Kategorie
Szukaj
Zlecenie nr 12522111 Oferteo.pl

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m², Wrocław

Kategoria:
Remonty mieszkań i domów
Region dostawy:
Polska Dolnośląskie Wrocław
Podmiot:
Osoba fizyczna
2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2023-09-27 17:09
Rodzaj budynku: mieszkanie

Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój

Liczba remontowanych pomieszczeń: 2

Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m²

Rodzaj prac do wykonania: montaż gniazdek włączników lub oświetlenia, położenie gładzi, położenie paneli lub deski podłogowej

Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje

Informacje dodatkowe: Wymiana paneli korkowych na gres 60x60 w salonie z aneksem o wielkości 20 M2 oraz przedpokoju o powierzchni około 10 M2. W zależności od dostępności w grę wchodzi rowniez wymiana podłogi w jednym z pokoi, ale nie jest to priorytet. Do tego położenie gładzi w tych pomieszczeniach. Ze ścian ściągnę tapety oraz tynk bawełniany i potrzebne jest wygładzenie. W suficie wykrycie dwóch tuneli na zmianę położenia 1) gniazdek oraz 2) lampy a aneksie kuchennym.

Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.pl



Specjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty