Kategorie
Szukaj

Gładzie w Myszkowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Myszkowie

BenBud

1 opinia
Gładzie Myszków

BenBud świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Myszkowa i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Moto-Bud

1 opinia
Moto-Bud - Wyjątkowe Położenie Gładzi Myszków

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Myszkowa i szukasz najlepszych ofert to Moto-Bud jest do Twoich usług. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Agm-gurpaints

1 opinia
Agm-gurpaints - Solidne Gładzie Szpachlowe Myszków

Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Agm-gurpaints. Myszków - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Solidne Gładzenie Ścian

3 opinie
TPX - Solidne Gładzenie Ścian Myszków

Solidne gładzenie ścian to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Solidne Gładzie Gipsowe w Myszkowie

1 opinia
Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin - Solidne Gładzie Gipsowe w Myszkowie

Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Myszków i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

3 opinie
DEGO TECHNIKI - Fantastyczne Kładzenie Gładzi Myszków

Od wielu lat pracownicy DEGO TECHNIKI realizują usługi z zakresu fantastycznego kładzenia gładzi, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Myszków

5 opinii
marcin gruszczyk - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Myszków

Chesz znaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu najwyższej klasy kładzenia gładzi z Myszkowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma marcin gruszczyk jest gotowa Ci pomóc. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

IDEOSSYSTEM

19 opinii
IDEOSSYSTEM - Doskonałe Gładzie Myszków

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Firma Usługowa FILIP

1 opinia
Firma Usługowa FILIP - Staranne Gładzie Bezpyłowe Myszków

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Firma Usługowa FILIP. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Doskonałe Gładzenie Ścian Myszków

2 opinie
DAVBUD - Doskonałe Gładzenie Ścian Myszków

Jeśli poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z DAVBUD są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Myszkowie (14)

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Koziegłowy

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

2023-09-09 do 2023-09-17

 • Koziegłowy

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Myszków

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

2023-07-26 do 2023-08-03

 • Myszków

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 60m², Koziegłowy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: gładź gipsowa Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-11 do 2023-07-19

 • Koziegłowy

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Łutowiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładzie na płytach gk, wklejenie narożników wewnętrznych i zewnętrznych. Termin rozpoczęcia prac: 2023-06-20...

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Łutowiec

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 160m², Zawiercie

Masz zamiar przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 160m² to doskonały pomysł. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się od razu - warto.

2023-08-22 do 2023-08-30

 • Zawiercie

Najlepsze Położenie Gładzi Myszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-08-24 do 2023-09-01

 • Zawiercie

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 10m², Zawiercie

Masz zamiar przyjąć zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 10m² to doskonały pomysł. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2023-08-30 do 2023-09-07

 • Zawiercie

Gładzenie Ścian Myszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-04-24 do 2023-05-02

 • Kroczyce

Zlecę szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Rudnik Mały

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Tylko szlifowanie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-29 do 2023-08-06

 • Rudnik mały

Solidne Kładzenie Gładzi Myszków

Klient napisał "Położenie gładzi, 301-500m²". Zrealizuj zadanie solidnego kładzenia gładzi jako fachowiec w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Częstochowy i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Częstochowa

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

To zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z miejscowości Częstochowa oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Częstochowa

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Częstochowa

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego gładzenia ścian w miejscowości Częstochowa lub na terenie Częstochowy? Wybierz numer i prześlij ofertę.

2023-04-09 do 2023-04-17

 • Częstochowa

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Częstochowa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-06-28 do 2023-06-28

 • Częstochowa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Częstochowa

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

2023-07-17 do 2023-07-25

 • Częstochowa
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty