Kategorie
Szukaj

Alarmy w Sosnowcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
644 513 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Sosnowcu

Proper Guard Sp. z o.o.

1 opinia
Alarmy Sosnowiec

Myślisz, że pierwszorzędne alarmy to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Rewelacyjny Montaż Alarmów

4 opinie
AVtech Systemy Zabezpieczeń - Rewelacyjny Montaż Alarmów Sosnowiec

Powierz zadanie rewelacyjnego montażu alarmów ekspertom z firmy AVtech Systemy Zabezpieczeń. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Sosnowiec i pobliskich miast. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

SmartTom Tomasz Zarychta

33 opinie
SmartTom Tomasz Zarychta - Perfekcyjny Montaż Alarmów Sosnowiec

Wybierz tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do perfekcyjnego montażu alarmów w miejscowości Sosnowiec lub sąsiednim mieście. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Smart Planet Sp. z o. o.

9 opinii
Smart Planet Sp. z o. o. - Świetne Alarmy Sosnowiec

Myślisz, że świetne alarmy to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Rewelacyjne Alarmy

2 opinie
Secuservice Sp. z o. o. - Rewelacyjne Alarmy Sosnowiec

Przygotowanie alarmów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Secuservice Sp. z o. o. ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Wyśmienite Systemy Alaramowe Do Domu Sosnowiec

2 opinie
Secumax - systemy zabezpieczeń elektronicznych - Wyśmienite Systemy Alaramowe Do Domu Sosnowiec

Firma Secumax - systemy zabezpieczeń elektronicznych świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Sosnowiec i z sąsiednich miast. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Pierwszorzędne Instalacje Alarmowe Sosnowiec

23 opinie
Grupa WOLF Anna Klimowska - Pierwszorzędne Instalacje Alarmowe Sosnowiec

Uważasz, że pierwszorzędne instalacje alarmowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Grupa WOLF Anna Klimowska posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Doskonałej Jakości Alarmy w Sosnowcu

4 opinie
Gregbud - Doskonałej Jakości Alarmy w Sosnowcu

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od alarmów to zaufaj doświadczeniu Gregbud. Sosnowiec i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Dobre Systemy Alaramowe Do Domu

45 opinii
Wojciech - Dobre Systemy Alaramowe Do Domu Sosnowiec

Myślisz, że rewelacyjne alarmy to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Karol Szafarski

1 opinia
Karol Szafarski - Doskonały Montaż Alarmów Sosnowiec

Karol Szafarski oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Sosnowca i okolic. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Aktualne zlecenia na alarmy w Sosnowcu (17)

Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 151-200m², Sosnowiec

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na wykonanie alarmu do domu, 151-200m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy zakładania alarmu jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń z Sosnowca i przyległych miast. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

2024-04-25 do 2024-05-03

 • Sosnowiec

Solidna Instalacja Alarmowa Sosnowiec

Miejsce montażu: dom jednorodzinny Powierzchnia pomieszczeń: 81-100m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antywłamaniowa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-01 do 2024-03-09

 • Sosnowiec

Szukam specjalisty od systemów alarmowych, powierzchnia 101–150m², Sosnowiec

Zakres zlecenia: montaż czujników przeciwpożarowych Bosch Urządzenia: czujniki dymu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

2023-11-17 do 2023-11-27

 • Sosnowiec

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Sosnowiec

Przekonaj się, że Konsumenci zlecający montaż alarmów są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako specjalista od montażu alarmów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

2023-11-14 do 2023-11-27

 • Sosnowiec

Najwyższej Klasy Montaż Alarmów Sosnowiec

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: antypowodziowa, przeciwpożarowa, antywłamaniowa Dodatkowe usługi: monitoring Termin skorzystania z ofer...

2024-04-30 do 2024-05-08

 • Będzin

Solidna Instalacja Alarmowa

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: do 50m² Liczba pomieszczeń: 5 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Termin skorzystania z oferty: najbliższ...

2024-03-18 do 2024-03-26

 • Będzin

Najwyższej Klasy Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: montaż czujników przeciw pożarowych Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2023-11-27 do 2023-12-05

 • Mysłowice

Zapytanie o wykonanie alarmu do domu, 51-80m², Katowice

Miejsce montażu: mieszkanie Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 3 Budynek: Funkcja systemu alarmowego: przeciwpożarowa, antywłamaniowa Informacje dodatkowe: Przewody są wyprowadzone kwestia doboru sprzętu i ...

2023-12-20 do 2023-12-28

 • Katowice

Zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m², Katowice

Miejsce montażu: Każdy rodzaj budynku Powierzchnia pomieszczeń: 151-200m² Liczba pomieszczeń: 6 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 6–10 Informacje dodatkowe: Szukam podwykonawc...

2024-04-22 do 2024-04-30

 • Katowice

Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 1500m², Katowice

Zrealizuj usługę rewelacyjnego zakładania alarmu o treści "Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 1500m²", jako ekspert z miejscowości Katowice. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Katowic jesteś jednym z najlepszych. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

2024-05-20 do 2024-05-20

 • Katowice

Wyjątkowy Montaż Alarmów

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: mniej niż 50m² ...

2023-11-19 do 2023-11-27

 • Katowice

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 51-80m², Katowice

Miejsce montażu: lokal handlowo-usługowy Powierzchnia pomieszczeń: 51-80m² Liczba pomieszczeń: 1 Budynek: Umiejscowienie kamer: wewnątrz obiektu Liczba kamer: 1 Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

2024-03-12 do 2024-03-20

 • Katowice

Montaż Alarmów

To zlecenie o treści - Zlecę kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 151-200m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Katowice i z sąsiednich miast. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

2024-04-17 do 2024-04-25

 • Katowice

Rewelacyjna Instalacja Alarmowa

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu, zgodnie z zaleceniem specjalisty Liczba kamer: 0 Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ...

2023-11-10 do 2023-11-18

 • Katowice

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie systemu ochrony, 1000m², Katowice

Miejsce montażu: Wspólnota mieszkaniowa Powierzchnia pomieszczeń: 1000m² Liczba pomieszczeń: 10 Budynek: Umiejscowienie kamer: na zewnątrz obiektu, wewnątrz obiektu Liczba kamer: 11-20 Informacje dodatkowe: Dzień dobry; Chci...

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Katowice

Fantastyczny Montaż Alarmów

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi montażu alarmów na wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

2023-12-25 do 2024-01-02

 • Katowice

Zapytanie o wykonanie alarmu, Dąbrowa Górnicza

Ten Zlecający wciąż poszukuje profesjonalistów od instalacji alarmowej. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie alarmu, chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2023-11-30 do 2023-12-08

 • Dąbrowa Górnicza
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty