Kategorie
Szukaj

Remont mieszkania i domu w Nowym Dworze Gdańskim

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 622 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty mieszkań stanowią wyzwanie dla każdego posiadacza nieruchomości. Wykonanie projektu w ulubionym stylu oraz jego późniejsza realizacja i dobór materiałów bywają źródłem długotrwałego stresu i niepokoju. Niezależnie od tego, czy planujesz lekkie odświeżenie wnętrza, czy generalny remont mieszkania, kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej ekipy budowlanej.

Prowadząc pierwsze rozmowy z fachowcami, należy zacząć od przygotowania harmonogramu i projektu pracy. Nasz niepokój powinni wzbudzić specjaliści narzekający na braki kadrowe oraz zbyt dużą ilość zleceń. Remonty mieszkań wykonywane przez przemęczonych robotników lub firmy budowlane z brakami personelu mogą bowiem zbytnio się przedłużyć. Jednocześnie warto pamiętać o tym, że polecani fachowcy mają przeważnie sporo zleceń i nie powinien nas zniechęcać odległy termin rozpoczęcia pracy. Na sprawdzonych pracowników warto poczekać.

Jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia powinien zostać przygotowany szczegółowy kosztorys. Remont mieszkania musi być dobrze zaplanowany także pod względem doboru materiałów. Specjalista, po skrupulatnym przedstawieniu projektu i planów właściciela nieruchomości, powinien oszacować, jaki będzie całkowity koszt robocizny oraz zakupów w sklepach specjalistycznych. Warto przy tym korzystać z oferty robotników świadczących konkretne usługi, np. glazurników. Niekiedy firmy ogólnobudowlane świadczą usługi w zakresie prac, przekraczających ich umiejętności.

Chcesz kupić mieszkanie na remont? Zastanawiasz się jednak, jak długo mogą potrwać roboty? W przypadku generalnych remontów warto stawiać na zlecenia wystawiane przez profesjonalne firmy, zatrudniające wielu specjalistów. W ten sposób jedna ekipa wykona dla Ciebie szeroki zakres prac, w tym tapetowanie, wymianę instalacji elektrycznej i gazowej oraz położenie płytek lub parkietu. Dodatkowo unikniemy w ten sposób przerzucania odpowiedzialności za ewentualne błędy z jednej ekipy na drugą.

Ważne jest jednak by weryfikować informacje zamieszczane przez pracowników. Wybierając zlecenia na remont mieszkania, należy sprawdzić ewentualne uprawnienia oraz opinie dawnych klientów. Ważne jest także, by porównywać wiele różnych ofert i wybrać taką, która najlepiej wpisze się w zakres naszych potrzeb. Warto stawiać na fachowców o dużej wiedzy i doświadczeniu. Niekiedy zdarza się, że każdy pomysł właściciela mieszkania łączy się z odmową. Wykwalifikowani specjaliści powinni być w stanie wytłumaczyć, dlaczego wdrożenie niektórych rozwiązań nie jest możliwe z powodów technicznych oraz zaproponować alternatywne rozwiązanie.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

Tom-Bud Sebastian Kaczmarek

20 opinii
Remonty mieszkań Nowy Dwór Gdański

Ten, kto szuka wyjątkowej usługi remontowej winien już teraz zgłosić się do Tom-Bud Sebastian Kaczmarek i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań

12 opinii
AlfaWork Nataliia Datsko - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Zleć usługę wysokiej klasy remontowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Nowy Dwór Gdański i okolicznych powiatów. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

BOG - BUD

8 opinii
BOG - BUD - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Powierz prace dotyczące remontowania mieszkań specjalistom firmy BOG - BUD z miejscowości Nowy Dwór Gdański. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Nowego Dworu Gdańskiego nie mają sobie równych. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń

7 opinii
Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Powierz prace dotyczące remontowania mieszkań ekspertom firmy Usługi remontowo-budowlane Sylwester Jeleń z miejscowości Nowy Dwór Gdański. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Nowego Dworu Gdańskiego nie mają sobie równych. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Rewelacyjne Remonty Mieszkań

7 opinii
ACE designe - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od remontów mieszkań to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia ACE designe. Nowy Dwór Gdański i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Doświadczona Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

12 opinii
Mont Trans Bud Rafał Jendraszek - Doświadczona Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

Nie wątp w wykwalifikowaną grupę pracowników Mont Trans Bud Rafał Jendraszek. Ta uznana firma remontowa jest szanowana w branży na terenie Nowego Dworu Gdańskiego za drobiazgowe podejście do usług remontowych. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

1 opinia
PHU ARSKOBUD - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim

Od lat pracownicy firmy PHU ARSKOBUD realizują usługi z zakresu remontowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług remontowych. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Perfekcyjne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Gdański

8 opinii
FOREMAN - Perfekcyjne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji FOREMAN. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał

7 opinii
Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał - Rewelacyjne Usługi Remontowe Nowy Dwór Gdański

Przez zapewnianie rewelacyjnej usługi remontowej Usługi ogólnobudowlane Sobczak Michał przewyższa konkurentów. Markę budują referencje szczęśliwych Klientów. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Perfekcyjne Usługi Remontowe

1 opinia
BiałkowskiMariusz - Perfekcyjne Usługi Remontowe Nowy Dwór Gdański

Klient, który poszukuje usługi remontowej winien już teraz zgłosić się do BiałkowskiMariusz i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Aktualne zlecenia na remonty mieszkań w Nowym Dworze Gdańskim (24)

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 11-20m², Krynica Morska

Dla Klienta celny wybór dobrej ekipy remontowej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się zleceniem samodzielnie i w odpowiedzi wysłać ofertę jako prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin od razu!

2024-06-17 do 2024-06-25
dodano 3 godziny temu

 • Krynica Morska

Świetne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Szukane są świetne usługi remontu mieszkania w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny remontów mieszkań, poznaj szczegóły zlecenia. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 3 dni temu

 • Nowy Dwór Gdański

Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Gdański

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: położenie gładzi, usunięcie starych powłok Pr...

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Krynica Morska

Zapotrzebowanie na remont w domu, 21-50m², Sztutowo

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: taras Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia pomieszczeń: 21-50m² Rodzaj prac do wykonania: remont tarasu Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma proje...

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Sztutowo

Doskonałe Remonty Mieszkań

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie Projekt wykończenia wnętrza: Klient...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Nowy Dwór Gdański

Usługi Remontu Mieszkania Nowy Dwór Gdański

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 21-50m²". Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

2024-04-14 do 2024-04-22

 • Nowy Dwór Gdański

Firma Remontowa Nowy Dwór Gdański

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, położenie gładzi Projekt wykończenia wnętrza...

2024-03-31 do 2024-04-08

 • Krynica Morska

Szukam ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Mikoszewo

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi specjalista z zakresu pierwszorzędnego remontowania mieszkań z Pomorskiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2024-03-25 do 2024-04-02

 • Mikoszewo

Firma Remontowa

Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Remontowane pomieszczenia: pokój, łazienka, kuchnia Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: remont instalacji elektrycznej...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Drewnica

Perfekcyjne Usługi Remontu Mieszkania

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Poszukuję ekipy remontowej, remont w domu, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

2024-03-17 do 2024-03-25

 • Krynica Morska

Fachowe Usługi Remontu Mieszkania

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: poddasze Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: Uszczelnienie Projekt wykończenia wnętrza: Klient nie ma pr...

2024-03-03 do 2024-03-11

 • Łaszka

Zapotrzebowanie na remont w domu, 11-20m², Krynica Morska

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Remontowane pomieszczenia: łazienka Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: układanie płytek, montaż armatury Projekt wykończenia wnętr...

2024-03-02 do 2024-03-10

 • Krynica Morska

Zapotrzebowanie na remont w mieszkaniu, 81-100m², Jazowa

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój, klatka schodowa, poddasze, hol, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowanie, ...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Jazowa

Poszukuję ekipy remontowej, remont w mieszkaniu, 21-50m², Nowy Dwór Gdański

Świadcząc usługi remontu mieszkania od wielu lat, głównie na obszarze Nowego Dworu Gdańskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Nowy Dwór Gdański

Wyjątkowa Ekipa Remontowa Nowy Dwór Gdański

Rodzaj budynku: mieszkanie Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Powierzchnia pomieszczeń: 11-20m² Rodzaj prac do wykonania: malowanie, położenie gładzi, położenie paneli lub deski podłogowej Pr...

2024-02-17 do 2024-02-25

 • Nowy Dwór Gdański

Najlepsze Remontowanie Mieszkań

Wybierz zlecenie dotyczące najlepszego remontowania mieszkań od pewnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

2024-02-13 do 2024-02-21

 • Nowy Dwór Gdański

Remontowanie Mieszkań

Zrealizuj zlecenie dotyczące najlepszego remontowania mieszkań od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Pomorskie lub sąsiednim mieście. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Krynica Morska

Fantastyczne Remontowanie Mieszkań

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na fantastyczne remontowanie mieszkań w rejonie Pomorskiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na remont w mieszkaniu, 21-50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Krynica Morska
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Częste pytania o remontach mieszkań

Gdzie szukać fachowca do remontu mieszkania?

Ceny materiałów budowlanych, działek i robocizny stale rosną, w związku z czym koszty budowy domów też są wyższe.

Najmniej kosztuje budowa domu jednorodzinnego do stanu surowego, natomiast najwięcej – kompleksowa budowa domu do stanu pod klucz lub do stanu deweloperskiego.

Średnie stawki podawane przez firmy budujące domy wynoszą:

 • dom 70 m2 do stanu surowego ok. 130 – 150 tys. zł,
 • dom 70 m2 do stanu deweloperskiego do 350 tys. zł.

Jeśli wybierzesz indywidualny projekt domu oraz prostą bryłę budynku, Twój budżet mniej ucierpi.

Remont mieszkania - ile kosztuje?

Budowa domu jednorodzinnego to inwestycja, do której powinieneś się przygotować. Na początku zorientuj się, jakie są przeciętne koszty budowy domów i czy masz odpowiednie środki na ten cel. Jedną z opcji pozyskania dodatkowej gotówki może być kredyt hipoteczny.

Kosztorys możesz uzyskać na trzy sposoby:

 1. Przygotuj kosztorys samodzielnie.
 2. Zamów kosztorys z projektem.
 3. Zleć kosztorysantowi wykonanie (ok. 1000 zł).

Cena kompleksowej budowy domu w średnim standardzie (plus działka i ogrodzenie) za m2 powierzchni użytkowej opiewa na kwotę ok. 5000 – 6000 zł (czyli za 100 m2 zapłacisz ok. 500 000 – 600 000 zł).

Jakie wyróżniamy czynności remontowe?

Do budowy domu należy odpowiednio się przygotować:

 1. Jeszcze przed zakupem działki pod budowę domu zapoznaj się z orientacyjnymi kosztami inwestycji i przekalkuluj, czy będzie Cię na nią stać.
 2. Sprawdź miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz księgi wieczyste nieruchomości.
 3. Po zakupie działki zamów projekt domu jednorodzinnego – gotowy lub indywidualny.
 4. Zgłoś budowę domu do odpowiedniego urzędu.

O czym warto pamiętać:

 • wybierz sposób prowadzenia budowy;
 • opracuj harmonogram i kosztorys prac;
 • wybierz polecaną firmę budującą domy i sprawdzonego kierownika budowy.

Jakie prace remontowe wymagają zgłoszenia?

Do wyboru firmy budującej domy podejdź racjonalnie. Przede wszystkim decyduj się na wykonawców sprawdzonych i polecanych.

Dobra firma budująca domy:

 • zatrudnia przynajmniej kilku pracowników,
 • załatwia zaplecze budowlane, transport materiałów budowlanych na plac budowy we własnym zakresie,
 • dysponuje odpowiednim sprzętem i narzędziami do pracy,
 • podpisuje umowy,
 • prowadzi rzeczowe i konkretne rozmowy,
 • nie jest dostępna od ręki,
 • ma za sobą wiele udanych budów domów i może nimi pochwalić się przed Tobą,
 • zapewnia usługi budowlane zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Mieszkań złożą Ci bezpłatne oferty