Kategorie
Szukaj

Tynkowanie maszynowe Otwock

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tynkowanie ścian zaprawą gipsową przy użyciu specjalistycznego sprzętu może skutecznie rozwiązać wiele problemów, które zwykle pojawiają się przy wykonywaniu podobnych prac ręcznie. Tynkowanie maszynowe ścian i elewacji to jeden z nowoczesnych obszarów budownictwa, zapewniający natychmiastowe efekty. Wynika to ze specyfiki technologii pracy z mieszankami budowlanymi, zapewniając gwarantowany, wysokiej jakości efekt. Aby zautomatyzować ten proces, konieczne jest zastosowanie specjalnych urządzeń zdolnych do przygotowania mieszanki o wymaganej konsystencji i nałożenia jej bezpośrednio na powierzchnię.

Specjalne pojemniki napełniane są suchą mieszanką tynkarską i wodą w proporcjach wcześniej ustalonych za pomocą specjalnego programu. Następnie składniki są ze sobą mieszane i tworzą jednorodną masę o wymaganej konsystencji. Dzięki temu kompleksowe wykonanie elewacji czy wnętrz budynków staje się o wiele szybsze, jednocześnie pozwalając na uzyskanie zadowalającego efektu.

Tynkowanie maszynowe elewacji odbywa się tylko w dodatnim reżimie temperaturowym. Niezbędne jest również zapewnienie warunków, w których tynkarze będą mogli komfortowo pracować.

Główną cechą prac elewacyjnych jest stosowanie kompozycji cementowych, które są mocniejsze mechanicznie, niestraszne im deszcze czy mrozy, a także poważne gradobicia. Ponadto do kompozycji elewacyjnych włączane są składniki o dużej frakcji, aby zabezpieczyć np. ocieplenie elewacji znajdującej się pod natryskiwanym mechanicznie tynkiem.

Podczas tynkowania maszynowego ścian stosuje się głównie kompozycje gipsowe lub wapienno-gipsowe. W pomieszczeniach o dużej wilgotności zdadzą się z kolei mieszanki cementowe. Praca z masą gipsową wymaga wysokiej wydajności pracy. Sprzęt jest myty natychmiast po nałożeniu na ścianę warstwy, gdyż zbytnie opóźnienie może spowodować zacementowanie elementów wrażliwych sprzętu.

Maszyny tynkarskie to inteligentne systemy, które zapewniają idealną aplikację, skracają czas tynkowania i oszczędzają na rozwiązaniu. W porównaniu z ręczną zmechanizowana metoda mieszania tynku jest znacznie wydajniejsza, ponieważ powstały roztwór zostaje wzbogacony o tlen. Specjalne dysze umożliwiają szybką obróbkę dużych powierzchni. Za pomocą szpachelki dokładnie wyrównuje się końcowo otrzymaną powierzchnię ścian, sufitów i elewacji budynków.

W przypadku tynkowania mechanicznego należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy związanych z wycenianiem usługi:

 • Wielkość obszaru do powlekania;
 • Rodzaj zastosowanego tynku;
 • Wymagana jakość wykonania;
 • Ile godzin potrzebnych jest na wykonanie tynkowania;
 • Dodatkowa praca tynkarza.

Każda firma kalkuluje nieco inaczej i często występują znaczne regionalne różnice cen. Jak zatem wygląda cena za metr tynkowania maszynowego? Zwykle można spodziewać się kosztów w przedziale 30-40 zł/m2. Należy liczyć się także z dodatkowymi kosztami związanymi z wykończeniem powierzchni w przedziale od 5 do 8 zł/m2.

Sprawdź najlepszych specjalistów od tynkowania maszynowego w Otwocku

Świetne Tynki Maszynowe Otwock

225 opinii
Tynki maszynowe Otwock

Zaufaj fachowcom w dziedzinie tynków maszynowych i zatrudnij Green Tynk BeeSystem. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Najlepsze Tynki Maszynowe

38 opinii
USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI - Najlepsze Tynki Maszynowe Otwock

Wykonanie tynków maszynowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. USŁUGI BUDOWLANE- KRZYSZTOF FILIPOWSKI ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

BTG Usługi Budowlane

19 opinii
BTG Usługi Budowlane - Doskonałe Tynkowanie Otwock

Zleć prace dotyczące tynkowania specjalistom firmy BTG Usługi Budowlane z miejscowości Otwock. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Otwocka nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

P.P.H.U. TYNKI KAROL WUKOWICZ

18 opinii
P.P.H.U. TYNKI KAROL WUKOWICZ - Solidne Tynki Maszynowe Cementowo Wapienne Otwock

Uwierz specjalistom w dziedzinie tynków maszynowych cementowo wapiennych i zatrudnij P.P.H.U. TYNKI KAROL WUKOWICZ. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Rewelacyjne Usługi Tynkarskie

18 opinii
"WOLBUD" Małgorzata Woliński - Rewelacyjne Usługi Tynkarskie Otwock

Każdy, kto planuje kupno rewelacyjnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do WOLBUD Małgorzata Woliński i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Staranne Tynki Maszynowe Otwock

11 opinii
LENKOR sp. z o.o. - Staranne Tynki Maszynowe Otwock

Myślisz, że staranne tynki maszynowe to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z LENKOR sp. z o.o. udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Rzetelne Usługi Tynkarskie w Otwocku

9 opinii
JAR-BON Jarosław Bonisławski - Rzetelne Usługi Tynkarskie w Otwocku

Każdy, kto poszukuje rzetelnej usługi tynkarskiej winien niezwłocznie zgłosić się do tych specjalistów i poznać dobre ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najlepsze Tynkowanie

9 opinii
Usługi Tynkarskie Jakub Słota - Najlepsze Tynkowanie Otwock

Tynkowanie to życiowa pasja tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w tym fachu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Maksteam Sp. z o.o.

7 opinii
Maksteam Sp. z o.o. - Rewelacyjne Tynkowanie Maszynowe Otwock

Powierz usługę tynkowania maszynowego fachowcom firmy Maksteam Sp. z o.o. z miejscowości Otwock. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie Otwocka nie mają sobie równych. Zachęcamy do zadawania pytań.

LTYNK

7 opinii
LTYNK - Fantastyczne Tynkowanie Pistoletem Otwock

Bez oporów zleć usługę fantastycznego tynkowania pistoletem ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Otwocka i okolicznych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Aktualne zlecenia na tynkowanie maszynowe w Otwocku (35)

Wysokiej Klasy Tynkowanie Maszynowe Otwock

Usługi tynkarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 101-200m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 3 dni temu

 • Izabela

Tynki Mechaniczne Otwock

Szukane są solidne usługi tynkarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 301-400m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z dziedziny tynków mechanicznych, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 4 dni temu

 • Celestynów

Staranne Tynki Maszynowe Gipsowe Otwock

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-04-07 do 2024-04-15
dodano 7 dni temu

 • Izabela

Porządne Tynki Maszynowe Gipsowe

Ten Klient nadal poszukuje profesjonalistów od tynków maszynowych gipsowych. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Otwock

Porządne Tynki Mechaniczne

Jeśli wciąż jako dobra firma od tynków mechanicznych potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, 800m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z pewnością udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

2024-04-03 do 2024-04-11

 • Kołbiel

Szukam firmy do tynkowania maszynowego domu, do 100m², Józefów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: Do otynkowania 2 pokoje na poddaszu, razem około 70m2 tynku Ter...

2024-03-28 do 2024-04-05

 • Józefów

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe bud. wielorodzinnego, 201-300m², Józefów

Rodzaj budynku: wielorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-03-27 do 2024-04-04

 • Józefów

Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Otwock

Jako dobry tynkarz z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający napisał "Zlecę tynkowanie maszynowe domu, 501-600m²". Aby otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Otwock

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 501-600m², Otwock

Jeśli usługi tynkarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie tynkowania maszynowego. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Otwock

Szukam firmy do tynkowania maszynowego bud. usługowego, do 100m², Józefów

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Zakres prac: KLEJENIE PŁYY GIPSOWEJ Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: tRZEBA PRZYKLEIĆ OK 80 M2 PŁYTY GIPSOWEJ Te...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Józefów

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 401-500m², Wiązowna

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-17 do 2024-03-24

 • Wiązowna

Potrzebna firma do tynkowania maszynowego domu, 101-200m², Wiązowna

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Wiązowna

Zapotrzebowanie na tynkowanie maszynowe domu, 101-200m², Sobiekursk

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Informacje dodatkowe: Tynki na poddaszu, tylko ściany, ściany z ytonga, ró...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Sobiekursk

Fachowe Usługi Tynkarskie Otwock

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj tynku: gipsowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-03-07 do 2024-03-15

 • Otwock

Staranny Tynk Natryskowy Otwock

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 700m² Rodzaj tynku: gipsowy Informacje dodatkowe: tynk gipsowy utwardzany Termin skorzystania z oferty: w ci...

2024-03-05 do 2024-03-13

 • Podbiel

Tynk Natryskowy

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: nowy budynek, bez tynków Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj tynku: cementowo-wapienny Termin skorzystania z oferty: 2024-06-24...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Otwock

Tynki Maszynowe

Wykonanie tynków maszynowych dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Wykonanie tynków cementowo-wapiennych, 3000m2. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

2024-02-26 do 2024-03-05

 • Otwock

Profesjonalne Tynki Maszynowe Gipsowe

Rodzaj budynku: jednorodzinny Zakres prac: ściany, sufity Stan budynku: budynek był użytkowany, z tynkami Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj tynku: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Józefów
Otrzymaj zlecenia dla Tynkarzy Maszynowych

Częste pytania o tynkach maszynowych

Tynkowanie ścian - jakie pracę są przed Tobą?

W celu szybszego otynkowania dużych powierzchni ścian skorzystaj z tynkowania maszynowego, które wykonuje się agregatem tynkarskim.

Jak wygląda tynkowanie ścian agregatem tynkarskim:

 1. Należy zabezpieczyć i przygotować podłoże pod tynk (tynk cementowo-wapienny lub tynk gipsowy).
 2. Trzeba rozrobić tynk w agregacie tynkarskim, sprawdzić jego konsystencję i wtedy można zabrać się za prace tynkarskie.
 3. Powinno się ściągnąć tynk łatą typu "H", uzupełnić ubytki (jeśli wystąpiły) i wyrównać całą powierzchnię łatą trapezową.
 4. Trzeba wygładzić powierzchnię, zrosić tynk wodą i zatrzeć pacą styropianową. Gładką powierzchnię uzyskasz, obrabiając tynk pacą filcową.

Jaki jest koszt tynkowania maszynowego?

Ile kosztują tynki maszynowe? Cena w znacznej mierze zależy od rodzaju i składu tynku, producenta i wielkości opakowania.

Za tynki maszynowe cementowo-wapienne i wapienne zapłacisz średnio ok. 35-42 zł/m2 (usługa + materiał).

Natomiast za tynki maszynowe gipsowe ok. 32-45 zł/m2 (usługa + materiał).

Czyszczenie, przygotowanie i gruntowanie podłoża to dodatkowe koszty ok. 5-15 zł/m2.

Kiedy należy wykonać tynkowanie?

Za tynkowanie najlepiej się zabrać, gdy są zapewnione odpowiednie warunki na miejscu, tj.:

 • Podłoże o właściwej chłonności, równości, wilgotności, czystości i odkształcalności.
 • Wilgotność powietrza do 70%.
 • Temperatura 5-25°C (okres wiosenny lub jesienny).

Tynki maszynowe lub tynki ręczne ścian wewnętrznych budynku warto wykonać po ok. 3-4 miesiącach od postawienia murów obiektu (po instalacjach podtynkowych i po otynkowaniu sufitu).

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plTynkarze Maszynowi złożą Ci bezpłatne oferty