Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Kluczborku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 181 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Kluczborku

Firma Remontowo-Budowlana Damian Garbicz

7 opinii
Remont łazienki Kluczbork

Zleć zadanie remontu łazienki ekspertom firmy Firma Remontowo-Budowlana Damian Garbicz z miejscowości Kluczbork. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Kluczborka są w ścisłej czołówce. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Piotr Bzdurski

5 opinii
Piotr Bzdurski - Doskonałej Jakości Remonty Małych Łazienek Kluczbork

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie remontów małych łazienek i zatrudnij Piotr Bzdurski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Najwyższej Klasy Remont Łazienki

9 opinii
FRB Poloczek - Najwyższej Klasy Remont Łazienki Kluczbork

Remont łazienki to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w branży. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Kluczborku

1 opinia
Kompleksowe usługi remontowe wnętrz Syj-bud - Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Kluczborku

Według Ciebie profesjonalne remonty małych łazienek to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Kompleksowe usługi remontowe wnętrz Syj-bud posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Ryszard Golenia

11 opinii
Ryszard Golenia - Pierwszorzędne Łazienki Kluczbork

Zaufaj specjalistom w dziedzinie łazienek i zatrudnij Ryszard Golenia. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Pierwszorzędny Remont Łazienki Kluczbork

18 opinii
Usługi Remontowo-Malarskie - Pierwszorzędny Remont Łazienki Kluczbork

Sprawdź tę firmę jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego remontu łazienki w miejscowości Kluczbork lub sąsiednim mieście. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia
Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane - Znakomite Zabudowy Łazienek Kluczbork

Przygotowanie zabudów łazienek będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Marona Sebastian Usługi Ogólnobudowlane ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pierwszorzędne Zabudowy Łazienek

1 opinia
F.U.H Artur LASKOWSKI - Pierwszorzędne Zabudowy Łazienek Kluczbork

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie zabudów łazienek i zatrudnij F.U.H Artur LASKOWSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Najlepszy Remont Łazienki

2 opinie
Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Ciesielski - Najlepszy Remont Łazienki Kluczbork

Zleć usługę najlepszego remontu łazienki ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kluczborka i okolicznych miast. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Staranne Łazienki Kluczbork

3 opinie
JM ciesielsko-stolarskie I ogolno budowlane - Staranne Łazienki Kluczbork

Uwierz specjalistom w dziedzinie zabudów łazienek i zatrudnij JM ciesielsko-stolarskie I ogolno budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Kluczborku (17)

Ekipa Remontowa Kluczbork

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, remont instalacj...

2024-06-14 do 2024-06-22

 • Kluczbork

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m², Kluczbork

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remo...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Kluczbork

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Kluczbork

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, Toalety, montaż innej armatury, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończen...

2024-03-13 do 2024-03-21

 • Kluczbork

Dobra Firma Remontowa Kluczbork

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: Montaż hydrauliki plus prysznic i klozet i kafelki Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Informacje doda...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Kluczbork

Perfekcyjna Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z ofert...

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Kluczbork

Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Kluczbork

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt w...

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Kluczbork

Wiarygodna Firma Remontowa

To zlecenie o treści - Remont łazienki w mieszkaniu, do 5m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kluczbork i okolic. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Kluczbork

Dobra Ekipa Remontowa

Jako ta dobra ekipa remontowa z terenu Kluczborka oraz prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie, pokaż składającemu zapytanie, że nawiązanie współpracy z Tobą to pomysł. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Kluczbork

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Kluczbork

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie łazienek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Kluczbork

Wiarygodna Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt w...

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Murów

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Murów

Klient szuka ekipy remontowej do niezwłocznej realizacji zlecenia, wykazując zainteresowanie, o treści - Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². Jako specjalista w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Murów

Remont łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Łęka Opatowska

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego ocze...

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Łęka Opatowska

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Olesno

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z...

2024-05-05 do 2024-05-13

 • Olesno

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Olesno

Ten Klient szukając remontów łazienek powinien trafić na Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m². Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2024-05-05 do 2024-05-13

 • Olesno

Łazienki Kluczbork

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż sufitu podwieszanego Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czeg...

2024-03-29 do 2024-04-06

 • Olesno

Dobra Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż kabiny prysznicowej, montaż sufitu podwieszanego Projekt wykończenia łazienki: Klient nie m...

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Dąbrowa

Do wykonania remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Krzyworzeka

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Do wykonania remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-03-08 do 2024-03-16

 • Krzyworzeka
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty