Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Piotrkowie Trybunalskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 176 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Piotrkowie Trybunalskim

Prof Bud

5 opinii
Remont łazienki Piotrków Trybunalski

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Prof Bud. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Pierwszorzędny Remont Łazienki Piotrków Trybunalski

2 opinie
Andrzej Wolyniec - Pierwszorzędny Remont Łazienki Piotrków Trybunalski

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Andrzej Wolyniec, która świadczy usługi remontu łazienki na wysokim poziomie. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Porządne Zabudowy Łazienek Piotrków Trybunalski

6 opinii
Al-mal - Porządne Zabudowy Łazienek Piotrków Trybunalski

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od zabudów łazienek? Skorzystaj z kwalifikacji Al-mal. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

DAM-BUD Usługi Remontowo -Budowlane Elewacje Budynków

3 opinie
DAM-BUD Usługi Remontowo -Budowlane Elewacje Budynków - Perfekcyjny Remont Łazienki Piotrków Trybunalski

Po prostu zleć prace dotyczące remontu łazienki profesjonalistom z miejscowości Piotrków Trybunalski. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego nie mają sobie równych. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

DM Design Damian Mielczarek

2 opinie
DM Design Damian Mielczarek - Solidne Łazienki Piotrków Trybunalski

Właśnie wybierasz wartego zaufania partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DM Design Damian Mielczarek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Już teraz określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Piotrkowie Trybunalskim

2 opinie
Tomasz Kłos - Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Piotrkowie Trybunalskim

Uważasz, że profesjonalne remonty małych łazienek to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Tomasz Kłos poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najlepsze Remonty Małych Łazienek

2 opinie
Sylwek Malicki - Najlepsze Remonty Małych Łazienek Piotrków Trybunalski

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Sylwek Malicki. Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

Piotr-Bud

1 opinia
Piotr-Bud - Najlepsze Zabudowy Łazienek Piotrków Trybunalski

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od zabudów łazienek to wykorzystaj doświadczenie Piotr-Bud. Piotrków Trybunalski i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi Remontowo-wykończeniowe Kam-Bud

2 opinie
Usługi Remontowo-wykończeniowe Kam-Bud - Świetne Łazienki Piotrków Trybunalski

Po prostu zleć prace dotyczące remontu łazienki profesjonalistom firmy Usługi Remontowo-wykończeniowe Kam-Bud z miejscowości Piotrków Trybunalski. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego są jednymi z najlepszych. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Damian Jakubczyk

4 opinie
Damian Jakubczyk - Staranne Zabudowy Łazienek Piotrków Trybunalski

Myślisz, że staranne zabudowy łazienek to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Damian Jakubczyk dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zadawania pytań.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Piotrkowie Trybunalskim (13)

Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Jako wyjątkowa firma remontowa, która nie ma sobie równych w regionie Piotrkowa Trybunalskiego - odpowiedz Klientowi i daj sprawdzić mu samodzielnie jak bardzo jesteś dobry! Zaproponuj termin już teraz!

2024-06-29 do 2024-07-07

 • Piotrków Trybunalski

Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wi...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Piotrków Trybunalski

Niezawodna Firma Remontowa Piotrków Trybunalski

Jako niezawodna firma remontowa, która nie ma sobie równych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś dobry! Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2024-05-30 do 2024-06-07

 • Piotrków Trybunalski

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Ten Klient szuka rzetelnej ekipy remontowej, dyspozycyjnej do pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich ogłoszeniem o treści - Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-05-06 do 2024-05-14

 • Piotrków Trybunalski

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Odpowiedz na chęć zatrudnienia wyjątkowej ekipy remontowej do zrealizowania zlecenia w bezkonkurencyjnej cenie. Potwierdź, że Twoja firma to korzystne rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-04-28 do 2024-05-06

 • Piotrków Trybunalski

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Piotrków Trybunalski

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż wanny, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale ...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Piotrków Trybunalski

Świetna Ekipa Remontowa Piotrków Trybunalski

Zlokalizowaliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie dla ekipy remontowej, mające treść - Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, 6-10m². Jako Eksperci przeanalizuj i kompleksowo zakończ zlecenie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

2024-03-25 do 2024-03-25

 • Piotrków Trybunalski

Rewelacyjne Łazienki Piotrków Trybunalski

Zrealizowanie łazienek dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Piotrków Trybunalski

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Piotrków Trybunalski

Firma Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma...

2024-02-01 do 2024-02-09

 • Piotrków Trybunalski

Bezkonkurencyjne Remonty Łazienek Piotrków Trybunalski

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, malowanie, montaż wanny, montaż innej armatury, montaż kabiny prysz...

2024-01-25 do 2024-02-02

 • Piotrków Trybunalski

Świetne Remonty Łazienek

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani doradcy z branży remontów łazienek sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Piotrków Trybunalski

Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m², Piotrków Trybunalski

Ten Zleceniodawca poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². To zlecenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-07 do 2024-01-15

 • Piotrków Trybunalski
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty