Kategorie
Szukaj

Gładzie w Wołowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 421 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Gładzenie ścian to proces wykończeniowy, który pozwala na uzyskanie końcowego, gładkiego i miłego dla oka efektu. Położenie gładzi doskonale przygotowuje ściany pod następne etapy jej obróbki, które odpowiadają za ostateczny efekt wizualny. Do nich należy zaliczyć: tapetowanie, prace malarskie, a także położenie kafelek. Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszych fachowców od wykończenia wnętrz. Na naszej stronie dowiesz się także jak kształtuje się cena za profesjonalne gładzenie ścian oraz kiedy powinno się skorzystać z tej usługi. Jeśli zaś poszukujesz zleceń jako firma, niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Nie należy mylić gładzenia ze szpachlowaniem, bowiem jedną z różnic w tych zabiegach są używane środki. Przy gładzeniu używa się gładzi, a przy szpachlowaniu wykorzystuje się masę szpachlową. Obie procedury mają poniekąd podobne cele i dobrze jest gdy ze sobą współistnieją.

Gładzie wykorzystywane przy pracach remontowych dzieli się na:

 • polimerowe – nadaje się ona do wygładzania powierzchni ścian przed etapem finalnym, czyli malowaniem. Ten rodzaj gładzi wykorzystuje się do podłoża mineralnego i nośnego, czyli betonu i cementu. Zaleca się stosowanie gładzi polimerowych, czy szpachlowych w przypadku płyt karton-gips i ich spoinowania;
 • gipsowe – ten rodzaj gładzi pasuje do tynków wapiennych oraz cementowo-wapiennych. Materiał ten dobrze będzie pasować do powierzchni betonowych;
 • wapienne – nadaje się do nakładania w przypadkach tynków wapiennych oraz mieszanych z domieszką cementu. Wykorzystywana jest także do podłoży z karton-gipsu.

Położenie gładzi, niezależnie od wybranego jej rodzaju potrafi być zadaniem trudnym i niewdzięcznym. Nieprofesjonalnie i źle położona gładź może rzutować na estetykę i stan gładzonej powierzchni. Nieprawidłowy sposób położenia gładzi może prowadzić do:

 • pojawienia się odprysków na ścianach, które pomalujemy,
 • problemów z położeniem na ścianie kafelek,
 • nierównościami położonej tapety.

Nieprawidłowo położona gładź to taka, na której zauważasz: nierówności, punktowe ubytki, rysy, uszkodzenia mechaniczne bądź zbytnie pofalowanie w więcej niż dwóch miejscach. Oczywiście źle gładzoną powierzchnię da się uratować. Jeżeli zatrudniłeś fachowca, który położył gładź – należy pamiętać o tym, aby przy odbiorze dokładnie się jej przyjrzeć. Zauważenie wcześniej wymienionych znaków prowadzi do koniecznego naniesienia poprawek przed wprowadzaniem dalszych modyfikacji w obrębie gładzonej wcześniej ściany.

Sprawdź najlepszych specjalistów od gładzi w Wołowie

Porządne Gładzie Gipsowe w Wołowie

31 opinii
Gładzie Wołów

Myślisz, że porządne gładzie gipsowe to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Dobry Remont Konrad Kościewicz udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Finish Bud Firma ogólnobudowlan Łukasz Maciejewski

2 opinie
Finish Bud Firma ogólnobudowlan Łukasz Maciejewski - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Wołów

Wykonanie gładzi gipsowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Finish Bud Firma ogólnobudowlan Łukasz Maciejewski ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo Wykończeniowe Sławek Mikłaszewski

5 opinii
Usługi Remontowo Wykończeniowe Sławek Mikłaszewski - Rewelacyjne Położenie Gładzi Wołów

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii położenia gładzi z Wołowa. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

5 opinii
Marcin Bronowicki - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Wołów

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Firma ogólnobudowlana HUBUD

1 opinia
Firma ogólnobudowlana HUBUD - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Wołów

Szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Firma ogólnobudowlana HUBUD. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe

8 opinii
Wood House Group - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Wołów

Wood House Group świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z Wołowa i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Wołów

2 opinie
Firma Budowlana KDM Paweł Nowak - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Wołów

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Firma Budowlana KDM Paweł Nowak. Wołów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Staranne Gładzie Gipsowe

6 opinii
Piotrbud - Staranne Gładzie Gipsowe Wołów

Chcesz znaleźć dobrego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Piotrbud z Wołowa będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Doskonałe Gładzie Gipsowe Wołów

4 opinie
Gładkie tynki maszynowe - Doskonałe Gładzie Gipsowe Wołów

Wciąż poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Gładkie tynki maszynowe. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

ALE Multiservis Aleksandra Tokarczyk

7 opinii
ALE Multiservis Aleksandra Tokarczyk - Profesjonalne Gładzie Szpachlowe Wołów

Jeżeli poszukujesz ekspertów od gładzi szpachlowych to powierz tę kwestię specjalistom z ALE Multiservis Aleksandra Tokarczyk. Wołów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Aktualne zlecenia na kładzenie gładzi w Wołowie (17)

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Wołów

Szukasz zlecenia do wykonania jako solidny fachowiec z zakresu solidnego gładzenia ścian? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-08-29 do 2023-09-06

 • Wołów

Położenie gładzi, 101-300m², Wińsko

Upewnij się, że Klienci zlecający gładzenie ścian są rzetelni. Wyślij ofertę jako specjalista od gładzenia ścian. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Wińsko

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Wołów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Położenie gładzi, 101-300m². Umów odpowiedni dla Ciebie termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-06-06 do 2023-06-14

 • Wińsko

Zapytanie o położenie gładzi, 119m², Brzezina

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 119m² Informacje dodatkowe: Dzień Dobry, Piszę do Państwa w sprawie realizacji kilku prac budowlanych. Prosiłbym o określenie ...

2023-08-31 do 2023-09-08

 • Brzezina

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Miękinia

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2023-09-03 do 2023-09-11

 • Miękinia

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Trzebnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Dom z 120m2 z keramzytu. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-07-16 do 2023-07-24

 • Trzebnica

Zlecę położenie gładzi, około 3000m2, Trzebnica

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: hotelowy Powierzchnia prac: około 3000m2 Zlecenie od: Inwestora Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

2023-05-08 do 2023-05-16

 • Trzebnica

Szukam firmy do położenia około 3000m2, Trzebnica

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na wyjątkowe gładzenie ścian w Trzebnicy. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-04-27 do 2023-05-05

 • Trzebnica

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Strzeszów

Zrealizuj zlecenie rewelacyjnego położenia gładzi o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²", jako fachowiec z miejscowości Dolnośląskie. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Dolnośląskiego jesteś jednym z najlepszych. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

2023-05-07 do 2023-05-15

 • Strzeszów

Położenie Gładzi Wołów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-24 do 2023-07-02

 • Nieszczyce

Szpachlowanie, do 100m², Góra

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szpachlowanie, do 100m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-04-04 do 2023-04-12

 • Góra

Szukam firmy na szpachlowanie, do 100m², Lubin

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

2023-06-19 do 2023-06-27

 • Lubin

Gładzenie Ścian Wołów

Zrealizuj zapytanie dotyczące rewelacyjnego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Wrocławia lub okolicy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

2023-04-06 do 2023-04-14

 • Wrocław

Doskonałe Gładzenie Ścian

Szukasz pracy jako ekspert od doskonałego gładzenia ścian w rejonie Wrocławia lub w okolicznych miastach? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-04-22 do 2023-04-30

 • Wrocław

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian zrealizuj zlecenie na gładzenie ścian. Zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, 15m². Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-04-29 do 2023-05-07

 • Wrocław

Zlecę położenie gładzi, 26m², Wrocław

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu wyjątkowego kładzenia gładzi z Wrocławia? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

2023-07-02 do 2023-07-02

 • Wrocław

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako fachowca od położenia gładzi to wykonaj zlecenie - Szukam firmy na szpachlowanie, do 100m². Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2023-07-12 do 2023-07-12

 • Wrocław
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Częste pytania o gładziach

Ile kosztuje położenie gładzi?

Cena położenia gładzi jest zależna od paru zmiennych. Pierwszą z nich jest rodzaj stosowanego materiału. Z reguły gładź gipsowa jest tańsza od polimerowo-gipsowej – jeżeli po stronie specjalisty leży dostarczenie materiału, to usługa będzie nieco droższa przy kładzeniu gładzi polimerowej. Drugą zmienną w wycenie jest potencjalne doświadczenie fachowca. Dobrze wyszkolony specjalista będzie wymagał większego nakładu finansowego, dzięki temu można spodziewać lepszego efektu końcowego wykonanego zadania. Finalna cena położenia gładzi jest zależna ściśle od powierzchni. Warto pamiętać, że konieczność przygotowania ściany przed samym zabiegiem gładzenia wiąże się z dodatkowymi kosztami – im trzeba więcej czynności jest koniecznych tym bardziej wzrasta koszt usługi. Przyjmuje się, że cena gładzenia jednowarstwowego w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 25 do 54 złotych.

Jaki sprzęt wykorzystuje się do kładzenia gładzi?

Podczas kładzenia gładzi wykorzystuje się sprzęty, które najczęściej posiadają wykwalifikowane firmy zajmujące się tą usługą. Osprzętowanie potrzebne do gładzenia ścian składa się głównie z akcesoriów, które każdy amator prac remontowych może zakupić w sklepach budowlanych. Zaliczamy do nich między innymi:

 • szpachelki,
 • szpachle,
 • papier ścierny o odpowiedniej granulacji,
 • pace gładkie,
 • mieszadła,
 • oświetlenie
 • noże.

Jak wygląda prawidłowo położona gładź?

Gdy odbierasz wykonaną pracę powinieneś się jej przyjrzeć. Z reguły wykonuje się oględzin spoglądając na ścianę z odległości 1-2 metrów. Oświetlenie w tym czasie powinno być rozproszone - punktowe świecenie latarką na powierzchnię ściany zakłóci ocenę wykonanej pracy. Jeżeli nie jesteś pewien, czy gładź została położona prawidłowo – powinieneś zwrócić uwagę na:

l gładkość – położone warstwy powinny być całkowicie gładkie. Niedopuszczalne jest, aby pojawiły się na powierzchni gładzi uskoki, pęcherze i niedoskonałości. Również drobne uszkodzenia mechaniczne dyskwalifikują położoną gładź;

l falowanie powierzchni położonych warstw gładzi – nie powinny być widoczne gołym okiem. W teorii dopuszcza się istnienie odchyleń do 2mm, jednak nie może być ich więcej niż dwie w obrębie całej łaty kontrolnej.

Czy źle położoną gładź można uratować?

W większości przypadków, jeżeli gładź została położona w sposób odbiegający od ideału, da się uratować sytuację. Jeżeli zauważysz drobne odchylenia, czyli pojedyncze kraterki lub małe nierówności, warto działać od razu. Należy oddać ścianę do poprawy wykwalifikowanym specjalistom. Dopilnują, aby efekt końcowy był zadowalający, bowiem ratowanie źle położonej gładzi może być procesem ciężkim dla hobbystów oraz niedoświadczonych osób. Jednym z zabiegów mających na celu usunięcie nierówności i kraterków jest szlifowanie. Należy jednak być ostrożnym i delikatnym oraz obserwować zachowanie gładzi. Jeżeli niedoskonałości powiększają się pod wpływem szlifowania – należy go zaniechać. Możliwe jest również naniesienie dodatkowej warstwy gładzi po szlifowaniu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Gładzi złożą Ci bezpłatne oferty