Kategorie
Szukaj

Konserwacje zabytków

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
565 860 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych konserwatorów zabytków

Jarosław Szewczyk

3 opinie
Konserwacje zabytków

Renowacja sztukaterii i szczegóły z tym powiązane przestaną być dla Ciebie trudnością, jeśli wybierzesz ofertę Jarosław Szewczyk. Wykwalifikowani doradcy z zakresu renowacji sztukaterii pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Korzystna Restauracja Zabytków

3 opinie
Mariusz Gumiński Renova Konserwacja Zabytków - Korzystna Restauracja Zabytków

Dotarcie do korzystnej restauracji zabytków może być niełatwe, ale Mariusz Gumiński Renova Konserwacja Zabytków na 100% pomoże Ci w znalezieniu dobrego produktu. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb

1 opinia
Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb - Tania Restauracja Zabytków

Restauracja zabytków i szczegóły z tego wynikające już nie będą dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb. Doświadczeni znawcy z dziedziny restauracji zabytków pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Kompetentny Konserwator Zabytków

2 opinie
Arch-Ren Pracownia dokumentacji i konserwacji zabytków - Kompetentny Konserwator Zabytków

Renowacja zabytków to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Arch-Ren Pracownia dokumentacji i konserwacji zabytków - nie mają sobie równych w fachu konserwatora zabytków. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Wizja i Styl

3 opinie
Wizja i Styl - Idealna Restauracja Zabytków

Każdy, kto poszukuje restauracji zabytków powinien zgłosić się do Wizja i Styl i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Ewa Czechowska

1 opinia
Ewa Czechowska - Profesjonalna Firma Konserwatorska

Firma konserwatorska Ewa Czechowska zajmuje się usługami z zakresu renowacji kościołów. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci konserwatorzy zabytków nie mają sobie równych wśród firm konserwatorskich. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Trojan

2 opinie
Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Trojan - Niezawodna Firma Konserwatorska

Planujesz powierzyć renowacja zabytków, a jeszcze nie znalazłeś firmy konserwatorskiej? Zakład Remontowo-Budowlany Piotr Trojan to świetny wybór. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Korzystna Konserwacja Zabytków

2 opinie
Katanga - Korzystna Konserwacja Zabytków

Każdy, kto poszukuje konserwacji zabytków musi niezwłocznie zgłosić się do Katanga i zobaczyć świetne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dobry Konserwator Zabytków

1 opinia
Renowacja Zabytków Architektury "SIMA" - Dobry Konserwator Zabytków

Renowacja Zabytków Architektury SIMA zatrudnia dobrych konserwatorów zabytków - wyjątkowe kompetencje i kadra to ich mocne punkty. Aby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Dobra Firma Konserwatorska

1 opinia
Pracownia Zabytków STIUK sp.z o.o. - Dobra Firma Konserwatorska

Ta dobra firma konserwatorska to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Aktualne zlecenia na konserwacja zabytków (203)

Szukam wykonawcy konserwacji, budynek w całości, Siemiatycze

Przedmiot zlecenia: budynek w całości Materiał: drewno Orientacyjny rok stworzenia: 1880 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesię...

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 2 dni temu

 • Siemiatycze

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Wschowa

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w r...

2023-02-02 do 2023-02-06

 • Wschowa

Szukam wykonawcy konserwacji, pomnik, Kraków

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł konserwacji zabytków, mimo iż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam wykonawcy konserwacji, pomnik. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

 • Kraków

Konserwacja, budynek w całości, Zgorzelec

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnej konserwacji zabytków gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a opcjonalnie również usługi dodatkowe, z pewnością zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który napisał - Konserwacja, budynek w całości. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 6 dni temu

 • Zgorzelec

Renowacja Zabytków

Przedmiot zlecenia: sciany wewnetrzne Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1945 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: nie Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Dodatkowe informacje: zlece odnowienie sci...

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 7 dni temu

 • Kudowa-Zdrój

Idealna Renowacja Zabytków

Zapytanie o treści - Zlecę konserwację, elewacja budynku jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Gniezna oraz przyległych powiatów. Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się - warto.

2023-01-20 do 2023-02-12
dodano 2023-01-20 16:35

 • Gniezno
Konserwator zabytków - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 25 444 Konserwatorów Zabytków najlepszych w 2023 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Pierwszorzędna Renowacja Zabytków

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję renowacji zabytków powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Bez wahania zapoznaj się ze zleceniem - Szukam wykonawcy konserwacji, elewacja budynku. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

2023-01-28 do 2023-02-05

 • Nowe

Do wykonania konserwacja, elewacja budynku, Gorzów Wielkopolski

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1890 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

2023-01-26 do 2023-01-26

 • Gorzów Wielkopolski

Znakomita Firma Konserwatorska

Chcesz znaleźć Klienta jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

2023-01-26 do 2023-02-03

 • Sobienie biskupie

Rewelacyjna Konserwacja Zabytków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnej konserwacji zabytków gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, niewątpliwie przyciągniesz uwagę tego Klienta, który napisał - Szukam wykonawcy konserwacji, obiekt sakralny. Umów się na rozmowę jak najszybciej.

2023-01-26 do 2023-01-26

 • Warszawa

Zlecę konserwację, elewacja budynku, Łódź

Szukasz Zleceniodawcę jako warty uwagi profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Łodzi. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Łódź

Zlecę konserwację zabytku, Sopot

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zlecę konserwację zabytku", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Sopot

Konserwacja Zabytków

Wybranie konserwacji zabytków nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - warto.

2023-01-24 do 2023-02-01

 • Złoty Stok

Konserwacja, elewacja budynku, Olsztyn

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1935 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

2023-01-23 do 2023-01-24

 • Olsztyn

Znakomita Firma Konserwatorska

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: cegła Orientacyjny rok stworzenia: 1900 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: do ustalenia Klient składa zapytanie ofertowe jako: Generalny Wykonawca Termin rozpoczęcia prac: do u...

2023-01-18 do 2023-01-26

 • Gdańsk

Zlecę wykonanie konserwacji, elewacja budynku, Wrocław

Przedmiot zlecenia: elewacja budynku Materiał: Klient nie wie Orientacyjny rok stworzenia: 1926 Obiekt wpisany do rejestru zabytków: tak Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

2023-01-17 do 2023-01-25

 • Wrocław

Konserwacja, elewacja budynku, Bolesławiec

Jako najlepszy konserwator zabytków proponujesz swoje usługi na terenie Bolesławca i w rejonie powiatu? Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Bolesławiec

Najlepszy Konserwator Zabytków

Jako najlepsi konserwatorzy zabytków z tak dużym doświadczeniem, pracujesz w miejscowości Kraków i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zapytania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2023-01-16 do 2023-01-24

 • Kraków
Otrzymaj zlecenia dla Konserwatorów Zabytków

Konserwacja zabytków w największych miastach

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.pl



Konserwatorzy Zabytków złożą Ci bezpłatne oferty