Kategorie
Szukaj

Ekspertyzy budowlane w Kaliszu

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 946 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych kosztorysantów budowlanych w Kaliszu

PU DAREX Dariusz Wolny

22 opinie
Ekspertyzy budowlane Kalisz

Ten najwyższej klasy kosztorysant budowlany pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy - PU DAREX Dariusz Wolny to doskonały wybór dla Ciebie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Dobry Przegląd Techniczny Budynku w Kaliszu

7 opinii
LUB-THERM - Dobry Przegląd Techniczny Budynku w Kaliszu

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję przeglądu technicznego budynku trafisz na wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale LUB-THERM nia ma konkurentów. Ustal pasujący termin!

Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych

4 opinie
Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych - Idealne Operat Szacunkowy Kalisz

Znalezienie idealnego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Usługi inżynierskie projekt DAAW inż. Damian Wypych na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu produktu. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Pba Developer Sp. z o. o.

1 opinia
Pba Developer Sp. z o. o. - Porządny Kosztorys Powykonawczy Kalisz

Zaufaj specjalistom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij Pba Developer Sp. z o. o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Odpowiednie Operat Szacunkowy Kalisz

2 opinie
INŻYNIERIS Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak - Odpowiednie Operat Szacunkowy Kalisz

Szukający operatu szacunkowego musi niezwłocznie zgłosić się do INŻYNIERIS Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Porządna Ekspertyza Techniczna Kalisz

1 opinia
Przedsiębiorstwo-handlowo-usługowe "Remoking" Mariusz Król - Porządna Ekspertyza Techniczna Kalisz

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie ekspertyzy technicznej i zatrudnij Przedsiębiorstwo-handlowo-usługowe Remoking Mariusz Król. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Profesjonalny Przegląd Budowlany

1 opinia
INŻYNIERIS Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak - Profesjonalny Przegląd Budowlany Kalisz

Osoby z INŻYNIERIS Biuro Usług Technicznych Tomasz Łuczak to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od profesjonalnego przeglądu budowlanego. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Doskonała Ocena Stanu Technicznego Budynku

"BOIB" Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych Jacek Kisiołek - Doskonała Ocena Stanu Technicznego Budynku Kalisz

Ocena stanu technicznego budynku i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty BOIB Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych Jacek Kisiołek. Doświadczeni specjaliści z branży oceny stanu technicznego budynku pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

Odpowiedni Przegląd Techniczny Budynku

MK2 - Odpowiedni Przegląd Techniczny Budynku Kalisz

Podjęcie decyzji o wyborze przeglądu technicznego budynku nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z MK2 posłużą radą i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Marcin Kaczmarek

Marcin Kaczmarek - Bezkonkurencyjna Ocena Stanu Technicznego Budynku Kalisz

Szukający oceny stanu technicznego budynku powinien już teraz zgłosić się do Marcin Kaczmarek i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Aktualne zlecenia na kosztorysy budowlane w Kaliszu (18)

Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Kalisz

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: Budynek gospodarczy Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2024-02-04 do 2024-02-12

 • Kalisz

Bezkonkurencyjna Ekspertyza Techniczna Kalisz

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą ekspertyzy technicznej? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Kalisz

Zlecę ekspertyzę całego obiektu, do 100m², Kalisz

Należąc do rzeczoznawców budowlanych z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Kalisz i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego ogłoszenia. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

2023-11-13 do 2023-11-21

 • Kalisz

Dam zlecenie na audyt energetyczny całego obiektu, do 100m², Kotlin

Wybranie ekspertyzy budowlanej nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i wybierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na audyt energetyczny całego obiektu, do 100m². Ustal pasujący termin!

2024-03-14 do 2024-03-21

 • Kotlin

Kosztorysant Budowlany Kalisz

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: zakup Powierzchnia: 301-500m² Rodzaj budynku: dom, lokal uzytkowy, mieszkanie i lokale gospodarcze Dodatkowe informacje: Potrzebujemy wyceny na potrzeby sp...

2024-02-03 do 2024-02-11

 • Gizałki

Szukam ekipy na przegląd techniczny całego obiektu, do 100m², Jarocin

Szukana usługa: przegląd techniczny Usługa dotyczy: całego obiektu Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2023-11-15 do 2023-11-23

 • Jarocin

Dam zlecenie na kosztorysowanie dachu, 101-200m², Dobrzyca

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: dachu Powód: prace remontowe Powierzchnia: 101-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Zerwanie opierzenie murka ogniowego przez wichurę. Termin rozpoczęc...

2023-11-29 do 2023-12-07

 • Dobrzyca

Opłacalna Ekspertyza Budowlana Kalisz

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą ekspertyzy budowlanej? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-11-08 do 2023-11-15

 • Mieszków

Zlecę audyt energetyczny całego obiektu, 201-300m², Pleszew

Spraw, że ekspertyza budowlana nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z dziedziny ekspertyzy budowlanej stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zlecę audyt energetyczny całego obiektu, 201-300m². Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

2023-12-08 do 2023-12-16

 • Pleszew

Korzystna Opinia Budowlana Kalisz

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: Pompa Ciepła Powód: Audyt..... Powierzchnia: 86m² Rodzaj budynku: mieszkanie Dodatkowe informacje: Audyt pompy ciepła Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Pleszew

Dam zlecenie na kosztorys, ekspertyzę , 86m², Pleszew

Jako sprawdzona firma i wybitny rzeczoznawca budowlany oferujesz swoje usługi na terenie Pleszewa i w okolicy? Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Pleszew

Dobra Opinia Budowlana

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty opinii budowlanej szybko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli poszukuje dobrej opinii budowlanej to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

2024-02-28 do 2024-03-07

 • Koźmin Wielkopolski

Świetna Ekspertyza Budowlana

Możesz zaoferować korzystną propozycję dotyczącą ekspertyzy budowlanej? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

2024-01-28 do 2024-02-05

 • Raszków

Dobry Rzeczoznawca Budowlany Kalisz

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o kosztorysowanie całego obiektu, 101-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 4 dni temu

 • Grodziec

Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m², Czarnybród

Klient szuka sumiennego rzeczoznawcy budowlanego i pisze - Dam zlecenie na przegląd techniczny całego obiektu, 101-200m². Jeśli realizujesz całe spektrum usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

2024-02-29 do 2024-03-08

 • Czarnybród

Kosztorysant Budowlany

Szukana usługa: kosztorysowanie Usługa dotyczy: elewacji Powód: prace remontowe Powierzchnia: do 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Dodatkowe informacje: Wykonanie kosztorysu do naprawy uszkodzeń budynku spowodowanych ud...

2023-12-21 do 2023-12-29

 • Ciążeń

Solidny Kosztorysant Budowlany

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Zlecę kosztorys, ekspertyzę , do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Krotoszyn

Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany

Jako utalentowany rzeczoznawca budowlany proponujesz swoje usługi na terenie Krotoszyna i w pobliskich powiatach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

2024-03-19 do 2024-03-27

 • Krotoszyn
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Kosztorysowania i Ekspertyz złożą Ci bezpłatne oferty