1. ..................................
2. ..................................
3. ..................................
Produkty

Ochrona przed grzybami i pleśnią

Ochrona przed grzybami i pleśnią

Ecovario
 

Pleśń i grzyby najlepiej rozwijają się w środowisku o podwyższonym zawilgoceniu i umiarkowanych temperaturach.

Pleśń i grzyby pojawiają się na ścianach wewnątrz pomieszczeń - w miejscach występowania mostków termicznych, spowodowanych brakiem docieplenia muru, gdzie na styku powierzchni ściany z otoczeniem występuje zjawisko skraplania się wilgoci.

Inną przyczyną zawilgocenia mogą być przebiegające w murze nieocieplone rury wodociągowe, które również na powierzchni ściany tworzą mostki termiczne. Ich otulenie usuwa problem.

Utrzymywanie się wilgoci w ścianie może też być skutkiem zacieków, które spowodowane są wadliwie działającymi instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, niewłaściwymi systemami odprowadzania wód deszczowych, ich uszkodzeniami, błędnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi budynku powodującymi podcieki, złym wykonawstwem lub brakiem konserwacji instalacji odprowadzających wodę.

Sortuj wg:
Porównaj
Produkt

Aktualności:

Budowa:

Instalacje:

Wnętrza:

Ogród:

Prawo:

Produkty:

Portal budowlany:

Magazyn:

Polecamy:

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright @ 2004-2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.Portal Budowlany - Ekspert Budowlany - www.ekspertbudowlany.pl
realizacja i CMS: omnia.pl