EkspertBudowlany.pl Portal Budowlany

Zaawansowane wyszukiwanie

Urządzanie wnętrz w salonach VOX

Profesjonalne doradztwo, darmowy projekt, a także kompleksowa oferta: od podłóg, aż po drzwi, meble i ściany

| 2022-04-01
Salon VOX w Jankach, fot. VOX

Salon VOX w Jankach, fot. VOX

Projektowanie sypialni, wykończenie ścian albo wybór najwygodniejszej kanapy może przynieść dużo radości i satysfakcji. Jednak zdarza się, że w gąszczu informacji i produktów trudno podjąć właściwe decyzje i wybrać najlepsze rozwiązanie – szczególnie w sytuacji, gdy dokonujemy wyborów sami, bez pomocy architekta wnętrz. Są jednak miejsca, w których oprócz materiałów wykończeniowych, mebli i elementów dekoracyjnych, można znaleźć również fachowe doradztwo. W salonach VOX otrzymamy profesjonalną pomoc doradców na każdym etapie remontu.

PR
Zobacz także

Redakcja news Targi Warsaw Home & Contract 2022 – jesienna edycja

Targi Warsaw Home & Contract 2022 – jesienna edycja Targi Warsaw Home & Contract 2022 – jesienna edycja

Warsaw Home & Contract to wydarzenie znane już w branży. Jest to najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego od lat przyciąga projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli...

Warsaw Home & Contract to wydarzenie znane już w branży. Jest to najważniejsza impreza branży wyposażenia wnętrz i designu, dlatego od lat przyciąga projektantów, architektów, deweloperów, właścicieli hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19–22 października.

Redakcja Witryna – idealny mebel by wyeksponować atrakcyjne akcesoria

Witryna – idealny mebel by wyeksponować atrakcyjne akcesoria Witryna – idealny mebel by wyeksponować atrakcyjne akcesoria

Witryny powracają do naszych mieszkań w atrakcyjnym, nowoczesnym wydaniu. Zyskały nowe funkcje, a wnętrzom nadają unikatowy charakter. Za sprawą wewnętrznego oświetlenia tworzą nastrój i w niezwykły sposób...

Witryny powracają do naszych mieszkań w atrakcyjnym, nowoczesnym wydaniu. Zyskały nowe funkcje, a wnętrzom nadają unikatowy charakter. Za sprawą wewnętrznego oświetlenia tworzą nastrój i w niezwykły sposób zmieniają wygląd mieszkania.

Redakcja news Intensywny wzrost sprzedaży pomp ciepła w Polsce

Intensywny wzrost sprzedaży pomp ciepła w Polsce Intensywny wzrost sprzedaży pomp ciepła w Polsce

W 2022 r. rynek pomp ciepła wzrósł o 120 %, a pomp ciepła do ogrzewania aż o 130%. W ogólnej liczbie sprzedanych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, w Polsce pompy ciepła stanowiły aż co trzecie tego typu...

W 2022 r. rynek pomp ciepła wzrósł o 120 %, a pomp ciepła do ogrzewania aż o 130%. W ogólnej liczbie sprzedanych urządzeń do ogrzewania pomieszczeń, w Polsce pompy ciepła stanowiły aż co trzecie tego typu urządzenie.

Całe wnętrza z VOX 

Aby ułatwić klientom wybór i zakupy, VOX oferuje szeroki wybór doskonale dopasowanych do siebie elementów. Dzięki temu w jednym miejscu możemy skompletować pełne wyposażenie naszej przestrzeni – od podłóg i listew, przez drzwi, aż po meble i ściany dekoracyjne oraz dodatki.Tak dobrana oferta pomoże stworzyć komfortowe i spójne wizualnie wnętrze.

Dla poprawy komfortu kupujących oraz możliwości pokazania jak najszerszej gamy rozwiązań, salony VOX są podzielone według kategorii produktowych. Zatem będąc na etapie poszukiwania drzwi do nowego mieszkania lub wymiany podłogi, możemy udać się do salonu VOX z ofertą drzwi i podłóg. Jeżeli myślimy o zmianie aranżacji wnętrza, w salonach VOX z ofertą mebli czeka na nas mnóstwo pomysłów i gotowych aranżacji. A gdy planujemy gruntowny remont lub urządzanie całego mieszkania od podstaw i pragniemy zadbać o jego spójny wygląd, warto udać się do salonów Wnętrza VOX, gdzie znajdziemy pełną ofertę mebli, drzwi, podłóg, systemów ściennych oraz artykułów dekoracyjnych. Mapa salonów wraz z podziałem na poszczególne kategorie dostępna jest na stronie vox.pl/salonyvox

Projektowanie wnętrz w domowym zaciszu 

Chcąc spełnić coraz większe wymagania swoich klientów, VOX oferuje rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W wybranych salonach wspólnie z doradcą możemy w prosty sposób zaprojektować przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb – przy pomocy intuicyjnego programu VOXBOX. Następnie można zobaczyć wizualizację całości z wykorzystaniem okularów wirtualnej rzeczywistości (VR). Projekt wnętrza możemy wykonać także w domowym zaciszu, ponieważ narzędzie dostępne jest w wersji online (bez potrzeby instalowania oprogramowania). Dzięki temu łatwo sprawdzimy, czy dębowe drzwi, które tak bardzo nam się podobają, naprawdę będą dobrze wyglądać w naszej sypialni, a także czy wybrane meble zmieszczą się w danym pokoju. Ceny wszystkich produktów są na bieżąco zliczane, co pozwala trzymać się założonego budżetu. Jeśli zależy nam na poradzie, możemy ze skończonym projektem udać się do salonu VOX lub skontaktować się z doradcą przez stronę vox.pl. 

VOXBOX – zaprojektuj miejsce dla siebie

– VOXBOX to intuicyjne narzędzie do projektowania wnętrz, dostępne dla każdego, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jeżeli nie czujemy się na siłach, aby samodzielnie wykonać aranżację naszego mieszkania czy domu, doradca w salonie VOX pomoże przygotować projekt w oparciu o nasze potrzeby i inspiracje. Na koniec, dzięki okularom VR, przekonamy się, czy plany rzeczywiście odpowiadają naszym wyobrażeniom i potrzebom – wyjaśnia Przemysław Jędrowski.

Inspirujące aranżacje i przemyślane wybory

Już od wejścia do salonu VOX czujemy przyjazną atmosferę – dzięki dobrze zaprojektowanym ekspozycjom oraz inspirującym, dopracowanym aranżacjom. W przyjemnym otoczeniu umieszczono stanowiska doradców, gdzie można wygodnie usiąść i porozmawiać o swoim wymarzonym wnętrzu. Doradca pomoże w podjęciu decyzji i podliczeniu kosztów zastosowanych materiałów. 

W przypadku przedłużających się zakupów, w przerwie pomiędzy wyborem paneli ściennych a nowej sofy, możemy udać się do strefy relaksu i tam zebrać myśli, czy odpocząć z filiżanką kawy. Znajdzie się także kącik do zabaw dla dzieci. 

vox 1

Salon VOX w Jankach, fot. VOX

W dobrych rękach doradcy

Urządzanie mieszkania lub domu przypomina układankę, w której wszystkie elementy powinny do siebie pasować. W przypadku wątpliwości, które często pojawiają się podczas tego procesu, doradcy VOX pomogą. Możemy liczyć na ich porady zarówno w kwestiach technicznych, jak i estetycznych. Wyliczą, ile paczek paneli potrzebujemy do danego pomieszczenia i podpowiedzą, które zestawienia kolorystyczne dobrze się ze sobą komponują. 

Zależy nam, aby każdy klient czuł się w pełni otoczony opieką. Urządzenie domu czy mieszkania to nie lada wyzwanie, dlatego do każdej wizji podchodzimy indywidualnie. Najpierw uważnie słuchamy, a następnie szukamy rozwiązań, które pomogą wcielić pomysły naszych klientów w życie – opowiada Paweł Gaj, Trade Marketing Director w VOX.

vox 2

Salon VOX w Jankach, fot. VOX

Biblioteka materiałów – wszystko po ręką

salonach VOX możemy sprawdzić kolory, tekstury lub wygląd tkanin, ale także dopasować je do pozostałych elementów wnętrza. Bogata biblioteka materiałów uzupełnia cyfrowe narzędzie do planowania VOXBOX. Pomoże ona w ustaleniu palety kolorów i faktur do naszego domu. Jeśli wybraliśmy produkt na bazie zdjęcia z katalogu lub strony internetowej, w salonie VOX namacalnie przekonamy się, czy pasuje on do naszej przestrzeni. 

Biblioteka materiałów ma ułatwić klientowi podjęcie decyzji zakupowej. Z jej pomocą stworzymy moodboard, który odda charakter konkretnego wnętrza – niezależnie, czy jest ono wyposażane od zera, czy uzupełniane o nowe meble i dodatki.

vox 3

Salon VOX w Głogowie, fot. VOX

salonach VOX obecność doradcy, a także możliwość zobaczenia i dotknięcia różnych tkanin ułatwia podjęcie decyzji i pozwala zaoszczędzić czas, który stracilibyśmy na wizyty w wielu sklepach, często znajdujących się w różnych punktach miasta. Dodatkowo możemy skorzystać ze specjalnego programu do projektowania, który pozwoli zwizualizować nasze pomysły i ocenić ich zasadność.  

Z każdego sklepu VOX wyjdziemy pewni co do trafności dokonanych przez nas wyborów – bez wątpliwości i stresu, a pełni energii do przeprowadzenia remontu czy zmiany aranżacji naszego mieszkania lub domu.

***

VOX to polska marka wnętrzarska, obecna na rynku od ponad 30 lat. Sieć salonów wyposażenia wnętrz obejmuje miasta w całej Polsce. Jest obecna również za granicą, np. w wielu krajach Europy i poza nią: w Meksyku, Indiach czy Maroku. Głównym celem VOX jest wspieranie klientów w tworzeniu przestrzeni dopasowanych do indywidualnych potrzeb i upodobań, zgodnie z hasłem „Wolność zaczyna się w domu”. Dlatego w bogatej ofercie marki znajdziemy oryginalne produkty autorstwa polskich projektantów, dzięki którym można wyposażyć wymarzone wnętrze – znajdziemy tu bowiem rozwiązania do wykończenia ścian i podłóg, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, praktyczne i wygodne meble, a także designerskie dodatki i dekoracje.

Komentarze

Najnowsze produkty i technologie

Eko-Okna S.A. news Nowy projekt – Zyskaj z Eko-Oknami!

Nowy projekt – Zyskaj z Eko-Oknami! Nowy projekt – Zyskaj z Eko-Oknami!

Już 8 lutego rusza pilotażowy projekt, którego premiera odbyła się na targach BUDMA! Skierowany jest on do dystrybutorów i pomoże im pozyskać nowych klientów.

Już 8 lutego rusza pilotażowy projekt, którego premiera odbyła się na targach BUDMA! Skierowany jest on do dystrybutorów i pomoże im pozyskać nowych klientów.

Eko-Okna S.A. Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA

Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA Eko-Okna dobrze widoczne na poznańskich targach BUDMA

Targi BUDMA to wydarzenie o międzynarodowej renomie, które odwiedzają tysiące handlowców, dystrybutorów i architektów. Wśród licznych wystawców to właśnie stoisko firmy z Kornic przyciągało szczególną...

Targi BUDMA to wydarzenie o międzynarodowej renomie, które odwiedzają tysiące handlowców, dystrybutorów i architektów. Wśród licznych wystawców to właśnie stoisko firmy z Kornic przyciągało szczególną uwagę i cieszyło się dużą popularnością.

bonmario.com Jaką skrzynkę na listy wybrać?

Jaką skrzynkę na listy wybrać? Jaką skrzynkę na listy wybrać?

Skrzynki na listy większość osób traktuje dość pragmatycznie – mają służyć wyłącznie do zabezpieczenia listów dostarczonych pod naszą nieobecność przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy kradzieżą....

Skrzynki na listy większość osób traktuje dość pragmatycznie – mają służyć wyłącznie do zabezpieczenia listów dostarczonych pod naszą nieobecność przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy kradzieżą. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby akcesorium to mogło także pełnić funkcję stylistyczną. Jak wybrać odpowiednią? Czym się kierować w zakupie? Zwracać uwagę na materiał, czy może na kolor? Sprawdźmy to!

Klingspor Sp. z o.o. Tarcze diamentowe do betonu

Tarcze diamentowe do betonu Tarcze diamentowe do betonu

Tarcze diamentowe do betonu to zróżnicowana grupa narzędzi. Z ich użyciem można ciąć nie tylko beton, ale także wiele różnych materiałów budowlanych.

Tarcze diamentowe do betonu to zróżnicowana grupa narzędzi. Z ich użyciem można ciąć nie tylko beton, ale także wiele różnych materiałów budowlanych.

KFA Armatura Klasyka sprawdzona przez miliony – czy grzejnik aluminiowy pasuje do każdego wnętrza?

Klasyka sprawdzona przez miliony – czy grzejnik aluminiowy pasuje do każdego wnętrza? Klasyka sprawdzona przez miliony – czy grzejnik aluminiowy pasuje do każdego wnętrza?

Lubimy produkty nowoczesne, innowacyjne, nieraz zaskakujące. Równocześnie każdy z nas ceni sobie sprawdzoną jakość, przetestowane rozwiązania i ponadczasowy design. Grzejniki aluminiowe to doskonałe połączenie...

Lubimy produkty nowoczesne, innowacyjne, nieraz zaskakujące. Równocześnie każdy z nas ceni sobie sprawdzoną jakość, przetestowane rozwiązania i ponadczasowy design. Grzejniki aluminiowe to doskonałe połączenie klasycznego wzornictwa z nowoczesną, a jednocześnie sprawdzoną przez miliony użytkowników funkcjonalnością. Są niezwykle popularnym wyborem wśród właścicieli domów, a także projektantów wnętrz ze względu na swój prosty, estetyczny kształt, ale przede wszystkim efektywność ogrzewania. Czym jeszcze...

LEROY MERLIN Jak wybrać wiertarko-wkrętarkę? Czym kierować się podczas wyboru?

Jak wybrać wiertarko-wkrętarkę? Czym kierować się podczas wyboru? Jak wybrać wiertarko-wkrętarkę? Czym kierować się podczas wyboru?

Wiertarko-wkrętarka jest jednym z najpopularniejszych elektronarzędzi – sprawdzi się zarówno podczas drobnych napraw, jak i generalnego remontu. Warto rozważyć zakup uniwersalnego i wszechstronnego modelu....

Wiertarko-wkrętarka jest jednym z najpopularniejszych elektronarzędzi – sprawdzi się zarówno podczas drobnych napraw, jak i generalnego remontu. Warto rozważyć zakup uniwersalnego i wszechstronnego modelu. Jak w przypadku każdego urządzenia, głównym kryterium wyboru powinny być przede wszystkim potrzeby i preferencje użytkownika.

OKPOL Sp.z o.o. Wymiana okien dachowych

Wymiana okien dachowych Wymiana okien dachowych

Remont dachu i poddasza związany z termomodernizacją powinien uwzględniać wymianę okien dachowych dla zachowania efektywności energetycznej budynku.

Remont dachu i poddasza związany z termomodernizacją powinien uwzględniać wymianę okien dachowych dla zachowania efektywności energetycznej budynku.

Bauder Polska BauderKARAT Air+ dla lepszej jakości powietrza w miastach

BauderKARAT Air+ dla lepszej jakości powietrza w miastach BauderKARAT Air+ dla lepszej jakości powietrza w miastach

Wskutek zanieczyszczeń powietrza emitowanych przez pojazdy, samoloty, statki i produkcję przemysłową przekraczane są dopuszczalne wartości graniczne, szczególnie w aglomeracjach i wielkich miastach. Decydującym...

Wskutek zanieczyszczeń powietrza emitowanych przez pojazdy, samoloty, statki i produkcję przemysłową przekraczane są dopuszczalne wartości graniczne, szczególnie w aglomeracjach i wielkich miastach. Decydującym wskaźnikiem zawartości szkodliwych substancji jest grupa tlenków azotu (NOx). Nowa wysokowartościowa, bitumiczna papa wierzchniego krycia BauderKARAT Air+ przyczynia się do poprawy jakości powietrza.

RECTOR Polska Sp. z o.o. Sposób na drogą stal

Sposób na drogą stal Sposób na drogą stal

Osoby, które miały okazję zamawiać stal zbrojeniową w ostatnim czasie zauważyły, że cena stali wzrosła nawet o 120 % w stosunku do średnich cen z poprzednich lat. Mimo często pojawiających się podwyżek...

Osoby, które miały okazję zamawiać stal zbrojeniową w ostatnim czasie zauważyły, że cena stali wzrosła nawet o 120 % w stosunku do średnich cen z poprzednich lat. Mimo często pojawiających się podwyżek szczególnie w I i IV kwartale każdego roku, zeszłoroczne podwyżki wyjątkowo mocno nadszarpnęły budżety niejednego inwestora. Podwyżki cen nie ominęły również płyt OSB i drewna, które są niezbędne do wykonania szalunków.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.