Łódź

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji BMR STYLE. Łódź i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

Greg-bud

6 opinii
Greg-bud - Najlepsze Kładzenie Gładzi Łódź

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

KB Services Kamil Bielawski

5 opinii
KB Services Kamil Bielawski - Doskonałe Kładzenie Gładzi Łódź

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łódź

5 opinii
Best Home Tristan Mianowski - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Łódź

Zrealizowanie gładzi gipsowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Best Home Tristan Mianowski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

KOWAL-ALEKSANDRA KOWALSKA

5 opinii
KOWAL-ALEKSANDRA KOWALSKA - Porządne Gładzie Na Mokro Łódź

Zaufaj fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij KOWAL-ALEKSANDRA KOWALSKA. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

DIM-BOX

4 opinie
DIM-BOX - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Łódź

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia DIM-BOX. Łódź to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe w Łodzi

7 opinii
Szymon Pikusa - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe w Łodzi

Poszukujesz specjalisty od gładzi szpachlowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Szymon Pikusa. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

M-błysk

1 opinia
M-błysk - Rewelacyjne Położenie Gładzi Łódź

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii położenia gładzi z Łodzi. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Webe Rafał Swędrowski

1 opinia
Webe Rafał Swędrowski - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Łódź

Jeśli wciąż szukasz ekspertów od gładzi szpachlowych to skorzystaj z kwalifikacji Webe Rafał Swędrowski. Łódź i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Łodzi (20)

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Łódź

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, do 100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Łodzi na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin!

2023-06-06 do 2023-06-14
dodano 3 dni temu

 • Łódź

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 102m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 102m² Informacje dodatkowe: Gładź na mokro ATLAS GTA już zakupiona , tynk jest w miare dobrym stanie, stan deweloperski, prosz...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Łódź

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Łódź

Poszukujesz klienta jako ekspert od profesjonalnego kładzenia gładzi w miejscowości Łódź lub na terenie Łodzi? Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2023-05-19 do 2023-05-27

 • Łódź

Zapytanie o położenie gładzi, 140m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-03 do 2023-05-11

 • Łódź

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-03-26 do 2023-04-03

 • Łódź

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 250m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie gładzi w mieszkaniu, całkowita powierzchnia ścian i sufitu ok. 250m². Mieszkanie jest przygotowane, pow...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Łódź

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Mieszkanie w Łodzi na Widzewie. Ze ścian i sufitów usunąłem stare powłoki malarskie do gołego mury. Interesuje mnie...

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Łódź

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Łódź

Dam zlecenie na wykonanie gładzi, 160m2, Łódź

Zakres prac: wykonanie gładzi gipsowej pod tapety Powierzchnia: 160m2 Termin realizacji: najszybszy możliwy...

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Łódź

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Łódź

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-14 do 2023-02-22

 • Łódź

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Łódź

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Zdecyduj się na prace dotyczące najwyższej klasy położenia gładzi od rzetelnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Łódź lub okolicy. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Łódź

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Profesjonalne kładzenie gładzi to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-02-12 do 2023-02-20

 • Łódź

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Szukam fachowców do położenia gładzi na ścianach i sufitac...

2023-01-18 do 2023-01-18

 • Łódź

Doskonałej Jakości Gładzie Łódź

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 85m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2023-01-11 do 2023-01-19

 • Łódź

Solidne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 38m² Informacje dodatkowe: Mam gotową gładź knauf Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-01-09 do 2023-01-17

 • Łódź

Perfekcyjne Gładzie

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2023-01-08 do 2023-01-16

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty