Kategorie
Szukaj

Alarmy w Jeleniej Górze

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
648 593 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Jeleniej Górze

Tanie Systemy Alaramowe Do Domu

9 opinii
Alarmy Jelenia Góra

Dotarcie do tanich systemów alaramowych do domu jest trudniejsze niż może się wydawać, ale CONNECT ZABEZPIECZENIA na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego produktu. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Pierwszorzędny Serwis Alarmów w Jeleniej Górze

2 opinie
VKENERGY - Pierwszorzędny Serwis Alarmów w Jeleniej Górze

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi serwisu alarmów na najwyższym poziomie. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Solid Security

1 opinia
Solid Security - Pierwszorzędne Alarmy Jelenia Góra

Zaufaj specjalistom w dziedzinie alarmów i zatrudnij Solid Security. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

GT Electric

5 opinii
GT Electric - Znakomite Instalacje Alarmowe Jelenia Góra

Jeśli nadal potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych to skorzystaj z kwalifikacji GT Electric. Jelenia Góra i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

HTC Cezary Wasiłek

7 opinii
HTC Cezary Wasiłek - Fantastyczny Serwis Alarmów Jelenia Góra

Powierz usługę fantastycznego serwisu alarmów ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Jeleniej Góry i przyległych miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Cholman Teletechnik

3 opinie
Cholman Teletechnik - Idealne Systemy Alaramowe Do Domu Jelenia Góra

Klient, który potrzebuje idealnych systemów alaramowych do domu winien niezwłocznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Jacek Tokarz

3 opinie
Jacek Tokarz - Pierwszorzędny Montaż Systemów Alarmowych Jelenia Góra

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych? Wykorzystaj kompetencje Jacek Tokarz. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Pro-Alert Robert Zalewski

1 opinia
Pro-Alert Robert Zalewski - Fantastyczny Montaż Systemów Alarmowych Jelenia Góra

Potrzebujesz fachowców od fantastycznego montażu systemów alarmowych w rejonie Jeleniej Góry lub na terenie Jeleniej Góry? Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Najlepsze Instalacje Alarmowe Jelenia Góra

2 opinie
Pogotowie IT - Najlepsze Instalacje Alarmowe Jelenia Góra

Każdy, kto poszukuje idealnych systemów alaramowych do domu musi niezwłocznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć ich atrakcyjne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Pierwszorzędne Instalacje Alarmowe Jelenia Góra

1 opinia
Onishchuk Group Sp z o o - Pierwszorzędne Instalacje Alarmowe Jelenia Góra

Uważasz, że pierwszorzędne instalacje alarmowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Onishchuk Group Sp z o o posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Aktualne zlecenia na alarmy w Jeleniej Górze (16)

Porządny Alarm Jelenia Góra

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 4 Budynek: Umiejscowienie kamer: Podgląd złodziei Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-05-27 do 2024-06-04

 • Jelenia Góra

Wysokiej Klasy Zakładanie Alarmu Jelenia Góra

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: wewnątrz obiektu Liczba kamer: 1 Informacje dodatkowe: Aplikacja EZVIZ Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

2024-05-17 do 2024-05-25

 • Jelenia Góra

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Wojcieszyce

Miejsce montażu: Domy pod krótkoterminowy wynajem Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 3 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ...

2024-04-15 do 2024-04-23

 • Wojcieszyce

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 51-80m², Jelenia Góra

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości instalacja alarmowa to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 51-80m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2024-02-15 do 2024-02-23

 • Jelenia Góra

Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 151-200m², Jelenia Góra

Ten Klient myśli, że perfekcyjny alarm to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-19 do 2024-01-27

 • Jelenia Góra

Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 101-150m², Jelenia Góra

Klient poszukuje najwyższej klasy systemu alarmowego w miejscowości Jelenia Góra lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

2024-01-03 do 2024-01-11

 • Jelenia Góra

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 300m², Lubomierz

Zleceniodawca, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 300m²", poszukuje systemu alarmowego. Powinien natknąć się na ofertę Twojej firmy, która jest najwyższej próby. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

2024-06-17 do 2024-06-25
dodano 6 godzin temu

 • Lubomierz

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 300m², Lubomierz

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 300m² Liczba pomieszczeń: 10 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-06-17 do 2024-06-25
dodano 6 godzin temu

 • Lubomierz

Doskonała Instalacja Alarmowa Jelenia Góra

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: 400m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższy ...

2024-01-27 do 2024-02-04

 • Lwówek Śląski

Doskonałej Jakości Alarm

Wykonanie alarmu dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 81-100m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

2024-02-29 do 2024-03-08

 • Gryfów Śląski

Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 400m², Lubawka

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 400m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 2-5 Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

2023-12-14 do 2023-12-22

 • Lubawka

Profesjonalny Alarm

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa Dodatkowe usługi: monitoring T...

2024-01-23 do 2024-01-23

 • Wałbrzych

Alarm

Jeżeli nadal jako profesjonalista od alarmu szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

2023-12-30 do 2024-01-07

 • Wałbrzych

Solidny Montaż Alarmów Jelenia Góra

Wybierz zlecenie dotyczące solidnego montażu alarmów od sprawdzonych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Wałbrzych lub okolicy. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

2024-04-11 do 2024-04-19

 • Wałbrzych

Solidny Montaż Alarmów

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-15 do 2024-03-23

 • Wałbrzych

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m², Wałbrzych

Jako Firma z miejscowości Wałbrzych i specjalista w dostarczaniu znakomitego systemu alarmowego w korzystnej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający liczne formy realizacji płatności, odpowiedz na to ogłoszenie brzmiące "Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 101-150m²". Powinno Cię zaciekawić. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-12-06 do 2023-12-14

 • Wałbrzych
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty