Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Strzelcach Opolskich

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
654 024 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Strzelcach Opolskich

Porządne Zabudowy Łazienek Strzelce Opolskie

14 opinii
Remont łazienki Strzelce Opolskie

Jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od zabudów łazienek to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom BŁAZYINSTAL Mateusz Błazy. Strzelce Opolskie i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski

1 opinia
Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski - Porządne Łazienki Strzelce Opolskie

Firma Jupi Remonty i Wykończenia Wnętrz Kamil Sosnowski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Strzelec Opolskich oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Damian Gransort SOLID-PROF

3 opinie
Damian Gransort SOLID-PROF - Profesjonalny Remont Łazienki Strzelce Opolskie

Powierz usługę remontu łazienki profesjonalistom firmy Damian Gransort SOLID-PROF z miejscowości Strzelce Opolskie. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Strzelec Opolskich są w ścisłej czołówce. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Świetne Zabudowy Łazienek Strzelce Opolskie

5 opinii
Jarbud - Świetne Zabudowy Łazienek Strzelce Opolskie

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od zabudów łazienek to skorzystaj z doświadczenia Jarbud. Strzelce Opolskie i okolice to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin!

Grzegorz Giera

1 opinia
Grzegorz Giera - Najwyższej Klasy Remont Łazienki Strzelce Opolskie

Powierz zadanie najwyższej klasy remontu łazienki fachowcom z firmy Grzegorz Giera. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Strzelec Opolskich i okolicznych miast. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Najlepszy Remont Łazienki w Strzelcach Opolskich

7 opinii
Usługi Remontowe Grzegorz Glagla - Najlepszy Remont Łazienki w Strzelcach Opolskich

Po prostu zleć usługę remontu łazienki specjalistom firmy Usługi Remontowe Grzegorz Glagla z miejscowości Strzelce Opolskie. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Strzelec Opolskich nie mają sobie równych. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

HydroBlank Szymon Bat

2 opinie
HydroBlank Szymon Bat - Najlepsze Zabudowy Łazienek Strzelce Opolskie

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z HydroBlank Szymon Bat są dla Ciebie stworzeni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Pawel Michalczyk

6 opinii
Pawel Michalczyk - Wyjątkowy Remont Łazienki Strzelce Opolskie

Właśnie wybierasz godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Pawel Michalczyk jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ustal pasujący termin od razu!

Świetne Remonty Małych Łazienek

3 opinie
Rafał Rygol - Świetne Remonty Małych Łazienek Strzelce Opolskie

Poszukujesz profesjonalistów od remontów małych łazienek? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Rafał Rygol. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

LEXBUD

1 opinia
LEXBUD - Doskonałe Zabudowy Łazienek Strzelce Opolskie

Planujesz wybrać wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? LEXBUD z Strzelec Opolskich jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Strzelcach Opolskich (14)

Rewelacyjne Remonty Łazienek Strzelce Opolskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 11-15m² Rodzaj prac do wykonania: montaż wanny, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu...

2024-06-15 do 2024-06-23

 • Strzelce Opolskie

Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Strzelce Opolskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont in...

2024-06-15 do 2024-06-23

 • Strzelce Opolskie

Niezawodna Ekipa Remontowa Strzelce Opolskie

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzyst...

2024-04-24 do 2024-05-02

 • Strzelce Opolskie

Solidne Łazienki Strzelce Opolskie

Na wypadek jeśli wciąż jako ekspert od łazienek szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, do 5m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Strzelec Opolskich na pewno uzasadnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Wybierz numer teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

2024-04-20 do 2024-04-28

 • Strzelce Opolskie

Zlecę remont łazienki, 6-10m², Błotnica Strzelecka

Rodzaj budynku: Łazienka Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o dużych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient...

2024-04-18 do 2024-04-26

 • Błotnica Strzelecka

Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Strzelce Opolskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż wanny, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykoń...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Strzelce Opolskie

Zlecę wykonanie remontu łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Strzelce Opolskie

Dla Klienta namierzenie wyjątkowej firmy remontowej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci poznać szczegóły zlecenia, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec działający w rejonie Strzelec Opolskich, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

2024-04-16 do 2024-04-24

 • Strzelce Opolskie

Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², _strzelce Opolskie

Jako doświadczona ekipa remontowa, która nie ma sobie równych na terenie Opolskiego, daj Klientowi, który zgłosił zapytanie - Do wykonania remont łazienki w mieszkaniu, do 5m² - jak ważna jest konkurencyjność Twojej propozycji! Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-04-10 do 2024-04-18

 • _Strzelce opolskie

Ekipa Remontowa

Klient nie może znaleźć ekipy remontowej do bezzwłocznej realizacji zlecenia, pisząc - Szukam ekipy do remontu łazienki w mieszkaniu, do 5m². Jako ekspert już dziś od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-04-10 do 2024-04-18

 • Strzelce Opolskie

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Zawadzkie

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach, re...

2024-04-05 do 2024-04-05

 • Zawadzkie

Zlecę wyremontowanie łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Strzelce Opolskie

Jako rewelacyjna firma remontowa, która nie ma sobie równych w okolicy Strzelec Opolskich - skontaktuj się z Klientem i pozwól sprawdzić mu na własne oczy o tym, że jesteś profesjonalny! Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Strzelce Opolskie

Dobra Firma Remontowa Strzelce Opolskie

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach...

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Strzelce Opolskie

Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, 6-10m², Zawadzkie

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę remont łazienki w mieszkaniu, 6-10m², dotarcie do pierwszorzędnych remontów łazienek może być skomplikowane, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

2024-01-22 do 2024-01-30

 • Zawadzkie

Świetne Remonty Łazienek

Wybranie remontów łazienek nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w mieszkaniu, do 5m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-20 do 2024-01-28

 • Zawadzkie
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty