Kategorie
Szukaj

Alarmy w Kłodzku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 583 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Kłodzku

Doskonałe Instalacje Alarmowe w Kłodzku

51 opinii
Alarmy Kłodzko

Uwierz fachowcom w dziedzinie instalacji alarmowych i zatrudnij Elektr-IT. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

ELEKTRO-KAP

1 opinia
ELEKTRO-KAP - Porządne Alarmy Kłodzko

Przygotowanie alarmów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ELEKTRO-KAP ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

INLIS usługi teleinformatyczne

1 opinia
INLIS usługi teleinformatyczne - Profesjonalny Montaż Alarmów Kłodzko

Zleć usługę montażu alarmów fachowcom firmy INLIS usługi teleinformatyczne z miejscowości Kłodzko. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Kłodzka nie mają sobie równych. Ażeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

El Volto Damian Wasylkiewicz

2 opinie
El Volto Damian Wasylkiewicz - Rewelacyjne Alarmy Kłodzko

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz dobrej firmy od alarmów to skorzystaj z doświadczenia El Volto Damian Wasylkiewicz. Kłodzko to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Świetne Instalacje Alarmowe Kłodzko

3 opinie
FOTO-VOLT - Świetne Instalacje Alarmowe Kłodzko

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od instalacji alarmowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia FOTO-VOLT. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

amperaż jakub miazgowicz

2 opinie
amperaż jakub miazgowicz - Idealne Systemy Alaramowe Do Domu Kłodzko

Klient, który poszukuje systemów alaramowych do domu musi koniecznie zgłosić się do do dostawcy amperaż jakub miazgowicz i poznać ich świetne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Controlworks - Piotr Trójniak

1 opinia
Controlworks - Piotr Trójniak - Dobre Systemy Alaramowe Do Domu Kłodzko

Szukając systemów alaramowych do domu namierzysz producentów, którzy mają ofertę, ale to Controlworks - Piotr Trójniak przebije ich wszystkich. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Łukasz Bochenek Firma Budowlana

1 opinia
Łukasz Bochenek Firma Budowlana - Znakomite Instalacje Alarmowe Kłodzko

Systemy alaramowe do domu z transportem pod Twoje drzwi to typowa metoda pracy Łukasz Bochenek Firma Budowlana, dzięki której będziesz całkowicie usatysfakcjonowany. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

BAZU - BUD Usługi Budowlane

2 opinie
BAZU - BUD Usługi Budowlane - Znakomite Alarmy Kłodzko

BAZU - BUD Usługi Budowlane świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kłodzka i okolic. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Agencja ochrony Skorpion sp. z o.o.

1 opinia
Agencja ochrony Skorpion sp. z o.o. - Solidne Alarmy Kłodzko

Zrealizowanie alarmów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Agencja ochrony Skorpion sp. z o.o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Aktualne zlecenia na alarmy w Kłodzku (16)

Perfekcyjny Montaż Alarmów Kłodzko

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 2 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa, wykrywanie gazu Dodatkowe usługi: monitoring Termin skorzystania z oferty: w c...

2024-04-06 do 2024-04-14

 • Kłodzko

Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 1000m², Kłodzko

Zleceniodawca napisał "Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 1000m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy zakładania alarmu jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Kłodzka i przyległych miast. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

2024-03-22 do 2024-03-30

 • Kłodzko

Dobry System Alarmowy Kłodzko

Miejsce montażu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia pomieszczeń: 1000m² Liczba pomieszczeń: 10 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 11-20 Termin skorzystania z oferty: ...

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Gorzanów

Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Polanica-Zdrój

Miejsce montażu: wspolnota mieszkaniowa Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-02-02 do 2024-02-10

 • Polanica-Zdrój

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 400m², Bielawa

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 400m² Liczba pomieszczeń: 2 Budynek: Umiejscowienie kamer: Nigdzie już są Liczba kamer: 1 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-20 do 2024-05-28

 • Bielawa

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 81-100m², Wałbrzych

Zapytanie o treści - Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 81-100m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wałbrzych i z sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Wałbrzych

Z Górnej Półki System Alarmowy

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 3 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wol...

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Wałbrzych

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, do 50m², Wałbrzych

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, do 50m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie alarmu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Wałbrzych

Rewelacyjny Montaż Alarmów

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Wałbrzych

Doskonała Instalacja Alarmowa Kłodzko

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji alarmowej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2023-12-06 do 2023-12-14

 • Wałbrzych

Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m², Wałbrzych

Klient szuka świetnej współpracy i pisze - Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2024-06-14 do 2024-06-22
dodano 3 dni temu

 • Wałbrzych

Opłacalny System Alarmowy

Zakres zlecenia: Naprawa alarmu Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Świdnica

Rewelacyjne Zakładanie Alarmu Kłodzko

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi zakładania alarmu na wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest sprawdzony. Złóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

2023-12-15 do 2023-12-23

 • Świdnica

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m², Świdnica

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości instalacja alarmowa to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2024-02-10 do 2024-02-18

 • Świdnica

Dam zlecenie na wykonanie alarmu, Świdnica

Ten Klient jest zdania, że profesjonalny alarm to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie alarmu". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

2024-05-29 do 2024-06-06

 • Świdnica

Zlecę wykonanie alarmu do domu, 151-200m², Świdnica

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 4 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa Dodatkowe usługi: smart home Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

2023-12-13 do 2023-12-21

 • Świdnica
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty