Kategorie
Szukaj

Remont łazienki w Cieszynie

 • Firmy same złożą Ci oferty - Za Darmo
 • Oszczędzisz czas i nawet 30% pieniędzy!
 • Będziemy Cię informować o zleceniach
 • Zyskasz nowych Klientów dla Firmy
639 111 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Remonty łazienek i kuchni to jedne z najczęściej wykonywanych prac, do których są zatrudniani fachowcy. Wynika to z tego, że pomieszczenia te są intensywnie użytkowane. Przez to są one narażone na szybsze zużycie. Kiedy warto skorzystać z usług specjalistów i jak wybrać wykwalifikowanych zleceniobiorców do remontu kuchni lub łazienki? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania związanych z tym tematem. A jeżeli chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm remontowych.

Remont łazienki, zarówno w domu, jak i w bloku, zazwyczaj znajduje się wysoko na liście priorytetów. Jest to nie tylko miejsce użytkowe – pełnić może również funkcję przytulnego, domowego SPA. Jeśli chcemy wprowadzić do łazienki atmosferę relaksu i intymności – należy zadbać o estetykę pomieszczenia i jego utrzymanie. W finalnym rozrachunku remont znacząco podnosi komfort użytkowania, bez względu na to czy jest to duża czy mała łazienka. Warto pamiętać, że dzięki odświeżeniu pomieszczenia, można go dostosować do potrzeb domowników. Mimo tych niewątpliwych zalet – remonty na ogół są bardzo kosztowne.

Pomieszczeniem, które również co kilkanaście lat wymaga radyka.lnego odświeżenia, jest kuchnia. Po dłuższym okresie, remont w tej części mieszkania jest nieunikniony. Często prace remontowe wymagają większych nakładów finansowych. Jest to związane głównie z koniecznością wykonania m.in. tapetowania, czy prac obejmujących takie konstrukcje, jak instalacje gazowe. Szukając zleceniobiorcy, należy korzystać jedynie ze sprawdzonych źródeł – nie każda strona w Internecie zawiera rzetelne informacje. Dobrym pomysłem może okazać się zapoznanie z portalami ogłoszeniowymi, gdzie możemy znaleźć najlepsze firmy oferujące remonty łazienek i kuchni. Opinie dotychczasowych klientów to miarodajny wskaźnik, który poświadcza deklarowane przez fachowca kwalifikacje.

Wybierając zleceniobiorcę, warto pamiętać o zachowaniu rozsądnego balansu dotyczącego jakości usług oraz kosztów. Za rozsądną cenę można zarówno odświeżyć łazienkę, jak i wykonać gruntowny remont kuchni. Zanim zlecimy do wykonania pomieszczenie – należy przedstawić firmie projekt już podczas pierwszego etapu rozmów. Na jego podstawie specjalista powinien dokonać wyceny i przedstawić klientowi planowany kosztorys. Planując remont kuchni w bloku lub w domu jednorodzinnym, nie można zapomnieć o aranżacji i wystroju wnętrza. Wpływ na ostateczny efekt wizualny ma zarówno jakość wykonania prac, jak i materiały, które zostaną wykorzystane.

Sprawdź najlepszych specjalistów od remontów łazienek i kuchni w Cieszynie

P.H.U. "A.K.O." OLEG KWIATKOWSKI

23 opinie
Remont łazienki Cieszyn

Powierz usługę remontu łazienki profesjonalistom firmy P.H.U. A.K.O. OLEG KWIATKOWSKI z miejscowości Cieszyn. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Cieszyna są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Najwyższej Klasy Remont Łazienki Cieszyn

19 opinii
DS Glazurnictwo - Najwyższej Klasy Remont Łazienki Cieszyn

Zleć zadanie remontu łazienki specjalistom firmy DS Glazurnictwo z miejscowości Cieszyn. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Cieszyna są jednymi z najlepszych. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Pierwszorzędny Remont Łazienki Cieszyn

8 opinii
Jan Susik - Pierwszorzędny Remont Łazienki Cieszyn

Powierz usługę remontu łazienki profesjonalistom z miejscowości Cieszyn. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Cieszyna są w ścisłej czołówce. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Budmar

7 opinii
Budmar - Perfekcyjny Remont Łazienki Cieszyn

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz prace specjalistom od remontu łazienki. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Znakomite Zabudowy Łazienek

7 opinii
USŁUGI BUDOWLANE DAWID NIEMIEC - Znakomite Zabudowy Łazienek Cieszyn

Nadal potrzebujesz specjalisty od zabudów łazienek? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom USŁUGI BUDOWLANE DAWID NIEMIEC. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Firma Handlowo Usługowa Hydropell Grzegorz Pilorz

7 opinii
Firma Handlowo Usługowa Hydropell Grzegorz Pilorz - Solidny Remont Łazienki Cieszyn

Zatrudnij tych specjalistów jeśli szukasz doświadczonych ludzi do solidnego remontu łazienki w miejscowości Cieszyn lub okolicy. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Project Design

5 opinii
Project Design - Profesjonalny Remont Łazienki Cieszyn

Powierz usługę remontu łazienki profesjonalistom firmy Project Design z miejscowości Cieszyn. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Cieszyna są w ścisłej czołówce. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Glazurex43300

5 opinii
Glazurex43300 - Pierwszorzędne Remonty Małych Łazienek Cieszyn

Jeśli szukasz ekspertów od remontów małych łazienek to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Glazurex43300. Cieszyn to teren, na którym koncentrują swoje działania. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Cieszynie

8 opinii
Bogdan Bud - Profesjonalne Remonty Małych Łazienek w Cieszynie

Uważasz, że profesjonalne remonty małych łazienek to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Bogdan Bud poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Rewelacyjne Zabudowy Łazienek

5 opinii
MATEO BUD - Rewelacyjne Zabudowy Łazienek Cieszyn

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od zabudów łazienek to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom MATEO BUD. Cieszyn to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Aktualne zlecenia na remonty łazienek i kuchni w Cieszynie (36)

Dobra Ekipa Remontowa Cieszyn

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane ogłoszenie dla ekipy remontowej, o treści - Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². Jako Profesjonaliści zaplanuj i kompleksowo wykonaj zlecenie. Ustal pasujący termin!

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano 3 dni temu

 • Strumień

Zlecę remont łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Ustroń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie cze...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Ustroń

Profesjonalne Łazienki Cieszyn

Rodzaj budynku: Łazienki Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie T...

2024-04-05 do 2024-04-13

 • Cieszyn

Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Ustroń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania ...

2024-03-21 do 2024-03-29

 • Ustroń

Zlecenie na remont łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Ustroń

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych rozmiarach Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i prosi o su...

2024-03-09 do 2024-03-17

 • Ustroń

Perfekcyjne Łazienki

Przygotowanie łazienek dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do wyremontowania łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin!

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Strumień

Dam zlecenie remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m², Kaczyce

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie cze...

2024-03-06 do 2024-03-14

 • Kaczyce

Fenomenalna Ekipa Remontowa

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze zlecenie do ekipy remontowej,, które brzmi - Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, 6-10m². Jako Profesjonaliści przeanalizuj i kompleksowo wykonaj zadanie. Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

2024-03-04 do 2024-03-12

 • Cieszyn

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, 16-20m², Brenna

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 16-20m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, układanie płytek o dużych rozmiarach, montaż wanny, montaż innej armatury, montaż kabi...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Brenna

Prace remontowe w łazience w domu jednorodzinnym, 6-10m², Skoczów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: 6-10m² Rodzaj prac do wykonania: montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, remont instalacji hydraulicznej Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu i...

2024-02-21 do 2024-02-29

 • Skoczów

Remont łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Skoczów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia Projekt wykończenia łazienki: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Termin skorzystania ...

2024-02-20 do 2024-02-28

 • Skoczów

Bezkonkurencyjne Remonty Łazienek Cieszyn

Możesz zaoferować propozycję dotyczącą remontów łazienek? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

2024-02-17 do 2024-02-19

 • Cieszyn

Szukam wykonawcy remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m², Kowale

Klient napisał zlecenie o treści "Szukam wykonawcy remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie łazienek daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Kowale

Świetne Remonty Łazienek

Spowoduj, że remonty łazienek nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowani doradcy z branży remontów łazienek sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Szukam ekipy do remontu łazienki w domu jednorodzinnym, do 5m². Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

2024-02-16 do 2024-02-24

 • Skoczów

Zlecę wyremontowanie łazienki w mieszkaniu, do 5m², Cieszyn

Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, układanie płytek o standardowych rozmiarach, remont instalacji hydraulicznej, remont instalacji elektrycz...

2024-02-12 do 2024-02-20

 • Cieszyn

Perfekcyjna Ekipa Remontowa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, ukła...

2024-01-23 do 2024-01-31

 • Chybie

Ekipa Remontowa

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, malowanie, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, układanie płytek o standardowych...

2024-01-10 do 2024-01-18

 • Cieszyn

Remont łazienki w mieszkaniu, do 5m², Chybie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj budynku: mieszkanie Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: usunięcie starych powłok i wyposażenia, montaż innej armatury, montaż kabiny prysznicowej, ukła...

2024-01-09 do 2024-01-17

 • Chybie
Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Łazienek

Częste pytania o remontach łazienek

Jak wycenić remont łazienki i/lub kuchni?

Wycena remontu łazienki, a także i kuchni obejmuje koszt pracy specjalisty. Zależny jest on od zakresu prac remontowych. Cena będzie z pewnością niższa, jeśli remont będzie polegał jedynie na malowaniu ścian. Koszty wzrosną, gdy w kuchni i łazience konieczne będzie zamontowanie nowych płytek na podłodze i ścianach. Ceny oferowane przez firmy remontowe różnią się w zależności od opinii o danych fachowcach, a także od regionu.

Kolejną kwestią, która wpływa na wycenę remontu kuchni i łazienki, jest zakup materiałów budowlanych oraz wszelkiego rodzaju sprzętów. Z reguły ekipa budowlana wskazuje całkowitą cenę. Czasem jednak warto zweryfikować koszty danych materiałów na własną rękę.

Ile kosztuje profesjonalny remont łazienki i/lub kuchni?

Profesjonalny remont to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Prace obejmujące układanie płytek i malowanie ścian to jedynie niewielka część kosztów. Szacuje się, że ułożenie płytek to koszt wahający się między 1000 a 2000 zł. Ostateczny koszt zależy jednak od stopnia zaawansowania wybranego wzoru. Podobna cena dotyczy również malowania ścian. Przy wykorzystaniu średniej jakości materiałów możliwe jest wykonanie tych prac za około 3 tys. zł.

Liczba wymienianych urządzeń sanitarnych determinuje ostateczny koszt remontu. Wanna, wraz z obudową i baterią, kosztuje często ponad tysiąc złotych. Podobne koszty dotyczą montażu prysznica. Umywalka i toaleta to nieco tańsze elementy wyposażenia łazienki – można kupić je za około 500 zł. Ostatnim elementem są ewentualne akcesoria, nowe meble, czy drzwi. Czasem konieczny jest też remont instalacji grzewczych – tego rodzaju prace mogą znacząco podnieść koszt remontu.

Od czego należy zacząć przy remoncie kuchni i/lub łazienki?

Pierwszy krok, od którego należy zacząć remont kuchni lub łazienki, to przygotowanie projektu pomieszczenia. Można zrobić to własnoręcznie lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Następnie konieczne jest znalezienie fachowców i uzyskanie od nich kosztorysu. Przed rozpoczęciem właściwych prac należy przygotować pomieszczenie tak, aby zabezpieczyć dotychczasowe wyposażenie. Następnie wykonuje się z reguły prace instalacyjne, wykończenie ścian, kładzenie podłóg oraz montaż mebli.

Na co należy zwrócić uwagę przy remoncie łazienki i/lub kuchni?

Podczas remontu łazienki lub kuchni należy zwrócić uwagę przede wszystkim na wybór wykwalifikowanego specjalisty oraz zakup materiałów dobrej jakości. Planując wymianę instalacji, należy też upewnić się, że wybrany fachowiec ma odpowiednie kwalifikacje do wykonania zleconych prac. Wybrane materiały powinny pasować do pozostałego wyposażenia mieszkania pod kątem wizualnym. To estetyka pomieszczeń w największym stopniu wpływa na ogólne samopoczucie domowników.

Copyright © 2004-2019 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa, w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
Portal Budowlany - Ekspertbudowlany.plSpecjaliści od Remontów Łazienek złożą Ci bezpłatne oferty