Kategorie
Szukaj

Studnie głębinowe w Mławie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnie głębinowe są coraz popularniejszym i bardzo opłacalnym rozwiązaniem, często wykonywanym wraz z budową domu. Koszt ich budowy nie różni się mocno od kosztów przyłączenia gospodarstwa do wodociągu, jednak z czasem oferują one wymierne korzyści. Posiadając własną studnię głębinową, a co za tym idzie prywatne źródło wody, nie musimy opłacać comiesięcznych składek. Korzystając z własnej studni głębinowej, jedyny koszt, jaki musimy ponieść to ilość prądu, jaką zużyje pompa do studni głębinowej. Poszukiwanie odpowiedniego specjalisty w tej dziedzinie ułatwi Ci nasz ranking firm. Jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości zajrzyj do sekcji "Częste pytania o studniach głębinowych".

Wiercenie studni głębinowej jest szczególnie opłacalne w przypadku gospodarstw domowych wykorzystujących każdego dnia duże ilości wody. Studnie głębinowe są doskonałym rozwiązaniem w gospodarstwach rolnych, które posiadają systemy automatycznego nawadniania. Woda płynąca w wodociągu często posiada dodatki w postaci chloru, a sama sieć bywa awaryjna. Wszelkie usługi hydrauliczne warto poprzedzić profesjonalnymi pomiarami geologicznymi.

Studnie dzielimy pod względem ich średnicy, głębokości oraz rodzaju konstrukcji. Obecnie wyróżniamy trzy główne typy:

 • Studnie kopane – są to stosunkowo płytkie studnie. Nie są na tyle wydajnym rozwiązaniem, co studnie głębinowe. Jednak, jeśli warstwa wody znajduje się stosunkowo blisko powierzchni ziemi, to stają się wystarczające. Kopane studnie to zdecydowanie najprostsze i najtańsze rozwiązanie. Do ich budowy nie jest wymagane pozwolenie.
 • Studnie głębinowe – do ich budowy wymagany jest odpowiedni sprzęt, a co za tym idzie, pomoc fachowców. Stosuje się je wtedy, gdy woda gruntowa zlokalizowana jest głęboko pod powierzchnią ziemi. Studnia zbudowana jest z rur o średnicy około 10 cm, a do wypompowywania wody na powierzchnię najczęściej stosuje się pompy głębinowe.
 • Studnie abisyńskie – w tego typu studni wykorzystywane są wąskie rury, poprowadzone w głąb ziemi na około 5-7 metrów. Doskonale sprawdzają się na gruntach piaszczystych, z racji zastosowania specjalnych filtrów oczyszczających wodę z ziaren piasku. Studnie tego rodzaju zazwyczaj współpracują z pompami samozasysającymi.

Studnia może zostać wybudowana w dowolnym miejscu działki, jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Zgodnie z prawem, studnia głębinowa nie może zostać wybudowana bliżej niż 5 metrów od granicy posesji oraz przynajmniej 7,5 metra od rowu melioracyjnego. Aby wyeliminować ryzyko zanieczyszczenia wody, obudowa studni głębinowej powinna znajdować się nie bliżej niż 15 metrów od zbiornika na szambo. Kopaniestudni głębinowej warto zaplanować już na etapie budowy instalacji sanitarnych w budynku.

Sprawdź najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Mławie

Znakomite Studnie Głębinowe Mława

Studnie głębinowe Mława

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od studni głębinowych to powierz tę kwestię specjalistom z HYDROS Pompy i Hydrofory. Mława i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Perfekcyjne Studnie Głębinowe

Uslugi wiertnicze jacek zarzycki - Perfekcyjne Studnie Głębinowe Mława

Myślisz, że perfekcyjne studnie głębinowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Rewelacyjne Studnie Wiercone w Mławie

Usługi Drogowo-rolne Andrzej Karwinski - Rewelacyjne Studnie Wiercone w Mławie

Jeżeli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od studni wierconych to skorzystaj z doświadczenia Usługi Drogowo-rolne Andrzej Karwinski. Mława to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Firma Usługowo Budowlana WIERT-MUR

Firma Usługowo Budowlana WIERT-MUR - Świetne Studnie Głębinowe Mława

Wykonanie studni głębinowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Firma Usługowo Budowlana WIERT-MUR ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Usługi Budowlane i Wykończeniowe Sobotka Robert

Usługi Budowlane i Wykończeniowe Sobotka Robert - Staranne Studnie Głębinowe Mława

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z Usługi Budowlane i Wykończeniowe Sobotka Robert perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Radosław Balcerowski BUDOWNICTWO, SZKOLENIA BHP

Radosław Balcerowski BUDOWNICTWO, SZKOLENIA BHP - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Mława

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Radosław Balcerowski BUDOWNICTWO SZKOLENIA BHP. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Pierwszorzędne Studnie Głębinowe

Marcin - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Mława

Firma Marcin oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Mławy oraz przyległych powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

P.P.H.Sebos

P.P.H.Sebos - Doskonałe Studniarstwo Mława

Utworzona z zamiłowania do studniarstwa firma oferuje doskonałe wiercenie studni głębinowej na terenie Mławy, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

Profesjonalne Studnie Głębinowe Mława

Mikoba Bogusława Gromek - Profesjonalne Studnie Głębinowe Mława

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Mikoba Bogusława Gromek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi Budowlane ER-BUD Ernest Oleksiak

Usługi Budowlane ER-BUD Ernest Oleksiak - Solidne Kopanie Studni Mława

Usługi Budowlane ER-BUD Ernest Oleksiak oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Mławy oraz przyległych powiatów. Aby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Aktualne zlecenia na studnie głębinowe w Mławie (14)

Zapytanie o wykopanie studni, Kuklin

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o wykopanie studni", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2023-07-14 do 2023-07-22

 • Kuklin

Dam zlecenie na wykopanie studni, Kuklin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-07-12 do 2023-07-20

 • Kuklin

Dam zlecenie na wykopanie studni, Kuklin

Jesteś w stanie zaoferować propozycję dotyczącą budowy studni głębinowej? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2023-07-12 do 2023-07-20

 • Kuklin

Zapytanie o wykopanie studni, Szydłówek

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od studni głębinowej potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wykopanie studni. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego z pewnością udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2023-07-02 do 2023-07-10

 • Szydłówek

Budowa Studni Mława

Wybranie budowy studni nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec poradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam ekipy do wykopania studni. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-06-05 do 2023-06-13

 • Mława

Dam zlecenie na wykopanie studni, Niedzbórz

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-30 do 2023-06-07

 • Niedzbórz

Dam zlecenie na wykopanie studni, Regimin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-06-20 do 2023-06-28

 • Regimin

Doskonałe Kopanie Studni Mława

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

2023-05-02 do 2023-05-10

 • Regimin

Zapytanie o wykopanie studni, Ciechanów

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-25 do 2023-04-02

 • Ciechanów

Zlecę wykonanie studni, Ciechanów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2023-06-26 do 2023-07-04

 • Ciechanów

Perfekcyjne Studniarstwo Mława

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebuję wykopać studnię. To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

2023-05-22 do 2023-05-30

 • Ciechanów

Zapytanie o wykopanie studni, Ciechanów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę taniej budowy studni głębinowej gwarantując przy tym fachową obsługę, a opcjonalnie też usługi dodatkowe, bez dwóch zdań przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Zapytanie o wykopanie studni. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2023-06-12 do 2023-06-20

 • Ciechanów

Zapytanie o wykopanie studni, Ciechanów

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako solidny profesjonalista z zakresu najlepszego budowania studni z Ciechanowa? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

2023-07-22 do 2023-07-30

 • Ciechanów

Potrzebuję wykopać studnię, Ciechanów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2023-05-18 do 2023-05-26

 • Ciechanów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Częste pytania o strudniach głebinowych

Ile kosztuje wykopanie studni głębinowej?

Koszt budowy studni głębinowej jest podobny do ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za przyłączenie do wodociągu. Ogólna wycena budowy studni różni się w zależności od jej rodzaju oraz indywidualnych warunków na działce. Można przyjąć, że za wywiercenie studni głębinowej o głębokości 30 metrów przyjdzie nam zapłacić średnio 6000 złotych. Należy jednak pamiętać, że jest to koszt wyłącznie samej robocizny, do której trzeba doliczyć koszty zakupu rur, pompy głębinowej i wielu innych niezbędnych dodatków.

Biorąc pod uwagę cenę wody z wodociągu oraz samo przyłączenie, inwestycja ta jest bardzo opłacalna. Największe oszczędności mogą wygenerować gospodarstwa rolne, gdzie wykorzystuje się znaczne ilości wody.

Czy geodeta jest potrzebny przy wierceniu studni głębinowej?

eodeta nie jest wymagany, natomiast może być bardzo pomocny w ustaleniu poziomu wód gruntowych na naszej działce. Doradzi nam także, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać. Wywiercenie studni głębinowej nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, jeśli jej głębokość nie będzie przekraczać 30 metrów, a pobór wody nie będzie większy niż 5 metrów sześciennych na dobę. Woda pozyskiwana ze studni głębinowej bez pozwolenia na budowę może być używana wyłącznie do prywatnych celów. Sprawa wygląda nieco inaczej, gdy planujemy wykonać odwiert większy niż 30 metrów w głąb gruntu bądź pobierać większe ilości wody. Wtedy wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Gdy zapadnie decyzja o budowie studni głębinowej, a wszystkie kwestie prawne zostaną rozwiązane, pierwszym krokiem jest wynajęcie firmy specjalizującej się w odwiertach głębinowych. Wszystko rozpoczyna się od wywiercenia otworu o średnicy 20 cm w celu wprowadzenia pod powierzchnię ziemi rury osłonowej. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w gruncie rur osłonowych o nieco mniejszej średnicy, mających na celu ochronę wody pobieranej ze studni. Wiercenie odbywa się na tyle długo, aż świder nie dotrze do warstwy wodonośnej. Po zakończeniu odwiertu, do otworu wprowadza się rury PVC i rury filtracyjne, w których będzie pracować pompa głębinowa.

Zalety posiadania własnej studni głębinowej

Prywatna studnia głębinowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu jednorodzinnego i nie tylko. Gwarantuje nam ona dostęp do głębokich złóż czystej i świetnej jakościowo wody, którą będziemy mogli użytkować do wielu czynności. Niewątpliwie największą zaletą posiadania studni głębinowej są oszczędności, które wraz z upływem kolejnych lat będą coraz bardziej narastać. Nie możemy zapomnieć, że posiadając studnię głębinową, mamy nieustanny dostęp do wysokiej jakościowo wody i nie musimy się martwić ewentualnymi awariami systemu wodociągów.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Studni Głębinowych złożą Ci bezpłatne oferty