1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Kotły

kotły

Dragon
Konstal
SAS logo  
 

Czym ogrzać dom?
Kotły na paliwa stałe

Wybór systemu ogrzewania jest niezwykle istotny przy budowie nowego domu, bądź modernizacji instalacji grzewczej w budynku juz istniejącym. Jednym z możliwych do zastosowania źródeł ciepła jest kocioł grzewczy.

Na rynku dostępne sa różnorodne kotły grzewcze:

  • na paliwa płynne,
  • paliwa stałe czy
  • gazowe.

Kotły grzewcze można podzielić także ze względu na rodzaj opału na kotły na paliwa węglowe (węgiel, brykiet, ekogroszek) oraz na biomasę (drewno, zrębki, pelet, i in.).

Dobierając kocioł właściwy do naszych potrzeb należy zwrócić uwagę nie tylko na jego cenę, ale także na parametry, które pozwolą nam okreslić jego wydajność i ekonomiczność eksploatacji.

Kocioł grzewczy BIOVERT

Kocioł grzewczy BIOVERT

Kocioł grzewczy BIOVERT
Kocioł grzewczy KWM-SR

Kocioł grzewczy KWM-SR

Kocioł grzewczy marki DRAGON
Kocioł grzewczy DRAGON-UNI

Kocioł grzewczy DRAGON-UNI

Kocioł marki Dragon
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl