Kategorie
Szukaj

Alarmy w Żywcu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
614 893 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje zabezpieczające w postaci alarmów są bardzo ważnym elementem domu. Jego zadaniem jest ochrona naszego dobytku przed ewentualną kradzieżą i włamaniem. Jakie rodzaje systemów alarmowych można zamontować oraz jak wygląda instalacja alarmów? Dzięki naszemu rankingowi firm możesz wybrać najlepszego montera tego typu rozwiązań. Z naszego artykułu dowiesz się także jak kształtuje się cena za takie usługi oraz kiedy powinno się z nich skorzystać. Dodatkowo możesz zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli poszukujesz zleceń jako firma zajmująca się montażem alarmów niżej znajdziesz aktualne ogłoszenia.

Domowe systemy alarmowe możemy podzielić na dwie kategorie:

 • systemy przewodowe – bazuje on na połączeniach przez kabel. Dużym plusem alarmu domowego przewodowego jest pewna transmisja sygnału oraz autonomiczne zasilanie energią elektryczną. Jest to idealny wybór dla budynków, które są wznoszone lub remontowane, bowiem całe okablowanie można schować w ścianach lub listwach. Jest to estetyczna i praktyczna opcja.
 • systemy bezprzewodowe – jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich domów i mieszkań, które mają za sobą remont. Alarm domowy bezprzewodowy można z powodzeniem zamontować bez użycia okablowania i kucia ścian. Systemy te posiadają aplikacje mobilne pozwalające na sterowanie instalacją zdalnie, niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

Cały system alarmowy przypomina instalację domofonów lub wideofonów. Montaż alarmu w domu powinien zawsze przebiegać zgodnie z zaleceniami producenta i dołączoną do systemu instrukcją. Najważniejsza jest centralka systemu alarmowego, bowiem to od niej powinniśmy rozpocząć całą instalację. Należy umieścić ją w obudowie i podpiąć do niej odpowiednie przewody. W sytuacji, w której używamy systemu przewodowego – niezbędne jest także podpięcie przewodów sygnałowych i awaryjnego zasilania oraz okablowania prowadzącego do manipulatorów, czujników i sygnalizatorów. Dużo łatwiej przeprowadzić cały ten proces w przypadku, gdy używamy systemu bezprzewodowego. W takiej sytuacji wystarczy naładować akumulator lub umieścić baterię w module centralnym i zweryfikować moc sygnału w odpowiednim miejscu. Jeżeli wszystko wygląda prawidłowo, możemy przystąpić do przymocowania modułu centralnego.

Wybór danego rodzaju systemu alarmowego zależy w dużej mierze od naszych preferencji. System alarmowy bezprzewodowy charakteryzuje się łatwością w montażu i bezinwazyjnością, z kolei instalacja bazująca na przewodach wymaga od nas montowania okablowania. W takim przypadku montaż alarmu wiąże się z dodatkowymi pracami, takimi jak kucie ścian czy zrywanie listew. System przewodowy jest szczególnie popularny w sytuacjach, gdy przeprowadzamy remont domu. Wtedy, niejako przy okazji, możemy zainstalować alarm w domu.

Przy montażu domowego alarmu możemy zdać się również na pomoc elektryka zajmującego się instalatorstwem telekomunikacyjnym.

Wybierz kategorię:

Sprawdź najlepszych specjalistów od alarmów w Żywcu

okamerowani.pl

60 opinii
Alarmy Żywiec

Wykonanie instalacji alarmowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. okamerowani.pl ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Perfekcyjny Serwis Alarmów

42 opinie
MG SERWIS Zabezpieczenia Techniczne - Perfekcyjny Serwis Alarmów Żywiec

W przypadku, gdy szukasz perfekcyjnego serwisu alarmów w rejonie Żywca i oczekujesz dużego zaangażowania to trafiłeś w dobre miejsce. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Wyśmienite Systemy Alaramowe Do Domu Żywiec

24 opinie
X-MONT - Specjaliści od klimatyzacji - Wyśmienite Systemy Alaramowe Do Domu Żywiec

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty systemów alaramowych do domu w miejscowości Żywiec, zatrudnij profesjonalistów w branży. X-MONT - Specjaliści od klimatyzacji wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Świetne Alarmy

11 opinii
SPG24 Andrzej Janicki - Świetne Alarmy Żywiec

Według Ciebie profesjonalne instalacje alarmowe to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z SPG24 Andrzej Janicki poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najlepszy Montaż Systemów Alarmowych Żywiec

4 opinie
P.H.U Wojtalert - Najlepszy Montaż Systemów Alarmowych Żywiec

Montaż systemów alarmowych to najważniejszy temat dla ekipy z firmy P.H.U Wojtalert - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

POINTKOM Tomasz Zieliński

7 opinii
POINTKOM Tomasz Zieliński - Wyjątkowy Montaż Systemów Alarmowych Żywiec

Po prostu zleć zadanie montażu systemów alarmowych ekspertom firmy POINTKOM Tomasz Zieliński z miejscowości Żywiec. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i dokładnością. Na terenie Żywca nie mają sobie równych. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Perfekcyjny Montaż Systemów Alarmowych w Żywcu

6 opinii
Energo - Perfekcyjny Montaż Systemów Alarmowych w Żywcu

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do montażu systemów alarmowych mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zadzwoń!

GRUPA DARIUSZ DARIUSZ BOJDA

3 opinie
GRUPA DARIUSZ DARIUSZ BOJDA - Solidne Instalacje Alarmowe Żywiec

Uważasz, że solidne instalacje alarmowe to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Pierwszorzędne Alarmy

2 opinie
Elektro Bartłomiej Sygut - Pierwszorzędne Alarmy Żywiec

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Elektro Bartłomiej Sygut są dla Ciebie stworzeni. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Znakomite Instalacje Alarmowe

1 opinia
Terravolt - Znakomite Instalacje Alarmowe Żywiec

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji alarmowych? Wykorzystaj kompetencje Terravolt. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Aktualne zlecenia na alarmy w Żywcu (15)

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Żywiec

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 101–150m² ...

2023-11-18 do 2023-11-26

 • Żywiec

Perfekcyjny Alarm Żywiec

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

2023-11-16 do 2023-11-24

 • Ujsoły

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 52m², Żywiec

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki ruchu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 52m² Tym ni...

2023-10-23 do 2023-10-31

 • Żywiec

Świetny Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, czujniki czadu, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jes...

2023-09-20 do 2023-09-28

 • Żywiec

Staranny Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 50–100m²...

2023-09-09 do 2023-09-17

 • Żywiec

Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Pietrzykowice

Klient poszukuje dobrej współpracy i pisze - Zapytanie o instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

2023-08-16 do 2023-08-16

 • Pietrzykowice

Profesjonalny Montaż Alarmów Żywiec

Zakres zlecenia: naprawa systemu alarmowego Urządzenia: czujniki w oknach i drzwiach, czujniki ruchu Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budy...

2023-07-13 do 2023-07-21

 • Gilowice

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Rajcza

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu ...

2023-07-13 do 2023-07-15

 • Rajcza

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 201–300m², Sopotnia Mała

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, system monitoringu, czujniki ruchu Liczba kamer: 6–10 kamer Liczba poziomów budynku: 1 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma ku...

2023-07-07 do 2023-07-15

 • Sopotnia mała

Dobry System Alarmowy Żywiec

Pokaż temu Klientowi, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Śląskiego. Dlatego jeśli jesteś producentem dobrego systemu alarmowego to niezwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m². Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

2023-06-16 do 2023-06-24

 • Międzybrodzie żywieckie

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 4000m², Szczyrk

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: czujniki dymu, system monitoringu Liczba kamer: ponad 10 kamer Liczba poziomów budynku: 4 – 10 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia bud...

2023-07-28 do 2023-08-05

 • Szczyrk

Profesjonalne Zakładanie Alarmu Żywiec

Zakres zlecenia: Montaż kamer Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki dymu, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 3 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Po...

2023-07-01 do 2023-07-09

 • Zawoja

Zlecę instalację systemu alarmowego, powierzchnia 101–150m², Jasienica

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient ma już kupiony system Powierzchnia budynku: 101–150m² Tym nieruchomości: d...

2023-10-02 do 2023-10-10

 • Jasienica

Dam zlecenie na instalację systemu alarmowego, powierzchnia 151–200m², Sucha Beskidzka

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: kamery, zdalny widok z kamer, czujniki w oknach i drzwiach, system monitoringu Liczba kamer: 3–5 kamer Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jesz...

2023-06-21 do 2023-06-29

 • Sucha Beskidzka

Świetny Alarm

Zakres zlecenia: instalacja systemu alarmowego Urządzenia: zdalny widok z kamer Liczba kamer: 1–2 kamery Liczba poziomów budynku: 2 Zakup systemu alarmowego: Klient jeszcze nie ma kupionego systemu Powierzchnia budynku: 50–10...

2023-06-27 do 2023-07-05

 • Sucha Beskidzka
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Alarmów

Częste pytania o alarmów

Czym się różni alarm domowy bezprzewodowy od przewodowego?

Główną różnicą między alarmem domowym przewodowym a bezprzewodowym jest sposób, w jaki nawiązują łączność z centralą. Systemy bezprzewodowe opierają się na falach radiowych, a alarmy przewodowe – na okablowaniu. Łącza te wpadają do centralki alarmu domowego – „mózgu” całego systemu.

System przewodowy jest zdecydowanie bardziej skomplikowany w montażu. Natomiast system alarmu bezprzewodowego nie potrzebuje żadnego okablowania, co ułatwia jego instalację bez przygotowywania ścian i listew. Dlatego jest świetną alternatywą dla mieszkań i domów już wyremontowanych.

Ile kosztuje instalacja alarmu?

Ceny systemów alarmowych są dość zróżnicowane. Zależy to przede wszystkim od rodzaju wybranego przez nas systemu. Decydującą rolę w tym zakresie mają też czujki – im większa ich liczba, tym cena będzie wzrastać. Przed zakupem powinniśmy skontaktować się ze sklepami oferującymi tego typu sprzęt. Pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru i wybrać najlepszy jakościowo sprzęt do naszej nieruchomości.

Jaka jest średnia cena alarmu? Możemy przyjąć, że średni koszt to od jednego do dwóch tysięcy złotych. Do samej ceny alarmu powinniśmy doliczyć również cenę montażu. Nie jest on zbyt wysoki, zazwyczaj musimy nastawić się na koszt rzędu 90 do 130 złotych.

Jaki alarm należy zainstalować w mieszkaniu?

Alarm w mieszkaniu, w dobie osiedli strzeżonych i kamer, nie jest czymś powszechnym. Niemniej jednak czasami warto również zaopatrzyć się i w taki system zabezpieczeń, jeżeli posiadamy bardzo wartościowe przedmioty w naszych czterech ścianach. Obecnie, gdy najczęściej odbiera się wykończone mieszkanie, raczej nie chcemy od razu skuwać ścian. Najlepszym rozwiązaniem będzie alarm domowy bezprzewodowy.

Czy warto instalować alarm w domku jednorodzinnym?

Statystyki pokazują, że systemy alarmowe są najskuteczniejszym sposobem na zabezpieczenie naszego mieszkania. Z całą pewnością zależy nam na bezpieczeństwie tak swoim, jak i naszych najbliższych. System alarmowy jest dodatkową gwarancją naszego bezpieczeństwa. Dobrze dobrane i zainstalowane systemy alarmowe mogą skutecznie utrudnić i zniechęcić potencjalnego włamywacza.

Szczególnie warto zainwestować w system alarmowy, gdy mieszkamy w pewnym oddaleniu od większych zabudowań miejskich i podmiejskich. Taki dom może być bardziej narażony na odwiedziny włamywacza. Jeżeli zobaczy on, że nasza nieruchomość wyposażona jest w system alarmowy – z całą pewnością odstraszy go to od realizacji tego pomysłu.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Alarmów złożą Ci bezpłatne oferty