Kategorie
Szukaj

Wyburzenia w Pułtusku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
654 019 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wyburzenia budynków lub ich rozbiórki to zadania, które powinny być przeprowadzane przez profesjonalną ekipę rozbiórkową. Sprawdź, jak wybrać i gdzie znaleźć najlepszych fachowców oraz jak przygotować się do prac związanych z wyburzaniem budowli lub ścian. Które budynki wymagają specjalnych zezwoleń przed przystąpieniem do rozbiórki? Do czego można ponownie wykorzystać pozyskany z wyburzonych obiektów materiał budowlany? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące wyburzeń budynków. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Wyburzenie budynku lub budowli bez specjalnego pozwolenia (trzeba jedynie zgłosić chęć ich rozbiórki do starosty) jest zgodne z prawem, jeżeli:

 • nie są one wpisane do rejestrów zabytków lub nie podlegają ochronie konserwatorskiej,
 • nie są wyższe niż 8 metrów,
 • ich odległość od granicy działki musi być przynajmniej taka, jak połowa budynku, który chcemy rozebrać,
 • są to obiekty gospodarcze związane z budową zagrodową i produkcją rolną, nie większe niż 25 metrów kwadratowych, do których postawienie nie były wymagane pozwolenia na budowę.

Jeżeli budynki nie spełniają powyższych kryteriów lub planujemy wyburzenie ściany nośnej – powinniśmy się postarać o specjalne zezwolenia. Należy złożyć wniosek do administracji architektoniczno-budowlanej lub jej gminnego odpowiednika. Trzeba także pamiętać, że prace rozbiórkowe powinny być nadzorowane przez kierownika budowy, który posiada odpowiednie kwalifikacje.

Podczas rozbiórki budynku można pozyskać materiały dzięki rozbiórce selektywnej. Umożliwia ona recykling materiałów budowlanych. Cegła lub płyty chodnikowe z rozbiórki budynku to tanie, ekologiczne i ciekawe materiały, dzięki którym można stworzyć niebanalne aranżacje wnętrza, elewacji budynku, dróg dojazdowych oraz ogrodu. Jeżeli udało nam się zgromadzić sporą ilość materiałów budowlanych po rozbiórce budynku, to warto porozmawiać z architektem krajobrazu, który pomoże nam go najlepiej wykorzystać. Innym zastosowaniem materiałów z rozbiórki, między innymi płyty chodnikowej, jest zbudowanie z niej drogi dojazdowej do posesji. Dzięki wykorzystaniu surowca z recyklingu, można znacznie obniżyć koszt wykonania danej usługi przez specjalistę.

Dobór sprawdzonych, doświadczonych ekspertów budowlanych jest jedną z najważniejszych kwestii, gdy planujemy wyburzenie budynku. Wybierając ekipę budowlaną, warto sprawdzić, czy wykonuje zlecenia fachowa i terminowo. W tym celu można poszukać wiarygodnych informacji na temat specjalistów w Internecie – pomocny z pewnością okaże się ranking firm budowlanych oraz lista aktualnych lub ostatnio wykonywanych przez ekipę budowlaną zleceń.

Sprawdź najlepszych specjalistów od wyburzeń i rozbiórek w Pułtusku

Najlepsze Wyburzenia, Rozbiórki

1 opinia
Wyburzenia Pułtusk

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od wyburzeń, rozbiórek to wykorzystaj doświadczenie Pro Krzysztof Jackiewicz. Pułtusk i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Przemyk

6 opinii
Przemyk - Profesjonalne Wyburzanie Ścian Pułtusk

Sprawdź firmę Przemyk jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do profesjonalnego wyburzania ścian na terenie Pułtuska lub okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Phu Sofia

1 opinia
Phu Sofia - Pierwszorzędne Usuwanie Azbestu Pułtusk

Bez oporów zleć usługę pierwszorzędnego usuwania azbestu profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pułtuska i pobliskich miast. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Znakomite Wyburzenia Pułtusk

1 opinia
Krzyx-Bud BRUKARSTWO - Znakomite Wyburzenia Pułtusk

Uważasz, że znakomite wyburzenia to niełatwe zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Budomis

3 opinie
Budomis - Porządne Wyburzenia Pułtusk

Jeżeli nadal potrzebujesz ekspertów od wyburzeń to wykorzystaj doświadczenie Budomis. Pułtusk i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

W.A.A.M.M. Włodarczyk

1 opinia
W.A.A.M.M. Włodarczyk - Najlepsze Wyburzenia Pułtusk

Pochłonie Cię profesjonalne działanie W.A.A.M.M. Włodarczyk w miejscowości Pułtusk. Ta firma wyburzeniowa ma sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację wyburzeń zakończą błyskawicznie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Świetne Wyburzenia w Pułtusku

1 opinia
Nadzik - Świetne Wyburzenia w Pułtusku

Nadal szukasz dobrej firmy od wyburzeń? Powierz tę kwestię specjalistom z Nadzik. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Wyjątkowe Kruszenie Betonu Pułtusk

6 opinii
HYDROKOP - Wyjątkowe Kruszenie Betonu Pułtusk

Od lat pracownicy HYDROKOP wykonują usługi z zakresu wyjątkowego kruszenia betonu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ażeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Fantastyczne Kucie Betonu

1 opinia
minikopara.pl - Fantastyczne Kucie Betonu Pułtusk

Bez oporów zleć zadanie fantastycznego kucia betonu ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Pułtuska i sąsiednich powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

TB Kompleksowa Budowa Ogrodów

1 opinia
TB Kompleksowa Budowa Ogrodów - Solidne Kucie Betonu Pułtusk

Chcesz znaleźć wartego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? TB Kompleksowa Budowa Ogrodów będzie najszybszą drogą. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

Aktualne zlecenia na wyburzenia w Pułtusku (18)

Zlecę prace rozbiórkowe, 101-150m², Pułtusk

Poszukiwana jest wiarygodna firma wyburzeniowa obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Zlecę prace rozbiórkowe, 101-150m². Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Pułtusk

Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, Kępiaste

Zakres zlecenia: Rozbiórka i likwidacja pozostałości obiekcie typu garaż Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

2024-04-12 do 2024-04-20

 • Kępiaste

Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 50m², Burlaki

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od wyburzeń, rozbiórek szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam ekipy do prac rozbiórkowych, do 50m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-01-15 do 2024-01-23

 • Burlaki

Dam zlecenie na wyburzenie ścian, 101-150m², Nasielsk

Zakres zlecenia: wyburzenie ścian Powierzchnia obiektu: 101-150m² Wywóz odpadów budowlanych: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-03-20 do 2024-03-28

 • Nasielsk

Najlepsza Firma Wyburzeniowa Pułtusk

Zakres zlecenia: Odbiór i utylizacja płyt eternitu Termin rozpoczęcia prac: możliwe od zaraz...

2024-07-04 do 2024-07-12

 • Nasielsk

Niezawodna Firma Wyburzeniowa

Zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na prace rozbiórkowe, 101-150m²". Jako niezawodna firma wyburzeniowa, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Dębe

Porządne Wyburzania Budynków Pułtusk

Obiekt do wyburzenia: Stodoła i garaż Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ta...

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Skubianka

Porządne Wyburzenia, Rozbiórki Pułtusk

Obiekt do wyburzenia: budynek mieszkalny Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub rozbiórkę: ...

2024-07-14 do 2024-07-22

 • Serock

Perfekcyjne Wyburzania Budynków

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-07-12 do 2024-07-20

 • Serock

Wyburzania Budynków

Zrealizowanie wyburzań budynków dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę wyburzenie domku letniskowego, do 50m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

2024-02-09 do 2024-02-17

 • Zegrze

Zlecenie na wyburzenie garażu, 51-100m², Sońsk

Wpraw w zachwyt Klienta fachowym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako uznana firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia "Zlecenie na wyburzenie garażu, 51-100m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana dokładnie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

2024-04-12 do 2024-04-12

 • Sońsk

Prace rozbiórkowe, 51-100m², Wieliszew

Jeżeli w dalszym ciągu jako dobra firma od wyburzeń, rozbiórek potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Prace rozbiórkowe, 51-100m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

2024-02-07 do 2024-02-15

 • Wieliszew

Zlecenie na wyburzenie garażu, 151-200m², Olszewnica Nowa

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj konstrukcji: murowana Zakres prac: wyburzenie (całkowite zniszczenie obiektu) Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub...

2024-03-14 do 2024-03-22

 • Olszewnica nowa

Zlecę wyburzenie garażu, do 50m², Janówek Pierwszy

Oczaruj Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma wyburzeniowa podejmij się zlecenia o treści "Zlecę wyburzenie garażu, do 50m²" i pokaż, że realizacja wyburzeń zostanie wykonana z należytą uwagą. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-07-07 do 2024-07-15

 • Janówek Pierwszy

Zapytanie o rozbiórkę budynku mieszkalnego, do 50m², Białobrzegi

Jeśli nadal jako profesjonalista od wyburzań budynków potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o rozbiórkę budynku mieszkalnego, do 50m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Białobrzegów bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2024-07-13 do 2024-07-21

 • Białobrzegi

Zapotrzebowanie na prace rozbiórkowe, 80m², Nowe Miasto

Obiekt do wyburzenia: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 80m² Rodzaj konstrukcji: Żelbet metr reszta murowana Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Wywóz odpadów budowlanych: tak Pozwolenie na wyburzenie lub ro...

2024-07-23 do 2024-07-24

 • Nowe Miasto

Staranne Wyburzania Budynków

Zakres zlecenia: rozbiórkę budynków opisanych poniżej Powierzchnia: 23 000m3 Obiekty do rozbiórki: BUDYNEK HANDLOWO-USŁUGOWY (jest projekt rozbiórki) 10560m3, BUDYNEK PARTEROWY - brak danych (dł.67m x szer.7,8m x wys. 3m ...

2024-04-04 do 2024-04-12

 • Nieporęt

Solidne Rozbiórki Pułtusk

Zrealizowanie rozbiórek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na wyburzenie domku letniskowego, 51-100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2024-05-15 do 2024-05-23

 • Beniaminów
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wyburzeń i Rozbiórek

Częste pytania o wyburzeniach i rozbiórkach

Czy wolno wyburzać ścianę nośną?

Wyburzenie ściany nośnej jest możliwe po uzyskaniu pozytywnej opinii architekta lub konstruktora. Jeżeli uzyskamy ich zgodę, to kolejnym krokiem jest przygotowanie tzw. projektu przebudowy. Architekt musi zastąpić ścianę nośną specjalnym typem konstrukcji (podciągiem), dzięki któremu konstrukcja budynku nadal będzie bezpieczna i stabilna. Oprócz projektu przebudowy, konieczne jest także pozwolenie od urzędników oraz zgoda właściciela lub administratora budynku.

Co należy zrobić, aby wyburzenie budynku było bezpieczne?

Eksperci przy wyburzaniu budynku odłączają wszelkie instalacje (m.in. elektryczne, gazowe, hydrauliczne, kanalizacyjne) przed rozpoczęciem prac, a także wyznaczają obszar, którego nie powinny przekraczać osoby nieupoważnione do pracy na budowie. Wybiorą także najlepszą metodę rozbiórki dla danego budynku. Należy też pamiętać o wszelkich koniecznych zezwoleniach, ponieważ niedopełnienie obowiązków prawnych skutkuje poważnymi karami finansowymi.

Co można zrobić z materiałem z rozebranego budynku?

Cegła z rozbiórki może być wykorzystana do aranżacji wnętrz – jest to bardzo popularny materiał, po który sięgają architekci wnętrz tworząc pomieszczenia w stylu industrialnym (loftowym). Rozbiórkową cegłę klinkierową można wykorzystać jako element dekoracyjny na elewację budynku lub jako materiał podłogowy. Cegła z rozbiórki nadaje się także do urozmaicenia ogrodu – można z niej zbudować np. efektowny murek. Z kolei płyty chodnikowe nadają się do ułożenia wygodnych ścieżek w ogrodzie. Ich nieregularne kształty i faktury, powstałe z biegiem czasu, pomogą stworzyć nowoczesne, minimalistyczne aranżacje, które nadadzą ciekawego charakteru całej przestrzeni zielonej. Można je także wykorzystać do budowy drogi na terenie posesji, np. podjazdu.

Ile kosztuje usługa wyburzenia budynku?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Cena takiej usługi jest zależna przede wszystkim od wielkości budynku – firmy rozbiórkowe obliczają, ile metrów sześciennych kubatury ma dana budowla. Należy przyjąć, że budżet, jaki chcemy poświęcić na tę usługę przekroczy kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na cenę składa się: maszyny użyte do rozbiórki budynku, materiał, z jakiego jest on zbudowany, jego recykling, a także wywóz gruzu.

Demontaż budynków z kamienia, drewna, lub cegły jest zdecydowanie najtańszy – koszt takiej usługi waha się między 20 a 40 złotych za m³k. Cenę można zmniejszyć dzięki przekazaniu materiału z rozbiórki dla podwykonawcy. Przy demontażu konstrukcji metalowych można przekazać surowiec w ramach barteru. Cena, która waha się między 70 a 90 m³k, wówczas się zmniejsza. Należy pamiętać, że czas rozbiórki się wówczas wydłuża ze względu na staranny odzysk materiału. Z kolei rozbiórki konstrukcji żelbetonowych to kosztowna inwestycja, ponieważ wymaga ona użycia specjalistycznych maszyn wyburzeniowych oraz dużego nakładu pracy ludzi. Koszt takiej usługi bywa czterokrotnie większy niż w przypadku wyburzania nieruchomości zbudowanej z drewna.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Wyburzeń i Rozbiórek złożą Ci bezpłatne oferty