EkspertBudowlany.pl

Oświetlenie garderoby profilami LED

LED Labs sp. z o.o. | 2021-02-24

W projektach domów i mieszkań coraz to częściej skupia się uwagę na pomieszczeniu, jakim jest garderoba. Nie ma ona już być tylko miejscem składowania ubrań, ale ma sprawiać, że będziemy się w niej dobrze czuć i przyjemnie spędzać czas. Niezwykle istotne jest, aby wnętrze to było dla nas atrakcyjne wizualnie, a na to wpływ może mieć dobór odpowiedniego oświetlenia.

treść sponsorowana

Wybierając oświetlenie do garderoby, warto zdecydować się na profile LED, które mają dużą przewagę nad tradycyjną formą oświetlenia. Dlaczego? Przede wszystkim wybór profili o różnych kształtach i rozmiarach jest bardzo szeroki, zatem mogą być one umieszczane w niestandardowych miejscach. Na przykład oświetlenie wnętrza szafy czy szuflady przełoży się na zwiększony komfort wykonywania codziennych czynności. 
 
Jednak nie tylko wygoda przemawia za wyborem oświetlenia garderoby LED. Takie rozwiązanie poprawi design całego wnętrza i sprawi, że będzie ono praktycznym, ale też ciekawym wizualnie pomieszczeniem w domu. Diody LED występują w różnych barwach. Dobór odpowiedniej pozwoli na przykład oświetlić przestrzeń, nie zakłamując naturalnych kolorów, co w garderobie ma duże znaczenie, a czego nie zapewnią nam tradycyjne świetlówki. 
 
Oświetlenie garderoby z czujnikiem ruchu to kolejny argument przemawiający za rozwiązaniami LED. Sięgając po dowolną rzecz wystarczy, że uruchomimy czujnik, a przestrzeń będzie idealnie oświetlona. Niektóre czujniki dają nam możliwość nie tylko włączania i wyłączania zasilania, ale także zmiany intensywności światła.
 
Skoro wiemy już, jakie korzyści wynikają z posiadania w garderobie profili LED, to teraz przyjrzyjmy się najciekawszym pomysłom oświetleniowym z ich użyciem. Dowiedz się więcej >>

Oświetlenie w szafie 

Często przez branżę meblarską pomijane, jednak znacząco podnoszące komfort – oświetlenie w szafie. Profil COSMO LUMINES jest propozycją o niestandardowym okrągłym kształcie. Możemy umieścić go w szafie, w miejscu drążka na ubrania. Jest to profil regulowany. Przy zastosowaniu profilu pomocniczego możemy zmienić kąt świecenia umieszczonej w nim taśmy LED. 

Oświetlenie garderoby

Złożenie profilu COSMO Lumines Lighting z kloszem BASIC LENS 30, uchwytami, zaślepkami oraz pierścieniem regulacyjnym

Oświetlona garderoba

Profil COSMO Lumines Lighting zamontowany w rozetach Lumines

Wnętrze szafy to nie tylko przestrzeń do wieszania ubrań. Znajdują się w niej także półki, które również możemy oświetlić za pomocą profili LED. Profil Z LUMINES został stworzony specjalnie pod montaż w trudno dostępnych miejscach. Jest on niski i nie wymaga wykonywania głębokiego frezu, dlatego świetnie sprawdza się w meblarstwie. Montaż profilu Z LUMINES pod półkami w szafie poprawi widoczność przedmiotów i nada wnętrzu oryginalny wygląd. Wymarzona garderoba z profilami LUMINES >>
 

Światło w graderobie

Profil Z Lumines Lighting

Podobno w garderobie im więcej jest półek i miejsca do przechowywania rzeczy, tym lepiej. Zastanawiając się nad oświetleniem wnętrza szafy, warto zwrócić uwagę na nowość w portfolio profili LUMINES, profil Q18. Jest to frontowy profil narożny, o kącie świecenia 45°, przez co doskonale oświetla wnętrze każdej półki, do której został przytwierdzony. Dzięki temu wszystkie akcesoria i drobna galanteria będą zawsze dobrze widoczne, a sam front półki będzie wykończony w nowoczesny sposób. Ważne, że profile pozwalają często na dość szeroki wybór kolorystyki, pozwalając na odpowiednie dopasowanie do kolorytu zabudowy. 

Profle do ośwetlenia w garderobie

Profil Q18 Lumines Lighting z kloszem BASIC

Profile LED

Profil Q18 Lumines Lighting

Oświetlenie wnętrza szuflady

Profil C LUMINES to typowy profil kątowy, najczęściej spotykany w przestrzeni kuchennej – skierowanie źródła światła pod kątem 45° pozwala na doświetlenie przestrzeni roboczej pod szafkami. Jednak możemy montować go różnych miejscach. W kontekście garderoby najlepiej sprawdzi się jako oświetlenie wnętrza szuflady. Delikatna linia światła doskonale podświetla jej zawartość i zapewnia komfort w codziennym użytkowaniu. Kątowy kształt i minimalistyczny wygląd sprawiają, że świetnie pasuje on wszędzie tam, gdzie chcemy, aby światło wychodzące z profilu skierowane było pod kątem 45°. Zainspiruj się >>

oświetlenie LED

Profil C Lumines Lighting z kloszem BASIC

Nowoczesne oświetlenie garderoby

Profil C Lumines Lighting

Wnęka na ubrania

Często w garderobie znajdują się wolno stojące wieszaki na ubrania. Jeśli umieszczone są we wnęce, wówczas doskonałym rozwiązaniem będzie profil nawierzchniowy RETO LUMINES. Przy zastosowaniu odpowiednich zaślepek końcowych możemy w nim regulować kąt świecenia. Jest to zatem ciekawa propozycja na oświetlenie wspomnianej przestrzeni. 

LEDowe rozwiązania do oświetlenia gar

Profil RETO Lumines Lighting z różnymi zaślepkami końcowymi 

Garderoba z lustrem i toaletką

W niemal każdej garderobie znajduje się lustro. Często w pomieszczeniu tym znajduje się toaletka i kącik do makijażu. Wówczas niezbędne jest umiejscowienie dobrego źródła światła, najlepiej bezpośrednio oświetlającego lustro. Taki efekt możemy uzyskać, montując oświetlenie LED wokół ramy lustra. Profile aluminiowe pozwalają stworzyć konstrukcję bardzo nowoczesną, a dzięki odpowiednio dobranej kolorystyce, pasującą do większości wnętrz. Do tego typu montażu, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, może zostać użyty profil DILEDA LUMINES. Jest to nieco szerszy profil, pozwalający na montaż dwóch równolegle położonych taśm LED, zatem doświetlenie przestrzeni przed lustrem nie będzie problemem.

Oświetlenie  fo toaletki

Profil DILEDA Lumines Lighting 

Oświetlenie sufitowe do garderoby

Przedstawione powyżej pomysły dotyczą jedynie oświetlenia punktowego. Jeśli zdecydowalibyśmy się jednak na jedno główne źródło światła w garderobie, to rozwiązaniem może okazać się oświetlenie sufitowe. W garderobie, gdzie często zależy nam na jak najlepszym zagospodarowaniu każdego centymetra powierzchni, profile aluminiowe pozwalające na montaż bezpośrednio na suficie lub wręcz w wyfrezowanych czy wykutych rowkach, są dobrym rozwiązaniem. 

SUBLI, ZATI i MONO to grupa profili LUMINES pozwalająca na montaż w płytach GK lub bezpośrednio w ścianie/suficie, dając możliwość wykończenia warstwą gipsu i farby. Taka instalacja pozwoli nam na nowoczesne i mocne doświetlenie przestrzeni. 

Nowoczesne oświetlenie LED

Profil MONO Lumines Lighting

Rozwiązania LED w garderobie – tak czy nie?

Oświetlenie garderoby może przyjąć tradycyjną formę albo stać się ciekawym i inspirującym projektem, ułatwiającym codzienne użytkowanie. Jak można zauważyć, rozwiązań LED mogących funkcjonować w garderobie jest bardzo wiele i tylko od naszej wyobraźni zależy, które zagoszczą w danym pomieszczeniu na stałe i codziennie będą podnosić komfort domowników.
 

Komentarze

  • doskonalezdrowie24 doskonalezdrowie24, 24.02.2021r., 12:48:45 Proszę pamiętać o dobrym transformatorze :) Pozdrawiamy

Wybrane dla Ciebie

Sprawdź nasze propozycje wydajnych narzędzi »

Sprawdź nasze propozycje wydajnych narzędzi » Sprawdź nasze propozycje wydajnych narzędzi »

Jak malować bez gruntowania? »

Jak malować bez gruntowania? » Jak malować bez gruntowania? »

Dlaczego warto zbierać deszczówkę?

Dlaczego warto zbierać deszczówkę? Dlaczego warto zbierać deszczówkę?

Jaką dachówkę wybrać?

Jaką dachówkę wybrać? Jaką dachówkę wybrać?

Energooszczędne rozwiązania na poddaszu»

Energooszczędne rozwiązania na poddaszu» Energooszczędne rozwiązania na poddaszu»

Kupuj taniej materiały budowlane »

Kupuj taniej materiały budowlane » Kupuj taniej materiały budowlane »

Trudno dostępne okna? Jest na to sposób »

Trudno dostępne okna? Jest na to sposób » Trudno dostępne okna? Jest na to sposób »

Czy warto ocieplać dom?

Czy warto ocieplać dom? Czy warto ocieplać dom?

Niezawodny system wentylacji

Niezawodny system wentylacji Niezawodny system wentylacji

Porównaj styropiany w jednym miejscu »

Porównaj styropiany w jednym miejscu » Porównaj styropiany w jednym miejscu »

Buduj z głową - poradnik kosztorysanta

Buduj z głową - poradnik kosztorysanta Buduj z głową - poradnik kosztorysanta

Okno dachowe - czym się kierować przy wyborze?

Okno dachowe - czym się kierować przy wyborze? Okno dachowe - czym się kierować przy wyborze?

Czym uszczelnić obrzeże wanny?

Czym uszczelnić obrzeże wanny? Czym uszczelnić obrzeże wanny?

Jaki system kominowy wybrać do domu? Czym się sugerować? »

Jaki system kominowy wybrać do domu? Czym się sugerować? » Jaki system kominowy wybrać do domu? Czym się sugerować? »

Nowoczesne rozwiązania do łazienek »

Nowoczesne rozwiązania do łazienek » Nowoczesne rozwiązania do łazienek »

Termoizolacja dachów płaskich

Termoizolacja dachów płaskich Termoizolacja dachów płaskich

Planujesz zmianę systemu ogrzewania? Sprawdź »

Planujesz zmianę systemu ogrzewania? Sprawdź » Planujesz zmianę systemu ogrzewania? Sprawdź »

Diamentowy tydzień - tarcze i wiertła diamentowe w najlepszej cenie

Diamentowy tydzień - tarcze i wiertła diamentowe w najlepszej cenie Diamentowy tydzień - tarcze i wiertła diamentowe w najlepszej cenie

BHP w budownictwie 2021. Przepisy z komentarzem + SARS-CoV-2 w BHP + Pytania egzaminacyjne na uprawnienia budowlane

BHP w budownictwie 2021. Przepisy z komentarzem + SARS-CoV-2 w BHP + Pytania egzaminacyjne na uprawnienia budowlane BHP w budownictwie 2021. Przepisy z komentarzem + SARS-CoV-2 w BHP + Pytania egzaminacyjne na uprawnienia budowlane

Nowoczesne hydroizolacje budynków - Zeszyt 1. Zabezpieczenia wodochronne części podziemnych budynków

Nowoczesne hydroizolacje budynków - Zeszyt 1. Zabezpieczenia wodochronne części podziemnych budynków Nowoczesne hydroizolacje budynków - Zeszyt 1. Zabezpieczenia wodochronne części podziemnych budynków

Warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie 2021

Warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie 2021 Warunki techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie 2021

Najnowsze produkty i technologie

LED Labs sp. z o.o. Linia Światła LED Labs Lighting

Linia Światła LED Labs Lighting Linia Światła LED Labs Lighting

Ostatnie lata pokazały, że coraz chętniej sięgamy po nowoczesne rozwiązania, także w kwestii oświetlenia. Spoglądając w stronę wykończenia wnętrz widać, znaczący wzrost zainteresowania oświetleniem z...

Ostatnie lata pokazały, że coraz chętniej sięgamy po nowoczesne rozwiązania, także w kwestii oświetlenia. Spoglądając w stronę wykończenia wnętrz widać, znaczący wzrost zainteresowania oświetleniem z wykorzystaniem profili LED. Stało się tak, ponieważ zaczęliśmy dostrzegać walory tego typu oświetlenia. Stawiamy na przyjazne środowisku technologie (zużywające znacznie mniej energii niż tradycyjne), które oprócz swoich praktycznych funkcji, mogą być eleganckim i dodającym charakteru dopełnieniem wnętrza.

Target S.A. Jak zwalczać choroby grzybowe w ogrodzie bez użycia chemii?

Jak zwalczać choroby grzybowe w ogrodzie bez użycia chemii? Jak zwalczać choroby grzybowe w ogrodzie bez użycia chemii?

Klimat, w którym żyjemy sprzyja rozwojowi grzybów i dlatego uprawy w naszych ogrodach często padają ofiarą ich ataków. Wystarczy kilka dni z wysoką wilgotnością powietrza, upały na przemian z dżdżystymi...

Klimat, w którym żyjemy sprzyja rozwojowi grzybów i dlatego uprawy w naszych ogrodach często padają ofiarą ich ataków. Wystarczy kilka dni z wysoką wilgotnością powietrza, upały na przemian z dżdżystymi porankami a do tego błędy uprawowe, np. zbyt gęste sadzenie roślin czy przenawożenie a pojawią się pierwsze objawy. Na liściach można wówczas dostrzec ciemne plamy, części roślin zaczynają gnić, pojawia się pleśń na owocach i warzywach, które nie nadają się już do spożycia.

TECHNONICOL SP. z o.o. Ocieplenie dachu płaskiego – jak profesjonalnie weremontować stropodach?

Ocieplenie dachu płaskiego – jak profesjonalnie weremontować stropodach? Ocieplenie dachu płaskiego – jak profesjonalnie weremontować stropodach?

Standardy, jakim podlega budownictw są coraz wyższe. Oprócz ekologii i odpowiedzialności za klimat bardzo istotną kwestią jest ekonomia – dobra izolacja budynków po prostu się opłaca. Budynki starszego...

Standardy, jakim podlega budownictw są coraz wyższe. Oprócz ekologii i odpowiedzialności za klimat bardzo istotną kwestią jest ekonomia – dobra izolacja budynków po prostu się opłaca. Budynki starszego typu pokryte dachem płaskim zdecydowanie warto modernizować, uwzględniając wymogi prawne i stosując materiały, które zapewnią długoletnie użytkowanie bez konieczności kosztownych napraw.

KRISPOL Dlaczego warto wybrać bramę, okna, osłony i drzwi od jednego producenta?

Dlaczego warto wybrać bramę, okna, osłony i drzwi od jednego producenta? Dlaczego warto wybrać bramę, okna, osłony i drzwi od jednego producenta?

Budowa domu to nieustannie podejmowane decyzje. Od wyboru działki, projektu, wykonawcy, po wybór konkretnych materiałów i elementów wykończeniowych. To również sporo stresu i nerwów. Niektóre procesy można...

Budowa domu to nieustannie podejmowane decyzje. Od wyboru działki, projektu, wykonawcy, po wybór konkretnych materiałów i elementów wykończeniowych. To również sporo stresu i nerwów. Niektóre procesy można uprościć, jednym z takich rozwiązań jest wybór kompletu stolarki okienno-drzwiowej od jednego producenta. Sprawdź, dlaczego warto.

KRISPOL Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru

Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru Jak kupować okna? 7 czynników, które sprawią, że będziesz zadowolony z wyboru

Bez względu na to, czy budujesz nowy dom, czy chcesz zmodernizować stary, stolarka okienna stanowi ważny punkt w kosztorysie. Nowoczesne okno składa się z ponad 40 elementów. Dla osoby, która nie jest...

Bez względu na to, czy budujesz nowy dom, czy chcesz zmodernizować stary, stolarka okienna stanowi ważny punkt w kosztorysie. Nowoczesne okno składa się z ponad 40 elementów. Dla osoby, która nie jest ekspertem – przeglądanie i porównywanie ofert to często czarna magia. Przygotowaliśmy ściągę, która może być przydatna na etapie podejmowania decyzji.

merXu Sprawdzeni dostawcy na merXu

Sprawdzeni dostawcy na merXu Sprawdzeni dostawcy na merXu

Osoby szukające materiałów wykończeniowych do różnego typu prac budowlanych powinny skorzystać z możliwości nowoczesnej platformy zakupowej merXu, oferującej wiele funkcjonalności dostosowanych konkretnie...

Osoby szukające materiałów wykończeniowych do różnego typu prac budowlanych powinny skorzystać z możliwości nowoczesnej platformy zakupowej merXu, oferującej wiele funkcjonalności dostosowanych konkretnie do potrzeb firm i specyfiki rynku B2B.

Rockfon Sufit nie musi być biały!

Sufit nie musi być biały! Sufit nie musi być biały!

Od głębin oceanu po szczyty gór, świat przyrody stale nas zadziwia i inspiruje. Pobudza nasze emocje, gdy jesteśmy świadkami złotego wschodu słońca i gdy spacerujemy po bujnym, zielonym lesie. Rockfon...

Od głębin oceanu po szczyty gór, świat przyrody stale nas zadziwia i inspiruje. Pobudza nasze emocje, gdy jesteśmy świadkami złotego wschodu słońca i gdy spacerujemy po bujnym, zielonym lesie. Rockfon czerpie z tej inspiracji, tworząc sufity akustyczne w kolorach zapewniających dobre samopoczucie. Nie tylko redukują one nieprzyjemne i męczące nas dźwięki, ale także wykorzystują psychologię koloru dla poprawy naszego samopoczucie i obudzenia w nas tego samego multisensorycznego doświadczenia, którego...

Columbus Energy S.A. Czy fotowoltaika jest opłacalna?

Czy fotowoltaika jest opłacalna? Czy fotowoltaika jest opłacalna?

W ciągu ostatnich dwóch lat instalacje fotowoltaiczne powstają jak grzyby po deszczu na polskich domach. Rośnie zarówno liczba osób, które decydują się na własną elektrownię PV, jak i tych, które dopiero...

W ciągu ostatnich dwóch lat instalacje fotowoltaiczne powstają jak grzyby po deszczu na polskich domach. Rośnie zarówno liczba osób, które decydują się na własną elektrownię PV, jak i tych, które dopiero rozważają taką inwestycję. Wśród niektórych pojawiają się obawy, czy na pewno jest to opłacalne rozwiązanie. W tym artykule postaramy się je rozwiać.

Kessel Nowa, kompaktowa przepompownia Aqualift S Basic

Nowa, kompaktowa przepompownia Aqualift S Basic Nowa, kompaktowa przepompownia Aqualift S Basic

KESSEL wprowadził na rynek ekonomiczną wersję kompaktowej przepompowni do ścieków szarych (niefekalnych) - Aqualift S Basic. Urządzenie to doskonale sprawdzi się do odprowadzania ścieków z pomieszczeń...

KESSEL wprowadził na rynek ekonomiczną wersję kompaktowej przepompowni do ścieków szarych (niefekalnych) - Aqualift S Basic. Urządzenie to doskonale sprawdzi się do odprowadzania ścieków z pomieszczeń wyposażonych w umywalki, pralki, zmywarki i prysznice.

FERRO Spółka Akcyjna Pomysł na nowoczesną strefę prysznica

Pomysł na nowoczesną strefę prysznica Pomysł na nowoczesną strefę prysznica

Poranne i wieczorne kąpiele pod prysznicem to nie tylko element codziennej higieny, ale także wspaniały sposób na zrelaksowanie się lub dodatkowe pobudzenie. Aby jednak móc czerpać pełną satysfakcję z...

Poranne i wieczorne kąpiele pod prysznicem to nie tylko element codziennej higieny, ale także wspaniały sposób na zrelaksowanie się lub dodatkowe pobudzenie. Aby jednak móc czerpać pełną satysfakcję z tej czynności, kabina, jej wyposażenie oraz najbliższe otoczenie muszą być zorganizowane praktycznie i wygodnie. Przedstawiamy kilka pomysłów na strefę prysznica z użyciem zestawów natryskowych marki Ferro, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczać użytkownikom maksimum komfortu, równocześnie...

Lemar Dachy zielone - sposób na zdrowe powietrze w mieście

Dachy zielone - sposób na zdrowe powietrze w mieście Dachy zielone - sposób na zdrowe powietrze w mieście

Firma LEMAR oferuje kompletny system dachu zielonego z nasadzeniami typu ekstensywnego, zarówno w układzie klasycznym, jak i odwróconym. Zapewnia ponadto doradztwo projektowo-wykonawcze oraz szybki montaż...

Firma LEMAR oferuje kompletny system dachu zielonego z nasadzeniami typu ekstensywnego, zarówno w układzie klasycznym, jak i odwróconym. Zapewnia ponadto doradztwo projektowo-wykonawcze oraz szybki montaż systemu przez sprawdzone firmy dekarskie.

merXu 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

8 powodów, dla których warto korzystać z merXu 8 powodów, dla których warto korzystać z merXu

Bogata oferta produktów i rozwiazań, gwarancja bezpiecznych zakupów oraz możliwość negocjacji warunków i cen to tylko niektóre zalet platformy handlowej merXu. Zobacz, dlaczego warto korzystać z merXu.

Bogata oferta produktów i rozwiazań, gwarancja bezpiecznych zakupów oraz możliwość negocjacji warunków i cen to tylko niektóre zalet platformy handlowej merXu. Zobacz, dlaczego warto korzystać z merXu.

POLIFARB-ŁÓDŹ Sp. z o.o. Gruntoemalia na dach – szybkoschnąca, ekologiczna nowość!

Gruntoemalia na dach – szybkoschnąca, ekologiczna nowość! Gruntoemalia na dach – szybkoschnąca, ekologiczna nowość!

Dach to prawdziwe wyzwanie... dla farb. Nie dość, że często do pomalowania są strome płaszczyzny i skomplikowany układ architektoniczny, to dodatkowo narażony jest on na działanie skrajnych warunków atmosferycznych....

Dach to prawdziwe wyzwanie... dla farb. Nie dość, że często do pomalowania są strome płaszczyzny i skomplikowany układ architektoniczny, to dodatkowo narażony jest on na działanie skrajnych warunków atmosferycznych. Jak odnowić tak wymagającą powierzchnię? Farby do zadań specjalnych – szybkoschnące gruntoemalie na dach – pozwalają skrócić czas wykonywania prac malarskich i uzyskać wysoki poziom zabezpieczenia. Okazuje się też, że obecnie doskonałą jakość powłoki można uzyskać, pozostając w zgodzie...

D+H Polska sp. z o.o. Jak dobrać odpowiedni napęd do okna?

Jak dobrać odpowiedni napęd do okna? Jak dobrać odpowiedni napęd do okna?

Napędy okienne najczęściej spotykamy tam, gdzie ich zastosowanie jest podyktowane przepisami, czyli w oknach czy klapach oddymiających. Niewiele osób wie, że automatykę okienną z powodzeniem możemy zastosować...

Napędy okienne najczęściej spotykamy tam, gdzie ich zastosowanie jest podyktowane przepisami, czyli w oknach czy klapach oddymiających. Niewiele osób wie, że automatykę okienną z powodzeniem możemy zastosować we własnym domu lub w innej przestrzeni, w której chcemy usprawnić pracę okien. Mogą to być także okna trudno dostępne, umiejscowione zbyt wysoko, aby otwierać je za pomocą tradycyjnej klamki.

merXu Skorzystaj z wiosennych promocji na platformie merxu

Skorzystaj z wiosennych promocji na platformie merxu Skorzystaj z wiosennych promocji na platformie merxu

Platforma handlowa merXu nie tylko umożliwia dokonywanie bezpiecznych transakcji między sprawdzonymi dostawcami i kupującymi, ale także stwarza okazję do skorzystania z dwóch promocji „Darmowa dostawa”...

Platforma handlowa merXu nie tylko umożliwia dokonywanie bezpiecznych transakcji między sprawdzonymi dostawcami i kupującymi, ale także stwarza okazję do skorzystania z dwóch promocji „Darmowa dostawa” oraz „Bonus retrospektywny”.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.