Kategorie
Szukaj

Gładzie w Płocku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Płocku

Perfekt kolor

17 opinii
Gładzie Płock

Zrealizowanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Perfekt kolor ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nejman Ireneusz

12 opinii
Nejman Ireneusz - Fantastyczne Gładzenie Ścian Płock

Zleć usługę gładzenia ścian profesjonalistom firmy Nejman Ireneusz z miejscowości Płock. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Płocka są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jan Grzybowski Usługi Remontowo-Wykończeniowe

3 opinie
Jan Grzybowski Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Świetne Gładzie Gipsowe Płock

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji Jan Grzybowski Usługi Remontowo-Wykończeniowe. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

DnL-usługi remontowo wykończeniowe

1 opinia
DnL-usługi remontowo wykończeniowe - Znakomite Gładzie Gipsowe Płock

Myślisz, że znakomite gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z DnL-usługi remontowo wykończeniowe udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Rewelacyjne Położenie Gładzi

15 opinii
www.alleremont.pl - Rewelacyjne Położenie Gładzi Płock

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Perfekcyjne Gładzie Płock

9 opinii
SUFITY-MP - Perfekcyjne Gładzie Płock

Eksperci z SUFITY-MP to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego gładzi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Solidne Gładzie Szpachlowe w Płocku

8 opinii
Remonty A.R.Z. - Solidne Gładzie Szpachlowe w Płocku

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera do realizacji swoich planów? Remonty A.R.Z. będzie najszybszą drogą. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Płock

1 opinia
Fachowiec Jacek Dankiewicz - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Płock

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu wysokiej klasy kładzenia gładzi, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Fachowiec Jacek Dankiewicz jest Twoim rozwiązaniem. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Staranne Gładzie Na Mokro

2 opinie
DW Klimatyzacja - Staranne Gładzie Na Mokro Płock

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij DW Klimatyzacja. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe

1 opinia
Bilder Rychlik Paweł - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Płock

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Bilder Rychlik Paweł. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Płocku (18)

Położenie Gładzi Płock

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

2023-02-21 do 2023-03-01

 • Płock

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Płock

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaproponuj termin już teraz!

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Płock

Zlecę szlifowanie ścian, sufitów, 44m², Płock

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 44m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-10-02 do 2022-10-10

 • Płock

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Słupno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Słupno

Pierwszorzędne Gładzie Płock

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-26 do 2023-03-06

 • Gostynin

Rewelacyjne Gładzenie Ścian Płock

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na położenie gładzi, 700m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

2023-02-04 do 2023-02-12

 • Kutno

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 750m², Kutno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 750m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-03-19 do 2023-03-27

 • Kutno

Najlepsze Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-09-25 do 2022-10-03

 • Włocławek

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Frazy nałożenie gładzi i szlifowanie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-27 do 2023-03-07

 • Włocławek

Szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Płońsk

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Szlifowanie ścian, sufitów, do 100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-14 do 2023-02-22

 • Płońsk

Doskonałej Jakości Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: gładź bezpyłowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

2022-11-22 do 2022-11-30

 • Rypin

Położenie gładzi, do 100m², Rypin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2022-11-24 do 2022-12-02

 • Rypin

Położenie gładzi, 101-300m², Kłodawa

Potrzebujesz zlecenia jako fachowiec od profesjonalnego kładzenia gładzi w rejonie Wielkopolskiego lub w pobliskich miastach? Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Kłodawa

Najlepsze Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 600m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-06 do 2023-02-14

 • Teresin

Staranne Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od gładzi poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Położenie gładzi, 501-1000m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Łódzkie z pewnością udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

2022-10-02 do 2022-10-10

 • Ozorków

Położenie gładzi, do 100m², Ozorków

Nie marnuj energii i przyjmij zapytanie o najlepsze kładzenie gładzi z Łódzkiego. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-01-25 do 2023-02-02

 • Ozorków

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Ciechanów

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-11-06 do 2022-11-14

 • Ciechanów

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Ciechanów

Chcesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Ciechanowa. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

2022-10-24 do 2022-11-01

 • Ciechanów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty