Kategorie
Szukaj

Gładzie w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Warszawie

JB ADAPTACJE I WYKOŃCZENIA

74 opinie
Gładzie Warszawa

Myślisz, że solidne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek

45 opinii
Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek - Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Warszawa

Potrzebujesz fachowców od wysokiej klasy położenia gładzi w miejscowości Warszawa lub w rejonie powiatu? Jeszcze dziś zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Damian Żarłok

27 opinii
Damian Żarłok - Profesjonalne Gładzenie Ścian Warszawa

Damian Żarłok świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Warszawa

18 opinii
BUD-MEX - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Warszawa

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z BUD-MEX są dla Ciebie idealni. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Warszawie

16 opinii
OCIEPLANIE PODDASZY Kamiński Grzegorz - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Warszawie

Jeśli szukasz jakości wykonywanych usług to eksperci z OCIEPLANIE PODDASZY Kamiński Grzegorz są dla Ciebie stworzeni. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Staranne Gładzie Na Mokro Warszawa

15 opinii
Kamil Kawiecki - Staranne Gładzie Na Mokro Warszawa

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi na mokro? Wykorzystaj kompetencje Kamil Kawiecki. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Piotr Bucior Perfecto Tynk

14 opinii
Piotr Bucior Perfecto Tynk - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Warszawa

Wykonanie gładzi szpachlowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Piotr Bucior Perfecto Tynk ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Gładzie Na Mokro

18 opinii
Szalony Malarz/ The mad painter - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Warszawa

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro? Wykorzystaj doświadczenie Szalony Malarz The mad painter. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe

8 opinii
Pinkel Bud - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Warszawa

Przygotowanie gładzi bezpyłowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Pinkel Bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

Profesjonalne Położenie Gładzi

5 opinii
AKRID GROUP Sp. z o.o - Profesjonalne Położenie Gładzi Warszawa

Według Ciebie solidne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z AKRID GROUP Sp. z o.o poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Warszawie (50)

Doskonałe Gładzenie Ścian Warszawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-03-24 do 2023-04-01
dodano 4 dni temu

 • Warszawa

Położenie gładzi, 10m², Warszawa

Gładzenie ścian to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako jeden z najlepszych w tym fachu. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 5 dni temu

 • Warszawa

Położenie Gładzi Warszawa

Zaoszczędź sobie kłopotów i wybierz zlecenie na perfekcyjne położenie gładzi z miejscowościWarszawa. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

2023-03-21 do 2023-03-29
dodano 7 dni temu

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Warszawa

Kładzenie gładzi to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2023-03-10 do 2023-03-18

 • Warszawa

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Warszawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Warszawa

Zapytanie o położenie gładzi, 100m², Warszawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 100m² Informacje dodatkowe: Ściany w niektórych miejscach skute do cegły. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-25 do 2023-03-02

 • Warszawa

Pierwszorzędne Gładzie Warszawa

Przygotowanie gładzi z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 40m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2023-02-24 do 2023-02-24

 • Warszawa

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 2500m², Warszawa

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 2500m² i zostało złożone przez pewnego Konsumenta. Zadzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

2023-02-18 do 2023-02-26

 • Warszawa

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Warszawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-02-17 do 2023-02-25

 • Warszawa

Zapytanie o położenie gładzi, 30m², Warszawa

Zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 30m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i okolic. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Warszawa

Doskonałe Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: 1 ściana 3x5m Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: gładź bezpyłowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Warszawa

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Warszawa

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 120m² Informacje dodatkowe: Cekol jednokrotnie, przeszlifowanie żyrafą Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-16 do 2023-02-24

 • Warszawa

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 140m², Warszawa

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na profesjonalne kładzenie gładzi w rejonie Warszawy i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 140m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej niezawodnej firmy. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

2023-02-15 do 2023-02-23

 • Warszawa

Wykonanie gładzi, 850m2, Warszawa

Zakres zlecenia: wykonanie gładzi na tynkach cementowo-wapiennych Powierzchnia: 850m2 Oferty: z materiałem Termin: marzec 2023r....

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Warszawa

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 35m², Warszawa

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-09 do 2023-02-16

 • Warszawa

Perfekcyjne Gładzie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szlifowanie ścian, sufitów, 35m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2023-02-09 do 2023-02-16

 • Warszawa

Dam zlecenie na położenie gładzi, 47m², Warszawa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 47m² Informacje dodatkowe: bez szlifowania- na mokro Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-02-02 do 2023-02-10

 • Warszawa

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-07-24...

2023-02-01 do 2023-02-09

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty