Kategorie
Szukaj

Gładzie w Lwówku Śląskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Lwówku Śląskim

RENOVA

15 opinii
Gładzie Lwówek Śląski

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z RENOVA perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz

10 opinii
Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

Wykonanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Usługi remontowo budowlane Krzysztof Pietruszkiewicz ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Solidne Gładzie Szpachlowe

10 opinii
OCIEPLENIA, ELEWACJE KOMPLEKSOWO - Solidne Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij OCIEPLENIA ELEWACJE KOMPLEKSOWO. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Staranne Gładzie Gipsowe Lwówek Śląski

4 opinie
Kamcio - Staranne Gładzie Gipsowe Lwówek Śląski

Jeżeli poszukujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Kamcio. Lwówek Śląski to teren, na którym koncentrują swoje działania. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi Ogólnobudowlane i Instalacyjne

2 opinie
Usługi Ogólnobudowlane i Instalacyjne - Perfekcyjne Gładzie Lwówek Śląski

Gładzie nie ma dla Usługi Ogólnobudowlane i Instalacyjne żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najlepsze Gładzie Gipsowe w Lwówku Śląskim

1 opinia
ZO-HA Usługi remontowo - budowlane Tomasz Wojtasik - Najlepsze Gładzie Gipsowe w Lwówku Śląskim

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu ZO-HA Usługi remontowo - budowlane Tomasz Wojtasik. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Świetne Gładzie Na Mokro Lwówek Śląski

2 opinie
BLAB Złota rączka - Świetne Gładzie Na Mokro Lwówek Śląski

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Powierz tę kwestię specjalistom z BLAB Złota rączka. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi od razu i poznaj ofertę.

Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin

3 opinie
Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin - Doskonałej Jakości Gładzie Szpachlowe Lwówek Śląski

Usługi Budowlane Bartłomiej Karwin świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Lwówka Śląskiego i z sąsiednich miast. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Kan-Bud Piotr Tomczak

3 opinie
Kan-Bud Piotr Tomczak - Pierwszorzędne Gładzie Lwówek Śląski

Gdy szukasz świetnej współpracy to eksperci z Kan-Bud Piotr Tomczak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

AR Construction

3 opinie
AR Construction - Wyjątkowe Położenie Gładzi Lwówek Śląski

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty firmy AR Construction, której specjalnością jest położenie gładzi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Lwówku Śląskim (18)

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Leśna

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2023-04-18 do 2023-04-26

 • Leśna

Położenie Gładzi Lwówek Śląski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Szczegóły drogą mailową lub telefoniczną Termin rozpoczęcia prac: najbliższy woln...

2023-05-19 do 2023-05-27

 • Bolesławiec

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Bolesławiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-08-21 do 2023-08-21

 • Bolesławiec

Zlecę położenie gładzi, do 100m², Szklarska Poręba

To zlecenie o treści - Zlecę położenie gładzi, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Dolnośląskiego i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Szklarska Poręba

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Złotoryja

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi wykonaj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-03-21 do 2023-03-21

 • Złotoryja

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Zgorzelec

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2023-06-30 do 2023-07-08

 • Zgorzelec

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Lwówek Śląski

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Zgorzelca i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

2023-06-20 do 2023-06-20

 • Zgorzelec

Wykonanie gładzi, ok. 4100m2, Legnica

Zakres zlecenia: gładzie gipsowe Powierzchnia: ok. 4100m2 Rodzaj obiektu: budynek socjalno-biurowy Termin: jak najszybciej...

2023-03-29 do 2023-04-06

 • Legnica

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Legnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Położenie ok 400m2 Gladzi gipsowej z przyszykowaniem pod malowanie Termin rozpoczęcia prac: w...

2023-07-02 do 2023-07-05

 • Legnica

Doskonałe Kładzenie Gładzi

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w branży. Ustal pasujący termin już teraz!

2023-03-31 do 2023-04-08

 • Legnica

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Legnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Do położenia gładź w całym mieszkaniu i wymiana drzwi Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-05-17 do 2023-05-25

 • Legnica

Zapytanie o położenie gładzi, 60m², Legnica

Nie marnuj energii i zrealizuj zlecenie na profesjonalne położenie gładzi z miejscowościLegnica. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-07-29 do 2023-08-06

 • Legnica

Zapytanie o szpachlowanie, 60m², Legnica

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zapytanie o szpachlowanie, 60m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2023-08-14 do 2023-08-22

 • Legnica

Położenie Gładzi

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu profesjonalnego położenia gładzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2023-08-12 do 2023-08-20

 • Legnica

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Lwówek Śląski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Sczegóły drogą mailową lub telefoniczną Termin rozpoczęcia prac: najbliższy woln...

2023-06-15 do 2023-06-23

 • Legnica

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Świebodzice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-24 do 2023-08-01

 • Świebodzice

Porządne Gładzie Lwówek Śląski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 14m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-09-25 do 2023-10-03
dodano wczoraj o 01:00

 • Lubin

Szukam firmy na szpachlowanie, do 100m², Lubin

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-19 do 2023-06-27

 • Lubin
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty