Kategorie
Szukaj

Ocieplenie domu Świętochłowice

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Nowoczesne elewacje gwarantują piękny wygląd, ale należy pamiętać, że dekoracyjna warstwa, jaką widzimy na pierwszy rzut oka to tylko jeden z elementów elewacji. Pod spodem znajduje się całe ocieplenie domu, które sprawia, że zużywamy mniej energii do ogrzewania, a to bezpośrednio przekłada się na niższe rachunki w sezonie zimowym. Wybór odpowiedniej firmy od elewacji ma ogromne znaczenie, bo wszelkie błędy popełnianie na etapie wykonywania ocieplenia mogą skutkować pojawieniem się mostków termicznych, przez które ciepło będzie uciekać z wnętrza naszego domu. Staranne wykonanie elewacji ma więc kluczowe znaczenie w kontekście opłat za centralne ogrzewanie. Decydując się na docieplemnie domu należy kierować się doświadczeniem oraz jakością prac, jakie oferuje dany wykonawca.

Dobrze jest zobaczyć na własne oczy jak wygląda ocieplenie wykonane przez wybraną firmę i dopiero wtedy podpisać umowę. Bardzo ważnym elementem w przypadku elewacji jest tynk, który wybierzemy. Powinniśmy wybierać materiał łatwy w zmywaniu i odporny na warunki atmosferyczne. Im lepszy materiał wybierzemy, tym dłużej wytrzyma on na ścianie bez konieczności ponownego malowania. Musimy zdawać sobie też sprawę, że samo ocieplenie ścian na niewiele się zda, jeśli nie wykonamy odpowiedniej izolacji fundamentów. Jeżeli dodatkowo zadbamy o ocieplenie poddasza (wełna lub pianka pur) to cała izolacja domu będzie zapewniać znakomite parametry cieplne.

Firmy działające na rynku od dłuższego czasu we większości zdobywają klientów z polecenia, ale nie zawsze jest to możliwe. Bardzo dobrze sprawdzają się ogłoszenia wystawione na dużych portalach, które posiadają sporą ilość odwiedzających. Możemy tam wpisać zakres usług, jakie oferujemy i poczekać, aż klient sam zaproponuje nam zlecenie. Jeśli zależy nam na sporym zainteresowaniu, powinniśmy zaoferować jak najszerszy zakres usług. Obecnie popularna jest elewacja drewniana. Jej wykonanie nie wymaga dodatkowych umiejętności, powinniśmy więc zacząć ją wykonywać.

Bardzo dobrym sposobem na pracę w sezonie zimowym jest ocieplenie poddasza. O ile wykonanie tej pracy za pomocą piany jest skomplikowane i wymaga odpowiedniego sprzętu to korzystanie z wełny mineralnej może sprawić, że obsłużymy klienta kompleksowo i oprócz tynkowania zaoferujemy pełną termoizolację budynku. To wszystko sprawi, że znalezienie zlecenia stanie się dla nas bardzo proste, a szeroki zakres usług zagwarantuje, że na jedną inwestycję będziemy wracać kilka razy. Oczywiście warunkiem jest zaspokojenie potrzeb klienta i wykonanie ocieplenia elewacji na jak najwyższym poziomie. Tylko wtedy zdecyduje się on na nasze usługi np. przy ocieplaniu poddasza użytkowego.

Sprawdź najlepszych specjalistów od ocieplania domów w Świętochłowicach

STRUKTURALNI Alicja Wojciechowska

1 opinia
Ocieplanie elewacji Świętochłowice

Ta pierwszorzędna firma ociepleniowa z Świętochłowic to prawdziwi specjaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Firma Budowlana BIZBUD Jarosław Bizon

2 opinie
Firma Budowlana BIZBUD Jarosław Bizon - Wysokiej Klasy Ocieplanie Domów Świętochłowice

Od lat pracownicy Firma Budowlana BIZBUD Jarosław Bizon oferują usługi z zakresu wysokiej klasy ocieplania domów, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Ocieplanie Domu Styropianem

1 opinia
RobMax Robert Ziegler - Ocieplanie Domu Styropianem Świętochłowice

W dalszym ciągu nie znalazłeś ocieplanie domu styropianem, pomimo że poszukujesz od dawna? RobMax Robert Ziegler może być Twoim wybawieniem. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Doskonałe Ocieplanie Domów Świętochłowice

1 opinia
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD - Doskonałe Ocieplanie Domów Świętochłowice

Starasz się odnaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu doskonałego ocieplania domów z Świętochłowic, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Wyjątkowa Firma Ociepleniowa Świętochłowice

11 opinii
Doroshko Sp. z o.o. - Wyjątkowa Firma Ociepleniowa Świętochłowice

Wybranie wyjątkowej firmy ociepleniowej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się Doroshko Sp. z o.o. - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Świętochłowic, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Żeby poznać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Wiarygodna Firma Ociepleniowa w Świętochłowicach

7 opinii
Łukasz Maryniak - Wiarygodna Firma Ociepleniowa w Świętochłowicach

Namierzenie wiarygodnej firmy ociepleniowej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Łukasz Maryniak - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Świętochłowic, którzy znają się na swojej robocie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Wyjątkowe Ocieplanie Elewacji

1 opinia
Epoksyd-Bud - Wyjątkowe Ocieplanie Elewacji Świętochłowice

Wybierz tych specjalistów jeśli potrzebujesz doświadczonych ludzi do wyjątkowego ocieplania elewacji na terenie Świętochłowic. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

ART-BUD BUDOWNICTWO MARCIN SZKOP OKTAWIA SOBIERSKA S.C.

ART-BUD BUDOWNICTWO MARCIN SZKOP OKTAWIA SOBIERSKA S.C. - Świetne Ocieplanie Domu Świętochłowice

Planujesz wybrać sprawdzonego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? ART-BUD BUDOWNICTWO MARCIN SZKOP OKTAWIA SOBIERSKA S.C. jest na to skuteczną metodą. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA

KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA - Opłacalne Ocieplanie Domu Styropianem Świętochłowice

Podekscytuje Cię profesjonalne działanie KENPOL MATERIAŁY BUDOWLANE EUGENIUSZ KRZYWDA w okolicach Świętochłowic. Ta firma ociepleniowa posiada doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że ocieplanie elewacji zostanie zakończone błyskawicznie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

AG-BUD Łukasz Jagieła

AG-BUD Łukasz Jagieła - Pierwszorzędna Firma Ociepleniowa Świętochłowice

Właśnie wybierasz godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? AG-BUD Łukasz Jagieła z Świętochłowic jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i poznaj ofertę.

Aktualne zlecenia na ocieplanie domów w Świętochłowicach (17)

Zapytanie o ocieplenie elewacji domu typu bliźniak, 151-200m², Świętochłowice

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Orientacy...

2024-06-12 do 2024-06-20

 • Świętochłowice

Zapytanie o ocieplenie elewacji bud. wielorodzinnego, 450m², Świętochłowice

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 450m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięc...

2024-03-26 do 2024-04-03

 • Świętochłowice

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji bud. usługowego, 101-150m², Chorzów

Rodzaj budynku: handlowo-usługowy Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia zabudowy budynku: 101-150m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: ...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Chorzów

Zlecę ocieplenie elewacji domu, 201-300m², Chorzów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 201-300m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Mater...

2024-06-19 do 2024-06-27

 • Chorzów

Dam zlecenie na cieplenie elewacji bud. wielorodzinnego, 101-150m², Chorzów

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

2024-04-08 do 2024-04-16

 • Chorzów

Zapotrzebowanie na ocieplenie elewacji, 151-200m², Chorzów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystani...

2024-05-26 do 2024-06-03

 • Chorzów

Zapytanie o ocieplenie elewacji domku letniskowego, do 35m², Chorzów

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: do 35m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Informacje dodatkowe: Ocieplenie...

2024-02-27 do 2024-03-06

 • Chorzów

Zlecę ocieplenie elewacji domu, 101-150m², Chorzów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mie...

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Chorzów

Zapotrzebowanie na ocieplenie elewacji bud. wielorodzinnego, 71-100m², Chorzów

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 4 Powierzchnia zabudowy budynku: 71-100m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: w cią...

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Chorzów

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji domu, 36-70m², Chorzów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia zabudowy budynku: 36-70m² Zakres usługi: uzupełnienie ocieplenia Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

2024-06-09 do 2024-06-17

 • Chorzów

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji domu, 151-200m², Chorzów

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: uzupełnienie ocieplenia Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-07-02 do 2024-07-10

 • Chorzów

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji bud. wielorodzinnego, 151-200m², Chorzów

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: najb...

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 4 dni temu

 • Chorzów

Zapytanie o ocieplenie elewacji bud. wielorodzinnego, 151-200m², Chorzów

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: najb...

2024-06-23 do 2024-07-01

 • Chorzów

Potrzebna firma do ocieplenia elewacji, 101-150m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: do uzgodnienia w rozmowie Termin skorzystania z ofert...

2024-01-31 do 2024-02-08

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na cieplenie elewacji domu, 71-100m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 71-100m² Zakres usługi: uzupełnienie ocieplenia Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-05-09 do 2024-05-17

 • Ruda Śląska

Zapotrzebowanie na ocieplenie elewacji domu, 101-150m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia zabudowy budynku: 101-150m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: najb...

2024-05-24 do 2024-05-25

 • Ruda Śląska

Dam zlecenie na cieplenie elewacji domu, 151-200m², Ruda Śląska

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia zabudowy budynku: 151-200m² Zakres usługi: wykonanie ocieplenia elewacji na budynku jeszcze nieocieplonym Materiał: styropian Termin skorzystania z oferty: najb...

2024-07-03 do 2024-07-11

 • Ruda Śląska
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ocieplania Elewacji

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Ocieplania Elewacji złożą Ci bezpłatne oferty