EkspertBudowlany.pl Portal Budowlany

Zaawansowane wyszukiwanie

Naturalne doświetlenie domu z płaskim dachem »

Naturalne doświetlenie domu z płaskim dachem » Naturalne doświetlenie domu z płaskim dachem »

Rosenberg Polska sp. z o.o. Niezawodny system wentylacji ECFanGrid

Niezawodny system wentylacji ECFanGrid Niezawodny system wentylacji ECFanGrid

System ECFanGrid to nowoczesne rozwiązanie uwzględniające rosnące wymagania wobec urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w budynkach.

System ECFanGrid to nowoczesne rozwiązanie uwzględniające rosnące wymagania wobec urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w budynkach.

Ferro Spółka Akcyjna Wybierz styl swojej łazienki

Wybierz styl swojej łazienki Wybierz styl swojej łazienki

Łazienka już dawno przestała być pomieszczeniem pełniącym wyłącznie funkcję użytkową. Obecnie to często nasze prywatne SPA, miejsce wyciszenia, relaksu i regeneracji po aktywnie spędzonym dniu. Służy nie...

Łazienka już dawno przestała być pomieszczeniem pełniącym wyłącznie funkcję użytkową. Obecnie to często nasze prywatne SPA, miejsce wyciszenia, relaksu i regeneracji po aktywnie spędzonym dniu. Służy nie tylko czynnościom higienicznym, ale niejednokrotnie odzwierciedla charakter, a nawet zainteresowania właścicieli. Oto kilka pomysłów na modną łazienkę z duszą.

Glamour Pink – Kolor Roku 2024

Redakcja | 2023-09-18
Glamour Pink – Kolor Roku 2024. Fot. AkzoNobel

Glamour Pink – Kolor Roku 2024. Fot. AkzoNobel

Pastelowy odcień różu Glamour Pink został wybrany kolorem Roku 2024 AkzoNobel. Inspirowany miękkimi piórami i wieczornymi chmurami, jest idealny do kreowania spokojnych i przyjaznych przestrzeni.

Zobacz także

Magdalena Ćwikła Malowanie mieszkania. Jakie wybrać farby do ścian?

Malowanie mieszkania. Jakie wybrać farby do ścian? Malowanie mieszkania. Jakie wybrać farby do ścian?

Malowanie ścian to prosty i niedrogi sposób na szybką metamorfozę mieszkania. Wystarczy kilka dni, by salon, kuchnia czy przedpokój zyskały nowy, świeży wygląd. Trzeba jednak wybrać farby do ścian, które...

Malowanie ścian to prosty i niedrogi sposób na szybką metamorfozę mieszkania. Wystarczy kilka dni, by salon, kuchnia czy przedpokój zyskały nowy, świeży wygląd. Trzeba jednak wybrać farby do ścian, które będą odpowiednie do naszych potrzeb.

Redakcja Modne wnętrza

Modne wnętrza Modne wnętrza

Tej jesieni postaw na aranżacje w stylu inspirowanym naturą. Naturalny wystrój wnętrz łączy w sobie z jednej strony nawiązania do świata przyrody, z drugiej – inspiracje boho, które z kolei pełne są zapożyczeń...

Tej jesieni postaw na aranżacje w stylu inspirowanym naturą. Naturalny wystrój wnętrz łączy w sobie z jednej strony nawiązania do świata przyrody, z drugiej – inspiracje boho, które z kolei pełne są zapożyczeń z tradycyjnych wnętrz różnych kultur. To obecnie bardzo modne wnętrza.

Redakcja Dom w odcieniach pasteli

Dom w odcieniach pasteli Dom w odcieniach pasteli

Pani Marzena już po raz trzeci powierza aranżację swojego domu architektom z pracowni Decoroom. Tym razem jej marzeniem było stworzenie domu w odcieniach pasteli – stylowej i przyjaznej przestrzeni dla...

Pani Marzena już po raz trzeci powierza aranżację swojego domu architektom z pracowni Decoroom. Tym razem jej marzeniem było stworzenie domu w odcieniach pasteli – stylowej i przyjaznej przestrzeni dla całej rodziny, pełnej pastelowych kolorów i funkcjonalnych rozwiązań, która jednocześnie wpisywałaby się we współczesne trendy wnętrzarskie.

kolor roku 2024glamour pink kolory beztroski dulux

Fot. AkzoNobel

Glamour Pink to odpowiedź na szeroko zakrojone badania globalnych trendów społecznych, projektowych i konsumenckich na rok 2024. Wykazały one, że w niepewnym świecie, jaki nas teraz otacza, poszukujemy przynależności. Potrzebujemy miejsc, które sprawiają, że czujemy się spokojni, a także szukamy chwil radości w otaczającej codzienności. Te trzy trendy, zidentyfikowane przez wewnętrznych ekspertów w dziedzinie farb i powłok oraz międzynarodowych projektantów z różnych krajów i kontynentów, będą miały wpływ na to, jak będziemy żyć w nadchodzącym roku.

"Ponieważ społeczeństwo jest w stanie ciągłych zmian, ponownie staramy się ocenić, jak radzimy sobie ze światem" – mówi Heleen van Gent, dyrektor kreatywny Globalnego Centrum Estetycznego AkzoNobel. "Zaczynając od domu, chcemy stworzyć własne "wyjątkowe miejsce", które ugruntuje nas w naszych indywidualnych wspomnieniach i relacjach. Nasz Kolor Roku, Glamour Pink i jego trzy uzupełniające się palety kolorów mogą nam w tym pomóc. Pozwalają nam spersonalizować nasze otoczenie, aby pasowało do czasów, w których żyjemy, a także wnoszą poczucie stabilności i chwile radości do naszych przestrzeni".

„W każdej kulturze obowiązują różne kolory, które zazwyczaj odzwierciedlają inne emocje i tradycje. Jednak zadaniem grupy ekspertów jest takie prześledzenie zmian czy wątków kulturowych, które pozwolą postawić na barwę, która ma szansę odpowiedzieć na oczekiwania bardzo szerokiej grupy odbiorców. Kolor Roku 2024, czyli Glamour Pink, to wyraz potrzeby ludzi, by oderwać się od negatywnych myśli, które zakłóciły nasz porządek. Spokojna barwa uosabia harmonię, ale i radość, które warto łączyć z bezpiecznym i komfortowym miejscem. Dla każdego powinien to być jego własny dom” – tłumaczy Zuzanna Skalska, analityk sygnałów zmian dla biznesu, wykładowczyni akademicka, a także polska ekspertka wchodząca w skład Globalnego Centrum Estetycznego AkzoNobel.

Zobacz też: Nowe trendy we wnętrzach

kolor roku 2024 kolory beztrosk dulux

Fot. AkzoNobel

Harmonijne połączenia z Glamour Pink

Aby pomóc konsumentom wybrać modne i harmonijne kolory ścian, które odzwierciedlają ich wyjątkowe osobowości, dla Glamour Pink zaprojektowano trzy historie kolorów farb dekoracyjnych: 

  • Kolory przytulne (ang. A Warm Colour Story) - dla przestrzeni, w której można poczuć się przytulnie i znaleźć komfort. Kolory z tej palety zaliczyć można do Global Earth Tones, kolorów ziemi. Łączą w sobie barwy śródziemnomorskiej gliny i afrykańskiego piasku.
  • Kolory harmonijne (ang. A Calm Colour Story) – dla przestrzeni, w której można wyciszyć myśli, odnaleźć upragniony spokój oraz zrozumieć wartość płynącą z najprostszych rzeczy.  Kolory z tej palety można inaczej określić jako Fluid Naturals; to kolory od szałwiowej zieleni po morski błękit. Mogą pomóc zrelaksować się i poczuć swobodnie.
  • Kolory beztroski (ang. Joy Colour Story) – to paleta stworzona do pozytywnych przestrzeni, w których można odkrywać nowe możliwości, a także odczuwać lekką radość. Kolory z tej palety to Modern Pastels (nowoczesne pastele): od słonecznikowej żółci do różowego pióra.  Wnoszą ze sobą jasność, nowoczesność, a także nastrój pełen zabawy do każdej przestrzeni.

Źródło: AkzoNobel

Galeria zdjęć

Tytuł
przejdź do galerii

Komentarze

Powiązane

Redakcja news Nowa kolekcja dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Nowa kolekcja dekoracyjnych grzejników łazienkowych Nowa kolekcja dekoracyjnych grzejników łazienkowych

Łazienka to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy po przebudzeniu. Powinna być przyjemna, ciepła i komfortowa, a jej wystrój ma odzwierciedlać naszą osobowość i gust. Purmo proponuje nową kolekcję dekoracyjnych...

Łazienka to pierwsze miejsce, do którego wchodzimy po przebudzeniu. Powinna być przyjemna, ciepła i komfortowa, a jej wystrój ma odzwierciedlać naszą osobowość i gust. Purmo proponuje nową kolekcję dekoracyjnych grzejników łazienkowych Figuresse, która pojawi się w sprzedaży już w połowie czerwca. Wyróżnia ją atrakcyjny design, łatwość montażu oraz modne kolory.

Redakcja news Nowa kolekcja mebli oraz akcesoriów na balkon, taras i do ogrodu

Nowa kolekcja mebli oraz akcesoriów na balkon, taras i do ogrodu Nowa kolekcja mebli oraz akcesoriów na balkon, taras i do ogrodu

Marka VOX poszerzyła swoją ofertę o kolekcje mebli outdoorowych – do ogrodu, a także na taras czy balkon. Stoliki, fotele i pufy zaprojektowano tak, aby bez szwanku mogły spędzić z nami całe lato. A gdy...

Marka VOX poszerzyła swoją ofertę o kolekcje mebli outdoorowych – do ogrodu, a także na taras czy balkon. Stoliki, fotele i pufy zaprojektowano tak, aby bez szwanku mogły spędzić z nami całe lato. A gdy dobiegnie ono końca, możemy przenieść je do naszych wnętrz, gdzie nadal będą zachwycać wyjątkowymi formami.

Redakcja news Nowe wzory perforowanych płyt sufitowych

Nowe wzory perforowanych płyt sufitowych Nowe wzory perforowanych płyt sufitowych

Ofertę Rigips Gyptone® BIG poszerzono o dwa nowe wzory płyt sufitowych: Quattro 41-1 i Quattro 41-2. Płyty mają kwadratową perforację 12x12 mm, ułożoną w cztery prostokątne pola (we wzorze Quattro 41-2)...

Ofertę Rigips Gyptone® BIG poszerzono o dwa nowe wzory płyt sufitowych: Quattro 41-1 i Quattro 41-2. Płyty mają kwadratową perforację 12x12 mm, ułożoną w cztery prostokątne pola (we wzorze Quattro 41-2) oraz w dwa prostokąty (wzór Quattro 41-1).

Redakcja Wielozadaniowy fotel UNI

Wielozadaniowy fotel UNI Wielozadaniowy fotel UNI

Wygodny fotel to niezastąpiony element każdego wnętrza. Komfort to szczególna wartość dla marki Nobonobo, która we współpracy z ukraińskim projektantem Stasem Litvinovem, prezentuje wyjątkowy fotel UNI.

Wygodny fotel to niezastąpiony element każdego wnętrza. Komfort to szczególna wartość dla marki Nobonobo, która we współpracy z ukraińskim projektantem Stasem Litvinovem, prezentuje wyjątkowy fotel UNI.

Redakcja Revo – rewolucyjny system siedzisk modułowych

Revo – rewolucyjny system siedzisk modułowych Revo – rewolucyjny system siedzisk modułowych

Polska marka Profim wprowadza Revo – system mebli modułowych zaprojektowany przez londyńskie studio Pearson Lloyd. Stworzone w ten sposób miejsca spotkań i pracy są przyjazne i pełne dynamiki, dzięki żywym...

Polska marka Profim wprowadza Revo – system mebli modułowych zaprojektowany przez londyńskie studio Pearson Lloyd. Stworzone w ten sposób miejsca spotkań i pracy są przyjazne i pełne dynamiki, dzięki żywym kolorom siedzisk. To również kolejny krok firmy w kierunku produkcji cyrkularnej.

Redakcja news Różnorodność i indywidualizm w nowych kolekcjach Opoczno Impressions

Różnorodność i indywidualizm w nowych kolekcjach Opoczno Impressions Różnorodność i indywidualizm w nowych kolekcjach Opoczno Impressions

Motywem przewodnim konceptu Opoczno Impressions jest różnorodność. Wzory organiczne, beże, linearne struktury, czyli wzornictwo obecne w europejskich trendach – to wszystko można znaleźć w nowych kolekcjach....

Motywem przewodnim konceptu Opoczno Impressions jest różnorodność. Wzory organiczne, beże, linearne struktury, czyli wzornictwo obecne w europejskich trendach – to wszystko można znaleźć w nowych kolekcjach. W zależności od indywidualnych potrzeb, mogą stanowić podstawę do stworzenia wnętrz w różnych stylach.

Redakcja news Róż, terakota, mięta i granat – ponadczasowe kolory płytek

Róż, terakota, mięta i granat – ponadczasowe kolory płytek Róż, terakota, mięta i granat – ponadczasowe kolory płytek

Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec umożliwia stworzenie ponadczasowych wnętrz, dzięki zastosowaniu zharmonizowanej palety kolorów.

Najnowsza kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec umożliwia stworzenie ponadczasowych wnętrz, dzięki zastosowaniu zharmonizowanej palety kolorów.

Redakcja news Stół BAO wg projektu Studia Rygalik

Stół BAO wg projektu Studia Rygalik Stół BAO wg projektu Studia Rygalik

Studio Rygalik i Miloni połączyła pasja do świadomego tworzenia i szacunek do natury. To już drugi po TUO projekt Tomka Rygalika dla polskiej manufaktury. Dopracowana forma stołu nie wymagała wielu ozdobników...

Studio Rygalik i Miloni połączyła pasja do świadomego tworzenia i szacunek do natury. To już drugi po TUO projekt Tomka Rygalika dla polskiej manufaktury. Dopracowana forma stołu nie wymagała wielu ozdobników – zgrabny, minimalistyczny kształt broni się sam. Mebel wyróżniają nogi o przekroju elipsy oraz solidny blat z litego drewna dębowego.

Redakcja news Balance Stone – kolekcja gresów wielkoformatowych od Macieja Zienia

Balance Stone – kolekcja gresów wielkoformatowych od Macieja Zienia Balance Stone – kolekcja gresów wielkoformatowych od Macieja Zienia

Gresy Balance Stone to szyk i elegancja w klasycznym wydaniu. Kolekcja jest zainspirowana portugalską odmianą marmuru Alpine o ciepłej, kremowej barwie, przetykanej subtelnym brązowo-złotym użyleniem.

Gresy Balance Stone to szyk i elegancja w klasycznym wydaniu. Kolekcja jest zainspirowana portugalską odmianą marmuru Alpine o ciepłej, kremowej barwie, przetykanej subtelnym brązowo-złotym użyleniem.

Redakcja news Szafki podumywalkowe z kolekcji Collaro

Szafki podumywalkowe z kolekcji Collaro Szafki podumywalkowe z kolekcji Collaro

Umywalki stawiane na blacie i współgrające z nimi szafki pod umywalkę to idealne dopełnienie projektu łazienki. Meble z kolekcji Collaro są praktyczne i eleganckie. W przestronnych szufladach można przechowywać...

Umywalki stawiane na blacie i współgrające z nimi szafki pod umywalkę to idealne dopełnienie projektu łazienki. Meble z kolekcji Collaro są praktyczne i eleganckie. W przestronnych szufladach można przechowywać niezbędne akcesoria i produkty codziennego użytku.

Redakcja news Porządek pod prysznicem dzięki sprytnym haczykom

Porządek pod prysznicem dzięki sprytnym haczykom Porządek pod prysznicem dzięki sprytnym haczykom

W ostatnich latach kabiny prysznicowe zyskują na rozmiarze. Coraz bardziej popularne, przestronne kabiny walk-in zapewniają użytkownikom komfort. Jeśli chodzi o organizację przestrzeni wewnątrz kabiny...

W ostatnich latach kabiny prysznicowe zyskują na rozmiarze. Coraz bardziej popularne, przestronne kabiny walk-in zapewniają użytkownikom komfort. Jeśli chodzi o organizację przestrzeni wewnątrz kabiny zwykle stosuje się półkę w ścianie bądź trójkątny druciany koszyk na akcesoria i kosmetyki. Na tym tle bardzo ciekawie prezentuje się najnowsza propozycja od Coram.

Redakcja news Nowy zbiornik c.w.u. o zwiększonej pojemności

Nowy zbiornik c.w.u. o zwiększonej pojemności Nowy zbiornik c.w.u. o zwiększonej pojemności

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził na rynek nowy emaliowany zbiornik ciepłej wody użytkowej (PAW-TA15C1E5) o pojemności zwiększonej do 167 l. Cechuje go jeszcze większa niż dotąd wydajność...

Panasonic Heating & Cooling Solutions wprowadził na rynek nowy emaliowany zbiornik ciepłej wody użytkowej (PAW-TA15C1E5) o pojemności zwiększonej do 167 l. Cechuje go jeszcze większa niż dotąd wydajność i elastyczność instalacji.

Redakcja news Nowa kolekcja mebli na jesień i zimę 2022

Nowa kolekcja mebli na jesień i zimę 2022 Nowa kolekcja mebli na jesień i zimę 2022

Marka BoConcept świętuje swoje 70. urodziny z nową kolekcją na sezon jesień-zima 2022. Jubileuszowa kolekcja będzie esencją duńskiego stylu oraz rzemieślniczej precyzji.

Marka BoConcept świętuje swoje 70. urodziny z nową kolekcją na sezon jesień-zima 2022. Jubileuszowa kolekcja będzie esencją duńskiego stylu oraz rzemieślniczej precyzji.

Redakcja news Nowa odsłona kultowego krzesła KA 237

Nowa odsłona kultowego krzesła KA 237 Nowa odsłona kultowego krzesła KA 237

Prototyp krzesła KA237 autorstwa Aleksandra Kuczmy to nie tylko pionierskie wykorzystanie tworzyw sztucznych, ale także spełnianie potrzeb użytkowników. Firma VZÓR postanowiła stworzyć nową wersję kultowego...

Prototyp krzesła KA237 autorstwa Aleksandra Kuczmy to nie tylko pionierskie wykorzystanie tworzyw sztucznych, ale także spełnianie potrzeb użytkowników. Firma VZÓR postanowiła stworzyć nową wersję kultowego projektu.

Redakcja news Miękkość kwiatów i szlachetność lnu w kolekcji Velo Bianco

Miękkość kwiatów i szlachetność lnu w kolekcji Velo Bianco Miękkość kwiatów i szlachetność lnu w kolekcji Velo Bianco

Velo Bianco to nowa kolekcja płytek marki Domino, w której piękno przyrody spotyka się z wrażliwością artysty. Motyw kwiatowy jest jakby delikatne narysowany cienkim piórem, a nieregularna, biała mozaika...

Velo Bianco to nowa kolekcja płytek marki Domino, w której piękno przyrody spotyka się z wrażliwością artysty. Motyw kwiatowy jest jakby delikatne narysowany cienkim piórem, a nieregularna, biała mozaika stanowi nowoczesny akcent. Całość zdobią subtelnie połyskujące złote detale.

Redakcja news Lewitująca sofa modułowa Maxxo

Lewitująca sofa modułowa Maxxo Lewitująca sofa modułowa Maxxo

Sofa to „must have” wyposażenia każdego salonu. To idealny mebel wypoczynkowy, który łączy rodziny podczas wspólnego spędzenia czasu w domu. Stanowi też stylowy element wystroju wnętrza. Marka Nobonobo,...

Sofa to „must have” wyposażenia każdego salonu. To idealny mebel wypoczynkowy, który łączy rodziny podczas wspólnego spędzenia czasu w domu. Stanowi też stylowy element wystroju wnętrza. Marka Nobonobo, we współpracy z kubańsko-włoskim projektantem, zaprezentowała wyjątkową sofę modułową Maxxo.

POL-SKONE Sp. z o.o. Drzwi z nowej kolekcji STUDIO – efekt współpracy projektantów POL-SKONE z marką BEL-POL

Drzwi z nowej kolekcji STUDIO – efekt współpracy projektantów POL-SKONE z marką BEL-POL Drzwi z nowej kolekcji STUDIO – efekt współpracy projektantów POL-SKONE z marką BEL-POL

Linia drzwi wewnętrznych i wejściowych to podróż przez współczesne trendy w architekturze. Nowoczesny styl wzornictwa odzwierciedlają modele z geometrycznymi frezowaniami, eleganckimi układami paneli oraz...

Linia drzwi wewnętrznych i wejściowych to podróż przez współczesne trendy w architekturze. Nowoczesny styl wzornictwa odzwierciedlają modele z geometrycznymi frezowaniami, eleganckimi układami paneli oraz modną kolorystyką.

Redakcja news Atlas WODER SX – uniwersalna zaprawa uszczelniająca

Atlas WODER SX – uniwersalna zaprawa uszczelniająca Atlas WODER SX – uniwersalna zaprawa uszczelniająca

Jednym z podstawowych wymogów bezpiecznego i komfortowego użytkowania budynków jest wykonanie w nich skutecznej hydroizolacji. Nowość marki Atlas – innowacyjna zaprawa uszczelniająca Atlas WODER SX z efektem...

Jednym z podstawowych wymogów bezpiecznego i komfortowego użytkowania budynków jest wykonanie w nich skutecznej hydroizolacji. Nowość marki Atlas – innowacyjna zaprawa uszczelniająca Atlas WODER SX z efektem krystalizacji – sprawdzi się zarówno do zabezpieczania nowych powierzchni, jak i renowacji istniejących obiektów.

Redakcja news Złote wykończenia baterii łazienkowych

Złote wykończenia baterii łazienkowych Złote wykończenia baterii łazienkowych

Powierzchnie wykonane z metali szlachetnych są ciekawym elementem w aranżacji wnętrz. Wybór wykończeń Dornbracht w kolorach gold, mosiądz i champagne wprowadza elegancję i blask do każdej łazienki.

Powierzchnie wykonane z metali szlachetnych są ciekawym elementem w aranżacji wnętrz. Wybór wykończeń Dornbracht w kolorach gold, mosiądz i champagne wprowadza elegancję i blask do każdej łazienki.

Ferro Spółka Akcyjna Łazienka w złotym blasku

Łazienka w złotym blasku Łazienka w złotym blasku

Złoto od wieków symbolizowało doskonałość, bogactwo i potęgę, a wnętrza ze złoceniami tchnęły pałacowym przepychem. W najnowszych aranżacjach złote elementy w ciekawy sposób urozmaiciły trend minimalistyczny,...

Złoto od wieków symbolizowało doskonałość, bogactwo i potęgę, a wnętrza ze złoceniami tchnęły pałacowym przepychem. W najnowszych aranżacjach złote elementy w ciekawy sposób urozmaiciły trend minimalistyczny, dodając mu szyku i ciepłego blasku.

Redakcja news System rynnowy z ukrytym odpływem

System rynnowy z ukrytym odpływem System rynnowy z ukrytym odpływem

W ofercie Q Stalyo, ekonomicznej marki Galeco, pojawił się nowy element – odpływ ukryty klejony. Jego wprowadzenie miało zwiększyć estetykę systemów PRO i MIX-PRO.

W ofercie Q Stalyo, ekonomicznej marki Galeco, pojawił się nowy element – odpływ ukryty klejony. Jego wprowadzenie miało zwiększyć estetykę systemów PRO i MIX-PRO.

Nice Polska Sp. z o.o. news Kino domowe z rozwiązaniami Nice

Kino domowe z rozwiązaniami Nice Kino domowe z rozwiązaniami Nice

Rozpowszechnienie platform streamingowych to dostęp do nieskończonej liczby filmów i seriali w każdym domu. Często oglądamy je na komputerze lub w telewizji. Jednak wiele z tych produkcji najlepiej ogląda...

Rozpowszechnienie platform streamingowych to dostęp do nieskończonej liczby filmów i seriali w każdym domu. Często oglądamy je na komputerze lub w telewizji. Jednak wiele z tych produkcji najlepiej ogląda się na dużym ekranie. Nice, dostawca rozwiązań z segmentu automatyki dla domu i przemysłu, pozwala każdemu doświadczyć atmosfery kina w domu, dzięki zastosowaniu wielu urządzeń połączonych w jednym systemie.

Redakcja news Stalowe powłoki w systemach rynnowych – trwałość i estetyka

Stalowe powłoki w systemach rynnowych – trwałość i estetyka Stalowe powłoki w systemach rynnowych  – trwałość i estetyka

SSAB powiększa swoją ofertę systemów rynnowych z powlekanych organicznie stali GreenCoat®, wprowadzając GreenCoat RWS Pural BT o pięknym matowym wyglądzie. Powłoka stali jest oparta na biotechnologii (BT),...

SSAB powiększa swoją ofertę systemów rynnowych z powlekanych organicznie stali GreenCoat®, wprowadzając GreenCoat RWS Pural BT o pięknym matowym wyglądzie. Powłoka stali jest oparta na biotechnologii (BT), wykorzystując szwedzki olej rzepakowy zamiast związków ropopochodnych i stanowi unikalne na rynku rozwiązanie.

Redakcja news Nowy łącznik zewnętrzny w systemie rynnowym Galeco

Nowy łącznik zewnętrzny w systemie rynnowym Galeco Nowy łącznik zewnętrzny w systemie rynnowym Galeco

Łącznik zewnętrzny maskownicy doczołowej to nowość w systemie rynnowym Galeco Bezokapowy. Umożliwia on całkowite przykrycie miejsc łączenia odcinków maskownicy i uzyskanie efektu jednolitej, gładkiej powierzchni....

Łącznik zewnętrzny maskownicy doczołowej to nowość w systemie rynnowym Galeco Bezokapowy. Umożliwia on całkowite przykrycie miejsc łączenia odcinków maskownicy i uzyskanie efektu jednolitej, gładkiej powierzchni. Polski producent jako pierwszy wprowadził orynnowanie do budynków bezokapowych, które stanowi odpowiedź na potrzeby nowoczesnej architektury i jest stale udoskonalane.

Wybrane dla Ciebie

Co wiesz o pompach zatapialnych? »

Co wiesz o pompach zatapialnych? » Co wiesz o pompach zatapialnych? »

Nowe możliwości włączników które zmienią przyzwyczajenia »

Nowe możliwości włączników które zmienią przyzwyczajenia » Nowe możliwości włączników które zmienią przyzwyczajenia  »

Podstawowe informacje o modułowym rąbku zatrzaskowym »

Podstawowe informacje o modułowym rąbku zatrzaskowym » Podstawowe informacje o modułowym rąbku zatrzaskowym »

Czego można oczekiwać o gruntoemali? »

Czego można oczekiwać o gruntoemali? » Czego można oczekiwać o gruntoemali? »

Innowacyjne produkty dla branży budowlanej i drzewnej »

Innowacyjne produkty dla branży budowlanej i drzewnej » Innowacyjne produkty dla branży budowlanej i drzewnej »

Potrzebujesz pieniędzy? Tu znajdziesz poradnik z dotacjami »

Potrzebujesz pieniędzy? Tu znajdziesz poradnik z dotacjami » Potrzebujesz pieniędzy? Tu znajdziesz poradnik z dotacjami »

Hydroizolacje dla trudnodostępnych miejsc, miejsc narażonych na wilgoć »

Hydroizolacje dla trudnodostępnych miejsc, miejsc narażonych na wilgoć » Hydroizolacje dla trudnodostępnych miejsc, miejsc narażonych na wilgoć »

Ogólnopolski program termomodernizacji - sprawdź co Tobie się należy »

Ogólnopolski program termomodernizacji - sprawdź co Tobie się należy » Ogólnopolski program termomodernizacji - sprawdź co Tobie się należy »

Detektory i systemy monitoringu gazów »

Detektory i systemy monitoringu gazów » Detektory i systemy monitoringu gazów »

Zainspiruj się pięknym miejscem

Zainspiruj się pięknym miejscem Zainspiruj się pięknym miejscem

Najnowsze produkty i technologie

new-house.com.pl Budowanie domu jednorodzinnego: kluczowe aspekty procesu budowy

Budowanie domu jednorodzinnego: kluczowe aspekty procesu budowy Budowanie domu jednorodzinnego: kluczowe aspekty procesu budowy

Budowa domu jednorodzinnego to poważna inwestycja, która wiąże się z koniecznością podejmowania wielu istotnych decyzji oraz realizacji złożonych prac. Proces ten wymaga też spełnienia szeregu formalności,...

Budowa domu jednorodzinnego to poważna inwestycja, która wiąże się z koniecznością podejmowania wielu istotnych decyzji oraz realizacji złożonych prac. Proces ten wymaga też spełnienia szeregu formalności, włącznie z pozyskaniem konkretnych pozwoleń i kompletowaniem niezbędnej dokumentacji. Budowa domu zawsze jest sporym wyzwaniem, dlatego warto dokładnie przyjrzeć się najważniejszym aspektom związanym z planowaniem i przeprowadzaniem takiej inwestycji.

OKPOL Sp.z o.o. Inteligentne doświetlenie domu z płaskim dachem

Inteligentne doświetlenie domu z płaskim dachem Inteligentne doświetlenie domu z płaskim dachem

W dzisiejszym, dynamicznym świecie technologii, kontrolowanie otoczenia wokół nas nigdy nie było prostsze. Producenci bezprzewodowego sterowania domem wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających...

W dzisiejszym, dynamicznym świecie technologii, kontrolowanie otoczenia wokół nas nigdy nie było prostsze. Producenci bezprzewodowego sterowania domem wychodzą naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy chodzi o regulowanie temperatury w domu, oświetlenie czy monitorowanie jakości powietrza, wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie sterowania otoczeniem jest okno do dachu płaskiego PGC IQ marki OKPOL, które może być...

Grupa Pracuj S.A. Na czym polega przemysł 4.0?

Na czym polega przemysł 4.0? Na czym polega przemysł 4.0?

Wraz z szybkim rozwojem nowoczesnych technologii, przemysł zaczął się dynamicznie zmieniać. W wyniku tego procesu narodził się nowy trend w dziedzinie produkcji, nazywany przemysłem 4.0. Czym dokładnie...

Wraz z szybkim rozwojem nowoczesnych technologii, przemysł zaczął się dynamicznie zmieniać. W wyniku tego procesu narodził się nowy trend w dziedzinie produkcji, nazywany przemysłem 4.0. Czym dokładnie jest i jakie ma znaczenie dla przemysłu oraz gospodarki? Przekonajmy się!

Owens Corning PAROC Polska Ocieplenie dachu płaskiego lub skośnego oraz elewacji wentylowanej lub otynkowanej zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021

Ocieplenie dachu płaskiego lub skośnego oraz elewacji wentylowanej lub otynkowanej zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021 Ocieplenie dachu płaskiego lub skośnego oraz elewacji wentylowanej lub otynkowanej zgodnie z Warunkami Technicznymi 2021

Zaostrzane przepisy budowlane z jednej strony wymagają od inwestora głębszego sięgnięcia do kieszeni, lecz jednocześnie – w długofalowej perspektywie – pozwalają mu oszczędzać. Wejście w życie Warunków...

Zaostrzane przepisy budowlane z jednej strony wymagają od inwestora głębszego sięgnięcia do kieszeni, lecz jednocześnie – w długofalowej perspektywie – pozwalają mu oszczędzać. Wejście w życie Warunków Technicznych 2021 przyniosło nowe wymogi, ale przyczyniło się też do wzrostu efektywności energetycznej nowo powstających obiektów w Polsce. Jak ocieplić dom zgodnie z aktualnymi wymaganiami? Jaką dobrać grubość wełny na elewację, a jaką do ocieplenia dachu płaskiego lub skośnego? Podpowiadamy sprawdzone...

Home&Garden Sauna w domu lub ogrodzie? Tak czy nie?

Sauna w domu lub ogrodzie? Tak czy nie? Sauna w domu lub ogrodzie? Tak czy nie?

Chcesz poprawić swój komfort życia? Czas spędzony w saunie dostarcza Ci relaksu i ukojenia zmysłów? Jeśli tak, warto rozważyć inwestycję w saunę w swoim domu lub ogrodzie. Poniżej znajdziesz garść praktycznych...

Chcesz poprawić swój komfort życia? Czas spędzony w saunie dostarcza Ci relaksu i ukojenia zmysłów? Jeśli tak, warto rozważyć inwestycję w saunę w swoim domu lub ogrodzie. Poniżej znajdziesz garść praktycznych informacji, które powinny ułatwić Ci podjęcie tej decyzji.

Hörmann Polska sp. z o.o. Przechowywanie w ogrodzie – praktyczne rozwiązania

Przechowywanie w ogrodzie – praktyczne rozwiązania Przechowywanie w ogrodzie – praktyczne rozwiązania

Zastanawiasz się gdzie przechowywać narzędzia, meble ogrodowe czy rowery po zakończonym sezonie? Idealnym rozwiązaniem będzie domek ogrodowy. Zadbaj także o bezpieczne miejsce do składowania drewna kominkowego.

Zastanawiasz się gdzie przechowywać narzędzia, meble ogrodowe czy rowery po zakończonym sezonie? Idealnym rozwiązaniem będzie domek ogrodowy. Zadbaj także o bezpieczne miejsce do składowania drewna kominkowego.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.