Kategorie
Szukaj

Kostka brukowa z Nowego Sącza

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
649 076 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nawierzchnie z kostki brukowej cieszą się w naszym kraju sporą popularnością i trudno się temu dziwić. Są trwałe, odporne na zabrudzenia, a poprawnie ułożone wyglądają bardzo estetycznie. Wybór odpowiedniej ekipy ma w przypadku takich prac jak wykonanie ogrodzenia czy ułożenie kostki brukowej bardzo duże znaczenie. Jeśli nie chcemy, by szybko pojawiły się usterki i konieczność drogiego remontu, konieczne jest zatrudnienie wykwalifikowanych fachowców, którzy wykonają solidną podbudowę i przeprowadzą szybki montaż kostki.

Klienci bardzo często szczególną uwagę zwracają na ceny układania kostki brukowej, ale należy pamiętać, że niski koszt wykonania podjazdu czy opaski wcale nie znaczy, że oszczędzamy. Słaba jakość prac ziemnych przy podbudowie może przecież przyczynić się do jej zapadania, co w konsekwencji skutkować będzie koniecznością naprawy. Szczególną uwagę należy zwrócić uwagę, jeśli zamierzamy układać kostkę granitową, bo jest ona niezwykle wymagająca i wymaga sporej wprawy i odpowiedniego sprzętu. Zanim podpiszemy umowę z wykonawcą, przedstawmy mu swoje oczekiwania, a najlepiej własnoręcznie wykonany wzór układania kostki brukowej, który pozwoli poznać nasz projekt. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dana ekipa podoła wyzwaniu.

Brukarstwo może zapewnić całkiem dobre zarobki, ale w tej branży bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, który ułatwia układanie kostki brukowej. Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z tym fachem, warto skupić się na efektywnej reklamie. Wiele osób do tego celu wykorzystuje regionalne ogłoszenia, ale zdecydowanie więcej dobrych zleceń można zyskać, decydując się na założenie własnej strony internetowej lub prowadzenie profila na portalu społecznościowym, gdzie opisujemy przebieg prac na każdej realizowanej inwestycji. Nic nie zachęci klienta do skorzystania z naszych usług tak bardzo, jak zdjęcia dobrze wykonanej pracy. Niezależnie od tego czy wykonujemy układanie kostki brukowej na podjeździe, placu zabaw, parkingu czy drodze - fotorelacja z prac może przynieść bardzo wiele korzyści. Jeśli zależy nam na dużej ilości klientów, warto na początkowym etapie działania firmy delikatnie zaniżać kosztorysy, by zbudować w ten sposób swoją markę i dać się poznać klientom jako dobry wykonawca prac brukarskich. Pozwoli to w przyszłości ograniczyć kampanie reklamowe i zdobywać klientów z polecenia. To chyba najprostszy sposób, by zapełnić kalendarz na wiele miesięcy do przodu.

Sprawdź najlepszych brukarzy w Nowym Sączu

Fantastyczne Brukowanie Nowy Sącz

21 opinii
Układanie kostki brukowej Nowy Sącz

Ich specjalność to fantastyczne usługi brukarskie i brukowanie na terenie miejscowości Nowy Sącz oraz pobliskich powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej w Nowym Sączu

14 opinii
Brukarstwo - Perfekcyjne Układanie Kostki Brukowej w Nowym Sączu

Usługi brukarskie w wykonaniu Brukarstwo to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu układania kostki brukowej. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

Usługi brukarskie

7 opinii
Usługi brukarskie - Solidne Układanie Bruku Nowy Sącz

Usługi brukarskie w wykonaniu firmy Usługi brukarskie to autentyczny majstersztyk. To idealny partner do powierzenia mu układania bruku. Już nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Najlepsze Układanie Kostki Nowy Sącz

5 opinii
Quicksett Dariusz Reszkiewicz - Najlepsze Układanie Kostki Nowy Sącz

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Quicksett Dariusz Reszkiewicz są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Drogi Betonowe Małopolska

5 opinii
Drogi Betonowe Małopolska - Dobre Usługi Brukarskie Nowy Sącz

Gdy poszukujesz dobrej usługi brukarskiej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny brukowania. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Rolka, Wykopy, Przyłącza, Transport

2 opinie
Rolka, Wykopy, Przyłącza, Transport - Tanie Usługi Brukarskie Nowy Sącz

Tanie usługi brukarskie na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

GR BRUK

2 opinie
GR BRUK - Znakomite Usługi Brukarskie Nowy Sącz

Każdy, kto planuje zakup znakomitej usługi brukarskiej powinien zgłosić się do GR BRUK i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Remontowo Budowlane

1 opinia
Usługi Remontowo Budowlane - Profesjonalne Układanie Kostki Nowy Sącz

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do układania kostki mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Czesław Mróz

2 opinie
Czesław Mróz - Fantastyczne Usługi Brukarskie Nowy Sącz

Świadczy usługi brukarskie od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Nowy Sącz, ale także pobliskich powiatów. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Firma Sromek Andrzej Sromek

21 opinii
Firma Sromek Andrzej Sromek - Doskonałe Układanie Bruku Nowy Sącz

Firma Firma Sromek Andrzej Sromek świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Nowego Sącza i z sąsiednich miast. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Aktualne zlecenia na układanie kostki brukowej w Nowym Sączu (51)

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, do 10m², Nowy Sącz

Wykonaj zapytanie dotyczące fantastycznego układania bruku od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Nowy Sącz lub sąsiednim mieście. Ustal pasujący termin od razu!

2024-06-15 do 2024-06-23
dodano 5 dni temu

 • Nowy Sącz

Brukowanie Nowy Sącz

Ten Klient wprowadził zapytanie "Zlecenie na brukowanie, 11-25m²". Przyjmij zlecenie solidnego brukowania jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z okolic Nowego Sącza i okolicznych miast. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 6 dni temu

 • Nowy Sącz

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

2024-06-13 do 2024-06-21
dodano 7 dni temu

 • Nowy Sącz

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Jako ekspert z branży doskonałych usług brukarskich i układania bruku, świadczący usługi dla Klientów z Nowego Sącza i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 26-50m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-06-17 do 2024-06-17

 • Nowy Sącz

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Przez zapewnianie perfekcyjnej usługi brukarskiej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zleceniodawców. Pokaż ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-06-11 do 2024-06-19

 • Nowy Sącz

Perfekcyjne Usługi Brukarskie Nowy Sącz

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 26-50m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-06-10 do 2024-06-18

 • Nowy Sącz

Dobra Firma Brukarska Nowy Sącz

Rodzaj prac: Grobowiec Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-06-08 do 2024-06-16

 • Nowy Sącz

Fachowe Usługi Brukarskie

Jeśli fachowe usługi brukarskie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 11-25m²". Pokaż propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

2024-06-07 do 2024-06-15

 • Nowy Sącz

Znakomite Prace Brukarskie Nowy Sącz

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 51-100m² Projekt prac: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-03 do 2024-06-11

 • Nowy Sącz

Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 101-200m², Nowy Sącz

Rodzaj prac: podjazd Powierzchnia prac: 101-200m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-02 do 2024-06-10

 • Nowy Sącz

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Rodzaj prac: schody, opaska wokół budynku lub obiektu Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2024-05-28 do 2024-06-05

 • Nowy Sącz

Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma brukarska, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Nowy Sącz za całościowe wykonywanie usług brukarskich, zrealizuj zlecenie mówiącego "Do wykonania ułożenie kostki brukowej, 26-50m²". Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Nowy Sącz

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m², Nowy Sącz

Jako specjalista zaproponuj najlepszą ofertę prac brukarskich. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 101-200m²" jest idealne dla Twojej firmy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

2024-05-24 do 2024-06-01

 • Nowy Sącz

Brukarstwo Nowy Sącz

Doskonałe brukarstwo to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-23 do 2024-05-31

 • Nowy Sącz

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m², Nowy Sącz

Będąc w branży usług brukarskich od wielu lat, głównie na obszarze Nowego Sącza, ale także przyległych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-05-21 do 2024-05-29

 • Nowy Sącz

Wyjątkowe Brukowanie

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Nowy Sącz

Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 250m², Nowy Sącz

Profesjonalne brukowanie to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w fachu brukarza. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Nowy Sącz

Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, 26-50m², Nowy Sącz

Rodzaj prac: taras Powierzchnia prac: 26-50m² Projekt prac: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Rodzaj materiału: kostka Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-13 do 2024-05-21

 • Nowy Sącz
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Układania Kostki Brukowej

Częste pytania o układaniu kostki brukowej

Od czego zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej zacznij w kolejności od:

 1. Wytyczenia nawierzchni pod kostkę. Następnie przejdź do...
 2. Wyliczenia ilości niezbędnych materiałów.
 3. Określenia przeznaczenia nawierzchni.
 4. Wykorytowania gruntu, wyrównania i wyprofilowania terenu.
 5. Wykonania odwodnienia dużej powierzchni.
 6. Wykonania podbudowy pod kostkę brukową.
 7. Ułożenia obrzegowań (krawężników).
 8. Wykonania podsypki pod kostkę.
 9. Układania kostki brukowej.
 10. Utrwalenia wybrukowanej nawierzchni (zagęszczenie i spoinowanie).

Ułożenie kostki brukowej - jaka jest cena za metr kwadratowy?

Oferteo.pl przeprowadziło badania wśród brukarzy, których zapytało o cenę układania kostki brukowej.

Jak wynika z danych, m2 kompleksowego układania kostki brukowej kosztuje (w zależności od wykorzystanego materiału):

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Samą usługę brukarską (wyłącznie robociznę) firmy brukarskie wyceniają na ok. 30 – 100 zł za m2.

Uwaga! Ze względu na szybsze tempo prac, cena za m2 układania kostki jest niższa w przypadku większych nawierzchni.

Czy ułóżenie kostki brukowej wymaga pozwolenia?

Układanie kostki brukowej wiąże się z uzyskaniem pozwolenia budowlanego w następujących sytuacjach:

 • Oddziaływanie na środowisko i prowadzenie prac brukarskich na terenie Natura 2000.
 • Przeprowadzanie robót brukarskich na terenie wpisanym do rejestru zabytków.

Pamiętaj:
Utwardzenie gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia czy ubiegania się o pozwolenie budowlane (Prawo budowlane).

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku gruntu, który nie jest działką budowlaną – wówczas musisz mieć odpowiednie zgody na prace.

Ile powinień wynosić spadek na kostce brukowej?

Według firm brukarskich spadek na kostce brukowej powinien wynosić 3%.

Maksymalna wartość nachylenia dla podjazdu i zjazdu do garażu wynosi:

 • dla obiektów indywidualnych 25%,
 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%.

Ważne: Aby woda opadowa nie gromadziła się wokół spadku, kierunek spadku na kostce brukowej powinien być przeciwległy do zabudowań.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Układania Kostki Brukowej złożą Ci bezpłatne oferty