Kategorie
Szukaj

Tarasy kamienne w Krakowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 654 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od tarasów kamiennych w Krakowie

Profesjonalne Tarasy Kamienne Kraków

4 opinie
Tarasy kamienne Kraków

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ROPSTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Krakowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Euro Kamień Patryk Dujka

2 opinie
Euro Kamień Patryk Dujka - Rewelacyjne Tarasy z Kamienia Kraków

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tarasów z kamienia i zatrudnij Euro Kamień Patryk Dujka. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Zakład Kamieniarski

2 opinie
Zakład Kamieniarski - Bezkonkurencyjny Granit Na Taras Kraków

Każdy, kto planuje zakup bezkonkurencyjnego granitu na taras musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Bezkonkurencyjne Płyty Granitowe Na Taras w Krakowie

1 opinia
Vetter Polska Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Płyty Granitowe Na Taras w Krakowie

Firma Vetter Polska Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Krakowa i okolic. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA

6 opinii
KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA - Doskonałej Jakości Tarasy Ogrodowe Kraków

Jeżeli nadal poszukujesz profesjonalistów od tarasów ogrodowych to wykorzystaj kompetencje KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA. Kraków to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. TRANSACTOR

6 opinii
F.H.U. TRANSACTOR - Znakomite Tarasy Ogrodowe Kraków

Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? F.H.U. TRANSACTOR z Krakowa jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Grzegorz Gawor

2 opinie
Grzegorz Gawor - Rewelacyjne Płyty Granitowe Na Taras Kraków

Czujesz się zagubiony w bogactwie ofert na płyty granitowe na taras? Eksperci z Grzegorz Gawor zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Bezkonkurencyjna Budowa Tarasu z Kamienia Kraków

25 opinii
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Bezkonkurencyjna Budowa Tarasu z Kamienia Kraków

Jeszcze nie znalazłeś budowy tarasu z kamienia, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? PM-BAU Budownictwo Energooszczędne może być Twoim rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Pol-Bruk S.C.

14 opinii
Pol-Bruk S.C. - Pierwszorzędny Granit Na Taras Kraków

Każdy, kto planuje zakup pierwszorzędnego granitu na taras powinien zgłosić się do do dostawcy Pol-Bruk S.C. i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

AW

37 opinii
AW - Rewelacyjny Granit Na Taras Kraków

Klient, który potrzebuje granitu na taras musi już dziś zgłosić się do do dostawcy AW i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aktualne zlecenia na tarasy kamienne w Krakowie (17)

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 201-300m², Kraków

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2022-11-15 do 2022-11-15

 • Kraków

Pierwszorzędny Taras Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2022-08-24 do 2022-09-01

 • Kraków

Ceniony Kamień Na Taras Kraków

Klient, który poszukuje cenionego kamienia na taras zgłosił zainteresowanie - Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 12m². Winien on już dziś dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do kontaktu.

2022-08-17 do 2022-08-25

 • Kraków

Idealna Budowa Tarasu z Kamienia Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 29m² Dostawca materiałów: Klient Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-08-06 do 2022-08-14

 • Kraków

Odpowiedni Kamień Na Taras

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2022-08-02 do 2022-08-10

 • Krzeszowice

Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 30m², Rudno

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 30m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Poszukuję wykonawcy do wykonania napraw kamiennego tarasu o pow ok...

2022-08-06 do 2022-08-14

 • Rudno

Kamień Na Taras

Jako Firma z miejscowości Chrzanów, nie mając sobie równych w dostarczaniu markowego kamienia na taras w korzystnej cenie każdemu Klientowi i zapewniający przy tym dogodne formy realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 45m²". Powinno Cię zainteresować. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

2022-08-21 do 2022-08-29

 • Chrzanów

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 5m², Nowy Targ

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 5m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Kamienny dywan na balkonie wykonanie od podstaw. Termin rozpoczęcia prac: do ...

2022-08-24 do 2022-09-01

 • Nowy Targ

Doskonałe Taras z Kamienia Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Klient Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-02 do 2023-01-10

 • Czarny Dunajec Ciche

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², Będzin

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², wybranie rewelacyjnej budowy tarasu z kamienia może być niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Ustal pasujący termin!

2022-08-03 do 2022-08-11

 • Będzin

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 51-100m², Tychy

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 51-100m² Dostawca materiałów: Klient Dodatkowe informacje: witam, szukam wykonawcy , ułożenie kamienia na ścianie ogrodzenia, Te...

2022-08-17 do 2022-08-25

 • Tychy

Odpowiedni Kamień Na Taras

Zleceniodawca, który potrzebuje kamienia na taras napisał - Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 24m². Musi on koniecznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2022-10-19 do 2022-10-27

 • Tychy

Szukam firmy do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 25m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 25m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Istniejący taras ma do wymiany płyty gresowe, położone krzywo prze...

2022-10-28 do 2022-11-05

 • Bielsko-Biała

Taras Ogrodowy Kraków

Chcesz znaleźć Klienta jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Małopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

2022-09-13 do 2022-09-21

 • tomasz.brauer@autokrak.pl

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 15m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 15m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Taras prostokątny, 5m/3m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Ruda Śląska

Potrzebna ekipa do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 15m², Ruda Śląska

Ten Klient wciąż poszukuje dobrej firmy od tarasu ogrodowego. Napisał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 15m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Już teraz zadzwoń do niego.

2023-01-10 do 2023-01-18

 • Ruda Śląska

Doskonałej Jakości Taras Kamienny

Jeszcze masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tarasu kamiennego. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2022-08-03 do 2022-08-11

 • Milówka
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Tarasów Kamiennych

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Tarasów Kamiennych złożą Ci bezpłatne oferty