Kategorie
Szukaj

Alarmy w Kamiennej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
653 986 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Kamiennej Górze

Usługi ogólnobudowlane łukasz pawlaczyk

1 opinia
Alarmy Kamienna Góra

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu alarmów z Kamiennej Góry. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

KAMA-Krzysztof Bugaj

1 opinia
KAMA-Krzysztof Bugaj - Staranne Alarmy Kamienna Góra

Jeśli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z KAMA-Krzysztof Bugaj są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Elektro System Tomasz Wrzesiński

Elektro System Tomasz Wrzesiński - Porządne Alarmy Kamienna Góra

Jeszcze szukasz specjalisty od alarmów? Powierz tę kwestię specjalistom z Elektro System Tomasz Wrzesiński. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

EJSG GRZEGORZ KOŃCZAK

EJSG GRZEGORZ KOŃCZAK - Wysokiej Klasy Montaż Alarmów Kamienna Góra

Zatrudnij tych specjalistów jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy montażu alarmów na terenie Kamiennej Góry. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Pierwszorzędny Serwis Alarmów Kamienna Góra

Elektro System Tomasz Wrzesiński - Pierwszorzędny Serwis Alarmów Kamienna Góra

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu alarmów z Kamiennej Góry. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA - Znakomite Instalacje Alarmowe Kamienna Góra

Uwierz ekspertom w dziedzinie instalacji alarmowych i zatrudnij FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Znakomite Alarmy Kamienna Góra

Usługi Budowlano-Transportowe "FALBUD" Marek Falkiewicz - Znakomite Alarmy Kamienna Góra

Uważasz, że znakomite alarmy to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysokiej Klasy Serwis Alarmów w Kamiennej Górze

Kronoss s.c. - Wysokiej Klasy Serwis Alarmów w Kamiennej Górze

Osiągnij założone cele dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi serwisu alarmów na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Greg-Bud Grzegorz Przydatek

Greg-Bud Grzegorz Przydatek - Pierwszorzędne Alarmy Kamienna Góra

Firma Greg-Bud Grzegorz Przydatek świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kamienna Góra i z sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Agencja Ochrony BARTCZAK

Agencja Ochrony BARTCZAK - Perfekcyjne Instalacje Alarmowe Kamienna Góra

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych? Zaufaj doświadczeniu Agencja Ochrony BARTCZAK. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na alarmy w Kamiennej Górze (15)

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 81-100m², Wałbrzych

Wybierz zapytanie dotyczące perfekcyjnego zakładania alarmu od pewnych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wałbrzycha lub okolicy. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Wałbrzych

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, do 50m², Wałbrzych

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o perfekcyjny montaż alarmów w Wałbrzychu. Umów się na rozmowę od razu, aby zaprezentować ofertę.

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Wałbrzych

Zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Wałbrzych

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m²". Zrealizuj usługę perfekcyjnego zakładania alarmu jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z Wałbrzycha i przyległych miast. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Wałbrzych

Solidny Alarm Kamienna Góra

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 101-150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Wałbrzycha i okolic. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

2024-07-22 do 2024-07-30
dodano 2 dni temu

 • Wałbrzych

Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m², Wałbrzych

Pokaż temu Zlecającemu, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie na terenie Wałbrzycha. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego systemu alarmowego to niezwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m². Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-06-14 do 2024-06-22

 • Wałbrzych

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 51-80m², Jelenia Góra

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 4 Budynek: Umiejscowienie kamer: Podgląd złodziei Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Jelenia Góra

Profesjonalny Alarm

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: wewnątrz obiektu Liczba kamer: 1 Informacje dodatkowe: Aplikacja EZVIZ Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Jelenia Góra

Najlepsze Zakładanie Alarmu Kamienna Góra

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa, wykrywanie tlenku węgla Dodatkowe usługi: monitoring Termin skorzystania z ofe...

2024-01-19 do 2024-01-27

 • Jelenia Góra

System Alarmowy Kamienna Góra

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: wewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Jelenia Góra

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Wojcieszyce

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Dolnośląskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Wojcieszyce

Zlecę wykonanie alarmu do domu, 51-80m², Strzegom

Klient napisał "Zlecę wykonanie alarmu do domu, 51-80m²". Wykonaj zlecenie najlepszego montażu alarmów jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Dolnośląskiego i przyległych powiatów. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-18 do 2024-02-26

 • Strzegom

Zlecę wykonanie alarmu, Świdnica

Jeśli nadal jako profesjonalista od alarmu szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę wykonanie alarmu. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Świdnicy bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Świdnica

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m², Świdnica

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie systemu alarmowego i nie ma odpowiedniego dostawcy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Świdnica

Dam zlecenie na wykonanie alarmu, Świdnica

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu solidnego zakładania alarmu odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na wykonanie alarmu i zostało złożone przez rzetelnego Konsumenta. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Świdnica

Zlecę wykonanie alarmu, Świdnica

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: Kontrola dostępu Orientacyjna data: 15.07.2024...

2024-06-28 do 2024-07-06

 • Świdnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty