Kategorie
Szukaj

Studnie głębinowe w Warszawie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 830 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnie głębinowe są coraz popularniejszym i bardzo opłacalnym rozwiązaniem, często wykonywanym wraz z budową domu. Koszt ich budowy nie różni się mocno od kosztów przyłączenia gospodarstwa do wodociągu, jednak z czasem oferują one wymierne korzyści. Posiadając własną studnię głębinową, a co za tym idzie prywatne źródło wody, nie musimy opłacać comiesięcznych składek. Korzystając z własnej studni głębinowej, jedyny koszt, jaki musimy ponieść to ilość prądu, jaką zużyje pompa do studni głębinowej. Poszukiwanie odpowiedniego specjalisty w tej dziedzinie ułatwi Ci nasz ranking firm. Jeśli chcesz rozwiać swoje wątpliwości zajrzyj do sekcji "Częste pytania o studniach głębinowych".

Wiercenie studni głębinowej jest szczególnie opłacalne w przypadku gospodarstw domowych wykorzystujących każdego dnia duże ilości wody. Studnie głębinowe są doskonałym rozwiązaniem w gospodarstwach rolnych, które posiadają systemy automatycznego nawadniania. Woda płynąca w wodociągu często posiada dodatki w postaci chloru, a sama sieć bywa awaryjna. Wszelkie usługi hydrauliczne warto poprzedzić profesjonalnymi pomiarami geologicznymi.

Studnie dzielimy pod względem ich średnicy, głębokości oraz rodzaju konstrukcji. Obecnie wyróżniamy trzy główne typy:

 • Studnie kopane – są to stosunkowo płytkie studnie. Nie są na tyle wydajnym rozwiązaniem, co studnie głębinowe. Jednak, jeśli warstwa wody znajduje się stosunkowo blisko powierzchni ziemi, to stają się wystarczające. Kopane studnie to zdecydowanie najprostsze i najtańsze rozwiązanie. Do ich budowy nie jest wymagane pozwolenie.
 • Studnie głębinowe – do ich budowy wymagany jest odpowiedni sprzęt, a co za tym idzie, pomoc fachowców. Stosuje się je wtedy, gdy woda gruntowa zlokalizowana jest głęboko pod powierzchnią ziemi. Studnia zbudowana jest z rur o średnicy około 10 cm, a do wypompowywania wody na powierzchnię najczęściej stosuje się pompy głębinowe.
 • Studnie abisyńskie – w tego typu studni wykorzystywane są wąskie rury, poprowadzone w głąb ziemi na około 5-7 metrów. Doskonale sprawdzają się na gruntach piaszczystych, z racji zastosowania specjalnych filtrów oczyszczających wodę z ziaren piasku. Studnie tego rodzaju zazwyczaj współpracują z pompami samozasysającymi.

Studnia może zostać wybudowana w dowolnym miejscu działki, jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Zgodnie z prawem, studnia głębinowa nie może zostać wybudowana bliżej niż 5 metrów od granicy posesji oraz przynajmniej 7,5 metra od rowu melioracyjnego. Aby wyeliminować ryzyko zanieczyszczenia wody, obudowa studni głębinowej powinna znajdować się nie bliżej niż 15 metrów od zbiornika na szambo. Kopaniestudni głębinowej warto zaplanować już na etapie budowy instalacji sanitarnych w budynku.

Sprawdź najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Warszawie

Odwierty.eu Spółka akcyjna

31 opinii
Studnie głębinowe Warszawa

Nadal poszukujesz dobrej firmy od studni kopanej? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Odwierty.eu Spółka akcyjna. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

PHU Erem Roman Mrugałło

19 opinii
PHU Erem Roman Mrugałło - Wysokiej Klasy Kopanie Studni Warszawa

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze walory firmy, której specjalnością jest kopanie studni. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Zespół Muzyczny Golden

11 opinii
Zespół Muzyczny Golden - Doskonała Studnia Kopana Warszawa

Przygotowanie studni kopanej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Zespół Muzyczny Golden ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin od razu!

ArtPomp S.C.

8 opinii
ArtPomp S.C. - Perfekcyjne Studnie Głębinowe Warszawa

ArtPomp S.C. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Warszawy i okolic. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Profesjonalne Wiercenie Studni Głębinowej Warszawa

5 opinii
Miner-PBG - Profesjonalne Wiercenie Studni Głębinowej Warszawa

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii wiercenia studni głębinowej. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj

5 opinii
Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj - Doskonałe Studnie Wiercone Warszawa

Uwierz specjalistom w dziedzinie studni wierconych i zatrudnij Firma hydrogeologiczna Pangea Zbigniew Bigaj. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Rewelacyjne Studnie Głębinowe Warszawa

3 opinie
Usługi studniarskie - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Warszawa

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Skorzystaj z doświadczenia Usługi studniarskie. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Świetna Studnia Kopana w Warszawie

5 opinii
OGRZEWAMYEKO.COM BŁAŻEJ KRÓLICKI - Świetna Studnia Kopana w Warszawie

OGRZEWAMYEKO.COM BŁAŻEJ KRÓLICKI świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Warszawy oraz przyległych powiatów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PAN STUDNIARZ SP. Z O.O.

5 opinii
PAN STUDNIARZ SP. Z O.O. - Staranne Studnie Głębinowe Warszawa

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PAN STUDNIARZ SP. Z O.O.. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Krzak Adam Mańk

1 opinia
Krzak Adam Mańk - Perfekcyjna Studnia Artezyjska Warszawa

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Krzak Adam Mańk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Aktualne zlecenia na studnie głębinowe w Warszawie (19)

Zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 9m, Warszawa

Zlecenie o treści - Zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 9m jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 3 dni temu

 • Warszawa

Dam zlecenie na wykopanie studni, Warszawa

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kopanie studni są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od kopania studni. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2023-03-26 do 2023-04-03
dodano 3 dni temu

 • Warszawa

Szukam ekipy do wykopania studni, Warszawa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Plac •••••• Wymagania dodatkowe: Witam szukam wykonawcy studni głębinowej wierconej potrzebnej n...

2023-03-21 do 2023-03-29

 • Warszawa

Zapytanie o wykopanie studni, Warszawa

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia głębinowa - wydajność do 5m3/dobę i głębokości poniżej 30 m Termin zakupu: do uzgodnienia z W...

2023-03-17 do 2023-03-25

 • Warszawa

Perfekcyjna Studnia Głębinowa Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 21m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-12 do 2023-03-20

 • Warszawa

Zapytanie o wykopanie studni, Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-07 do 2023-03-15

 • Warszawa

Szukam ekipy do wykopania studni, Warszawa

Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Szukam ekipy do wykopania studni". Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

2023-03-06 do 2023-03-14

 • Warszawa

Zlecę wykonanie studni, Warszawa

Rodzaj studni: Do podlewania ogrodu Głębokość studni: 3m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2023-03-05 do 2023-03-13

 • Warszawa

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 12m, Warszawa

Jeśli studniarstwo na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 12m". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

2023-03-04 do 2023-03-12

 • Warszawa

Staranna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 17m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-01-05 do 2023-01-09

 • Zakręt

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 70m, Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 70m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2022-12-28 do 2023-01-05

 • Warszawa

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Warszawa

Zapytanie o treści - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2022-12-12 do 2022-12-20

 • Warszawa

Staranna Studnia Głębinowa

Ten Klient uważa, że staranna studnia głębinowa to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2022-11-27 do 2022-12-05

 • Warszawa słowackiego /

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 20m, Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2022-11-15 do 2022-11-23

 • Warszawa

Tania Budowa Studni Głębinowej Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2022-11-06 do 2022-11-14

 • Warszawa

Dam zlecenie na wykopanie studni, Warszawa

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł budowy studni, chociaż szuka od niezliczonych dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-11-05 do 2022-11-13

 • Warszawa

Dam zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 10m, Warszawa

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni abisyńskiej, 10m". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się - warto.

2022-11-04 do 2022-11-12

 • Warszawa

Szukam ekipy do wykopania studni, Warszawa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

2022-10-29 do 2022-11-06

 • Warszawa
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Częste pytania o strudniach głebinowych

Ile kosztuje wykopanie studni głębinowej?

Koszt budowy studni głębinowej jest podobny do ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za przyłączenie do wodociągu. Ogólna wycena budowy studni różni się w zależności od jej rodzaju oraz indywidualnych warunków na działce. Można przyjąć, że za wywiercenie studni głębinowej o głębokości 30 metrów przyjdzie nam zapłacić średnio 6000 złotych. Należy jednak pamiętać, że jest to koszt wyłącznie samej robocizny, do której trzeba doliczyć koszty zakupu rur, pompy głębinowej i wielu innych niezbędnych dodatków.

Biorąc pod uwagę cenę wody z wodociągu oraz samo przyłączenie, inwestycja ta jest bardzo opłacalna. Największe oszczędności mogą wygenerować gospodarstwa rolne, gdzie wykorzystuje się znaczne ilości wody.

Czy geodeta jest potrzebny przy wierceniu studni głębinowej?

eodeta nie jest wymagany, natomiast może być bardzo pomocny w ustaleniu poziomu wód gruntowych na naszej działce. Doradzi nam także, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać. Wywiercenie studni głębinowej nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę, jeśli jej głębokość nie będzie przekraczać 30 metrów, a pobór wody nie będzie większy niż 5 metrów sześciennych na dobę. Woda pozyskiwana ze studni głębinowej bez pozwolenia na budowę może być używana wyłącznie do prywatnych celów. Sprawa wygląda nieco inaczej, gdy planujemy wykonać odwiert większy niż 30 metrów w głąb gruntu bądź pobierać większe ilości wody. Wtedy wymagane jest uzyskanie pozwolenia na budowę.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Gdy zapadnie decyzja o budowie studni głębinowej, a wszystkie kwestie prawne zostaną rozwiązane, pierwszym krokiem jest wynajęcie firmy specjalizującej się w odwiertach głębinowych. Wszystko rozpoczyna się od wywiercenia otworu o średnicy 20 cm w celu wprowadzenia pod powierzchnię ziemi rury osłonowej. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w gruncie rur osłonowych o nieco mniejszej średnicy, mających na celu ochronę wody pobieranej ze studni. Wiercenie odbywa się na tyle długo, aż świder nie dotrze do warstwy wodonośnej. Po zakończeniu odwiertu, do otworu wprowadza się rury PVC i rury filtracyjne, w których będzie pracować pompa głębinowa.

Zalety posiadania własnej studni głębinowej

Prywatna studnia głębinowa jest świetnym rozwiązaniem dla każdego domu jednorodzinnego i nie tylko. Gwarantuje nam ona dostęp do głębokich złóż czystej i świetnej jakościowo wody, którą będziemy mogli użytkować do wielu czynności. Niewątpliwie największą zaletą posiadania studni głębinowej są oszczędności, które wraz z upływem kolejnych lat będą coraz bardziej narastać. Nie możemy zapomnieć, że posiadając studnię głębinową, mamy nieustanny dostęp do wysokiej jakościowo wody i nie musimy się martwić ewentualnymi awariami systemu wodociągów.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Studni Głębinowych złożą Ci bezpłatne oferty