Kategorie
Szukaj

Gładzie w Piotrkowie Trybunalskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
577 277 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Piotrkowie Trybunalskim

Piotr-Bud

1 opinia
Gładzie Piotrków Trybunalski

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Piotr-Bud. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Damian Hawrot

5 opinii
Damian Hawrot - Perfekcyjne Gładzie Piotrków Trybunalski

Gładzie nie ma dla Damian Hawrot żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

MICH-BUD

2 opinie
MICH-BUD - Znakomite Gładzie Szpachlowe Piotrków Trybunalski

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to eksperci z MICH-BUD są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Damian Jakubczyk

4 opinie
Damian Jakubczyk - Znakomite Gładzie Gipsowe Piotrków Trybunalski

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Damian Jakubczyk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Staranne Gładzie Szpachlowe Piotrków Trybunalski

1 opinia
QUBE ARTUR KUBIK - Staranne Gładzie Szpachlowe Piotrków Trybunalski

Przygotowanie gładzi szpachlowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. QUBE ARTUR KUBIK ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

jaroslaw warakomski

1 opinia
jaroslaw warakomski - Solidne Gładzie Na Mokro Piotrków Trybunalski

Przygotowanie gładzi na mokro będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. jaroslaw warakomski ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi w Piotrkowie Trybunalskim

1 opinia
Projekt - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi w Piotrkowie Trybunalskim

Wiele długich lat pracownicy firmy Projekt świadczą usługi z zakresu kładzenia gładzi, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Professional Project Partners Sp. z o.o.

5 opinii
Professional Project Partners Sp. z o.o. - Staranne Gładzie Gipsowe Piotrków Trybunalski

Wykonanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Professional Project Partners Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Dopieszczanie Wnętrz

2 opinie
Dopieszczanie Wnętrz - Profesjonalne Gładzenie Ścian Piotrków Trybunalski

Po prostu zleć zadanie gładzenia ścian profesjonalistom z miejscowości Piotrków Trybunalski. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

DM Design Damian Mielczarek

2 opinie
DM Design Damian Mielczarek - Doskonałe Gładzie Gipsowe Piotrków Trybunalski

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij DM Design Damian Mielczarek. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Piotrkowie Trybunalskim (17)

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 25m², Piotrków Trybunalski

Ten Klient jest zdania, że solidne gładzie to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 25m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-03-10 do 2023-03-18

 • Piotrków Trybunalski

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Wola Krzysztoporska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Wola Krzysztoporska

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Bełchatów

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2022-10-10 do 2022-10-18

 • Bełchatów

Położenie gładzi, do 100m², Bełchatów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: gladz scian i sufitow Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-11-18 do 2022-11-26

 • Bełchatów

Doskonałej Jakości Gładzie Piotrków Trybunalski

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

2022-09-27 do 2022-09-27

 • Tuszyn

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Zelów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m². Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Zelów

Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, 350m², Borowa

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego położenia gładzi o treści "Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, 350m²", jako ekspert z miejscowości Łódzkie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Łódzkiego jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2022-10-26 do 2022-11-03

 • Borowa

Fantastyczne Gładzenie Ścian Piotrków Trybunalski

Szukasz zleceniodawcy jako specjalista od fantastycznego gładzenia ścian w miejscowości Łódzkie lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2022-11-03 do 2022-11-11

 • Borowa

Zapytanie o szpachlowanie, 180m², Ksawerów

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2022-12-02 do 2022-12-10

 • Ksawerów

Rewelacyjne Położenie Gładzi Piotrków Trybunalski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia wykończenia gładzią Sufity K-G (połączenia są wzmocnione taśmą zbrojącą, spoiny zaszpachlowane...

2022-09-21 do 2022-09-29

 • Łódź

Położenie Gładzi

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista z zakresu perfekcyjnego położenia gładzi z Łodzi? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

2022-10-01 do 2022-10-09

 • Łódź

Doskonałe Położenie Gładzi

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Szukam fachowców do położenia gładzi na ścianach i sufitac...

2023-01-18 do 2023-01-18

 • Łódź

Położenie gładzi, 101-300m², Łódź

Przygotowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

2023-03-26 do 2023-04-03
dodano 6 dni temu

 • Łódź

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Łódź

Doskonałej Jakości Gładzie

Zrealizowanie gładzi dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Położenie gładzi, 20m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-12-03 do 2022-12-11

 • Łódź

Porządne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 38m² Informacje dodatkowe: Mam gotową gładź knauf Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-01-09 do 2023-01-17

 • Łódź

Dam zlecenie na położenie gładzi, 180m², Łódź

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 180m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-11-21 do 2022-11-23

 • Łódź
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty