Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Płocku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
615 624 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Płocku

Wiarygodna Firma Remontowa Płock

17 opinii
Remonty mieszkań Płock

Wiarygodna firma remontowa oferująca swoje usługi remontowe na terenie Płocka oraz w pobliskich miastach. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Profesjonalne Remonty Mieszkań w Płocku

7 opinii
WS Deweloper s.c - Profesjonalne Remonty Mieszkań w Płocku

Zrealizowanie remontów mieszkań będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. WS Deweloper s.c ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Remontowo budowlane

7 opinii
Usługi Remontowo budowlane - Profesjonalne Usługi Remontowe Płock

Przez zapewnianie profesjonalnej usługi remontowej Usługi Remontowo budowlane wybija się w branży. Markę budują oceny spełnionych zleceniodawców. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań

3 opinie
Usługi Remontowe "ARKO" - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Płock

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Usługi Remontowe ARKO są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań

3 opinie
MZ-Bud Małgorzata Zdziebłowska - Fantastyczne Remontowanie Mieszkań Płock

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym fachowcom od remontowania mieszkań z miejscowości Płock. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MAT-BUD Usługi Remontowo Budowlane Mateusz Pokrętowski Niemczewo 13 09-210 Drobin

2 opinie
MAT-BUD Usługi Remontowo Budowlane Mateusz Pokrętowski Niemczewo 13 09-210 Drobin - Porządne Remonty Mieszkań Płock

Firma MAT-BUD Usługi Remontowo Budowlane Mateusz Pokrętowski Niemczewo 13 09-210 Drobin świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Płocka i z sąsiednich miast. Ustal pasujący termin od razu!

Perfekcyjne Usługi Remontowe

1 opinia
A.B. - Perfekcyjne Usługi Remontowe Płock

Znakomici pracownicy firmy A.B. spełnią Państwa oczekiwania odnośnie usług remontowych. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - sprawdź!

Wyjątkowe Usługi Remontowe

1 opinia
Paweł Brodowicz - Wyjątkowe Usługi Remontowe Płock

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy Paweł Brodowicz spełnią Państwa oczekiwania w temacie usług remontowych. Nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

DnL-usługi remontowo wykończeniowe

1 opinia
DnL-usługi remontowo wykończeniowe - Najlepsze Remontowanie Mieszkań Płock

Ten, kto szuka usługi remontowej powinien już dziś zgłosić się do tych specjalistów i poznać niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Najlepsze Usługi Remontowe Płock

1 opinia
Al-Deco Budownictwo - Najlepsze Usługi Remontowe Płock

Klient, który poszukuje najlepszej usługi remontowej musi koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Płocku (78)

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 51-80m², Płock

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: remont instal...

2023-12-04 do 2023-12-12
dodano 4 dni temu

 • Płock

Perfekcyjna Ekipa Remontowa Płock

Ta osoba chce dotrzeć do perfekcyjnej ekipy remontowej, ponieważ potrzebuje wsparcia w wyborze odpowiednich rozwiązań, kiedy tylko wyrazisz zainteresowanie ogłoszeniem o treści - Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, do 10m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

2023-12-01 do 2023-12-09
dodano 7 dni temu

 • Płock

Znakomita Ekipa Remontowa

Jeżeli szukasz zlecenia, a Twoja firma to znakomita ekipa remontowa to jako doświadczona firma poznaj szczegóły tego zapytania. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2023-11-17 do 2023-11-17

 • Płock

Tanie Usługi Remontu Mieszkania Płock

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji hydraulicznej, montaż gniazdek włączników lub oświ...

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Płock

Zlecę remont w domu, 21-50m², Płock

Przyjmij usługę profesjonalnego remontowania mieszkań o treści "Zlecę remont w domu, 21-50m²", jako specjalista z miejscowości Płock. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Płocka nie masz sobie równych. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Płock

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Płock

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Płock

Świetna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, remont instalacji hydraulicznej, ...

2023-11-14 do 2023-11-22

 • Płock

Zlecę remont w domu, 21-50m², Płock

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: schody przed domem Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie płytek ze schodów, lepsze wyprofilowani...

2023-11-09 do 2023-11-17

 • Płock

Szukam ekipy remontowej, remont w domu, 151-200m², Płock

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: Wszystko Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 pomieszczeń Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, układanie płytek, mon...

2023-11-06 do 2023-11-14

 • Płock

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 11-20m², Płock

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, remont in...

2023-11-06 do 2023-11-06

 • Płock

Zlecę remont w mieszkaniu, 21-50m², Płock

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, ma...

2023-11-06 do 2023-11-06

 • Płock

Solidna Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, ma...

2023-11-06 do 2023-11-06

 • Płock

Świetne Remonty Mieszkań Płock

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient ...

2023-11-05 do 2023-11-13

 • Płock

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Płock

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Ro...

2023-11-04 do 2023-11-04

 • Płock

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 51-80m²". Zrealizuj zadanie rewelacyjnego remontowania mieszkań jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Płocka i pobliskich powiatów. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-11-03 do 2023-11-11

 • Płock

Zlecę remont w mieszkaniu, 51-80m², Płock

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, mo...

2023-10-31 do 2023-11-08

 • Płock

Remontowanie Mieszkań

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego remontowania mieszkań od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Płock lub sąsiednim mieście. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2023-10-28 do 2023-11-05

 • Płock

Solidne Remontowanie Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, hol, przedpokój, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej, ma...

2023-10-26 do 2023-11-03

 • Płock
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty