Kategorie
Szukaj

Gładzie w Myszkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
587 346 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Myszkowie

Moto-Bud

1 opinia
Gładzie Myszków

Moto-Bud świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Myszkowa i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin

1 opinia
Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin - Wyjątkowe Położenie Gładzi Myszków

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Myszkowa i szukasz najlepszych ofert to Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin jest do Twoich usług. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Agm-gurpaints

1 opinia
Agm-gurpaints - Solidne Gładzie Szpachlowe Myszków

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Agm-gurpaints. Myszków - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Solidne Gładzenie Ścian

3 opinie
TPX - Solidne Gładzenie Ścian Myszków

Solidne gładzenie ścian to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Solidne Gładzie Gipsowe w Myszkowie

3 opinie
DEGO TECHNIKI - Solidne Gładzie Gipsowe w Myszkowie

DEGO TECHNIKI świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Myszków i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

5 opinii
marcin gruszczyk - Fantastyczne Kładzenie Gładzi Myszków

Od wielu lat pracownicy marcin gruszczyk realizują usługi z zakresu fantastycznego kładzenia gładzi, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Myszków

16 opinii
IDEOSSYSTEM - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Myszków

Chesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Myszkowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma IDEOSSYSTEM jest gotowa Ci pomóc. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

DAVBUD

1 opinia
DAVBUD - Doskonałe Gładzie Myszków

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Firma Usługowa FILIP

1 opinia
Firma Usługowa FILIP - Staranne Gładzie Bezpyłowe Myszków

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Firma Usługowa FILIP. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Doskonałe Gładzenie Ścian Myszków

5 opinii
Dom-Wit - Doskonałe Gładzenie Ścian Myszków

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Dom-Wit są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Myszkowie (16)

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Łutowiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładzie na płytach gk, wklejenie narożników wewnętrznych i zewnętrznych. Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-20...

2023-06-06 do 2023-06-14
dodano 3 dni temu

 • Łutowiec

Położenie gładzi, 15m², Zawiercie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-03 do 2023-02-11

 • Zawiercie

Gładzenie Ścian Myszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-04-24 do 2023-05-02

 • Kroczyce

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Częstochowa

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m² i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-03-02 do 2023-03-03

 • Częstochowa

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Myszków

To zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Częstochowa oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Częstochowa

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Częstochowa

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego gładzenia ścian w miejscowości Częstochowa lub na terenie Częstochowy? Wybierz numer i prześlij ofertę.

2023-04-09 do 2023-04-17

 • Częstochowa

Położenie Gładzi Myszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Poszukuję do położenia gładzi i wyszlifowania Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-05-19 do 2023-05-27

 • Częstochowa

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Częstochowa

Ten Klient wciąż szuka profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-01-15 do 2023-01-23

 • Częstochowa

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Częstochowa

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Częstochowa

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

2023-03-02 do 2023-03-02

 • Częstochowa

Zlecę położenie gładzi, do 100m², Ossy

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę położenie gładzi, do 100m². To zlecenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2022-12-19 do 2022-12-27

 • Ossy

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Dąbrowa Górnicza

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Dąbrowa Górnicza

Planujesz wykonać zlecenie na gładzenie ścian, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² to świetny wybór. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2022-12-09 do 2022-12-17

 • Dąbrowa Górnicza

Położenie gładzi, 301-500m², Dąbrowa Górnicza

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Położenie gładzi, 301-500m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Dąbrowy Górniczej z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

2023-05-28 do 2023-06-05

 • Dąbrowa Górnicza

Dam zlecenie na położenie gładzi, 20m², Dąbrowa Górnicza

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Dąbrowa Górnicza

Położenie gładzi, do 100m², Dąbrowa Górnicza

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładź w przedpokoju 6x1,4m wysokość 2,5m Termin rozpoczęcia prac: 2023-01-03...

2022-12-24 do 2023-01-01

 • Dąbrowa Górnicza
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty