Kategorie
Szukaj

Tarasy kamienne w Krakowie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od tarasów kamiennych w Krakowie

Profesjonalne Tarasy Kamienne Kraków

4 opinie
Tarasy kamienne Kraków

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ROPSTONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Krakowa jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Euro Kamień Patryk Dujka

2 opinie
Euro Kamień Patryk Dujka - Rewelacyjne Tarasy z Kamienia Kraków

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tarasów z kamienia i zatrudnij Euro Kamień Patryk Dujka. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Zakład Kamieniarski

2 opinie
Zakład Kamieniarski - Bezkonkurencyjny Granit Na Taras Kraków

Każdy, kto planuje zakup bezkonkurencyjnego granitu na taras musi już teraz zgłosić się do tego dostawcy i poznać ich świetne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Ażeby poznać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Bezkonkurencyjne Płyty Granitowe Na Taras w Krakowie

1 opinia
Vetter Polska Sp. z o.o. - Bezkonkurencyjne Płyty Granitowe Na Taras w Krakowie

Firma Vetter Polska Sp. z o.o. oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Krakowa i okolic. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA

6 opinii
KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA - Doskonałej Jakości Tarasy Ogrodowe Kraków

Jeżeli nadal poszukujesz profesjonalistów od tarasów ogrodowych to wykorzystaj kompetencje KRAK-SPIEK ANETA CHAŁDA. Kraków to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

F.H.U. TRANSACTOR

6 opinii
F.H.U. TRANSACTOR - Znakomite Tarasy Ogrodowe Kraków

Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? F.H.U. TRANSACTOR z Krakowa jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Grzegorz Gawor

2 opinie
Grzegorz Gawor - Rewelacyjne Płyty Granitowe Na Taras Kraków

Czujesz się zagubiony w bogactwie ofert na płyty granitowe na taras? Eksperci z Grzegorz Gawor zaproponują Ci najbardziej korzystne rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Bezkonkurencyjna Budowa Tarasu z Kamienia Kraków

5 opinii
Bim Michał Plewa - Bezkonkurencyjna Budowa Tarasu z Kamienia Kraków

Jeszcze nie znalazłeś budowy tarasu z kamienia, mimo iż próbujesz znaleźć od dawna? Bim Michał Plewa może być Twoim rozwiązaniem. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

AW

41 opinii
AW - Pierwszorzędny Granit Na Taras Kraków

Każdy, kto planuje zakup pierwszorzędnego granitu na taras powinien zgłosić się do do dostawcy AW i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

PM-BAU Budownictwo Energooszczędne

25 opinii
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Rewelacyjny Granit Na Taras Kraków

Klient, który potrzebuje granitu na taras musi już dziś zgłosić się do do dostawcy PM-BAU Budownictwo Energooszczędne i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aktualne zlecenia na tarasy kamienne w Krakowie (18)

Pierwszorzędny Taras Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 51-100m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Renowacja kamiennego dywanu na tarasie i schodach - wypełnienie uby...

2023-03-23 do 2023-03-31
dodano 6 dni temu

 • Kraków

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 28m², Kraków

Zrealizowanie tarasu z kamienia dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 28m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

2023-03-14 do 2023-03-22

 • Kraków

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 201-300m², Kraków

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

2022-11-15 do 2022-11-15

 • Kraków

Szukam firmy do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 15m², Wieliczka

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 15m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Taras o wymiarach 5-2.4 wysoki na 30cm z jednym stopniem. Płyty tarasowe...

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano wczoraj o 20:38

 • Wieliczka

Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 51-100m², Mogilany

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od tarasu z kamienia naturalnego. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-03-20 do 2023-03-28

 • Mogilany

Potrzebna ekipa do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, poniżej 50m², Zawada

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od tarasu z kamienia naturalnego. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna ekipa do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, poniżej 50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

2023-03-26 do 2023-04-03
dodano 3 dni temu

 • Zawada

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 12m², Mszana Dolna

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 12m² Dostawca materiałów: Klient Dodatkowe informacje: obudowa kamieniem-murek istniejącego tarasu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 ...

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 3 dni temu

 • Mszana Dolna

Doskonałej Jakości Kamień Na Taras Kraków

Klienci nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na kamień na taras. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zgłoszenie o treści - Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 51-100m². Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

2023-03-28 do 2023-04-05
dodano 2 dni temu

 • Rajbrot

Taras Kamienny Kraków

Jeszcze możesz odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od tarasu kamiennego. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

2023-02-19 do 2023-02-27

 • Dąbrowa Górnicza

Doskonałe Taras z Kamienia Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Klient Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

2023-01-02 do 2023-01-10

 • Czarny Dunajec Ciche

Doskonałe Taras Ogrodowy Kraków

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 100m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-03-19 do 2023-03-27

 • Zdów

Rewelacyjny Taras z Kamienia Naturalnego

Zapytanie o treści - Szukam firmy do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 51-100m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Tychów i z sąsiednich miast. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

2023-03-13 do 2023-03-21

 • Tychy

Odpowiedni Kamień Na Taras

Zleceniodawca, który potrzebuje kamienia na taras napisał - Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 24m². Musi on koniecznie dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz najwyższą jakość towaru. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2022-10-19 do 2022-10-27

 • Tychy

Profesjonalny Taras z Kamienia Naturalnego

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 16m² Dostawca materiałów: Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

2023-03-19 do 2023-03-27

 • Ćwiklice

Szukam firmy do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 25m², Bielsko-Biała

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 25m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Istniejący taras ma do wymiany płyty gresowe, położone krzywo prze...

2022-10-28 do 2022-11-05

 • Bielsko-Biała

Świetna Budowa Tarasu z Kamienia

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 19m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: Klient nie wie...

2023-03-27 do 2023-04-04
dodano 3 dni temu

 • Busko-Zdrój

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 90m², Rogoźnik

Ten Klient myśli, że doskonałe taras kamienny to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 90m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zobacz!

2023-03-08 do 2023-03-16

 • Rogoźnik

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², Chorzów

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od tarasu ogrodowego szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Chorzowa na pewno pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2023-02-13 do 2023-02-21

 • Chorzów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Tarasów Kamiennych

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Tarasów Kamiennych złożą Ci bezpłatne oferty