Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Raciborzu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 934 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Raciborzu

Perfekcyjne Remonty Małych Łazienek

19 opinii
Remont łazienki Racibórz

Przygotowanie remontów małych łazienek będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. W-POL SP. Z O. O. ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

GOSE Remonty

20 opinii
GOSE Remonty - Wyjątkowy Remont Łazienki Racibórz

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca z zakresu wyjątkowego remontu łazienki z Raciborza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma GOSE Remonty jest do Twojej dyspozycji. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - warto.

Doskonałe Łazienki Racibórz

11 opinii
WAW-GLAZ - Doskonałe Łazienki Racibórz

Wciąż szukasz dobrej firmy od łazienek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia WAW-GLAZ. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Najlepsze Łazienki w Raciborzu

2 opinie
Remall - Najlepsze Łazienki w Raciborzu

Planujesz wybrać dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Remall będzie najszybszą drogą. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Damian Malinowski

1 opinia
Damian Malinowski - Najwyższej Klasy Remont Łazienki Racibórz

Remont łazienki to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Rewelacyjne Remonty Małych Łazienek

4 opinie
Usługi remontowo wykończeniowe Mateusz Pastuszek - Rewelacyjne Remonty Małych Łazienek Racibórz

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego remontu łazienki z Raciborza, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Usługi remontowo wykończeniowe Mateusz Pastuszek jest do Twojej dyspozycji. Aby poznać wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

Remonty A-Z

6 opinii
Remonty A-Z - Solidny Remont Łazienki Racibórz

Powierz usługę remontu łazienki ekspertom z miejscowości Racibórz. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. W okolicy Raciborza są w ścisłej czołówce. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Rem Bud

3 opinie
Rem Bud - Pierwszorzędny Remont Łazienki Racibórz

Zatrudnij firmę Rem Bud jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do pierwszorzędnego remontu łazienki w miejscowości Racibórz lub sąsiednim mieście. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

BENTECH Beniamin Howdziej

1 opinia
BENTECH Beniamin Howdziej - Staranne Zabudowy Łazienek Racibórz

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od zabudów łazienek? Powierz tę kwestię specjalistom z BENTECH Beniamin Howdziej. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Perfekcyjne Zabudowy Łazienek Racibórz

5 opinii
DAMTES USŁUGI WIELOBRANŻOWE DAMIAN DROBNY - Perfekcyjne Zabudowy Łazienek Racibórz

DAMTES USŁUGI WIELOBRANŻOWE DAMIAN DROBNY świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Raciborza oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Raciborzu (34)

Doskonałe Remonty Łazienek Racibórz

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczeni pracownicy z dziedziny remontów łazienek znajdź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

2024-06-19 do 2024-06-27
dodano 4 godziny temu

 • Racibórz

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Racibórz

Odpowiedz na zlecenie dla niezawodnej ekipy remontowej do wykonania zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie. Dowiedź, że Twoja firma to najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Racibórz

Porządne Łazienki Racibórz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 40m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, ...

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Rudy

Zlecenie na remont łazienki, 40m², Rudy

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

2024-06-05 do 2024-06-13

 • Rudy

Świetne Łazienki

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycz...

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Racibórz

Tanie Remonty Łazienek

Rodzaj budynku: Lazienka Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektryczne...

2024-05-22 do 2024-05-30

 • Racibórz

Zlecę wykonanie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Racibórz

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Projekt wykończenia łazienk...

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Racibórz

Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m², Racibórz

Zleceniodawcę interesuje wyjątkowa firma remontowa obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się zlecenia o treści - Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 11-15m². Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

2024-05-19 do 2024-05-27

 • Racibórz

Sumienna Ekipa Remontowa Racibórz

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje ...

2024-04-27 do 2024-05-05

 • Racibórz

Najlepsze Łazienki

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż wanny, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiar...

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Racibórz

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Racibórz

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale w...

2024-04-23 do 2024-05-01

 • Racibórz

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Racibórz

Spraw, że remonty łazienek nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowani eksperci z zakresu remontów łazienek sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m². Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2024-04-21 do 2024-04-29

 • Racibórz

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Racibórz

Dla Klienta wybranie dobrej firmy remontowej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy specjalista działający na terenie Raciborza, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Racibórz

Zlecenie na remont łazienki, 2000m², Racibórz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: łazienka w klatce Powierzchnia łazienki: 2000m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, montaż wanny, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie pł...

2024-04-19 do 2024-04-27

 • Racibórz

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Racibórz

Dla Klienta wyszukanie wiarygodnej firmy remontowej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Raciborza, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Racibórz

Doświadczona Firma Remontowa Racibórz

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycznej Projekt wykończenia łazi...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Racibórz

Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, 11-15m², Racibórz

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: Wykafelkowanie łazienki Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Racibórz

Rewelacyjna Ekipa Remontowa

Odpowiedz na zapytanie dla rewelacyjnej ekipy remontowej do wykonania zlecenia w korzystnej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to gwarant oferty. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Racibórz
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty