EkspertBudowlany.pl

Wyposażenie i remont domu – gdzie szukać najlepszych urządzeń i jak zaoszczędzić nieco środków?

neonet.pl | 2022-11-24
Promocje na Czarny Piątek

Promocje na Czarny Piątek

Zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze na rynku produkty AGD i RTV do finalnego wyposażenia domu? Jeśli zakończyłeś już prace wykończeniowe i potrzebujesz tylko lodówki, pralki lub suszarki, koniecznie sprawdź najnowsze promocje w sklepach internetowych. Zbliżający się Czarny Piątek to świetna okazja, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy i kupić topowe produkty w najatrakcyjniejszych cenach!

treść sponsorowana

W sieci znajdziesz wiele informacji na temat aktualnych promocji, które zostaną uruchomione jeszcze w tym miesiącu. Ciekawą opcją na zakup sprzętu są pralki w Neonet.pl w niższej cenie od 25 listopada. W tym czasie kupisz je nawet o kilkadziesiąt procent taniej niż w standardowej ofercie sklepu. Przekonaj się sam, że kupując wyposażenie domu na Black Friday, możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy z domowego budżetu.

Artykuły na Black Friday – jakie promocje będą najlepsze?

W sieci znajdziesz wiele ciekawych ofert na produkty z branży budowlanej, które mogą Ci się przydać zarówno podczas remontu w nieruchomości, jak i przeprowadzeniu kompleksowych prac wykończeniowych. Już od 25 listopada w wielu sklepach budowlanych stacjonarnych i internetowych, znajdziesz ciekawe promocje, np. na wkrętarki, wiertarki i wiele innych urządzeń z branży budowlanej.

Oczywiście nie tylko markety budowlane celebrują Czarny Piątek. Świetna okazja na Black Friday: pralki Bosch to równie dobra oferta, choć występuje w nieco innych sklepach – głównie z wyposażeniem RTV i AGD. Jeśli chodzi o sklepy z wyposażeniem domowym, musisz wiedzieć, że promocje na Czarny Piątek będą obowiązywać dopiero od 25 listopada. Aby nabyć towary w cenach nawet o 90% niższych niż dotychczas, śledź aktualne rabaty i wyczekuj, aż sklepy uruchomią swoje niesamowite akcje promocyjne.

Co kupić do domu na Black Friday?

W czasie trwania akcji promocyjnej na Black Friday, możesz zdecydować się na zakup funkcjonalnego sprzętu RTV i AGD, który stanowi podstawowe wyposażenie każdego domu. Jeśli aktualnie jesteś świeżo po remoncie nieruchomości, to doskonale trafiłeś! Już 25 listopada na Czarny Piątek znajdziesz wiele artykułów w niższych cenach. Aby nieco zaoszczędzić – w ramach akcji promocyjnych kupisz taki sprzęt i urządzenia domowe, jak:

 • lodówki,
 • zmywarki,
 • piekarniki,
 • płyty indukcyjne,
 • telewizory,
 • radia.

W każdym domu przydadzą się także podstawowe narzędzia budowlane – jeśli nie chcesz wydawać zbyt dużo środków na dobrej klasy urządzenia, skorzystaj z promocji 25 listopada. Korzystając z najlepszych zniżek, zaoszczędzisz nawet do kilkuset złotych na koszyku zakupowym.

Jak wybrać najlepszy sprzęt do domu na Black Friday?

Branża e-commerce stale się rozwija – z tego względu wiele sklepów zdecydowało się na uruchomienie własnych serwisów online, gdzie dostępne są najlepsze promocje na Black Friday. Dotyczy to praktycznie każdej branży, choć jedne z najkorzystniejszych rabatów, znajdziesz właśnie w sklepach z produktami RTV/AGD oraz sprzętem budowlanym. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnych urządzeń, zastosuj się do kilku przydatnych wskazówek:

 • postaraj się sprawdzić ceny tego samego produktu w kilku sklepach – finalnie może okazać się, że różnice pomiędzy serwisami mogą być całkiem spore, nawet na Black Friday,
 • wybieraj tylko renomowany sprzęt budowlany i wyposażenie RTV/AGD 
 • – na listopadowych promocjach kupisz go znacznie taniej niż na co dzień,
 • analizuj parametry techniczne wybranych urządzeń – tylko w ten sposób wybierzesz możliwie najlepszy sprzęt budowlany lub inne urządzenia.

Czy warto zainwestować również w suszarkę? Sprawdź: Jakie zalety ma to urządzenie?

Gdzie szukać najkorzystniejszych promocji na Black Friday 2022?

Topowe promocje na Black Friday będą dostępne dopiero od 25 listopada, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie i jakie rabaty będą prawdopodobnie najkorzystniejsze. W celu poszukiwania informacji o najlepszych propozycjach zniżek na Czarny Piątek, możesz wykorzystać:

 • media społecznościowe,
 • reklamy internetowe i radiowe,
 • oficjalne strony sklepów internetowych,
 • gazetki promocyjne,
 • informacje dostępne w stacjonarnych sklepach.

Na Black Friday praktycznie wszystkie sklepy przygotowują naprawdę niesamowite zniżki, dzięki którym kupisz wiele artykułów w mocno obniżonych cenach. Koniec listopada to czas, gdzie szczególnie warto zdecydować się na zakup sprzętów budowlanych, RTV i AGD, a także elektroniki użytkowej. W większości przypadków promocje mogą sięgać nawet do ponad 90% zniżki od ceny bazowej. Jeśli nie wiesz, jak wyszukać aktualne rabaty – sięgnij po powyższe rady, a na pewno szybko dowiesz się, gdzie kupisz towary w obniżonych cenach, jak nigdy dotąd.

Podsumowując – warto wykorzystać promocje, które zostaną aktywowane przez wiele sklepów internetowych i stacjonarnych na Black Friday. To jedyna taka okazja w roku, aby mieć możliwość zakupu naprawdę wysokiej klasy urządzeń. Śledź na bieżąco informacje o promocjach, a na pewno zamówisz wszystko to, czego potrzebujesz do swojego domu w przystępnej cenie!

Komentarze

Najnowsze produkty i technologie

Mariusz Piasny, MPI s.c. Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania

Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania Jakość wody deszczowej i sposoby jej oczyszczania

Według obiegowych opinii magazynowana w zbiornikach woda deszczowa może z czasem zagniwać i tym samym być niezdatna do dalszego wykorzystania. Opinii tych w żadnym wypadku nie można stosować do sytuacji,...

Według obiegowych opinii magazynowana w zbiornikach woda deszczowa może z czasem zagniwać i tym samym być niezdatna do dalszego wykorzystania. Opinii tych w żadnym wypadku nie można stosować do sytuacji, gdy deszczówka gromadzona jest w zbiornikach podziemnych i gdy wcześniej jest ona filtrowana.

Mariusz Piasny, MPI s.c. Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej

Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej Zbiorniki do gromadzenia i wykorzystania wody deszczowej

Systemy gromadzenia deszczówki, ze względu na lokalizację zbiornika magazynującego, dzielą się na naziemne i podziemne. Zbiorniki naziemne mogą być umiejscowione zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich...

Systemy gromadzenia deszczówki, ze względu na lokalizację zbiornika magazynującego, dzielą się na naziemne i podziemne. Zbiorniki naziemne mogą być umiejscowione zarówno na zewnątrz budynków, jak i w ich wnętrzach, np. w piwnicach.

Thermosilesia ABC wyboru pompy ciepła

ABC wyboru pompy ciepła ABC wyboru pompy ciepła

Wraz z rosnącym popytem na pompy ciepła producenci rozwijają ofertę urządzeń. Gruntowe, powietrzne pompy ciepła, urządzenia typu split, monoblock, czy all in one – mnogość proponowanych rozwiązań wywołuje...

Wraz z rosnącym popytem na pompy ciepła producenci rozwijają ofertę urządzeń. Gruntowe, powietrzne pompy ciepła, urządzenia typu split, monoblock, czy all in one – mnogość proponowanych rozwiązań wywołuje konsternację wśród klientów. Wyjaśniamy różnice pomiędzy typami urządzeń oraz podpowiadamy, czym się kierować wybierając pompę ciepła do konkretnych warunków.

neonet.pl Wyposażenie i remont domu – gdzie szukać najlepszych urządzeń i jak zaoszczędzić nieco środków?

Wyposażenie i remont domu – gdzie szukać najlepszych urządzeń i jak zaoszczędzić nieco środków? Wyposażenie i remont domu – gdzie szukać najlepszych urządzeń i jak zaoszczędzić nieco środków?

Zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze na rynku produkty AGD i RTV do finalnego wyposażenia domu? Jeśli zakończyłeś już prace wykończeniowe i potrzebujesz tylko lodówki, pralki lub suszarki, koniecznie...

Zastanawiasz się, gdzie kupić najlepsze na rynku produkty AGD i RTV do finalnego wyposażenia domu? Jeśli zakończyłeś już prace wykończeniowe i potrzebujesz tylko lodówki, pralki lub suszarki, koniecznie sprawdź najnowsze promocje w sklepach internetowych. Zbliżający się Czarny Piątek to świetna okazja, aby zaoszczędzić sporo pieniędzy i kupić topowe produkty w najatrakcyjniejszych cenach!

mdm®NT Sp. z o.o. O czym pamiętać przy termoizolacji?

O czym pamiętać przy termoizolacji? O czym pamiętać przy termoizolacji?

Woda to wróg budynku. Dlatego bronimy przed nią swoje domy coraz szczelniejszymi pokryciami dachowymi i coraz bardziej hydrofobowymi tynkami oraz zaprawami. Niestety uszczelnianie budynków niesie ze sobą...

Woda to wróg budynku. Dlatego bronimy przed nią swoje domy coraz szczelniejszymi pokryciami dachowymi i coraz bardziej hydrofobowymi tynkami oraz zaprawami. Niestety uszczelnianie budynków niesie ze sobą istotne ryzyko – uwięzienia wody wewnątrz budynku. Wody, która, jeśli nie zostanie odprowadzona na zewnątrz, może znacząco obniżyć standard życia mieszkańców, a w ekstremalnych przypadkach zagrozić samemu budynkowi.

Bricoman Rozliczanie fotowoltaiki 2022 – system net-billingu

Rozliczanie fotowoltaiki 2022 – system net-billingu Rozliczanie fotowoltaiki 2022 – system net-billingu

Od kilku lat rynek fotowoltaiki dynamicznie się rozwija. Instalacje fotowoltaiczne są nie tylko ekologicznym źródłem energii elektrycznej, ale stanowią również sposób na ograniczenie rachunków za prąd....

Od kilku lat rynek fotowoltaiki dynamicznie się rozwija. Instalacje fotowoltaiczne są nie tylko ekologicznym źródłem energii elektrycznej, ale stanowią również sposób na ograniczenie rachunków za prąd. Rosnące ceny energii elektrycznej stanowią jeden z powodów, dla których inwestycja w tego typu technologie staje się coraz bardziej atrakcyjna. Nowy system rozliczeń instalacji fotowoltaicznych stwarza kolejne możliwości. W jaki sposób właściciel instalacji rozlicza się z nadwyżki produkcji? Czym jest...

Sto Sp.z o.o. Inteligentne farby dopasowane do indywidualnych wymagań

Inteligentne farby dopasowane do indywidualnych wymagań Inteligentne farby dopasowane do indywidualnych wymagań

Zaawansowane technologie spowodowały, że farba to obecnie coś więcej niż tylko kolor. To także wiele cennych właściwości i funkcjonalności. Nowa generacja farb elewacyjnych Sto IQ – Inteligent Technology...

Zaawansowane technologie spowodowały, że farba to obecnie coś więcej niż tylko kolor. To także wiele cennych właściwości i funkcjonalności. Nowa generacja farb elewacyjnych Sto IQ – Inteligent Technology wyróżnia się maksymalnym zakresem ochrony powierzchni, wytrzymałością, stabilnością koloru i trwałością. Nadają również dodatkowe właściwości pokrywanym powierzchniom, co jest niewątpliwą wartością dodaną tych produktów. Kolor nie jest już najważniejszym kryterium wyboru farby. Inteligentne farby...

GASPOL S.A. Ogrzewanie gazem płynnym

Ogrzewanie gazem płynnym Ogrzewanie gazem płynnym

Od prawie roku mierzymy się z historyczną niestabilnością na rynku energetycznym. Przejawia się ona w dwóch obszarach – ograniczonej dostępności niektórych źródeł energii oraz rosnących cenach. W wielu...

Od prawie roku mierzymy się z historyczną niestabilnością na rynku energetycznym. Przejawia się ona w dwóch obszarach – ograniczonej dostępności niektórych źródeł energii oraz rosnących cenach. W wielu przypadkach inwestorzy nie mogą skorzystać z gazu ziemnego, ponieważ nie mają dostępu do sieci albo ich zapotrzebowanie na energię przewyższa możliwości przesyłowe istniejącej sieci. Dodatkowo, część inwestorów nie chce korzystać z gazu ziemnego z sieci z uwagi na jego cenę i brak przejrzystości w...

AS ENERGY Fotowoltaika opłacalna nawet na kredyt

Fotowoltaika opłacalna nawet na kredyt Fotowoltaika opłacalna nawet na kredyt

Przez lata przyzwyczailiśmy się, że jako źródło ogrzewania najtańszy jest węgiel, potem gaz, a najdroższy jest prąd. Pojawienie się fotowoltaiki i kryzys energetyczny odwróciły tę zasadę. Dziś to prąd...

Przez lata przyzwyczailiśmy się, że jako źródło ogrzewania najtańszy jest węgiel, potem gaz, a najdroższy jest prąd. Pojawienie się fotowoltaiki i kryzys energetyczny odwróciły tę zasadę. Dziś to prąd z fotowoltaiki jest najtańszy, a ceny węgla kamiennego biją rekordy.

Partnerzy

CIEKAWE STRONY

Ekspert Budowlany - zlecenia

Rekuperacja

Strefa Instalatora

Budowa domu na Fixly.pl

Ciekawa Architektura

Pompy ciepła

Instalacje

Ocieplam dom i walczę ze smogiem

Poradnik instalatora

Literatura fachowa

Pompa ciepła

O nas

Portal www.ekspertbudowlany.pl to portal o tematyce budowlanej i wnętrzarskiej.

Interesujące publikacje znajdą tu przede wszystkim inwestorzy indywidualni. Są to i artykuły merytoryczne i zestawienia konkretnych produktów, pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupowych. Za naszym pośrednictwem uzyskają też Państwo szybką odpowiedź na pytanie, zwracając się do jednego z wielu ekspertów, z którymi współpracujemy.

Regulamin

Regulamin określa zasady korzystania z portalu www.ekspertbudowlany.pl.

Korzystanie z portalu jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków ustanowionych przez Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655, NIP 1132860378, REGON 146393437 (zwana dalej Grupa MEDIUM) w postaci Regulaminu.
Przeczytaj regulamin

Prywatność

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz informacją o cookies

Nasze serwisy

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plFacebook     Instagram     Twitter     YouTube

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies. Nim Państwo zaczną korzystać z naszego serwisu prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz Informacją o Cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności oraz Informacji o Cookies. Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.ekspertbudowlany.pl. Twoje Dane Osobowe będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności www.ekspertbudowlany.pl oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r i z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.