Katalog firm

ZYMETRIC Sp. z o.o.
Województwo: mazowieckie
Adres: Okólna 45
  05-270 Marki
NIP: 5242599836
Telefon: +48 22 814 06 85
Strona WWW: www.zymetric.pl
E-mail:
ZYMETRIC Sp. z o.o.

ZYMETRIC to Generalny Przedstawiciel Midea w Polsce. Siedziba firmy, łącznie z magazynem, znajduje się w Markach. Od początku ZYMETRIC podjęła działania zmierzające do stworzenia stabilnej sieci sprzedaży, opartej na współpracy z profesjonalnymi firmami z branży klimatyzacyjnej. Swoją pracę spółka rozpoczęła od obsługi istniejącej sieci dystrybucji.

Od 2008 r. nastąpił znaczny rozwój spółki w takich elementach jak struktura działania, oferta produktowa, kadry, szkolenia, logistyka. Dzisiaj ZYMETRIC to jeden z najważniejszych i największych graczy na rynku klimatyzacji i wentylacji. Firma posiada rozbudowaną, ogólnopolską sieć dystrybucji. Główny obszar działalności firmy to projektowanie, montaż i serwis nowoczesnych rozwiązań z zakresu klimatyzacji i wentylacji. Poznaj asortyment firmy ZYMETRIC >>

URZĄDZENIA

ZYMETRIC dystrybuuje urządzenia klimatyzacyjno-wentylacyjne marki Midea (tu znajdziesz ofertę producenta). To wiodąca marka na rynku HVAC, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i nowoczesną technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

W Polsce dostępne są następujące serie urządzeń:

MIDEA HOME Comfort

Grupa urządzeń typu split, przeznaczonych do mieszkań i domów, o łącznej mocy grzewczej do 7,0 kW.

MIDEA MULTI Comfort

Systemy pracy symultanicznej - wydajne i elastyczne systemy klimatyzacji, obejmujące swoim działaniem kilka pomieszczeń.

MIDEA BUSINESS Comfort

Rozwiązania dla lokali usługowych, sklepów, serwerowni, biur itp. o wydajności do 16,0 kW.

MIDEA VRF

 Urządzenia dla budynków wielkopowierzchniowych (biurowce, hotele, galerie handlowe itp.), pracujące w inteligentnych systemach sterowania.

Midea VRF

PRODUKTY DLA CIEBIE

Klimatyzatory Ścienne

 Klimatyzatory ścienne przeznaczone są do montażu na ścianie. Urządzenia te charakteryzują się wyjątkową estetyką i różnorodnością.

Klimatyzatory Kasetonowe

 Klimatyzatory kasetonowe są przeznaczone do zabudowy w sufitach podwieszanych.

Klimatyzatory Kanałowe

Klimatyzatory kanałowe to jednostki umożliwiające centralną dystrybucję powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie.

Klimatyzatory Podstropowo-przypodłogowe

Klimatyzatory podstropowo-przypodłogowe przeznaczone do montażu pod sufitem lub przy podłodze są idealnym rozwiązaniem dla zróżnicowanego zapotrzebowania na klimatyzację.

Jednostki Zewnętrzne

Jednostki zewnętrzne dostępne w systemach Split i Multi split, zaprojektowane w oparciu o technologię inwetrerową, gwarantują energooszczędną i ekonomiczną pracę urządzeń.

 Jednostki zewnetrzne MIDEA Jednostki zewnetrzne MIDEA

PRODUKTY DLA BIZNESU

Jednostki Wewnętrzne

Bogata oferta jednostek: ścienne, kanałowe, kasetonowe (1-, 2-, 4-stronne), stojące, podstropowo-przypodłogowe, konsole. Różnorodność modeli i wyjątkowa estetyka gwarantuje dostosowanie systemu do każdego wystroju wnętrza.

Jednostki Zewnętrzne

Dostępne w systemach Multi split, Business oraz VRF, zaprojektowane w oparciu o technologię inwetrerową, gwarantują energooszczędną i ekonomiczną pracę urządzeń. Dostępne agregaty z odzyskiem ciepła, rewersyjne pompy ciepła i systemy zasilane wodą.

Sterowanie

Bogata oferta sterowników indywidualnych (bezprzewodowych i przewodowych), grupowych i centralnych, działających w oparciu o najnowocześniejsze technologie, z możliwością łączenia układów w sterowanie BMS.

MAPA DZIAŁANIA

Firma ZYMETRIC zatrudnia doświadczonych Doradców Techniczno-Handlowych w całej Polsce - stacjonują oni w największych polskich miastach. Ponieważ są to specjaliści mobilni, mogą bez problemu dojechać do klienta w każdym miejscu w Polsce. Doradcy Techniczno-Handlowi ZYMETRIC przechodzą systematyczne szkolenia techniczne i reprezentują najwyższy poziom wiedzy na temat urządzeń i proponowanych rozwiązań.

Dowiedz się więcej na temat produktów firmy MIDEA >>

Forum

Maryo3d  | 
14-07-2020, 12:54
 | 
1
janek32  | 
14-07-2020, 09:08
 | 
1
omnia  | 
13-07-2020, 17:10
 | 
1
zafirynka  | 
05-06-2015, 09:52
 | 
132
pak  | 
27-11-2014, 10:27
 | 
128
DYSTANS  | 
04-12-2014, 13:21
 | 
126
M1gacz  | 
20-04-2015, 01:34
 | 
119
nikonxx  | 
21-05-2014, 14:49
 | 
107
Melono  | 
16-04-2019, 18:18
 | 
99
Elektra
Elektra
Wiodąca marka ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów...

Pobierz Eksperta Budowlanego

Ekspert Budowlany 2020
Ekspert Budowlany do pobrania w formacie PDF. Zaloguj się i zobacz nowe wydanie.
Ekspert Budowlany 2019
Ekspert Budowlany do do pobrania w formacie PDF. Zaloguj się i zobacz nowe wydanie.

Ciekawe strony

 

Ekspert Budowlany - zlecenia

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

Instalacje

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Poradnik instalatora

Literatura fachowa

Rekuperacja

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl