Kategorie
Szukaj

Kostka brukowa z Nowego Dworu Mazowieckiego

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 483 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nawierzchnie z kostki brukowej cieszą się w naszym kraju sporą popularnością i trudno się temu dziwić. Są trwałe, odporne na zabrudzenia, a poprawnie ułożone wyglądają bardzo estetycznie. Wybór odpowiedniej ekipy ma w przypadku takich prac jak wykonanie ogrodzenia czy ułożenie kostki brukowej bardzo duże znaczenie. Jeśli nie chcemy, by szybko pojawiły się usterki i konieczność drogiego remontu, konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają solidną podbudowę i przeprowadzą szybki montaż kostki.

Klienci bardzo często szczególną uwagę zwracają na ceny układania kostki brukowej, ale należy pamiętać, że niski koszt wykonania podjazdu czy opaski wcale nie znaczy, że oszczędzamy. Słaba jakość prac ziemnych przy podbudowie może przecież przyczynić się do jej zapadania, co w konsekwencji skutkować będzie koniecznością naprawy. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy układać kostkę granitową, bo jest ona niezwykle wymagająca i wymaga sporej wprawy i odpowiedniego sprzętu. Zanim podpiszemy umowę z wykonawcą, przedstawmy mu swoje oczekiwania, a najlepiej własnoręcznie wykonany wzór układania kostki brukowej, który pozwoli poznać nasz projekt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dana ekipa podoła wyzwaniu.

Brukarstwo może zapewnić całkiem dobre zarobki, ale w tej branży bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, który ułatwia układanie kostki brukowej. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z tym fachem, warto skupić się na efektywnej reklamie. Wiele osób do tego celu wykorzystuje regionalne ogłoszenia, ale zdecydowanie więcej dobrych zleceń można zyskać, decydując się na założenie własnej strony internetowej lub prowadzenie profila na portalu społecznościowym, gdzie opisujemy przebieg prac na każdej realizowanej inwestycji. Nic nie zachęci klienta do skorzystania z naszych usług tak bardzo, jak zdjęcia dobrze wykonanej pracy. Niezależnie od tego czy wykonujemy układanie kostki brukowej na podjeździe, placu zabaw, parkingu czy drodze - fotorelacja z prac może przynieść bardzo wiele korzyści. Jeśli zależy nam na dużej ilości klientów, warto na początkowym etapie działania firmy delikatnie zaniżać kosztorysy, by zbudować w ten sposób swoją markę i dać się poznać klientom jako dobry wykonawca prac brukarskich. Pozwoli to w przyszłości ograniczyć kampanie reklamowe i zdobywać klientów z polecenia. To chyba najprostszy sposób, by zapełnić kalendarz na wiele miesięcy do przodu.

Sprawdź najlepszych brukarzy w Nowym Dworze Mazowieckim

MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa

59 opinii
Układanie kostki brukowej Nowy Dwór Mazowiecki

Po prostu zleć prace dotyczące układania bruku fachowcom z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego są jednymi z najlepszych. Umów odpowiedni dla Ciebie termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Wyjątkowe Usługi Brukarskie w Nowym Dworze Mazowieckim

10 opinii
Makar - Wyjątkowe Usługi Brukarskie w Nowym Dworze Mazowieckim

Każdy, kto planuje zakup wyjątkowej usługi brukarskiej winien zgłosić się do Makar i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Nie trać czasu i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

KGBUD

9 opinii
KGBUD - Rewelacyjne Układanie Kostki Nowy Dwór Mazowiecki

Układanie kostki to najważniejszy temat dla ekipy z firmy KGBUD - nie mają sobie równych w tej dziedzinie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Nowy Dwór Mazowiecki

5 opinii
W.MAX Włodzimierz Marchlewski - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Nowy Dwór Mazowiecki

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy układania kostki, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma W.MAX Włodzimierz Marchlewski jest Twoim rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najwyższej Klasy Brukowanie

2 opinie
GASPER Kinga Sobczak - Najwyższej Klasy Brukowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Po prostu zleć usługę brukowania specjalistom firmy GASPER Kinga Sobczak z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego są jednymi z najlepszych. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Rewelacyjne Brukowanie Nowy Dwór Mazowiecki

11 opinii
Len-Bud Invest - Rewelacyjne Brukowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne brukowanie w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z doświadczenia Len-Bud Invest. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Konrad Walczak

2 opinie
Konrad Walczak - Wyjątkowe Układanie Kostki Brukowej Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi brukarskie w wykonaniu tej firmy to autentyczny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu układania kostki brukowej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Andrzej Duszyński

1 opinia
Andrzej Duszyński - Wyjątkowe Układanie Kostki Nowy Dwór Mazowiecki

Chcesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Andrzej Duszyński z Nowego Dworu Mazowieckiego jest na to skuteczną metodą. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

MK-BRUK

3 opinie
MK-BRUK - Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z MK-BRUK są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Piotr Harmułowicz

1 opinia
Piotr Harmułowicz - Perfekcyjne Usługi Brukarskie Nowy Dwór Mazowiecki

Piotr Harmułowicz oferuje usługi brukarskie od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki, ale także okolicznych powiatów. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Aktualne zlecenia na układanie kostki brukowej w Nowym Dworze Mazowieckim (94)

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 51-100m², Leoncin

Rodzaj prac: taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: kostka brukowa po stronie klienta Termin skorzystania z oferty: najbli...

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano 3 dni temu

 • Leoncin

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 300m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj prac: parking, plac Powierzchnia prac: 300m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 dni temu

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m², Nowy Dwór Mazowiecki

Skontaktuj się z Klientem jako firma brukarska oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i na obszarze Nowego Dworu Mazowieckiego. Wybierz numer jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 dni temu

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zlecę układanie kostki brukowej, 101-200m², Czeczotki

Szukane są najwyższej klasy usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zlecę układanie kostki brukowej, 101-200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny układania kostki brukowej, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ustal pasujący termin!

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 5 dni temu

 • Czeczotki

Rewelacyjne Brukowanie Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukiwane są rewelacyjne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu brukowania, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Już nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 8 dni temu

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 51-100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu, podjazd, taras Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka, płyty chodnikowe Termin skorzystania z oferty: w ...

2024-07-13 do 2024-07-21

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj prac: droga Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: Przełorzenie trelinki / na odcinku dojazdowym w części trelinka jest us...

2024-07-12 do 2024-07-20

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Pierwszorzędne Usługi Brukarskie Nowy Dwór Mazowiecki

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu układania bruku, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-07-11 do 2024-07-19

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Zlecę układanie kostki brukowej, 26-50m², Nasielsk

Rodzaj prac: taras Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: płyty ażurowe Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-01 do 2024-07-09

 • Nasielsk

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 6500m², Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu układania bruku zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 6500m² i zostało napisane przez pewnego Zleceniodawcę. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

2024-06-27 do 2024-07-05

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Korzystne Prace Brukarskie Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka, płyty chodnikowe Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

2024-06-25 do 2024-07-03

 • Leoncin

Świetne Prace Brukarskie

Rodzaj prac: chodnik Powierzchnia prac: 11-25m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Dodatkowe informacje: dotyczy renowacji chodnika od furtki Termin skorzystania z oferty: do...

2024-06-23 do 2024-07-01

 • Kazuń-Bielany

Wysokiej Klasy Brukowanie

Rodzaj prac: opaska wokół budynku lub obiektu Powierzchnia prac: 11-25m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka, do uzgodnienia w rozmowie, kompozytowe deski Termin skorzystania z...

2024-06-23 do 2024-07-01

 • Pomiechówek

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 101-200m², Krzyczki-Pieniążki

Rodzaj prac: schody, opaska wokół budynku lub obiektu, podjazd, taras Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

2024-06-21 do 2024-06-29

 • Krzyczki-Pieniążki

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m², Mała Wieś Przy Drodze

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m²". Wykonaj zadanie profesjonalnego układania bruku jako ekspert w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z okolic Mazowieckiego i pobliskich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

2024-06-18 do 2024-06-26

 • Mała Wieś przy Drodze

Szukam wykonawcy brukowania, 15m², Czosnów

Rodzaj prac: wjazd na działkę Powierzchnia prac: 15m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-16 do 2024-06-24

 • Czosnów

Zlecę układanie kostki brukowej, 101-200m², Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj prac: schody, podjazd Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: płyty ażurowe, kostka Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-06-15 do 2024-06-23

 • Nowy Dwór Mazowiecki

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m², Zakroczym

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako specjalisty od układania kostki brukowej to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m². Ustal pasujący termin od razu!

2024-06-13 do 2024-06-21

 • Zakroczym
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Układania Kostki Brukowej

Częste pytania o układaniu kostki brukowej

Od czego zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej zacznij w kolejności od:

 1. Wytyczenia nawierzchni pod kostkę. Następnie przejdź do...
 2. Wyliczenia ilości niezbędnych materiałów.
 3. Określenia przeznaczenia nawierzchni.
 4. Wykorytowania gruntu, wyrównania i wyprofilowania terenu.
 5. Wykonania odwodnienia dużej powierzchni.
 6. Wykonania podbudowy pod kostkę brukową.
 7. Ułożenia obrzegowań (krawężników).
 8. Wykonania podsypki pod kostkę.
 9. Układania kostki brukowej.
 10. Utrwalenia wybrukowanej nawierzchni (zagęszczenie i spoinowanie).

Ułożenie kostki brukowej - jaka jest cena za metr kwadratowy?

Oferteo.pl przeprowadziło badania wśród brukarzy, których zapytało o cenę układania kostki brukowej.

Jak wynika z danych, m2 kompleksowego układania kostki brukowej kosztuje (w zależności od wykorzystanego materiału):

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Samą usługę brukarską (wyłącznie robociznę) firmy brukarskie wyceniają na ok. 30 – 100 zł za m2.

Uwaga! Ze względu na szybsze tempo prac, cena za m2 układania kostki jest niższa w przypadku większych nawierzchni.

Czy ułóżenie kostki brukowej wymaga pozwolenia?

Układanie kostki brukowej wiąże się z uzyskaniem pozwolenia budowlanego w następujących sytuacjach:

 • Oddziaływanie na środowisko i prowadzenie prac brukarskich na terenie Natura 2000.
 • Przeprowadzanie robót brukarskich na terenie wpisanym do rejestru zabytków.

Pamiętaj:
Utwardzenie gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia czy ubiegania się o pozwolenie budowlane (Prawo budowlane).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gruntu, który nie jest działką budowlaną – wówczas musisz mieć odpowiednie zgody na prace.

Ile powinień wynosić spadek na kostce brukowej?

Według firm brukarskich spadek na kostce brukowej powinien wynosić 3%.

Maksymalna wartość nachylenia dla podjazdu i zjazdu do garażu wynosi:

 • dla obiektów indywidualnych 25%,
 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%.

Ważne: Aby woda opadowa nie gromadziła się wokół spadku, kierunek spadku na kostce brukowej powinien być przeciwległy do zabudowań.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Układania Kostki Brukowej złożą Ci bezpłatne oferty