Kategorie
Szukaj

Osuszanie w Gdańsku

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
576 581 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawdź najlepszych specjalistów od osuszania w Gdańsku

Najwyższej Klasy Osuszanie Tynków Gdańsk

47 opinii
Osuszanie Gdańsk

Od wielu lat pracownicy CONDENSA - OSUSZANIE BUDYNKÓW świadczą usługi z zakresu najwyższej klasy osuszania tynków, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Osuszanie24

2 opinie
Osuszanie24 - Solidne Osuszanie Gdańsk

Osuszanie nie ma dla firmy Osuszanie24 żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie osuszania ścian. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

OSUSZANIE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

1 opinia
OSUSZANIE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Doskonałe Osuszanie Gdańsk

Firma OSUSZANIE24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Gdańska i okolic. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

Osuszanie24

1 opinia
Osuszanie24 - Rewelacyjne Odwodnienie Domu Gdańsk

W przypadku, gdy szukasz rewelacyjnego odwodnienia domu w rejonie Gdańska i oczekujesz dużego zaangażowania to Osuszanie24 jest do Twoich usług. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

ECO-AMAR Sp. z o.o.

19 opinii
ECO-AMAR Sp. z o.o. - Staranne Osuszanie Pomieszczeń Gdańsk

Nadal poszukujesz dobrej firmy od osuszania pomieszczeń? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ECO-AMAR Sp. z o.o.. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - zadzwoń!

Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń Gdańsk

4 opinie
Evalesco Sp. z o.o. - Perfekcyjne Osuszanie Pomieszczeń Gdańsk

Nadal poszukujesz profesjonalistów od osuszania pomieszczeń? Wykorzystaj doświadczenie Evalesco Sp. z o.o.. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

JASSEM-BUD

8 opinii
JASSEM-BUD - Dobre Osuszacze Budowlane Gdańsk

Dotarcie do dobrych osuszaczy budowlanych nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z JASSEM-BUD posłużą radą i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

Doświadczona Wypożyczalnia Osuszaczy w Gdańsku

18 opinii
Dachy Zielone Sp. z o.o. - Doświadczona Wypożyczalnia Osuszaczy w Gdańsku

Celny wybór doświadczonej wypożyczalni osuszaczy to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się Dachy Zielone Sp. z o.o. - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

KDE Construction

37 opinii
KDE Construction - Staranne Osuszanie Ścian z Wilgoci Gdańsk

Zrealizowanie osuszania ścian z wilgoci będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. KDE Construction ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.

3 opinie
Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Doskonałej Jakości Osuszanie Ścian z Wilgoci Gdańsk

Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie osuszania. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Gdańska. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Aktualne zlecenia na osuszanie budynków w Gdańsku (16)

Zapytanie o osuszanie ścian, powierzchnia ok. 50m², Gdańsk

Praca do wykonania od Klienta, który porównuje ceny osuszaczy budowlanych i nie wybrał jeszcze sprzedawcy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

2023-03-21 do 2023-03-29

 • Gdańsk

Zapytanie o osuszanie ścian, powierzchnia ok. 250m², Gdańsk

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: budowa Powierzchnia prac: 250m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2023-02-28 do 2023-03-08

 • Gdańsk

Zapytanie o drenaż działki, powierzchnia ok. 840m², Gdańsk

Zrealizuj zlecenie pierwszorzędnego osuszania budynków o treści "Zapytanie o drenaż działki, powierzchnia ok. 840m²", jako ekspert z miejscowości Gdańsk. Ujmij klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Gdańska jesteś w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

2023-02-20 do 2023-02-28

 • Gdańsk

Zlecę odgrzybianie ścian, powierzchnia ok. 30m², Gdańsk

Zlecane prace: odgrzybianie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: budowa Powierzchnia prac: 30m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-02-19 do 2023-02-27

 • Gdańsk

Dam zlecenie na usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 10m², Gdańsk

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Wykwity pojawiły się ...

2022-11-02 do 2022-11-10

 • Gdańsk

Idealne Osuszacze Budowlane Gdańsk

Zlecający, który poszukuje idealnych osuszaczy budowlanych napisał - Potrzebna firma, która wykona osuszanie ścian, powierzchnia ok. 150m². Musi on już teraz zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

2022-10-25 do 2022-11-02

 • Gdańsk

Osuszanie Budynków Gdańsk

Zlecane prace: osuszanie Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: możliwy od zaraz...

2022-10-16 do 2022-10-24

 • Gdańsk

Osuszacze Budowlane

Zlecane prace: Osuszanie i odgrzybianie Przedmiot zlecenia: piwnica Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 52m² Termin realizacji: w ciągu miesiąca Dodatkowe informacje: Jest mieszka...

2022-10-16 do 2022-10-24

 • Gdańsk

Bezkonkurencyjne Osuszacze Budowlane

Zlecający, który potrzebuje bezkonkurencyjnych osuszaczy budowlanych pisze - Zapotrzebowanie na osuszanie, powierzchnia ok. 260m². Musi on zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

2022-09-22 do 2022-09-22

 • Gdańsk

Osuszanie Budynków

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Potrzebna firma, która wykona osuszanie piwnicy, powierzchnia ok. 40m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

2023-01-03 do 2023-01-11

 • Sopot

Zlecę odgrzybianie piwnicy, powierzchnia ok. 15m², Sopot

Starasz się odnaleźć zlecenia jako dobry fachowiec z zakresu najwyższej klasy osuszania budynków z Sopotu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

2023-01-01 do 2023-01-09

 • Sopot

Perfekcyjne Osuszanie Gdańsk

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 10m² Termin realizacji: 2023-03-02 Dodatkowe informacje: sciana ciągnie wilgoć od fundamentów. mieszkanie w którym jest ściana jest ...

2023-02-03 do 2023-02-11

 • Gdynia

Zlecę usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 30m², Gdynia

Zlecane prace: usunięcie pleśni Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: Klient nie wie, potrzebna ocena specjalisty Powierzchnia prac: 30m² Termin realizacji: możliwy od zaraz Dodatkowe informacje: Spoldzielnia mieszkan...

2022-11-16 do 2022-11-24

 • Gdynia

Zlecę usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 35m², Gdynia

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od osuszania pomieszczeń szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę usunięcie pleśni ścian, powierzchnia ok. 35m². Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Gdynia na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2022-10-07 do 2022-10-15

 • Gdynia

Znakomite Osuszanie Pomieszczeń Gdańsk

Ten Zlecający w dalszym ciągu poszukuje specjalisty od osuszania pomieszczeń. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę odgrzybianie piwnicy, powierzchnia ok. 10m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

2022-09-24 do 2022-10-02

 • Gdynia

Doskonałej Jakości Osuszanie Pomieszczeń

Zlecane prace: drenaż Przedmiot zlecenia: ściany Przyczyna wilgoci: opady Powierzchnia prac: 20m² Termin realizacji: za 2-3 miesiące...

2023-01-14 do 2023-01-22

 • Gdynia
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Osuszania Budynków

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Osuszania Budynków złożą Ci bezpłatne oferty